Essence cz. VII - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-12-03, 01:19   #481
goooosienka
KosModerator

Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
\

Oj tak, trzeba podzielić. Ja może obskoczę w poniedziałek pare przy pietrynie.
Tak ma główną siedzibę, zaraz koło mnie mam góra 10 minut na pieszo
Tylko nie wiem czy mnie tam wpuszczą.
Kochana jak będziesz się wybierać na wycieczkę to może pojedziemy razem? Tak mała wizażowa wycieczka
Widzę , że zamieszkasz z nami w czerwono-różowo-portfelowym domu.
A ja w wakacje będę w Opocznie, to może przejadę się pociągiem do Łodzi? wtedy się umówimy na kawę

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA
Gabinet kosmetologii profesjonalnej w Zabrzu
Gabinet kosmetologii profesjonalnej. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, makijaż, manicure, pedicure.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 335 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
goooosienka jest offline  
Stary 2010-12-03, 01:30   #482
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
A ja w wakacje będę w Opocznie, to może przejadę się pociągiem do Łodzi? wtedy się umówimy na kawę
Oj tak. Przyjedź koniecznie Kasia już się cieszy

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2010-12-03, 01:32   #483
goooosienka
KosModerator

Cytat:
Oj tak. Przyjedź koniecznie Kasia już się cieszy
Gosia też się cieszy, portfel Gosi mniej

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA
Gabinet kosmetologii profesjonalnej. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, makijaż, manicure, pedicure.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 335 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
goooosienka jest offline  
Stary 2010-12-03, 09:10   #484
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Dziewczęta, odnośnie Catrice mam 2 pytania:
1. Kiedy toto wychodzi?
2. Czy któraś kupi mi ten piękny puder albo czy limitki pojawiają się na all lub ebay?

Któraś się orientuje?

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2010-12-03, 09:11   #485
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Hmm... Natknęłam się dziś na pędzelek z Metallics w Douglasie - ucieszyłam się, kupiłam. Przed chwilą chciałam otworzyć, tzn. zdjąć plastikową osłonkę na włosie. I - metalowa skuwka odpadła mi od rączki pędzelka Co to ma być w ogóle? Teraz go kleję kropelką... Wrrrr, pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło, ale jestem wściekła... Na swoje pocieszenie mogę dodać tylko, że dziś w naturze, przy kasie, był koszyczek z produktami za 1,99 ^^ Kupiłam tam cień 08 Summer of love z wycofanej serii, no i błyszczyk XXXl shine - 13 Rock on, jeszcze lakier Multi Dimension - czerwony, nie podam koloru,bo już siedzi w lodówce Ale i tak jestem wściekła na ten pędzelek... Miałam kupić też lakier z Metallicsa - steel me, ale nie wiedziałam w sumie czy długo się trzyma na pazurkach. Możecie mi napisać? Jeśli to już było, to przepraszam, nie doczytałam. Proszę o info
o kurcze, współczuję, mój ma sie świetnie i nic nie zapowiada, żeby podzielił los Twojego. Pewnie trafiłaś na jakiś felerny, szkoda bo byłabyś na pewno zadowolona

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
jestes bardzo uprzejma, dziękuję
ale nie będę Cie fatygować, mam nadzieję, że znajdę coś podobnego, a moze uda mi się namierzyć to w innej naturze u mnie.
ok, dla mnie to żaden problem, ale jak sobie życzysz
czuprynka jest offline  
Stary 2010-12-03, 09:30   #486
jiuna
Wtajemniczenie

Cytat:
heh ja mieszkam niedaleko Opoczna
okkk... lece zrobić przeszpiegi w Rossie
jiuna jest offline  
Stary 2010-12-03, 09:33   #487
lorek1
Rozeznanie

Gosiu gdzie masz Pepko? Co do Catrice to szafa jest u mnie w Plazie ale limitki jeszcze wczoraj nie było żadnej, też czekam na ten puder. Ja się do Was dołączę, czerwony portfel mam, szkoda tylko że pusty Oby nie weszła nowa limitka przed świętami bo ILB mi się podoba.
lorek1 jest offline  
Stary 2010-12-03, 09:36   #488
Kasza Manna
Zakorzenienie

Talking Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
A w Trójmieście jest gdzieś Catrice?
nie ma

Dziewczyny z gangu portfelowego... Wariatki z Was .
Stary 2010-12-03, 09:39   #489
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Ej no dobra, sie nie wyłamuje W niedzielę podjadę do Pepco, to zobaczę czy mają czerwone, jak tak to kupie ( a w ogóle jadę bo mają stare kolekcje IsaDory, każdy produkt za 9,99 zł rozświetlacz w płynie kosztował 69 zł a ja mam za dyszke czyż życie nie jest piękne? )

Ja Cię przytulę bo się czuję niekochana ;(
ad 1. No to że TŻ w Niemczech to dla mnie nie fajne bo żadko go widzę ale to jeszcze tylko 1,5 roku co ciekawsze TŻ nie jest nawet polakiem na emigracji, to prawdziwy pół niemiec, pół amerykanin a Essence to i sprowadzać chce ale co z tego że on kasy za to nie chce ode mnie aaa tak to ja się nie będę bawić
ad 2. Ja też mam taką ochotę, ale jego tata o mojej ciężkiej chorowie, zwanej kosmetocholizmem nie wie, a jak się dowie to może nie chcieć takiej synowej dlatego czekam do wakacji, wtedy z TŻtkiem sobie tam polecimy a ja się obkupię
ad 3. Ja czekam aż ta limitka będzie w Polsce MUSI BYĆ A jeżeli nie będzie, to ja poproszę naszą kochaną wizażankę Młodą (której już pomnik powinnam postawić za to ile rzeczy mi juz kupiła ) i wtedy ewentualnie mogę poprosić o jeden pędzelek dla Ciebie I bym Ci wysłała, ale narazie czekam aż ona będzie w Polsce Ale żeby kupować pędzel dla rączki ... tego jeszcze nie było

To do się dołączę. Naweet jeszcze zaśpiewam jak te emotki, a co!

http://www.pinkmelon.de/magazin/make...y-catrice.html

Proszę bardzo Ja TŻ właśnie wszystko dokładnie opisałam co tu się dzieje, biedny czyta Pachnidło, ale jak wróci to wam napiszę co odpowiedział
Szczęściara. Też bym chciała takie Pepco
Co do taty TŻ to jest jedno wyjście - musicie się szybko hajtnąć i wtedy nie będzie miał wyboru a Ty będziesz mogła nas też trochę uszczęśliwić. Jak będziesz jechała na wakacje to ja bym się do Ciebie bardzo ale to bardzo uśmiechnęła

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
A sexi! a różowy portfel się liczy? :P różowy to taki prawie czerwony tylko bardziej jasny
(to pokretna logika mojego tż-ta. Nie lubi różowego więc kupiłam coś tam we fiolecie i się pytam czy mu się podoba a on się krzywi, ja że "przecież nie jest różowy" a on że "fioletowy to tez różowy tylko taki bardziej trochę fioletowy"... ale spoko to ja jestem tą głupawą w tym związku... raz się zaplątałam w roletę przy próbie skoku na łóżko... )

a co do kupowania pędzla dla rączki... eee dla mnie to jakoś normalne :P bo on taki śliczniuśki - czemu essence takich nie robi?!
Liczy się Nie będę wybredna jak Twój chłop. A swoją droga to oni podobno nie rozróżniają kolorów tak jak my więc nie wiem o co mu kaman

Cytat:
Pepco jest outletem kosmetycznym kosmetyków z USA, więc wszystkie stare kolekcje do niego idą, kosmetyki wycofane, resztki itd Więc można kupić coś serio tanio, kosmetyki z Collection 2000 są, tusze z Maybelline itd Nie każde Pepco ma niestety kosmetyki :/

Matko święta Wyobraziłam sobie skok na łóżko
Rączka piękna, może sama się skusze, taaak kusicie

And haha Danny is reading this forum ( I gave him my log and pass) and he is sad because he don't understand anything ;( Greeting from Poland!

Ja MUSZĘ go mieć, a jak ja będę mieć, to Ty też Razem z Arrianną

Jakoś dajemy radę skype i kamerka musi wystarczać

Z drogeri gdzie masz Catrice Jeszcze nie ma tej kolekcji, narazie czekamy
Ja też chcę Pepco z kosmetykami!!!!!

Obejrzałam ta limitkę i chcę tylko puder i pędzelek. Jak się ładnie uśmiechnę to wpiszesz mnie na listę potrzebujących? Ja mam Catrice w Krakowie więc jak limitka dotrze do PL to mogę zakupić i rozesłać.

Cytat:
Mysle, ze różowy da się jeszcze podciągnąć pod czerwony
Boże, jak się uśmiałam z tego zaplątania w roletę Myślałam, że tylko ja jestem taką sierotą co coś psuje. Moja kumpela raz na imprezie zaplątała się w firankę i urwała karnisz. Najlepsze, ze te dzyndzle co podtrzymują urwały sie tylko po bokach, ale tak, ze az tynk się wyrwał
Może Essence się opamięta i zrobi coś "słodkiego"
Wizażowa dyktatura, to jest to. Pierwszy wniosek - tańsze kosmetyki
Cytat:
No ty się uśmiałaś raz... a tż jako świadek przypomina mi to za każdym razem jak chce mi dogryźć(i ciągle go to tak samo śmieszy)... do końca życia będę o tym słuchać. Nie napisałam najgorszego - to była zima i byłam w jednoczęściowej piżamie którą dostałam od kuzynki na gwiazdkę(wyglądałam jak teletubiś) a jak się zaplątałam w te paski roletowe i poczułam że coś ciągnie to stanęłam w miejscu(z rękami wyciągnietymi niczym superman w locie bom była już gotowa do skoku). Ale! Karnisz cały!
Kurcze dziewczyny aż się popłakałam jak czytałam te wasze wynurzenia:hahaha :
Znajomość w Wami jest po prostu bezcenna

Cytat:
Essence jest tańsze, ale jak tak uzbiera sie parę rzeczy to już jest problem
Powiedź Dannemu, że serdecznie go pozdrawiam. Ale żeby się tam nie opierniczał i szukał mi fajnego TŻ-ta
Jest słodki. Ach ta wasza miłość

Przestań, bo nie wytrzymam. Ty teletubisiu, ty
Właśnie widziałam śpiewającego renifera
Teletubisie są fajne
A co to za renifer? Też takiego chcę zobaczyć Ładnie śpiewał?

Cytat:
No dzięki bogu, że essence tani... uh tylko to mnie ratuje. Póki mam manię na tanie kosmetyki jest ok... jak się przeniosę na droższe... będę musiała iść do pracy! <właściwie to chce iść do pracy ale nie chce mi się szukać pracy więc mamy konflikt interesów :P>
Chętnie bym miała manię na Catrice ale jakoś kiepsko z tym w polsce a Poznań to w ogóle kuleje - niby wielkie miasto a ma 2 natury! tylko 2 i zero szaf catrice! daleko nam do europy(dramatyzuje)

edit: dziewczyny... jak kiedyś będę jednocześnie w tej piżamie i mieć aparat pod ręką i na dodatek będę mega pijana żeby o tym pomyśleć to cyknę wam zdjęcie mojego kangurzego ubranka w małe żyrafy(lubię żyrafy pachną jak konie) :p
To czekam na zdjęcie
Ja też szukam pracy ale mnie nigdzie nie chcą Najgorsze jest to, że ja już mam plany co zrobię z pierwszą wypłatą a nadziei na pracę nie ma

Ja też lubię żyrafy - mam nawet pidżamę z zieloną żyrafą ale jeszcze bardziej lubię krowy i dlatego mam taką samą pidżamę z zieloną krową kto mnie przebije, no kto?

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
ps. też mam czerwony portfel
- Jak rozpoznać wizażankę z wątku essence?
- Ma czerwony portfel który piszczy i ucieka jak go wyjmuje z torebki w Naturze, Douglasie i wkrótce w Rossmanie
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-12-03, 09:57   #490
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
- Ma czerwony portfel który piszczy i ucieka jak go wyjmuje z torebki w Naturze, Douglasie i wkrótce w Rossmanie
zgadza się w każdym szczególe

AnulaPPP jest offline  
Stary 2010-12-03, 10:02   #491
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
E tam zaraz wariatki Po prostu czerwony przyciąga pieniążki na limitki essence
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-12-03, 11:31   #492
pierniczkowa
Zadomowienie

no ladnie, ja tez mam czerwony portfel ale jakos nie zaobserwowalam zeby przyciagal pieniadze na Essence
pierniczkowa jest offline  
Stary 2010-12-03, 11:32   #493
goooosienka
KosModerator

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dziewczęta, odnośnie Catrice mam 2 pytania:
1. Kiedy toto wychodzi?
2. Czy któraś kupi mi ten piękny puder albo czy limitki pojawiają się na all lub ebay?

Któraś się orientuje?
1. nie wiadomo kiedy
2. my mamy nadzieję że w Polsce będzie, jak nie to kombinujemy

Cytat:
Napisane przez jiuna Pokaż wiadomość
heh ja mieszkam niedaleko Opoczna
okkk... lece zrobić przeszpiegi w Rossie
Tzn. ja będę we Wsi Koliszowy, ale moja chrzestna mieszka w Opocznie, więc mam zamiar ją odwiedzić A gdzie mieszkasz?

Cytat:
Napisane przez lorek1 Pokaż wiadomość
Gosiu gdzie masz Pepko? Co do Catrice to szafa jest u mnie w Plazie ale limitki jeszcze wczoraj nie było żadnej, też czekam na ten puder. Ja się do Was dołączę, czerwony portfel mam, szkoda tylko że pusty Oby nie weszła nowa limitka przed świętami bo ILB mi się podoba.
Ja mam w Zabrzu, w nowym markecie Simply

Cytat:
Co do taty TŻ to jest jedno wyjście - musicie się szybko hajtnąć i wtedy nie będzie miał wyboru a Ty będziesz mogła nas też trochę uszczęśliwić. Jak będziesz jechała na wakacje to ja bym się do Ciebie bardzo ale to bardzo uśmiechnęła
Dobra, ale to w wakacje możemy sie dopiero hajtać bo jeszcze 18nastki nie miałam ;/ A jak będę lecieć to Ci dam znać oczywiście I jak w Polsce pudru nie będzie to też Cię tam wpiszę, tylko jak gdzieś napiszę że jest w Niemczech to się przypomnij bo nie ma szans żebym pamiętała

Wstałam i od razu mam humor dobry

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA

goooosienka jest offline  
Stary 2010-12-03, 11:51   #494
gabs
Zadomowienie

goooosienka, dzięki za odpowiedź. Czyli nic nie wiadomo... Ugh... Ale gdyby Catrice pojawiały sie na all lub ebay to rzekłabym, że sprawa byłaby prostsza...

A ja nie mam czerwonego portfela, tylko fioletowy i za nic tego nie zmienię bo fiolet to mój kolor najulubieńszy, co zresztą zazwyczaj po mnie widać

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2010-12-03, 11:54   #495
goooosienka
KosModerator

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
goooosienka, dzięki za odpowiedź. Czyli nic nie wiadomo... Ugh... Ale gdyby Catrice pojawiały sie na all lub ebay to rzekłabym, że sprawa byłaby prostsza...

A ja nie mam czerwonego portfela, tylko fioletowy i za nic tego nie zmienię bo fiolet to mój kolor najulubieńszy, co zresztą zazwyczaj po mnie widać
No niestety nic nie wiadomo Ale my tutaj się zorganizujemy i zdobędziemy dla każdego!

A ja mam jeszcze beżowy więc Ciebie i tak przygarniemy!

PS. Ta limitka z Catrice z pudrem ma być na wiosnę 2011. To sobie poczekamy

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2010-12-03 o 12:08
mikroREKLAMA

goooosienka jest offline  
Stary 2010-12-03, 12:17   #496
gabs
Zadomowienie

Cytat:
No niestety nic nie wiadomo Ale my tutaj się zorganizujemy i zdobędziemy dla każdego!

A ja mam jeszcze beżowy więc Ciebie i tak przygarniemy!

PS. Ta limitka z Catrice z pudrem ma być na wiosnę 2011. To sobie poczekamy
Dziękuję za przygarnięcie. Żeby nie potrzeba wynurzenia nosa z domu i załatwienia paru spraw to bym wam pokazała moją kolekcję i udowodniłabym wam, jak bardzo jestem essence'omaniaczką

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2010-12-03, 12:33   #497
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Gosia też się cieszy, portfel Gosi mniej
Kasii portfel też się nie cieszy

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Ja myślę, ze może wróżka będzie przed Świętami.
Zobaczyłam, że u nas w Łodzi tez jest Pepko. Dziś podjadę i lookne co i jak u Nas

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
nie ma

Gang portfelowy Mamy ksywkę

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:

Liczy się Nie będę wybredna jak Twój chłop. A swoją droga to oni podobno nie rozróżniają kolorów tak jak my więc nie wiem o co mu kaman

Ja też chcę Pepco z kosmetykami!!!!!

Obejrzałam ta limitkę i chcę tylko puder i pędzelek. Jak się ładnie uśmiechnę to wpiszesz mnie na listę potrzebujących? Ja mam Catrice w Krakowie więc jak limitka dotrze do PL to mogę zakupić i rozesłać.

Kurcze dziewczyny aż się popłakałam jak czytałam te wasze wynurzenia:hahaha :
Znajomość w Wami jest po prostu bezcenna

Teletubisie są fajne
A co to za renifer? Też takiego chcę zobaczyć Ładnie śpiewał?

To czekam na zdjęcie
Ja też szukam pracy ale mnie nigdzie nie chcą Najgorsze jest to, że ja już mam plany co zrobię z pierwszą wypłatą a nadziei na pracę nie ma

Ja też lubię żyrafy - mam nawet pidżamę z zieloną żyrafą ale jeszcze bardziej lubię krowy i dlatego mam taką samą pidżamę z zieloną krową kto mnie przebije, no kto?

Zagadka jest the best. Widz, ze twórczość kiełkuje.
A renifer śpiewał w jakiejś reklamie, całkiem nieźle mu to szło

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
no ladnie, ja tez mam czerwony portfel ale jakos nie zaobserwowalam zeby przyciagal pieniadze na Essence
U mnie raczej wydala pieniądze niż przyjmuje, ale i tak go lubię

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2010-12-03, 12:39   #498
lorek1
Rozeznanie

Cytat:
Ja mam w Zabrzu, w nowym markecie Simply

Dobra, ale to w wakacje możemy sie dopiero hajtać bo jeszcze 18nastki nie miałam ;/ A jak będę lecieć to Ci dam znać oczywiście I jak w Polsce pudru nie będzie to też Cię tam wpiszę, tylko jak gdzieś napiszę że jest w Niemczech to się przypomnij bo nie ma szans żebym pamiętała

Gdzie ten Simply jest? W mojej osiedlowej drogeri pojawiło się metalik, wszystko było nie ruszone, mam brązową paletkę jakbyś coś chciała to pisz A co masz z DW i czy coś byś jeszcze chciała jakby było tańsze?
lorek1 jest offline  
Stary 2010-12-03, 12:44   #499
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:

Oczywiście, że się przypomnę

Piszę Wam - CHCĘ PEPCO - i co? MAM PEPCO! Byłam teraz w Bochni i w nowej Galerii Rondo, która ma mieć jutro otwarcie będzie Pepco - widziałam szyld. Mam nadzieję, że będą w nim kosmetyki
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-12-03, 12:46   #500
pierniczkowa
Zadomowienie

Cytat:

U mnie raczej wydala pieniądze niż przyjmuje, ale i tak go lubię
moj to taka studnia bez dna, wkladasz do niego pieniadze, ale jak chcesz wyjac to pustka
pierniczkowa jest offline  
Stary 2010-12-03, 12:49   #501
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:

Piszę Wam - CHCĘ PEPCO - i co? MAM PEPCO! Byłam teraz w Bochni i w nowej Galerii Rondo, która ma mieć jutro otwarcie będzie Pepco - widziałam szyld. Mam nadzieję, że będą w nim kosmetyki
Jakaś czarownica z ciebie. Ja też dziś odkryłam Pepco u siebie w mieście

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2010-12-03, 12:54   #502
goooosienka
KosModerator

Cytat:
Cytat:

Widzicie, i to dzięki mnie Od razu dajcie znać jakie kosmetyki wy macie w waszych Pepco Tylko ostrzegam że kosmetyki są na maciupkim stojaczku obok kasy, baaaardzo łatwo przegapić

Cytat:
Gdzie ten Simply jest? W mojej osiedlowej drogeri pojawiło się metalik, wszystko było nie ruszone, mam brązową paletkę jakbyś coś chciała to pisz A co masz z DW i czy coś byś jeszcze chciała jakby było tańsze?
Simply Market Zabrze, Ch. De Gaulle’a 111-113

O tam Ciężko mi to wytłumaczyć, niedaleko piekarni Społem, kiedyś tam był ogrodniczy Gloster Takie zadupie troszkę :P

Z DW mam wszystko co chciałam Z Metallics też W sumie mam to szczęście że mam wszystko co chce z każdej limitowanki

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA

goooosienka jest offline  
Stary 2010-12-03, 12:55   #503
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Już od jakiegoś czasu tak mam - mówię, że coś bym chciała a potem jest. Normalnie aż dziwne, np. Licytowałam podkład na allegro ale ktoś mnie przebił - mówię wczoraj do męża: "Napiszę mu Ty zły człowieku! Jak mogłeś mnie przebić? Tak nie wolno robić?" a dzisiaj sprawdzam pocztę a tam mail od kobiety z allegro czy nie chcę tego podkładu za początkową cenę bo osoba która mnie przebiła się wycofała... Normalnie aż strach się bać...
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-12-03, 12:55   #504
lorek1
Rozeznanie

Dziewczyny edytujcie swoje posty na swatchowym i wstawcie na nowo zdjęcia
lorek1 jest offline  
Stary 2010-12-03, 13:14   #505
telbuh
Wtajemniczenie

Cytat:
\

Oj tak, trzeba podzielić. Ja może obskoczę w poniedziałek pare przy pietrynie.
Tak ma główną siedzibę, zaraz koło mnie mam góra 10 minut na pieszo
Tylko nie wiem czy mnie tam wpuszczą.
Kochana jak będziesz się wybierać na wycieczkę to może pojedziemy razem? Tak mała wizażowa wycieczka
Widzę , że zamieszkasz z nami w czerwono-różowo-portfelowym domu.
hehe, pewnie, można się wybrać na wycieczkę
Cytat:
zapraszamy
Cytat:

Mejaczek - jak będziesz w którymś łódzkim Pepco (chyba 2 u nas są), to daj koniecznie znać, co upolowałaś
Stary 2010-12-03, 13:39   #506
201710160952
Konto usunięte

A ja się pochwalę, że byłam dziś w Naturze i wyszłam z zielonkawym linerem RTP i utwardzaczem paznokci. Tak długo stałam i się gapiłam na szafę essence i mysecret, że w końcu zapomniałam o lakierach.
Kupiłam jeszcze cienie sensique i lakier.

Liner już wypróbowany, jak łatwo nim kreskę zrobić. Chyba z czarnym się przerzucę na pisak.
201710160952 jest offline  
Stary 2010-12-03, 13:46   #507
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Mejaczek--> dzielimy Łódź na sektory, rozdzielamy między Wizażanki i idziemy na poszukiwania rossmannów z Essence Trochę nas tu jest to damy radę W końcu chyba ross ma u nas swoją główną siedzibę, to chyba kosmetyki też tu powinny najpierw być
Ja mogę powiedzieć,że na Placu w Rossie nie ma Essence

Cytat:
Kasii portfel też się nie cieszy

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Ja myślę, ze może wróżka będzie przed Świętami.
Zobaczyłam, że u nas w Łodzi tez jest Pepko. Dziś podjadę i lookne co i jak u Nas

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

W Łodzi jest? A gdzie? napisz co mają fajnego

ja mam portfel różowy tak btw. :p

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline  
Stary 2010-12-03, 13:46   #508
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez minka05 Pokaż wiadomość
A ja się pochwalę, że byłam dziś w Naturze i wyszłam z zielonkawym linerem RTP i utwardzaczem paznokci. Tak długo stałam i się gapiłam na szafę essence i mysecret, że w końcu zapomniałam o lakierach.
Kupiłam jeszcze cienie sensique i lakier.

Liner już wypróbowany, jak łatwo nim kreskę zrobić. Chyba z czarnym się przerzucę na pisak.
A ja dzisiaj byłam w Naturze i wyszłam tylko z 2pastami do zębów. Stałam i gapiłam się na szafy essence, my secret i sensique i poszłam nawet do półek z wyprzedażami i nic do mnie nie przemówiło. Myślałam, że jak popatrzę na szafę essence to od razu coś mnie skusi ale nic...
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-12-03, 13:49   #509
201710160952
Konto usunięte

Cytat:
A ja dzisiaj byłam w Naturze i wyszłam tylko z 2pastami do zębów. Stałam i gapiłam się na szafy essence, my secret i sensique i poszłam nawet do półek z wyprzedażami i nic do mnie nie przemówiło. Myślałam, że jak popatrzę na szafę essence to od razu coś mnie skusi ale nic...
Ja chciałam jeszcze paseczkowy brązer, ale był jeden wymacany. A chciałam obejrzeć obydwa kolory. Do tego różobrązer dla 2 karnacji też był jeden i pokruszony jakiś. Tak więc mój portfel nie ucierpiał zbytnio.
201710160952 jest offline  
Stary 2010-12-03, 14:38   #510
Maqda
Zakorzenienie

GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda

Cytat:

Mogę to powiedzieć głośno... - jak dotrze, to będę cię molestować Zakochałam się w nim
Cytat:
Eee, czuję się zdyskryminowana, mój jest niebieski

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
essence, gorlice

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości