Kosmetyk pod oczy Bardzo dobrze kryjący przeciwzmarszczkowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-11-21, 18:04   #1
ChocoWhite
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do ChocoWhite

Kosmetyk pod oczy Bardzo dobrze kryjący przeciwzmarszczkowy

Mam bardzo widoczne fioletowe "ćpuny" pod oczami i trądzik. Moja cera jest porcelanowa. Szukam czegoś niestety tylko do 30 zł. Od nakładania wielu korektorów zaczęły mi sie robić zmarszczki pod oczami niestety nie moge si ich pozbyć dlatego szukam, czegos przeciwzmarszczkowego. Szukałam juz takich wątków , ale żaden mi nie pomógł i przepraszam, że wstawiam ten, le bardzo potrzebuje pomocy. Szukam czegos co można kupić w rossmanie lub naturze.

. .
ChocoWhite jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 18:25   #2
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Kosmetyk pod oczy Bardzo dobrze kryjący przeciwzmarszczkowy

bedzie problem- szczegolnie ze wzgledu na odcien twojej skory, u nas jest problem z wyborem jasnych odcieni....

ja lubie korektor maybelline everfresh- przyciemniam go troche bo dla mnie jest za ciemny, ale ladnie kryje bedziesz tylko musiala prze aplikacja nalozyc jakis kremik pod oczy. Tylko to mi przychodzi do glowy poki co
dimiti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 19:35   #3
NattiTt
Wtajemniczenie

cienie pod oczami - polecam maybelline anti age, dokładniej opisany na kwc.
trądzik - polecam leczyć, a do tymczasowego ukrywania - podkład clinique anti blemish i do tego korektor cliniqua antybakteryjny. Bardzo fajny duecik
NattiTt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 22:55   #4
jamestown
Avada kedavra.

kwc
Stary 2010-11-24, 14:44   #5
Anulenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ChocoWhite Pokaż wiadomość
Mam bardzo widoczne fioletowe "ćpuny" pod oczami i trądzik. Moja cera jest porcelanowa. Szukam czegoś niestety tylko do 30 zł. Od nakładania wielu korektorów zaczęły mi sie robić zmarszczki pod oczami niestety nie moge si ich pozbyć dlatego szukam, czegos przeciwzmarszczkowego. Szukałam juz takich wątków , ale żaden mi nie pomógł i przepraszam, że wstawiam ten, le bardzo potrzebuje pomocy. Szukam czegos co można kupić w rossmanie lub naturze.
Moim zdaniem jeżeli ma się naprawdę dość poważne problemy z cerą, to ciężko znaleźć jakiś odpowiedni podkład w zwykłych drogeriach, który zamaskował by w zadowalającym stopniu wszystko to co chcemy ukryć, przynajmniej takie jest moje doświadczenie odnośnie zwykłych drogeryjnych produktów Natomiast jeśli chodzi o trądzik, to polecam wizytę u dermatologa Naprawdę od tego oni siedzą w przychodniach żeby pomagać ludziom z problemami skórnymi. Nie przejmuj się i umów się na wizytę, myślę że na pewno coś Ci doradzi, nawet tez odnośnie cieni pod oczami bo niektórzy mają je genetycznie, ale czasem są wynikiem np niedoboru witamin. Czasem może pomóc łykanie tabletek z wit. C, lub A i E
Odnośnie dobrego podkładu to zapraszam Cię na wątek z BB Creamy W Polsce są trudno dostępne i dość drogie, ale kupujemy wspólnie za granicą i wtedy ceny nie są takie straszne, zwłaszcza że można kupić sobie próbki i zdecydować który podkład jest dla nas najlepszy Tu jest wątek z zakupami: klik! Tu znajdziesz więcej info na temat BB Creamy: klik!
Nie mogę Ci obiecać że te podkłady rozwiążą wszystkie Twoje problemy na buzi, ale wiele osób z cerą problematyczną je chwali Przeszukaj te wątki, myślę, że znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie
Troszkę przydługa moja odpowiedź, ale mam nadzieję, że troszkę Ci pomogłam
Anulenka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
fioletowe pod oczami, korektor pod oczy, pod oczy, podkład kryjący

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości