Essence cz. VII - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-02-04, 02:00   #4381
marryme21
Zakorzenienie

Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Mój pierwszy podklad to oczywiście puder w kremie z Under20, oczywiście pewnie był za ciemny miałam wszystkie zestawy kosmetyków z NM, były m.in. brokatowe cienie (czyli żel z brokatem), oglądałam moje skarby godzinami
I oczywiście pierwsze błyszczyki w kulce, i pierwszy dezodorant Rapp, a potem Impulse (Spice był u mnie jak relikwia, bo uwielbiałam Spicetki ) a do makijażu Miss Sporty - to było już coś!

Błyszczyk w kulce,w szklanym(!!!) opakowaniu to mój pierwszy kosmetyk w życiu.
Kupiłam go mając jakieś 12 lat.Jaka byłam dumna,że mam coś swojego,a nie maminego.

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Marryme21 tak, taka nietypowa wielkość. Z Bravo Girl pamiętam cienie na kartce, wystarczyło na kilka makijaży, jakieś tatuaże zmywalne, ozdóbki... a potem była era Twista u mnie. Miał świetną okładkę, taką grubszą i strony z historiami o największych żenadach, lol

To dobrze pamiętam Naszą Miss,raz kupiłam nawet dwa identyczne egzemplarze,bo jakiś aktor był na okładce,a w środku jego plakat.
Czysta rozpusta.
A dzisiaj nawet nie pamiętam kto to był.

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Bierz pasiak, nie ma co się zastanawiać

Który odcień bardziej polecasz?Oglądam właśnie real foty i chyba ten jaśniejszy jest ładniejszy.

Cytat:
A teraz to i Essence dodają gdzieniegdzie (to nic, że przeterminowane ), ktoś kiedyś wspominał, że miał coś ze starej limitki z gazetą

O tym nawet nie słyszałam.

marryme21 jest offline  
Stary 2011-02-04, 06:12   #4382
Kasza Manna
Zakorzenienie

Ja mimo jasnej karnacji mam pasiaka brunetkowego blondynkowego nigdy nie miałam, więc trudno mi porównać. Swój stosuję bardzo oszczędnie i do podkreślenia policzków, zwłaszcza opalonych, jest super
Stary 2011-02-04, 08:43   #4383
elianka
Zakorzenienie

hihihi te gazetki to było COŚ. My i tak miałyśmy szczęście, mój kolega rocznik 70- coś tam mówił, że za jego czasów to na bazarku handlowali plakatami z Bravo

Miałam błyszczyk w kulce, ale mój pierwszy własny kosmetyk to był bardzo niebieski tusz do rzęs, takiej matki, której nazwy sobie nie przypomnę, dostałam od mamy na gwiazdkę jak miałam 13 lat , byłam dumna jak paw
Stary 2011-02-04, 08:52   #4384
marryme21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
hihihi te gazetki to było COŚ. My i tak miałyśmy szczęście, mój kolega rocznik 70- coś tam mówił, że za jego czasów to na bazarku handlowali plakatami z Bravo

Hahahha.
Teraz dzieciaki mają dobrze,wystarczy komputer i wujek google i mają wszystko.
Kiedyś to się trzeba było nakombinować.

Cytat:
Miałam błyszczyk w kulce, ale mój pierwszy własny kosmetyk to był bardzo niebieski tusz do rzęs, takiej matki, której nazwy sobie nie przypomnę, dostałam od mamy na gwiazdkę jak miałam 13 lat , byłam dumna jak paw

A pamiętacie tusze do włosów?
Miały za zadanie robić pasemka ,okropnie sklejały włosy i były w jakiś totalnie dzikich kolorach typu złoty czy niebieski.Pół mojej podstawówki tak farbowało włosy. A na jakąś dyskotekę czy cuś to był już istny szał z tymi tuszami.

marryme21 jest offline  
Stary 2011-02-04, 08:54   #4385
elianka
Zakorzenienie

pamiętam. I takie farbki w piance czy w spreju, co farbowały włosy na niebiesko czy czerwono
Stary 2011-02-04, 08:58   #4386
marryme21
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mimo jasnej karnacji mam pasiaka brunetkowego blondynkowego nigdy nie miałam, więc trudno mi porównać. Swój stosuję bardzo oszczędnie i do podkreślenia policzków, zwłaszcza opalonych, jest super
Obawiam się,że ten brunetkowy będzie zbyt złoty jak dla mnie.
Szkoda,że trzeba kupować na czuja,bo testerów brak.

Cytat:
pamiętam. I takie farbki w piance czy w spreju, co farbowały włosy na niebiesko czy czerwono
Też pamiętam.

marryme21 jest offline  
Stary 2011-02-04, 09:05   #4387
elianka
Zakorzenienie

Ja w ogóle nie mam pasiaka, bo mam zimną karnację i nie za bardzo z brązerami dobrze żyję
A że nie bywam opalona NIGDY więc nie będę płakać za Sun Clubem.

Pocket Beauty lubiłam, bo ja sporo podróżuję i te miniaturki były bardzo wygodne trzeba będzie zrobić zapas.
Stary 2011-02-04, 09:17   #4388
marryme21
Zakorzenienie

Ja mam ciepła karnację. Spróbuję tego pasiaka i jeszcze może tego matowego bronzera.

Co do PB,to na pewno nie będę płakać.
Takie to duperelowate wszystko,te mini błyszczyki i lustereczka,jak nie przymierzając z Bravo Girl kiedyś.

Jedynie co mnie zainteresowało to ten składany pędzel o którym ktoś wspomniał.nigdy go u siebie nie zauważyłam?
On jest do pudru?I z jakiego włosia?

Dużo miniaturek jest w Rossmannie,na pewno coś znajdziesz dla siebie.

marryme21 jest offline  
Stary 2011-02-04, 09:21   #4389
elianka
Zakorzenienie

no ja wiem, kupuje w rossmanach , a czasem zatrzymuję buteleczki np po Naturii Joanny i przelewam sobie np. szampon z dużej butli
Krem do twarzy w próbkach, mały dezodorant, mały żel i można jechać na tydzień z kosmetyczką wielkości znaczka pocztowego
Stary 2011-02-04, 09:37   #4390
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor

Cytat:
Ten niebieski to chyba Constance Carroll, uwielbiałam tusz w kolorze electric blue
Mieli rewelacyjny tusz do rzęs, przedlużający "Lots of lashes".
Błyszczyk w kulce [szklana fiolka] też tej firmy - również mój piewszy kosmetyk.

Zeby nie było ot kompletnego - czy ktoś widział u siebie rózowe linerki z ILB? czy nadal nigdzie nie dotarły ???

'Estelle' jest offline  
Stary 2011-02-04, 09:40   #4391
elianka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ten niebieski to chyba Constance Carroll, uwielbiałam tusz w kolorze electric blue
Nie nie, to była taka firma któa jużnie istnieje, mili taką jakby egoztyczną (artabską?) nazwę i stylizowane kosmetyki na arabskie

Nazwa mi się kojarzy z Soraya, ale za cholerę nie przypomnę sobie jak to się nazywało i nie bardzo wiem czego szukac w googlach
Stary 2011-02-04, 09:43   #4392
martysek
Zadomowienie

Wbiję się tylko szybko z informacją, że u mnie w Douglasie nieruszona seria Black and White. Kupiłam na ślepo biały cień (dopiero dziś poczytałam, co o nim pisałyście) i jestem bardzo zadowlona.
Faktycznie jest niesamowicie satynowy i ślicznie rozświetla łuk brwiowy i kącik oka. Dziś spróbuję go nałożyć jako rozświetlacz.

Kupiłam też Shimmer Powder, bo kiedys się do niego przymierzałam, ale ostatecznie zrezygnowałam. Moim zdaniem fajny produkt. AOH nie miałam, więc ciężkmo o porównanie
martysek jest offline  
Stary 2011-02-04, 09:43   #4393
pamfilia
Zakorzenienie

jak macie offtopowy to piszcie w offtopowym, bo znowu się trzeba przebijać przez dziesiątki postów żeby coś na temat przeczytać
pamfilia jest offline  
Stary 2011-02-04, 11:22   #4394
agata_slomka
Wtajemniczenie

Cytat:
A dlaczego zapłaciłaś mniej?
Czyżby w 3city były jakieś przeceny?
nie mam pojęcia dlaczego... nigdy nie kupowałam z koszyczka wyprzedażowego, bo mnie wścieklizna brała jak patrzałam na te zawyżone ceny. Pędzel wzięłam tylko dlatego, że nie wiem gdzie taki kupić [nie lubię tych aplikatorów do pudru, a normalny pędzel w torebce to bleee.. ] a stwierdziłam, ze te 14 zł to nie majątek, nawet jeśli cena jest zawyżona w porównaniu do regularnej
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline  
Stary 2011-02-04, 11:37   #4395
lorek1
Rozeznanie

Cytat:
Ja w ogóle nie mam pasiaka, bo mam zimną karnację i nie za bardzo z brązerami dobrze żyję

Pocket Beauty lubiłam, bo ja sporo podróżuję i te miniaturki były bardzo wygodne trzeba będzie zrobić zapas.
Elianko a masz może tą małą kredkę do oczu z PB? Możesz coś o niej powiedzieć i wrzucić zdjęcie jak ona wygląda? Przez opakowanie nie widać. Chciałabym wiedzieć czy ona jest do wykręcania, czy tam do plastiku włożyli kawałek zwykłej kredki czy jak. Z góry dziękuję
lorek1 jest offline  
Stary 2011-02-04, 11:39   #4396
goldika
Zakorzenienie

Dziewczyny essence ma zmywacz w pisaku? tak zeby ewentalnie skorki oczyscic z lakieru. Jak tak to miala go ktoras z Was i moze napisac jak sie sprawowal?

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2011-02-04, 11:51   #4397
lux perpetua
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny essence ma zmywacz w pisaku? tak zeby ewentalnie skorki oczyscic z lakieru. Jak tak to miala go ktoras z Was i moze napisac jak sie sprawowal?
Są nawet dwa (i mam oba - tzn. jeden gdzieś mi się zapodział, więc kupiłam drugi ) Jeden ten , a drugi mniejszy i bez wymiennych końcówek.
Oba są świetne, różnią się tylko zapachem (pierwszy jest wiśniowy, drugi truskawkowy), ceną (pierwszy kosztuje chyba coś poniżej 15 zł, a drugi chyba z 8 ), no i właściwie profilem końcówek (ja chyba wolę ten droższy, ma bardziej spiczastą końcówkę, ale za to ten drugi jest jakby sztywniejszy). A, no i ten bez końcówek jest w pierwszej szafie, a ten drugi w drugiej.
Tu są oba

lux perpetua jest offline  
Stary 2011-02-04, 11:56   #4398
goldika
Zakorzenienie

a ten drozszy ma od razu w zestawie wymienne koncowki czy trzeba dokupic?

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

doczytalam ze ma wymienne. Dziekuje za pomoc

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2011-02-04, 12:12   #4399
201607111050
Konto usunięte

Kupiłam LL Almost Famous i W OGÓLE nie widać jej na lini wodnej
201607111050 jest offline  
Stary 2011-02-04, 12:28   #4400
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Ja też chciałam kupić tę kredkę ale na szczęście był tester w Naturze,pomiziałam się na dłoni i stwierdziłam,że daje taki słaby efekt,że zrezygnowałam z kupna
Kluska20 jest offline  
Stary 2011-02-04, 12:28   #4401
kleopatre
Zadomowienie

GG do kleopatre

Cytat:
Napisane przez martita666 Pokaż wiadomość
Już jest nowa limitka w preview w języku niemieckim, a w polskim nic nie ma
http://www.essence.eu/de/produkte/tr...d-preview.html

z nowej limitki zainteresował mnie błyszczyk zmieniajacy kolor, ale nie spodziewalam sie czzegos takiego
Właśnie się zdziwiłam jak to przeczytałam (wiem co to są szminki utleniające) ale ten błyszczyk niby w opakowaniu ma kolor różowy to jak ma się zmieniać z niebieskiego na róż.

Szkoda, że w tej limitce nie ma różu. Ale i tak nie wiadomo czy do nas trafi. Z lakierami po namyśle stwierdzam, że naprawdę się nie postarali - na chwilę obecną interesuje mnie tylko ten szafirowo-fioletowy.

Ja jeszcze żyję złudzeniami, że pojawi się u nas Fairytale
Stary 2011-02-04, 12:31   #4402
ewwwa
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja też chciałam kupić tę kredkę ale na szczęście był tester w Naturze,pomiziałam się na dłoni i stwierdziłam,że daje taki słaby efekt,że zrezygnowałam z kupna
Ufff dzięki dziewczyny miałam zamiar ja kupić Szukam takiego cielaka na linie wodna
Stary 2011-02-04, 12:51   #4403
karolajjnn
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
hm nie moge znaleźć jej na góglach hmm
ja dziś lub zaraz chyba zakupię czarną wysuwającą
kredkę hmm tą za 6.99

musze się wystroić na przyjście pana
Szymona Hołowni :P

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie

Edytowane przez karolajjnn
Czas edycji: 2011-02-04 o 12:54
karolajjnn jest offline  
Stary 2011-02-04, 12:56   #4404
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Ufff dzięki dziewczyny miałam zamiar ja kupić Szukam takiego cielaka na linie wodna
Ja mam bardzo dobrą kredkę na linię wodną Niestety jest już taka malutka,że nie mogę podać wam koloru ani nazwy Jest to kredka z firmy Max Factor.Ma granatowe opakowanie,kupiłam ją w Rossmannie i jej koncówka jest w kolorze kredki tzn.cielista.Bardzo fajny produkt.Płaciłam za nią ok.30 zł.
Kluska20 jest offline  
Stary 2011-02-04, 13:19   #4405
emememsik
po prostu Em :)

Cytat:
Też nie bywam opalona, ale nawet na mojej bladej cerze pasiak dla blondynek daje bardzo ładny efekt.
Stary 2011-02-04, 13:20   #4406
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Obawiam się,że ten brunetkowy będzie zbyt złoty jak dla mnie.
Szkoda,że trzeba kupować na czuja,bo testerów brak.
Też pamiętam.
wszystko zależy od ilości nałożonego produktu, ja używam baaardzo mało, bo tak to bombka zamiast policzków gwarantowana
Hmmm, teraz przez Ciebie myślę mocno o pasiaku dla blondynek choć podobno wpada bardziej w róż..?
Cytat:
tzn co, np. kupowałaś mikro tusz i tak dalej? A dobre były w ogóle?
Z mini kolorówki ciekawe są też Miss Sporty, te łączone, choć z kilku rzeczy zostawiłam sobie tylko korektor i brązowy tusz do kresek (reszta poszła w świat).
Cytat:
To prawda, bardzo mało widoczna. A ja ostatnio spróbowałam (nigdy nie malowałam linii wodnej ) porównać LL Almost Famous z LL Look at me (obie od dawna mam na wymiance i jakoś z góry założyłam, że mi się nie przydadzą do tego celu ). I Look at me wygląda na wodnej super! Bardzo widoczna! Jeśli jeszcze jakimś cudem znajdziecie ją (kremowa, jasna) w koszykach wyprzedażowych - kupujcie
Wczoraj też przeprosiłam się z brązową LL + cieniami z Creamylicious. Widać, nadszedł czas na odkurzanie starych zapasów a nie tylko nowe i nowe .
Stary 2011-02-04, 13:38   #4407
emememsik
po prostu Em :)

Cytat:
To prawda, bardzo mało widoczna. A ja ostatnio spróbowałam (nigdy nie malowałam linii wodnej ) porównać LL Almost Famous z LL Look at me (obie od dawna mam na wymiance i jakoś z góry założyłam, że mi się nie przydadzą do tego celu ). I Look at me wygląda na wodnej super! Bardzo widoczna! Jeśli jeszcze jakimś cudem znajdziecie ją (kremowa, jasna) w koszykach wyprzedażowych - kupujcie
Według mnie ta Look at me też jest niewidoczna na linii wodnej.
Stary 2011-02-04, 13:39   #4408
NaKrawedzi
Zakorzenienie

ja jestem młodsza, ale błyszczyk w kulce to też był mój 1 kosmetyk, tez miałam jakos
kiedyś będąc u rodziny z rodzicami wymalowałam sobie nim powieki
ile było gadanie, ze jak się moge malować w tak młodym wieku i czemu mi rodzice nic na to nie powiedzą bo nałozyłam bezbarwny błyszczyk na powieki
miałam jakies 11-12 lat i nigdy więcej tego nie zrobiłam

Nakarm pieska

Wymienię
NaKrawedzi jest offline  
Stary 2011-02-04, 14:06   #4409
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Według mnie ta Look at me też jest niewidoczna na linii wodnej.
Próbowałam zrobić fotki porównawcze, ale przy sztucznym świetle na zdjęciach albo nic nie widać, albo widać obie podobnie mocno . Trzeba poczekać na słońce
Stary 2011-02-04, 14:17   #4410
karolajjnn
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

sorki za offtop ale pomożecie mi z tuszem :p

nie dawno dostałam tusz z paese [ ulubiona ]
wyciągam ją a tu tylko sam kijek w środku została
szczoteczka co robić nowy tusz

kupiłam kredkę czarną z essence
dość szybko się zużywa

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
essence, gorlice

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości