Chce znowu byc zauwazana... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-11-24, 12:47   #1
StOpErEk89
Przyczajenie

Unhappy

Chce znowu byc zauwazana...

Witam...
Watek zakladam poniewaz chce znowu zaczac byc dostrzegana przez mojego chlopaka... Jestesmy ze soba 4 lata juz ale juz zaczyna mi brakowac jego spojrzenia na mnie - wiecie jakiego I milych slow dotyczacych mojego innego mam nadzieje nowego wygladu...
Mam 21 lat zajmuje sie strzyzeniem i pielegnacja psów. Wiekszosc czasu spedzam w pracy dlatego nie wiele mam wolnych chwil dla samej siebie... Bardzo prosze pomozcie mi sie zmienic bo ja juz nie mam pomyslow...
Jestem w miare szczupla waga 55 kg wzrost 170 cm.
Wlosy mam juz od kilku lat farbowane bo moje naturalne to ciemny mysi blond sa trudne do ulozenia cienkie i przetluszczajace sie - ogromny problem to jest dla mnie... Cera mieszana...
Na dzis dzien mam jasny blond mrozny - taki jakby szary wlosy sa sciete na irokeza - dluzsza wersja przod krotki tyl dlugi do kucyka da rade zebrac... Grzywka na skos scieta... Cera jasna na solarium czasami chodze ale rzadko... Staram sie delikatnie malowac tylko troche pudru rozu czasami jasny cien do powiek i blyszczyk... Mialam juz prawie wszystkie odcienie wlosow nie boje sie zmian... Od czerwonego po niebieskie i zielone pasemka od dlugich wlosow po prawie lyse i byly tez doczepiane... Ale nie wiem co mi pasuje kazdy mowi cos innego dlatego potrzebuje Waszej pomocy... Figura moze byc choc mam maly biust wiec problem mam z gora wiadomo... Chyba w miare jasno opisalam siebie. Zalaczam zdjecia nie sa aktualne ale sa z tego roku sa tam 2 fryzury... Czekam na rady dotyczace wizerunku przyszlego mojej osoby... Pozdrawiam Dorota Stopczyńska
StOpErEk89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 20:17   #2
talila16
Przyczajenie

Dot.: Chce znowu byc zauwazana...

zaczynając od koloru włosów hmmm spróbowałabym naturalnego brązu i zapuszczenia trochę teho irokeza wydaje mi się, że wtedy teoja twarz wyda się wyraźniejsza . Co do cieniowania to jestem przeciwna bo przy cienkich włosach lepiej postawic na delikatnie podcienowane końcówki, grzywka wyglada fajnie . Jezeli chodzi o ciuchy to mozesz czasem zaskoczyc chłopaka jakąs koronka może czymś po prostu innym niż zwykle , bo nie chodzi o to żebyś nagle zmieniła wygląd wtedy przyzwyczai się do nowego looku i bedziesz miała ten sam problem. Niecodzienne uczesanie i zmiana od czasu do czasu na jakieś spotkanie mile go zaskoczy a komplemeny beda sie sypac tonami tego jestem pewna
talila16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 20:43   #3
Annabel89
Zakorzenienie

moim zdaniem na dwóch ostatnich zdjęciach ślicznie wyglądasz i co tym facetom trzeba...

Annabel89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 10:51   #4
StOpErEk89
Przyczajenie

Wink Dot.: Chce znowu byc zauwazana...

No dobra no to sprobujemy ciemniejszego koloru wlosow i tej koronki i zobaczymy jaka bedzie jego reakcja
StOpErEk89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 18:22   #5
Sorbet
Zadomowienie

Masz przesłodką buzię. Blond włosy i różowa bluzka - to takie oczywiste. Chciałabym Cię zobaczyć na ulicy wymalowanymi na czerwono ustami albo z czarnymi kreskami na powiekach. Coś takiego co nada Ci ostrości (ktoś wcześniej wspomniał o koronce - to dobry pomysł).
Mam nadzieję, że Cię nie obrażę, ale od szyi w górę przypominasz mi dodę - może jej image Cię zainspiruje? Ta dziewczyna odkąd chodzi z Nergalem ubiera się w skórę i ćwieki, ale robi to w bardzo kobiecym stylu.
Sorbet jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
makijaz, metamorfoza, wlosy, zmiana

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości