Doradźcie jaka fryzura i kolor. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-11-20, 21:12   #1
Asica5
Przyczajenie

Doradźcie jaka fryzura i kolor.

Witam
Jestem nowa na tym forum. Tzn jeszcze się nie wypowiadałam ale od dłuższego czasu czytam i korzystam z Waszych rad.
Mam do Was prośbę. Jeszcze nigdy nie byłam zadowolona ze swojej fryzury. Mam włosy trochę kręcone. Myślę, że kręciły by się bardziej gdyby były bardziej nawilżone pracuje nad tym. Zazwyczaj robi się z nich siano. Do tej pory robiłam balejaż ale włosy miałam tak zniszczone że musiałam ściąć i przefarbowałam na brąz. Kolor nie wyszedł taki jak chciałam ale cóż. Ostatnio podoba mi się rudy taki jak ma Tivioli http://wizaz.pl/Fryzury/Trendy/6-hot-fryzur-na-jesien ale nie wiem jak będę wygladać w tym kolorze.
Załączam moje zdjęcia w włosach blond i jedno w brązie. Czekam na wasze rady. Co zrobić co zmienić żeby było dobrze.
Asica5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 15:36   #2
Holly85
Zadomowienie

Dot.: Doradźcie jaka fryzura i kolor.

moim zdaniem korzystniej wyglądałaś w jasnych włosach, ale może to tylko kwestia zdjęcia w takim, a nie innym świetle. na podst jednego w brązie ciężko ocenić.
włosy wyglądają niestety na zniszczone, fryzura nie ma też określonej formy., ja bym była za mocnym wystopniowaniem włosów- pierwsza warstwa na tyle krótka, aby zaczęły się mocno kręcić(piszesz, że masz kręcone).
Ponadto przez zimę zamiast farbować skoncentrowałabym się na ich odżywieniu- tu polecam naturalne maski z jajek, olejku rycynowego, suplementów itd itd żadnych tam silikonowych "odżywek" loreali, pantenów fructisów i calego tego shitu
dobrze wyglądasz też w upiętych włosach

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

aha, zapoamnialam dodać: poszukaj fryzjera który potrafi obciąć kręcone/falujące się włosy tak, aby zyskały na wyglądzie, wbrew pozorom pare sztuczek trzeba wykonać, a nie każdy potrafi
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 18:11   #3
Asica5
Przyczajenie

Dzięki za rade. Za włosy się już wzięłam pierwszym krokiem było ścięcie tego siana. Z blondu zrezygnowałam bo potwornie niszczy włosy. Kusi mnie żeby do niego wrócić ale jak pomyśle o tym wysuszeniu to odwlekam to w czasie.
Zrezygnowałam z silikonów. Zaczęłam używać delikatnych szamponów. Maseczkę jaką poleciłaś na pewno zrobię. Zastosuje też simie lniane. No i w drodze jest olejek z amla nie pamiętam dokładnie nazwy.
Co do fryzjera to totalna posusza.
Czy jest jakiś sposób na blond kolor bez ryzyka niszczenia włosów?
Asica5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 11:38   #4
Holly85
Zadomowienie

nie znam się na farbowaniu "na blond" nigdy tego nie robiłam, ale niestety przyznam, że niszczy włosy okrutnie, nawet tym osobom, które bardzo o włosy dbają. choć wiadomo, że to zależy od rodzaju włosa. ja swoje zniszczyłam farbowaniem na ciemnobrązowo i na czarno. nie ma reguły.
moja siostra rozjaśnia włosy wodą utlenioną taką z apteki 3% i włosów nie ma zniszczonych w ogóle! ale zaznaczam, że to woda 3% a nie 30%
utlenianie w przeciwieństwie do farbowania rozjaśnie włosy w tej samej gamie/tonacji kolorystycznej, dlatego u mojej siostry wygląda to dobrze, ma jasne włosy, ale są osoby którym włosy od tego robią się rude, tak więc lepiej uważać

co do koloru rudego jaki podałaś w linku ja uważam, że jest on zbyt ostry
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 09:56   #5
ankaosg
Przyczajenie

Cześć mam problem z dobraniem fryzury i koloru włosów. Możecie mi coś doradzić? Będę bardzo wdzięczna.
ankaosg jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości