Siwizna - jak wyrównać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-11-16, 06:32   #1
Szamanka71
BAN stały

Siwizna - jak wyrównać?

Witajcie,
Moje pytanie może wyda Wam się dziwne i moze nieco szokujące ale dla mnie ważne.
Otóż od wielu lat farbuję włosy, robię balejaże i inne cuda. Włosy stały się juz matowe i osłabione. Ostatnio pzreszłam wiec na barwniki naturalne jak henna.
Jednak chciaaąbym wrocić do naturalnego koloru bez obcinania włosów na zapałkę. Mam juz włosy w kolorze pieprzu i soli, jednak nie pzreszkadza mi to. Mieszkam obecnie w Niemczech i wiele kobiet tam ma bardzo łądne ale naturalne fryzurki z siwiznami,. Często są to kobiety w moim wieku, około 35-38 lat. I ich głowy wcale źle niew ygladaja a siwizny nie postarzaja tak bardzo.
Chcialąbym uniknać kolejnego rozjaśniania włosów, a jednocześnie stopniowo wracać do naturalnych. Niech sobie juz rosną, za to moze zdrowsze niech będą.
Może wiecie jak uzyskać kolor pieprz i sól by zaczać wracać do naturalnej barwy, lub jak przejsć okres odrostów a nie scinać (tym bardziej, że nie najlepiej wyglądam w bardzo krótkich włosach).
Dzięki.
Szamanka71 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 10:45   #2
majreg
Wtajemniczenie

Dot.: Siwizna - jak wyrównać?

Z przyjemnością się dołączam.Myślałam już,że nie ma kobiet,które są w stanie zakceptować siwiznę w wieku trzydziestu paru lat. Mam włosy do łopatek,pomalowane na jakiś kolor,który w tej chwili trudno okreslić, bo jest mocno sprany. Chciałabym odhodować swoje ciemnoblond-siwe naturalki.Nie wiem czy wytrzymam.Nie podobają mi się jednak długie siwe włosy i sądzę,że z czasem zetnę je do ramion. Teraz chciałabym spróbować i wrócić do naturalnych. Farbuję włosy od 20 lat i już zapomniałam jakie one w rzeczywistości są. Trzymajcie za mnie kciuki,bo jestem silnie zestresowana swoim postanowieniem. W tej chwili mam centymetrowy odrost.

Hej dziewczyny! Czy naprawdę tylko dwie osoby na całym wizażu mają siwe włosy i nie chcą już farbować???

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2010-11-19 o 18:22
majreg jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości