rok czekania i szamponetka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-11-21, 08:14   #1
puma1991
Raczkowanie

rok czekania i szamponetka?

hej dziewczyny dokladnie rok temu rozjasnilam wlosy z ciemnego burgundu do rudego, nastepnie ok 3 razy farbowalam brązem i przestałam. Minal rok od rozjasnienia a 9 miesiecy od ostatniego farbowania. Braz sie wyplukal i ten farbowany wyglada teraz niemal identycznie jak moj naturalny odrost (ponad 10 cm) wiec wlasciwie mam polowe wlosow swoich a reszte takich samych z tym ze w wielkim sloncu mienia sie na cieply odcien - po za tym nie widac roznicy no tylko troche mniej sie blyszcza. Ogolnie wracam do swojego koloru ale 10 miesiecy czekania bylo juz i tak monotonne a przede mna drugie tyle lub troche mniej wiec wpadlam na pomysl szamponetki (najpewniej palette lub ?delia? choc jej nie uzywalam jeszcze nigdy). Do palette w kwestii szamponow na 6-8 myc mam zaufanie gdyz wczesniej na naturalnych wlosach uzywalam czesto ciemnego brazu ktory najpierw byl czarny potem byl ciemnym brazem a po tygodniu nie bylo po nim sladu. Moje pytanie brzmi nastepujaco: czy uwazacie ze po roku regeneracji tych rozjasnionych niegdys wlosow ich kondycja znacznie odbiega od naturalnego odrostu? chcialabym wiedziec czego sie spodziewac przy farbowaniu szamponetka np czy kolor z tych koncowek nie zejdzie szybciej? lub czy nie wyjdzie inny? Roznica w kolorze jest niemal niezauwazalna w sztucznym swietle choc sama nie rozumiem jak nakladany braz mogl wyplowiec do niemal naturalnego koloru
puma1991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 11:15   #2
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: rok czekania i szamponetka?

wiesz, ja myślę, że nie powinny Ci dużo inaczej złapać, ale mi kiedyś czarna szamponetka marionu złapała blond końcówki (i nic więcej) na granatowo, ale potem były zielone to było na grzywce więc to ścięłam, bo wszystko się spłukało tylko nie końce grzywki i nie pasowało. Ogółem zielone włosy lubię i miałam niedawno, ale to tak w ramach żartu opowiadam, nie mam zamiaru straszyć

Tobie polecam palette i delię jak pisałaś, bo ładnie schodzą kolory, też sama sprawdzałam

Kolor powinien być w porządku, ale pomimo tego zapraszam do nas tutaj
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=435703
Meadow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 06:41   #3
puma1991
Raczkowanie

Dot.: rok czekania i szamponetka?

bardzo dziekuje wiec juz dzis biegne po czarną kawe delii a watek sledze juz od jakiegos czasu, pewnego dnia rowniez dolacze, pozdrawiam
puma1991 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości