Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pytania do kosmetyczki

Notka

Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-11-18, 21:49   #1
Mareve
Przyczajenie

Post Żel dudać co używać?

Witam mam problem z trądzikiem ok.4 lata.Wcześniej stosowałem całą masę różnych żeli , maści itp. Ponad rok temu dermatolog przepisała mi Duac i efekt był super bo buzia była gładziutka i używam go cały czas z małymi przerwami.W kwietniu tego roku trądzik znów się pojawił pewnie od słońca bo ciągle stosowałem duac nawet przy słońcu po lecie cały czas ten trądzik jest widoczny(chrostki).Stosuj ę cały czas duac ale już nie mam takiej gładkiej buzi jak wcześniej im w dodatku mi się strasznie łuszczy , przetłuszcza i jest bardzo sucha szczególnie po kąpieli.Ktoś by mógł doradzić co może pomóc żeby duac zaczął działać tak jak działał przedtem?
Mareve jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 19:02   #2
Mareve
Przyczajenie

Exclamation Żel Duac jak stosować?

Witam mam problem z trądzikiem ok.4 lata.Wcześniej stosowałem całą masę różnych żeli , maści itp. Ponad rok temu dermatolog przepisała mi Duac i efekt był super bo buzia była gładziutka i używam go cały czas z małymi przerwami.W kwietniu tego roku trądzik znów się pojawił pewnie od słońca bo ciągle stosowałem duac nawet przy słońcu po lecie cały czas ten trądzik jest widoczny(chrostki).Stosuj ę cały czas duac ale już nie mam takiej gładkiej buzi jak wcześniej im w dodatku mi się strasznie łuszczy , przetłuszcza i jest bardzo sucha szczególnie po ką
Mareve jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 10:09   #3
karolynka90
Zakorzenienie

Dot.: Żel Duac jak stosować?

Cytat:
Napisane przez Mareve Pokaż wiadomość
Witam mam problem z trądzikiem ok.4 lata.Wcześniej stosowałem całą masę różnych żeli , maści itp. Ponad rok temu dermatolog przepisała mi Duac i efekt był super bo buzia była gładziutka i używam go cały czas z małymi przerwami.W kwietniu tego roku trądzik znów się pojawił pewnie od słońca bo ciągle stosowałem duac nawet przy słońcu po lecie cały czas ten trądzik jest widoczny(chrostki).Stosuj ę cały czas duac ale już nie mam takiej gładkiej buzi jak wcześniej im w dodatku mi się strasznie łuszczy , przetłuszcza i jest bardzo sucha szczególnie po ką
Duac:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...highlight=duac

Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pytania do kosmetyczki

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości