powrot do naturalnego koloru wlosow - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-11-03, 10:37   #31
ma-li-na
Zadomowienie

Talking Dot.: powrot do naturalnego koloru

Kolezanka robiła i wiem ze strasznie zniszłyla włosy dekoloryzacją no ale piękno ponoć nie zna boolu
ma-li-na jest offline  
Stary 2005-11-03, 23:31   #32
kiciulka1985
Zakorzenienie

Dot.: powrot do naturalnego koloru

Nie ma wielkiej roznicy, w sumie jak po cieniowaniu tylko nie jest to tak widoczne a wloski nabieraja lekkosci
moze wam wstawie moje foto bo mam podziurkowane ale soebie jako tako wloski uloze bo dzis jak kura wygladam
Stary 2005-11-04, 08:45   #33
ma-li-na
Zadomowienie

kiciulko a ile kosztuje u fryzjera dziurkowanie ??czy jest to taka sama cena jak samego cieniowania
ma-li-na jest offline  
Stary 2005-11-04, 16:24   #34
kiciulka1985
Zakorzenienie

taka sama cena jak za strzyzenie
Stary 2005-11-07, 15:49   #35
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

a ja uparcie zapuszczam na swój naturalny kolor, ponoć brąz (choc kiedys fryzjer stwierdzil, ze to ciemny blond) ale to dziurkowanie to by mi pasowało, bo włosy mam cieńkie i miekkie. a odrost to mam jak birecik księdza, ale nie rzuca sie zbytnio w oczy, wiec rosnie w nalesnik
gadmarka jest offline  
Stary 2005-11-07, 15:54   #36
kiciulka1985
Zakorzenienie

Talking Dot.: powrot do naturalnego koloru

Cytat:
Napisane przez gadmarka
a ja uparcie zapuszczam na swój naturalny kolor, ponoć brąz (choc kiedys fryzjer stwierdzil, ze to ciemny blond) ale to dziurkowanie to by mi pasowało, bo włosy mam cieńkie i miekkie. a odrost to mam jak birecik księdza, ale nie rzuca sie zbytnio w oczy, wiec rosnie w nalesnik
hahahaha odrost to mam jak birecik księdza, ale nie rzuca sie zbytnio w oczy, wiec rosnie w nalesnik bardzo mi sie spodobalo to okreslenie;
Stary 2006-10-19, 19:34   #37
missesti
Przyczajenie

Sposob na odrosty - powrot do naturalnego koloru

Prosze o porady wszystkich, ktorzy potrafia.

Otoz mam juz spory odrost, chce wrocic so swojego kolorku.
Przez 10 lat farbowalam na czarno i mam juz dosc. W dodatku mialam baaardzo dlugie wlosy. Zaden z tysiaca profesjonalistow w Wawie nie byl w stanie mi pomoc - albo sciecie na krotko albo wybarwienie, ktore wiaze sie ze zniszczeniem totalnym wlosow.
Oczywiscie obcielam prawie o polowe, teraz mam dlugos za ramiona.
Trafilam wreszcie na swietnego fryzjera, ktory doradzil mi uzywanie farb w 100% zmywajacych sie, tak aby nie powstawaly po niej odrosty - po to, zeby zakamuflowac stary odrost. Oczywiscie efekt nie jest idealny, ale lepsze to niz bez...

Teraz pytanie, czy cos moge zrobic wiecej, zeby wygladac dobrze?
Mam teraz pol naturalne na pol jeszcze zafarbowane, na ktorych z czarnego zrobil sie fiolet.
Czy moge zrobic pasemka - moze to pomoze?
Czy ktos moze mi doradzic, gdzie w Warszawie moge kupic takie zmywalne farby, bo niedlugo zbankrutuje?

Z gory dziekuje za pomoc.
missesti jest offline  
Stary 2006-10-20, 13:37   #38
Angel@
Zakorzenienie

Dot.: Sposob na odrosty - powrot do naturalnego koloru

Całkiem niedawno też przez to przechodziłam. Miałam włosy rozjaśniane a mój naturalny kolor to brąz. Kiedy odrost był jeszcze niewielki kombinowałam na wszystkie sposoby z uczesaniami: robiłam zygzakowate przedziałki, spinałam i jakoś to było. Kiedy odrost był już duży zrobiłam na nim pasemka. Ale nie od samej skóry i nie równe tzn. każde zaczynało się na innej długości. Efekt był dziwny ale nie wyglądało to jak odrosty tylko jakby włosy stopniowo przechodziły z ciemnych w jasne.
Angel@ jest offline  
Stary 2006-10-20, 13:45   #39
motylek1007
Zakorzenienie

ja farbowalam wiele lat na czarno....pozniej chcialam wrocic do naturalnego....ale do dzis nie wyszlo...
najpierw nie farbowalam w ogole...zaczekalam az ten czarny ma max sie wyplucze, a pozniej zaczelam farbowac na ciemny braz (zeby odsrostow nie bylo u mnie widac) i tak po dzis dzien...ale etraz juz farbuje sie raz na pol roku tak w ramach ozywienia koloru
motylek1007 jest offline  
Stary 2006-10-22, 17:22   #40
deska123
Wtajemniczenie

Właśnie mam taki sam problem. Mam włosy za łopatki, a odrosty po blondzie (który niestey widać, choć farbowane były na brąz sprał się) mam za uszy... teraz zastanawiam się czy ściąć włosu do ramion i czy nie zrobić pasemek blond...

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline  
Stary 2006-10-23, 08:39   #41
missesti
Przyczajenie

No to nie pocieszyliscie mnie...

W takim razie moge jedynie probowac maskowac i czekac, czekac, czekac...
missesti jest offline  
Stary 2006-10-23, 13:11   #42
klaustrofobia007
Wtajemniczenie

szampony przeciwłupieżowe sprawiaja ze kolor szybciej sie wypłukuje, moze to pomoze i ten czarny troche sie wypłucze
klaustrofobia007 jest offline  
Stary 2006-10-23, 15:09   #43
madziunia80
Zakorzenienie

GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
szampony przeciwłupieżowe sprawiaja ze kolor szybciej sie wypłukuje, moze to pomoze i ten czarny troche sie wypłucze
powiem Ci klaustrofobia, że mnie zabiłaś...jak to? ale tak serio, serio, bo pierwszy raz słyszę o takim zjawisku.

ja podziwiam Cie missesti, że trwasz w postanowieniu i nie farbujesz włosów. Trzymam kciuki
Stary 2006-10-23, 17:08   #44
klaustrofobia007
Wtajemniczenie

wiem, ze to troche kosmicznie brzmi, ale pierwszy raz usłyszalam o tym od fryzjerki w Jean Louis David a potem kilka razy taka wypowiedz pojawiła sie na wizazu wiec cos w tym moze byc
klaustrofobia007 jest offline  
Stary 2006-10-24, 12:40   #45
motylek1007
Zakorzenienie

potwrierdzam, szampony przeciwlupiezowe sprawiaja ze kolor szybciej blaknie i sie wypulkuje...widze po sobie
nie jest to jakos drastycznie i po kilku myciach....nie mniej jednak blaknie..
motylek1007 jest offline  
Stary 2006-10-24, 15:44   #46
agnieszka k
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to agnieszka k

włąsnie mam ten sam problem tyle ze ja farbowane wlosy farbuje szmponetkami. i nie widac tak roznicy.

Essence mania trwa

agnieszka k jest offline  
Stary 2006-10-24, 17:18   #47
joaa12
Rozeznanie

Ja mam ten sam problem. Tylko że moje naturalne włosy to ciemny brąz. Zafarbowałam ostatnio włosy też na brąz aby nie było widać moich ciemniejszych odrostów. Chciałam je zostawić w spokoju - niech sobie włosy rosną. Ale niestety - Kolor brązu sie sprał, w słońcu mam połysk czerwonawy - a kolor moich włosów nadal widać. Tak po odrośnieciu 1 cm już mnie cos bierze i znowy farbuje.

Jaki ja mam wybrać kolor aby ten kolor sie nie spierał ? Bardzo dawno temu mniałam rozjaśniane. MOzecie mi polecic jakieś farby których kolor (brązu) się nie spiera ? Nie chciałabym farbować czarnym, pozdrowka
joaa12 jest offline  
Stary 2006-10-25, 08:59   #48
missesti
Przyczajenie

klaustrofobia007 - dzieki za pomysl, ale ja juz od miesiaca to uzwyam, bo tez mi kiedys fryzjerka o tym powiedziala.
Ale zamiast czarnych mam bordowe. ;P
missesti jest offline  
Stary 2006-10-25, 13:37   #49
Agul_la
Raczkowanie

GG do Agul_la

ja musiałam przyciemnić włosy do ciemnego brązu: kilkakrotnie farbowałam włosy szamponem koloryzującym w kolorze zbliżonym do mojego naturalnego (za każdym razem całość a nie tylko odrosty). Te szampony sie zmywają, ale jednak zawsze coś zostaje, mi wyszedł kolor zbliżony do naturalnego, połowa długości jeszcze jest farbowana (włosy do łopatek), ale ich nie ścinam, jednak różnicę można zauważyc po przyłożeniu końcówek do górnej części włosów.
Całyczas myję włosy szamponem (+ maseczka) do włosów brązowych. Efekt jest nawet ciekawy - fryzjerka powiedziała, że nie muszę ścinać tych farbowanych włosów (zależy mi na dłuższj fryzurce), że dobrze to wygląda, a z czasem całkiem je zetnę.

acha: szampony oczyszczające wypłukują kolor!
Agul_la jest offline  
Stary 2006-10-25, 14:40   #50
Agul_la
Raczkowanie

GG do Agul_la

Jaki ja mam wybrać kolor aby ten kolor sie nie spierał ? Bardzo dawno temu mniałam rozjaśniane. MOzecie mi polecic jakieś farby których kolor (brązu) się nie spiera ? Nie chciałabym farbować czarnym, pozdrowka[/quote]

Ja często farbowałam włosy L'oreal Recital Preference - mają tam duży wybór brązów: http://www.kosmetykionline.pl/index....r_id=66&page=5 - stronka sklepu gdzie znalazlam najwięcej zdjęć tych farb

co mi sie osobiśie podobało: że kolor nawet jeżeli się zmywał (bo trochę zmywał się) nie był wypłowiały, włosy miały połysk i intensywny kolor (może ta odżywka dodawana do farby jest tego powodem - nie wiem)- moje ulubione farby!!!

A z szamponów koloryzujących najbardziej lubię: i tu znów L'oreal - co zrobić moje włosy najlepiej reagują na te kosmetyki - Casting - chociaż wybór kolorów już jest troche (wg mnie) gorszy.
Agul_la jest offline  
Stary 2006-10-25, 20:54   #51
asia b
Raczkowanie

sorrki,ze sie wtrace,ale mam pytanie z innej beczki. mianowicie,jakie szampony albo jakich srodkow tzreba uzywac by szybciej zmyc farbe z wlosow. dzisiaj bylam u fryzjera nalozyc jasny braz na blond pasemka/braz pasemka i wyszla mi ciemna czekolada. myslalam,ze sie poplacze jak zmyla mi farbe. pocieszyla mnie na koniec,ze to nie byla farba tylko intensywny toner,ktory jednak trzyma sie dluzej od farby. dziewczyny doradzcie cos prosze.
asia b jest offline  
Stary 2006-10-26, 10:59   #52
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka

Witam
Asia b-nie przejmuj sie kolor jest świeży i powoli będzie się zmywał,zobaczysz,że po tygodniu będzie już jaśniejszy a im dłuzej tym bedzie się spierał.
Dziewczyny ja również chciałam się pozbyć kiedyś czerni i nie potrafiłam zrobić tego delikatnie bo jestem w gorącej wodzie kąpana i sciagalam kolor sama w domu.Nawet jak nie miałam już czerni a zamarzył mi się kolor jaśniejszy to kupowałam dekoloryzator albo rozjasniacz.To o czym chce Wam powiedzieć to to,że przez pomyłkę sięgnełam o dekoloryzator zamiast Joanny myslalam ze to włąsnie Joanna wziełam Celię takie wąskie opakowanie i dla mnie to jest KWC ale nie wiem czemu jeszcze nie zgłosiłam do oceny.Dekoloryzatora nie trzeba nanosić na włoski na 30 minut zeby rozjasnic je az do blondu ja nałozyłam Celię na 10minut i miałam z ciemnego brązu ładny karmelkowy kolor,mam gdzies fotkę w telefonie tylko w sztucznym swietle.Wiem,że nie jest to temat o dekoloryzacji ale moim zdaniem to leszy zabieg niż tuszowanie odrostów szamponami az one całkowicie odrosną.
Jeszcze jedno nie wierzcie w farby tyu L'oreal do brązów które rozjasniaja włoski owszem one rozjasniaja naturlane wlosy a nie farbowane.
Trochę poisałam nie na temat ale ja nie umiałabym tak długo bawic się szamponami które zakryją odrost dlatego dekoloryzacja nie jest mi obca.
Misseti-mi kolor zmywał się całkowcie po szamponie Marion oraz WelliSoft.
Ale ja na Twoim miejscu zdekoloryzowałabym ociupinke włosy i nalozyła jasniejszy kolor,rzeciez tym chwilowym farbowaniem tez niszczysz wloski a tu zrobisz to raz i pozostanie odzywianie.
Pozdrawiam
Stary 2006-10-26, 20:42   #53
missesti
Przyczajenie

boniulka - dzieki za porady, mysle ze na te dlugos moglabym juz nalozyc dekoloryzator, tylko nie wiem czy robic to sama czy jednak u fryzjera... boje sie zniszczyc wlosy.
W sumie to co mi posostalo bylo farbowane moze z 3-4 razy, wiec to duzo mniej niz jak mialam dluuugie wlosy farbowane kilkunastokrotnie - a z tych czarny nie chcial sie zdjac. :/
No nic trzeba zaczac dzialac chyba.
missesti jest offline  
Stary 2006-10-26, 21:16   #54
asia b
Raczkowanie

witam. a wiec nie wytrzymalam i poszlam dzisiaj do fryzjera babka polozyla mi na wlosy,ale tylko na czubku pare pasemek i jest o niebo lepiej. nie mniej jednak jakos ciezko mi sie przywyknac do kasztanowego kolorku na wlosach.
asia b jest offline  
Stary 2007-01-06, 18:36   #55
jowiit1986@interia.pl
Przyczajenie

Dot.: Re: powrot do blondu

Hej,chciałabym wiedzieć czy użyłaś w końcu tego specyfiku Joanny i jaki jest efekt i w ogóle czy jesteś zadowolona. Pozdrawiam.
jowiit1986@interia.pl jest offline  
Stary 2007-02-13, 19:26   #56
Miel
Raczkowanie

powrot do naturalnego koloru, jak?

witam
nie znam sie za bardzo na farbowaniu wlosow, wiec prosze was o rade. od dwoch lat mam robione rozjasniaczem pasemka. moj naturalny kolor to ten najbardziej typowy, srodkowoeuropejski ciemny blond. chcialabym wrocic juz do swoich wloskow, ale nie bardzo wiem jak to zrobic. odrosty mam dopiero takie, co to sie nadaja na wizyte u fryzjera. czekac, za same odrosna? nie chce scinac. czy zafarbowac na kolor zblizony do mojego? i czy wtedy wybrac farbe o odcien jasniejsza a moze szampon koloryzujacy, ktory schodzi po jakims czasie? i czy farbowac od czubka, czy od konca odrostow?
prosze, Kochane , poradzcie
Stary 2007-02-13, 20:05   #57
kaczorka
Wtajemniczenie

Dot.: powrot do naturalnego koloru, jak?

włosy zafarbuj odcieniem najbardziej zbliżonym do twojego naturalnego, od czubka głowy. Wtedy nie będzie widać odrostów i łatwiej zniesiesz powrót do naturalnego kolroru, co wymaga czasu
kaczorka jest offline  
Stary 2007-02-13, 20:15   #58
kosmita77
Zakorzenienie

popieram Kaczorkę
kosmita77 jest offline  
Stary 2007-02-13, 21:25   #59
qathe
Wtajemniczenie

ja również popieram koleżankę z postu o góry.

Zafarbuj włosy na kolor zbliżony do naturalnego,a łatwiej będzie Ci zapuszczać włosy i nie pokusisz sie o zrobienie kolejnych odrostów

qathe jest offline  
Stary 2007-02-14, 10:30   #60
katie-lee
Zadomowienie

A ja bym się podczepiła do pytania, miałam naturalnie taki piękny złoty kolor
Głupia zafarbowałam je! Teraz mam coś jak jasny brąz trochę wpadający w rudy. Czy jest możliwe, że będę miała swój ukochany złoty kolor na głowie jeśli nie będę ich farbować tylko przeczekam ? Farbą żadną raczej nie uzyskam takiego koloru

[dieta]
katie-lee jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości