Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna Podnoszenie jakości życia zdrowych ludzi metodami pozachirurgicznymi - pytania i odpowiedzi.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-11-15, 17:12   #1
Atanazja
Raczkowanie

Pelleve

słuchajcie kobietki moja bratowa z "wyższych" sfer zrobiła sobie właśnie ten zabieg na buzi, podobno rewelacja, , czy to naprawdę działa tak jak mówi opis na stronach internetowych? może któraś z Was już robiła coś takiego? nie chce przy niej wyjść na jakąś nie w "temacie"
Szczęście to uśmiech bliźniego, to serce, to słońce, to ptak. To piosenka i słowa cieple, to dziecko, matka, kwiat… Od Ciebie tylko zależy, jak spojrzysz na ludzi i świat. Uśmiechnij się do każdego, bo każdy miłości jest wart…:magia
Atanazja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 16:19   #2
Atanazja
Raczkowanie

Dot.: Pelleve

nikt tego nie próbował? więc co to jest ? widzę, ze mało popularne chyba
Szczęście to uśmiech bliźniego, to serce, to słońce, to ptak. To piosenka i słowa cieple, to dziecko, matka, kwiat… Od Ciebie tylko zależy, jak spojrzysz na ludzi i świat. Uśmiechnij się do każdego, bo każdy miłości jest wart…:magia
Stary 2010-11-18, 22:22   #3
Skjorte
Przyczajenie

Pelleve to o ile wiem zabieg polegający na termicznym napinaniu skóry - z właśnego doświadczenia jeszcze nic na ten temat nie wiem z uwagi na zbyt młodociany wiek , ale moja mama zaczęła się ostatnio interesować takimi czarami. Jak będziesz rozmawiać z bratową, to może zapytaj od razu, ile to kosztuje
Skjorte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 20:44   #4
ewelynka5
Przyczajenie

hej wam ja slyszalam o tym ponieważ moja ciocia robila sobie ten zabieg, z tego co pamietam jak ona opowiadala to polega to na tym że lekarz jeździ po twarzy takim jakby laserem który przekazuje ciepło o dużej mocy i wnika we włókna skóry( coś takiego, o ile dobrze pamietam, może coś pokręciłam.) no i likwiduje zmarszczki. powiem że efekt był u niej udany.jak chcecie cos wiecej wiedziec to piszcie postaram sie pomoc. ja zastanawiam sie nad delikatną korektą ust....robiłyście może sobie..? jakie macie doświadczenia i uwagi?
ewelynka5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 16:47   #5
Skjorte
Przyczajenie

Najważniejsze chyba, żeby znaleźć sobie jakąś dobrą miejscówkę, prawda? Ja jakoś tak bałabym się zaufać komukolwiek, a pewnie dużo tego na rynku. Słyszałam dobre opinie o pewnej klinice w okolicach Warszawy - jak chcesz, to mogę dać Ci namiar, choć sama u nich nic nie robiłam, więc ciężko mi zaręczyć.
Skjorte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 10:38   #6
ewelynka5
Przyczajenie

dokladnie masz racje, jest bardzo duzo chirurgów plastyków, klinik w ktorych robią roznego rodzaju zabiegi poprawiajace urode. dlatego tak ciezko jest sie zdecydowac w czyje rece się oddac. w moim przypadku moje usta.. mozez dac namiar na ta klinike to poszukam w google dowiem się czegoś więcej.
Stary 2010-11-21, 15:02   #7
Atanazja
Raczkowanie

a cenowo jak się kształtuje ten zabieg? może mnie na niego stać
Stary 2010-11-24, 13:08   #8
marlenka 1
Przyczajenie

a czy slyszalyscie cos na temat Kliniki Medycyny Urody w warszawie gdzieś na Bemowie..? podobno robią tam taki zabieg... ale też nic wiecej nie wiem, a chętnie bym się dowiedziala jak to się tam kształtuje cenowo, jak wyglada taki zabieg, bo głupio było mi się wypytywać znajomej.
marlenka 1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 15:25   #9
slonce_1987
Raczkowanie

zabieg pelleve wykorzystuje fale radiowe w celu podgrzania skóry która po około 4-6 tyg ma czas na regenerację i odbudowę a co za tym idzie poprawę napięcia, jędrności oraz zagęszczenia struktury skóry.
slonce_1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 17:52   #10
Atanazja
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez slonce_1987 Pokaż wiadomość
zabieg pelleve wykorzystuje fale radiowe w celu podgrzania skóry która po około 4-6 tyg ma czas na regenerację i odbudowę a co za tym idzie poprawę napięcia, jędrności oraz zagęszczenia struktury skóry.
fale radiowe? no kurczę, kto by powiedział, teraz ta technologia tak sie posunęła do przodu, że człowiek nie nadąża za tym wszystkim
ewelynka5 nie słyszałam o tej klinice, to jakaś dobra klinika? co tam robią za zabiegi?
Stary 2010-11-25, 20:16   #11
slonce_1987
Raczkowanie

witam

niestety tez nie znam tej kliniki ale mogę polecić centrum medycyny estetycznej z poznania które również wykonuje ten zabieg. ceny zależą oczywiście od okolicy wykonania oraz jej powierzchni ale trzeba liczyc się z wydatkiem 1000-2000zł za zabieg. pocieszajaca jest wiadomość, że efekt zabiegu utrzymuje się od 12-18 miesięcy więc chyba warto.
slonce_1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 09:42   #12
marlenka 1
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez slonce_1987 Pokaż wiadomość

hm.. nawet bym nie pomyslala ze to za pomocą jakiś fal można takie rzeczy zdziałać! i to bez uzycia skalpela! szok a za razem rewelacja! bo ja to sie tak igły boję ( skalpela) , że na samą myśl mi dreszcze przechodziły!
A powiem wam że efekty u mojej znajomej są zarabiste! no i ona wlasnie robila to w tej kilnice o ktorej wczesniej pisalam, tylko ile tam taki zabieg moze kosztowac?? i ciekawe czy ból jest duży podczas zabiegu i po nim..?
Stary 2010-11-28, 20:08   #13
Baska1979
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez marlenka 1 Pokaż wiadomość
a czy slyszalyscie cos na temat Kliniki Medycyny Urody w warszawie gdzieś na Bemowie..? podobno robią tam taki zabieg... ale też nic wiecej nie wiem, a chętnie bym się dowiedziala jak to się tam kształtuje cenowo, jak wyglada taki zabieg, bo głupio było mi się wypytywać znajomej.

Ja słyszałam - to jest gabinet dr Brumer na Bemowie. Koleżanka jest z Wawy i korzysta z ich uslug. Mogę jej spytać coś więcej na ich temat, ale wiem, że jest bardzo zadowolona, bo ciagle mnie namawia, zebym tez skorzystala Jak pogadam z nia, to Wam tu napisze cos wiecej. Wiem, ze juz z kilku zabiegow korzystala
Baska1979 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 15:22   #14
ewelynka5
Przyczajenie

a może twoja kolezanka poprawiala sobie usta w tej klinice pani Brumer..?
Stary 2010-12-02, 15:38   #15
dr Piotr Osuch
Przyczajenie

Mogę zdecydowanie polecić. Zabieg jest bezpieczny i małoinwazyjny. Oczywiście kolagen napina się stopniowo, ale już po kilku dniach od zabiegu pacjentki czutą i widzą różnicę.
dr Piotr Osuch jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 16:57   #16
anetka_35
Raczkowanie

O klinice Medycyny Urody w Warszawie słyszałam, i jest podobno jedną z lepszych jakie są u nas. Ja osobiście się tam nie wybieram ale jeśli jest ona dobra i sprawdzona to jak ktoś chce coś w sobie zmienić to powinien wybrać się chyba właśnie tam. Najgorsze jest to że przy poprawianiu swoich "wad" szukamy za wszelką cene czegoś taniego, i trafia się na "specjalistę" który nic nie potrafi i wychodzi później niewiadomo co :/. Na czymś takim nie należy oszczędzać !!!!
anetka_35 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 19:14   #17
ewelynka5
Przyczajenie

zdecydowalam sie jednak na delikatną korekte ust, troszke chce je powiekszyc jestem umówiona na poniedzialek na konsultacje z lekarzem w kliniece pani Uli na Bemowie, już sie nie mogę doczekać, chociaż zarazem mam delikatne obawy!w poniedzialek zdam relacje
Stary 2010-12-09, 12:42   #18
marlenka 1
Przyczajenie

ewelynka mialas napisac jak tam z tą korekta ust ? jestem bardzo ciekawa co ci powiedziala Pani doktor z kliniki ? jak bedzie wygladal zabieg jaka cena i wogóle.... czy opuchlizna dlugo sie utrzymuje po takim zabiegu..?a ta klinika medycyny urody to na jakiej jest dokladnie ulicy napisz jeszcze mi!
Stary 2010-12-26, 21:54   #19
czapeczka
Raczkowanie

Ja co prawda tego zabiegu nie miałam, bo jeszcze wiek nie ten ale w tej klinice na Medycyna Urody na Bemowie miałam inny zabieg usuwania blizn. I juz wspominałam w innym wątku, że polecam ich z pełnym przekonaniem! Profesjonaliści podchodzący indywidualnie do każdego pacjenta...a jeszcze w temacie wątku pelleve, to moja chrzestna jest już po pierwszym spotkaniu z dr Ulą i teraz spokojnie czeka na zabieg trochę mi nie dowierzała, gdy ich tak zachwalałam, ale w końcu się zdecydowała mi zaufać i przyjechała kilkaset kilometrów i i też jest pod wrażeniem panującej tam atmosfery i podejścia do pacjenta
czapeczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 20:00   #20
roza385
Przyczajenie

Ja jestem po 50tce i zmarszczki niestety są nierozerwalnymi znakami czasu. Dlatego zdecydowalam sie na zabieg ale z tego względu ze panicznie boje sie operacji chciałam jakis zabieg nie inwwazyjny. Pani doktor w klinice Yeshe poleciła mi idealne rozwiązanie dla mnie. Zabieg nazywa się Pelleve i polega na dostarczaniu energii tkance skórnej poprzez urządzenie podobne do długopisu ktorym bezbolesnie masuje sie czesc ciała i fale radiowe stymulują kolagen w skórze. Super zabieg, widac poprawe. Polecam!
roza385 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 18:50   #21
jana005
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Atanazja Pokaż wiadomość
nikt tego nie próbował? więc co to jest ? widzę, ze mało popularne chyba
Jestem po zabiegu pelleve twarzy. Efekty są widoczne już po dwóch dniach. Zabieg jest bezbolesny, ja byłam cały czas zrelaksowana. Teraz czuję się młodo, moja cera jest rozświetlona. Polecam klinikę LA PERLA w Warszawie.
jana005 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości