Ja też potrzebuję zmiany - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-11-18, 17:34   #1
1606
Przyczajenie

Ja też potrzebuję zmiany

Hej dziewczyny!
Jestem młodą osobą, a mam już depresje z powodu mojego wyglądu. W wakacje byłam ładną, opaloną dziewczyną z długimi włosami, będącą pewną siebie, za którą oglądali się chłopacy. Teraz jest ze mną tragedia. Strasznie przytyłam, ważę 58 kg przy wzroście 160 cm. Okropnie się czuję w z tym wielkim brzuszyskiem i tyłkiem. Spodnie stały się za ciasne, na nogach i pupie rozstępy... Zrozumiałabym to, jakbym była jeszcze w okresie dojrzewania i moja sylwetka rozwijałaby się, ale ten etap już został zakończony. Włosy- naturalny kolor to ciemny blond, puszące się, wywijające w różne strony, gdzieniegdzie pofalowane. Na początku września pofarbowałam i ścięłam włosy-wyglądałam fatalnie. Przez kilka dni nie chciałam wychodzić z domu. Kolor się jeszcze trochę utrzymał, ale nie jest aż tak źle jak wtedy. Mam małe oczy, strasznie rzucające się w oczy brwi[reguluję, ale są zbyt ciemne i do cery i do karnacji, w dodatku strasznie gęste i włoski są długie]. Moja cera jest szarawa, jakby nie było we mnie życia, mimo, że się wysypiam. Mam małe oczy, niebiesko-szare. Rzęsy jasne, cienkie i bardzo rzadkie. Nie proporcjonalne usta, tzn. górna warga wąska, natomiast dolna dosyć wydatna. Zęby o nieestetycznym odcieniu. Krzywe, masywne nogi, o rozbudowanej tkance mięśniowej... Teraz znowu jestem nieśmiała, nie wierzę w siebie, ciężko mi się przełamać, żeby z kimś porozmawiać. Nawet wstydzę się przy chłopaku pokazać moje ciało, czy nawet siedzieć na kolanach, bo wiem jaka jestem ciężka...Gdy widzę moje znajome a potem spojrzę na siebie chce mi się płakać. Co byście mi poradziły? Wolałabym nie wstawiać zdjęć... Bardzo chciałabym schudnąć ale nie wiem w jaki sposób bo od razu się poddaję! Jeżeli macie pytania co do makijażu, to tylko maluję rzęsy tuszem.
1606 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 17:40   #2
lachryma
Zakorzenienie

Dot.: Ja też potrzebuję zmiany

niestety, bez zdjęć nie możemy Tobie nic doradzić konkretnego...
jeśli chcesz schudnąć, to zapraszam na wizażowe działy dotyczące zdrowego odchudzania czy ćwiczeń fitness.
Stary 2010-11-18, 18:03   #3
1606
Przyczajenie

Dobrze, dodałam zdjęcie [chyba ?]

Tutaj miałam wyprostowane włosy i mocniej wymalowane rzęsy. Teraz jestem znacznie grubsza i bledsza. Niestety na razie nie mam zdjęć jak wyglądam obecnie.
Stary 2010-11-18, 18:10   #4
lachryma
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 1606 Pokaż wiadomość
nie, nie dodałaś
Stary 2010-11-18, 18:14   #5
1606
Przyczajenie

Cytat:

Tutaj miałam wyprostowane włosy i mocniej wymalowane rzęsy. Teraz jestem znacznie grubsza i bledsza. Niestety na razie nie mam zdjęć jak wyglądam obecnie.
Teraz jest.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-11-18 o 20:52 Powód: poprawa zal;zdj;
Stary 2010-11-18, 18:18   #6
lachryma
Zakorzenienie

po Twoim autocharakterystyce spodziewałam się innego zdjęcia...

jesteś śliczną dziewczyną, u której bym nic nie zmieniała. masz bardzo dobrze dobraną fryzurę, kolor włosów i brwi!

jeśli chodzi o opaleniznę- polecam stosowanie kremów brązujących czy tonujących. a jeśli chodzi o tą wagę (na zdjęciu wyglądasz dobrze i atrakcyjnie), jeśli naprawdę masz problem z wagą, to polecam wątki o których już pisałam wyżej
Stary 2010-11-18, 18:25   #7
1606
Przyczajenie

Ale to tylko zdjęcie... Dodałam to bo innego w sumie nie mam. W rzeczywistości jest co innego, żeby tak wyglądać jak na tym zdjęciu musiałam się trochę przygotować. Źle się czuję ze sobą. Ale tak czy siak, bardzo dziękuję, że ktoś mi odpowiedział.
Stary 2010-11-18, 18:31   #8
lachryma
Zakorzenienie

Cytat:
Ale to tylko zdjęcie... Dodałam to bo innego w sumie nie mam. W rzeczywistości jest co innego, żeby tak wyglądać jak na tym zdjęciu musiałam się trochę przygotować. Źle się czuję ze sobą. Ale tak czy siak, bardzo dziękuję, że ktoś mi odpowiedział.
pojadę może teraz po stereotypach, ALE jakbyś była kobietką o niespecjalnej urodzie; miała wielki nos, odstające uszy, malutkie oczka, farbowane cienkie włosy i do tego krzywe żółte zęby, to te Twoje pomalowane tuszem rzęsy i inne "przygotowania" do zdjęcia, by Ciebie nie uratowały
Stary 2010-11-18, 18:34   #9
1606
Przyczajenie

No nie wiem... Dziękuję Ci bardzo, że mnie tak podnosisz na duchu, jesteś kochana
Stary 2010-11-18, 18:36   #10
Sytuacja
Raczkowanie

Kochana jestes sliczna !!!!
Troche wiary w siebie !!!!
Piekne brwi,piekne,usta,piekne oczy,piekne wlosy.
Naprawde mi sie podobasz.
Masz bardzo kochana ,sympatyczna buzke

ART http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=490701

SZUKAM J.Podsiadlo "Wiersze zebrane"... Kontakt na priv.
Sytuacja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 18:37   #11
lachryma
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sytuacja Pokaż wiadomość
Kochana jestes sliczna !!!!
Troche wiary w siebie !!!!
Piekne brwi,piekne,usta,piekne oczy,piekne wlosy.
Naprawde mi sie podobasz.
Masz bardzo kochana ,sympatyczna buzke
autorko, a nie mówiłam?
Stary 2010-11-18, 18:42   #12
1606
Przyczajenie

Ja nie wiem... Dziewczyna drugiej dziewczynie zawsze tak powie.. Ja w sobie nic ładnego nie widzę.. Kiedy porównuję siebie z moimi znajomymi, albo obojętnie jaką dziewczyną to czuję, że jestem po prostu żałosna, że jeszcze mam czelność się z nimi porównywać, przecież one są takie ładne a ja to takie coś...
Stary 2010-11-18, 18:45   #13
renaa3
Zadomowienie

Twój opis siebie i zdjęcie jak dla mnie są nie do powiązania. Ja na zdjęciu widzę ładną dziewczynę, której nic nie brakuje
spójrz jeszcze raz do lustra!
może Twoja niska samoocena wynika z porównywania się z innymi dziewczynami? wierz mi, takie podejście nie ma najmniejszego sensu i tylko szkodzi Tobie.
więcej wiary w siebie
Stary 2010-11-18, 18:49   #14
1606
Przyczajenie

Dziękuję bardzo za miłe słowa...
Stary 2010-11-18, 18:54   #15
lachryma
Zakorzenienie

Twoja powyższa wypowiedź może wpędzić wiele osób w kompleksy, patrząc na to jak wyglądasz. uważam, że ostro przesadzasz i na pewno wiele dziewczyn zazdrości Tobie urody. serio.
Stary 2010-11-18, 18:56   #16
Kwapis.
Rozeznanie

Po Twoim opisie spodziewalam sie naprawde brzydkiej i grubej kobiety ale to co widze na zdjeciu jest czyms calkowicie innym.
Jestes naprawde sliczna, masz taka subtelna urode, taka hmmm dziewczeca.
Twoje brwii sa idealne, sama bym takie chciala, takie ciemne i ladnie wyregulowane.
Wlosy zawsze mozna na inny kolor pofarbowac. Wspominalas ze faluja Ci sie gdzie nie gdzie to moze popros fryzjerke aby sciela i wycieniowala Tobie je tak zeby falowaly sie bardziej konkretnie i ladniej sie ukladaly ; ))
Masz przesliczne oczy i co z tego ze na tym zdjeciu jestes pomalowana i dlatego tak zle nie wygladasz, myslisz ze inne dziewczyny cudownie i olsniewajaco wygladaja nie bedac pomalowane ? Myslisz sie
Ubierz sie ladnie, pomaluj, uczesz wyjdz na miasto i nabierz pewnosci siebie a na nowo beda za Toba ogladac sie faceci

Być normalna. Niemożliwe !

Kwapis. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 20:19   #17
giginthesky
Wtajemniczenie

po twoim opisie spodziewalam sie zobaczyc naprawde nieatrakcyjna dziewczyne, a jestes naprawde sliczna masz piekna, delikatna buzie, ale dzieki tym brwiom masz taki pazur mi sie one bardzo podobaja, ciemne i o seksownym ksztalcie. naprawde swietnie wygladasz, a nie mam w zwyczaju slodzenia.
naprawde nie masz co zmieniac w swojej twarzy. jesli nie czujesz sie dobrze ze swoja figura, to przejrzyj dzial Dietetyka na wizazu, poruszaj sie troche i na pewno wrocisz do dawnej sylwetki

giginthesky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 21:29   #18
tasik92
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
Twoja powyższa wypowiedź może wpędzić wiele osób w kompleksy, patrząc na to jak wyglądasz. uważam, że ostro przesadzasz i na pewno wiele dziewczyn zazdrości Tobie urody. serio.
mnie na przykład
tasik92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 00:00   #19
Justuchnaa
Raczkowanie

No nie mogę. Nóż mi się w kieszeni otwiera. OPANUJ SIĘ, Justyno. Ech, powoli.

O co Ci chodzi? Wiem, że osoby zakompleksione łatwo wprowadzić w dół, ale bez przesady, nie można tak. Napisałaś paszkwil na swoją cześć, oczekujesz czego, przepraszam? Że doradzimy Ci co masz zrobić, żeby:
a) wyglądać lepiej?
b) lepiej się poczuć?
Wybacz, kochanie, ale w Twoim wypadku, nawet jesli przejdziesz cały cykl "Łabędziem być", to nie pomoże.
A wiesz czemu? Bo nie wierzysz w siebie.

Dziewczyny! Litosci! Nie możemy tak się same zadręczać i wprowadzać w depresje! Świat jest taki piękny, my jestesmy piękne (jakie bysmy nie były). Same sobie szukamy problemy! Taka prawda jest...
Co chwila mijam na ulicach na oko 100kg osoby, np. w mini i bluzce z gołym brzuchem. I co z tego? Mnie to nie boli, a one są widocznie szczęśliwe!

Nie chodzi w tym życiu o to, jak inni nas widzą, ale to jak widzimy same siebie!
Jeśli siebie kochamy, to nic nie jest w stanie podważyć tego jak się czujemy z własnego powodu.

Myślę, że Tobie potrzebny psycholog... naprawdę, bo takie nasze gadanie jest dobre na chwilę. A potem znowu przyjdzie depresja, jak tylko staniesz obok szczuplejszej, z kręconymi włosami itd. TO BŁĘDNE KOŁO. I przyczyna leży znacznie głębiej niż pewnie sama bys chciała przyznać.

Wiem o czym mówię i mówię to tylko dla Twojego dobra. Nie obraź się, jestes prześliczna, ale nie moje zdanie się liczy (ani niczyje inne zresztą). Dla Twojego samopoczucia liczy się tylko to jak Ty się czujesz sama ze sobą. Nie jak inni się czują z tym, że Ciebie widzą.
Jak będziesz szła po tej równi pochyłej, to spadniesz w końcu.

Nie buduj poczucia własnej wartości na opinii obcych (czy też bliskich) ludzi.

Zastanów się co chcesz zmienić konkretnie. KONKRETNIE! Nie pytaj Nas o to co jest nie tak. Sama przed sobą przyznaj się co się nie podoba najbardziej. A potem to zmień, to czego nie możesz, z jakiegoś powodu nie chcesz zmienić, nie jesteś pewna, zostaw... pokochaj, zaakceptuj... ech..

Całuję;*
Stary 2010-11-19, 15:32   #20
1606
Przyczajenie

Justuchnaa,
wiesz... Mądre słowa... Jakby nie było to chyba masz rację. Dziękuję Ci, że otworzyłaś mi oczy. Nie wiem jak ale chyba spróbuję sobie podwyższyć tą samoocenę.

Dzięki jeszcze raz!

Wirująca jagódka jestem, miło mi !
Stary 2010-11-19, 15:38   #21
giginthesky
Wtajemniczenie

Cytat:
Justuchnaa,
wiesz... Mądre słowa... Jakby nie było to chyba masz rację. Dziękuję Ci, że otworzyłaś mi oczy. Nie wiem jak ale chyba spróbuję sobie podwyższyć tą samoocenę.

Dzięki jeszcze raz!

myślę, że to będzie najlepsza forma metamorfozy u ciebie

giginthesky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 15:55   #22
_blondyneczka_
Zadomowienie

GG do _blondyneczka_

hej ja tez tak mysle, jestes naprawde fajna babka i nier potrzebnie sie tym tak przejmujesz, jesli uwierzysz w siebie to napewno bedziesz sie lepiej czula!
_blondyneczka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 16:44   #23
Justuchnaa
Raczkowanie

Cytat:
Justuchnaa,

Dzięki jeszcze raz!
Hm.. jeśli się wzbraniasz przed pomocą z zewnątrz, to zacznij od mówienia sobie o sobie tylko pozytywnych rzeczy. Wypisz sobie co podoba Ci się w sobie. Tak, znajdziesz dużo takich podpunktów Odosobnij się, wypij coś dobrego, spotkaj się sama ze sobą i spróbuj popatrzeć na siebie obiektywnie, łaskawym okiem. Wpisuj cokolwiek pomyślisz, np. dobrze tuszuję rzęsy, mam gęste włosy, ładnie się uśmiecham, mam ładny kolor języka, mocne paznokcie, dobra jestem z wfu, mam jędrny biust, zaparzam smaczną kawę, robię dobrą jajecznicę itd.
Zrób sobie taką listę i codziennie, parę razy dziennie ją czytaj! Najlepiej na głos, żebyś sama siebie słyszała
Z czasem zaczniesz o sobie mysleć w pozytywach... Nie szybko, ale w końcu obudzi się w Tobie myslenie: "Oo, fajna jestem"

Wtedy dopiero możesz zacząć się zastanawiać co w sobie chcesz zmienić, w swoim wyglądzie. Ale UWAGA, może się tak zdarzyć, że wtedy już nic nie będzie do zmiany)

Ja tak zrobiłam i osiągam sukces każdego dnia
Stary 2010-11-19, 17:11   #24
edyta07
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 8

Zamieńmy się urodą, ok?
edyta07 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 18:50   #25
1606
Przyczajenie

No dobra, to od teraz biorę się w garść i już nie będę się użalać nad moim wyglądem !

Wirująca jagódka jestem, miło mi !
Stary 2010-11-20, 18:52   #26
karmazynka99
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

kurde!

i ty mówisz ze jestes brzydka

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 19:28   #27
Eowina1818
Wtajemniczenie

Witaj

ależ Ty ładna jesteś!!! piękne masz ocz, kształt brwi i ogólnie cud miód.
Ja bym nic nie zmieniała w Tobie. ale jeśli Ci bardzo zależy - kilka wskazówek:
- masz piekne oczy, jak już pisałam, ciekawie by wyglądały jakby podkreślić je makijażem w stylu pin up. Masz taką dziewczęcą urodę, która aż sie prosi o taki retro styl
- miałaś kiedyś grzywkę? myślę, że taka dłuższa na bok by ci pasowała
- nie zmieniałabym ci koloru włosów, ale jeśli już to bym sugerowała brąz, ciut ciemniejszy niż teraz masz

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 22:03   #28
weronika_1992
Przyczajenie

hej

ja tez po charakterystyce spodziawałam się Bóg wie czego a zobaczyłam prześliczną dziewczynę ! z doświadczenia wiem,że trzeba siebie zaakceptować,żeby się dobrze czuć i myślę,że wizażystki Ci w tym pomogą

Głowa do góry !!
weronika_1992 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 15:15   #29
Holly85
Zadomowienie

po tym opisie to wyobraźnia mnie poniosła, a na zdjęciu widzę twarz raczej ponadprzeciętną, chciałaś się dowartościować miłymi komentarzami?
wierzyć mi się nie chce, że ktoś tak ładny może mieć aż tak niską samoocenę, to bardzo niedobrze i zamiast pracować nad wyglądem popracuj nad psychiką.
wybacz ostry ton, ale problem tkwi gdzie indziej, uważam, że to niedobrze.
w twoim wyglądzie nic bym nie zmieniała, wyglądasz pięknie
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 16:04   #30
kaska222
Moderator

Ja z Twojego postu wywnioskowalam ze musial ktos Cie zranic mocno ze tak siebie opisujesz.
Widze sliczna dziewczyne ktora nie jedna chcialaby by wygladac tak jak ty.
Tez mam niepropocjonalne usta,ale co zrobie natura mnie tak obdarzyla i nie placze z tego powodu.
Glowa do gory,pokaz nam sie w makijazu i jak sie ubierasz na codzien

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości