Zmiana koloru na jedno wyjście! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-11-14, 11:18   #1
pierchalus
Przyczajenie

Zmiana koloru na jedno wyjście!

Słyszałam o tym, że istnieją pianki do włosów zmywalne po jednym myciu. Właśnie na takim czymś mi zależy, bo w wakacje chciałabym móc zmieniać co chwila kolor a to z bordowego na kolorowe pasemka itp. Znacie jakieś takie pianki? Szamponetki odpadają, bo to ma być kolor trwały do JEDNEGO mycia. Pozdrawiam.
pierchalus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 11:27   #2
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Zmiana koloru na jedno wyjście!

Pianki też są na około 6 myć i też wymagają rozjaśnionych włosów żeby efekt był widoczny.

Jeśli nie będziesz ich rozjaśniać wcześniej i oczekujesz wyjściowego koloru po jednym myciu odpowiednie będą jedynie tusze i spraye, ale o ile słyszałam trochę zlepiają włosy i fryzura nie jest zbyt zwiewna. Dzieje się tak dlatego, że nie wnikają w strukturę włosa i kolor dlatego po 1 myciu znika więc oblepia tylko włos z zewnątrz i może go skleić lekko z innymi.
Nawet gdybyś nałożyła jakąś piankę na włosy nierozjaśnione to gdyby dałoby to jakikolwiek efekt mogłyby zostać Ci refleksy z tego koloru które czasami nie schodzą.

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2010-11-14 o 11:37
Meadow jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości