Essence cz. VII - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-12-19, 21:00   #1531
czuprynka
Zakorzenienie

Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez sunprince Pokaż wiadomość
Nie kupiłam, wczoraj to zrobiłam. Jest cuuudny Już wczoraj go miałam na imprezie, zdecydowanie się wysunął na prowadzenie wśród moich brązerów.
taaa.. kopnij jeszcze raz leżącego ja tu zaraz normalnie zaślinię monitor i tyle z tego będzie, że potem nie będę mogła go domyć. Nie no już czuje w swoim wnętrzu jak mała, ukryta obsesja na punkcie tego duo rośnie i rośnie i nie spocznie dopóki moje ręce nie zgarną go z szafy (tylko jak skoro u mnie w Naturze, pojęcie "druga szafa" nie istnieje)

p.s. Kurka! Ciągle zapominam, żeby napisać Karolci, że byłam u siebie w Douglasie sprawdzić czy może coś jeszcze ostało się z limitki, bo pisała, że chciałaby paletkę, ale niestety nic już nie było. Nawet stand gdzieś wywiało, tak, że przykro mi Słonko, ale nie mogę pomóc (a bardzo bym chciała bo pamiętam Twoją nieocenioną pomoc w zdobyciu linerków z DW)

Edytowane przez czuprynka
Czas edycji: 2010-12-19 o 21:16
czuprynka jest offline  
Stary 2010-12-19, 21:13   #1532
Ingeborg
Zadomowienie

Przez te Wasze zachwyty nad szarą paletką z M. zaczyna mnie dźgać dziwne uczucie... A mogłaś ją kupić, a mogłaś ją kupić... Dobrze, że się powstrzymałam, bo ni w ząb by nie było mi w niej do twarzy
Stary 2010-12-19, 21:24   #1533
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Przez te Wasze zachwyty nad szarą paletką z M. zaczyna mnie dźgać dziwne uczucie... A mogłaś ją kupić, a mogłaś ją kupić... Dobrze, że się powstrzymałam, bo ni w ząb by nie było mi w niej do twarzy
A ja mam szarą i wcale się nie zachwycam Tylko jeden kolor mi się w niej podoba

Finlora jest offline  
Stary 2010-12-19, 21:38   #1534
Ingeborg
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A ja mam szarą i wcale się nie zachwycam Tylko jeden kolor mi się w niej podoba
Kolorki za ciemne?
U mnie właśnie był ten problem, dlatego nie kupiłam. Nie używam, aż tak ciemnych barw, są dla mnie zbyt mocne.
Stary 2010-12-19, 21:42   #1535
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
Kolorki za ciemne?
U mnie właśnie był ten problem, dlatego nie kupiłam. Nie używam, aż tak ciemnych barw, są dla mnie zbyt mocne.
Właśnie nie - ten czarny cień podoba mi się najbardziej, chociaż rzadko używam takich kolorów bo nie bardzo umiem się takim ciemnym cieniem ładnie, równo umalować. Ten najjaśniejszy jest dla mnie zbyt brokatowy i błyszczący

Finlora jest offline  
Stary 2010-12-19, 21:53   #1536
Ingeborg
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Właśnie nie - ten czarny cień podoba mi się najbardziej, chociaż rzadko używam takich kolorów bo nie bardzo umiem się takim ciemnym cieniem ładnie, równo umalować. Ten najjaśniejszy jest dla mnie zbyt brokatowy i błyszczący

Mhm Ja też mam problemy z ciemnymi cieniami, przy jasnych nie widać tak niedociągnięć.
Ja lubię błyskotki, sroka ze mnie
Stary 2010-12-19, 21:58   #1537
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
Mhm Ja też mam problemy z ciemnymi cieniami, przy jasnych nie widać tak niedociągnięć.
Ja lubię błyskotki, sroka ze mnie
Ja też lubię błyskotki Prawie w ogóle nie używam matowych cieni tylko praktycznie samych perłowych, ale ten najjaśniejszy z paletki wygląda dla mnie zbyt "kosmicznie"

Finlora jest offline  
Stary 2010-12-19, 22:31   #1538
agata_slomka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość

hmmm... pewnie i tak je kupie żeby wypróbować i dam znać jak sie sprawują... podobno dobrze się sprawdzają jako baza pod cienie
ktoś tobie głupot naopowiadał
niestety sa zbyt ciężkie jak na powiekę i bardzo szybko się rolują. Kiedyś maznęłam się nim, zamiast beżowego cienia (mam widoczne żyłki na powiekach i muszę to chować) i efekt był taki, że po krótkim czasie miałam beżowe wałeczki, co mi się nigdy nie zdarza

a korektor bez rewelacji
różowy do
beżowy za ciemny i odznacza się od podkładu
zielony nałożony punktowo jest widoczny, roztarty znika xD i wcale nie zakrywa zaczerwienień.
i w sumie to bardzo niewydajny

Nie żałuję, ze kupiłam, ale nie kupię już drugi raz
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline  
Stary 2010-12-19, 22:36   #1539
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Jest taki cień, dużo drobinek,blado różowy ma kolor ale na oczach bardziej kremowy, trzyma się nieźle,chociaż na mnie się wszystko długo trzyma
A to taki pojedynczy, w jakiejś paletce czy ten wypiekaniec? Jak z trwałością?

Cytat:
Essence ma jakieś jasne cienie, widziałam beżyk, biel, chyba są drobinkowe. Te sypkie z MS są fajne, ja mam brzoskwiniowe
A jak z trwałością tych sypkich MS?

Cytat:
Ja też czuję takie dziwne uczucie jak myślę o zielonej paletce ale mam niebieskie oczy więc mi nie będzie pasować (racjonalizuję i utwierdzam się w przekonaniu, że podjęłam dobrą decyzję nie kupując jej)
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-12-19, 22:38   #1540
black-bubu
Zakorzenienie

ja sie zgadzam z agatą co do korektorów - miałam i bężowy faktycznie ciemny, różowy źle kryje cienie i odznacza się okrutnie, zielony nie kryje czerwieni. Ja nakładałam najpierw zieleń potem beż i w miarę kryły jakieś takie krostki, ale bardzo nie wydajna ta paletka jest.

black-bubu jest offline  
Stary 2010-12-19, 22:45   #1541
elmanana
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez topcia27 Pokaż wiadomość
Niestety nie jestem z Sosnowca, ale tam mam najbliżej do Natury Myslałam, że jeszcze jest Natura na Modrzejowskiej?
Była, ale została zlikwidowana tak w ogóle to bezsensu nieco - usunąć Naturę z najpopularniejszej ulicy w mieście, gdzie przewija się codziennie mnóstwo ludzi...
Także pozostała jedynie Natura w Plejadzie...

Zamiast powiedzieć cokolwiek, lepiej nie mówić nic!- Raymond Carver
elmanana jest offline  
Stary 2010-12-19, 22:50   #1542
karolcia198506
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
taaa.. kopnij jeszcze raz leżącego ja tu zaraz normalnie zaślinię monitor i tyle z tego będzie, że potem nie będę mogła go domyć. Nie no już czuje w swoim wnętrzu jak mała, ukryta obsesja na punkcie tego duo rośnie i rośnie i nie spocznie dopóki moje ręce nie zgarną go z szafy (tylko jak skoro u mnie w Naturze, pojęcie "druga szafa" nie istnieje)

p.s. Kurka! Ciągle zapominam, żeby napisać Karolci, że byłam u siebie w Douglasie sprawdzić czy może coś jeszcze ostało się z limitki, bo pisała, że chciałaby paletkę, ale niestety nic już nie było. Nawet stand gdzieś wywiało, tak, że przykro mi Słonko, ale nie mogę pomóc (a bardzo bym chciała bo pamiętam Twoją nieocenioną pomoc w zdobyciu linerków z DW)
Dziękuję że o mnie pamiętałaś ja mam jeszcze nadzieję że Metalics pojawi się u mnie w drogerii Vita bo dziewczyny pisały że u nich w kefirkach już jest
Stary 2010-12-19, 23:10   #1543
nobodygirl91
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
ktoś tobie głupot naopowiadał
niestety sa zbyt ciężkie jak na powiekę i bardzo szybko się rolują. Kiedyś maznęłam się nim, zamiast beżowego cienia (mam widoczne żyłki na powiekach i muszę to chować) i efekt był taki, że po krótkim czasie miałam beżowe wałeczki, co mi się nigdy nie zdarza

a korektor bez rewelacji
różowy do
beżowy za ciemny i odznacza się od podkładu
zielony nałożony punktowo jest widoczny, roztarty znika xD i wcale nie zakrywa zaczerwienień.
i w sumie to bardzo niewydajny

Nie żałuję, ze kupiłam, ale nie kupię już drugi raz
odsyłam do filmiku: klik ostrzegam, że filmik jest długi, jest ogółem o korektorach i o paletce właśnie jest mowa (żeby nie było, że sobie coś wymyśliłam).

a co do wegetarianek to szanuje bardzo takie osoby i podziwiam sama jestem za dużym żarłokiem - również mięsnym- więc nie dałabym rady nie jeść (co nie znaczy, że nie kocham zwierząt i nie jest mi żal tego że cierpią). tak jak napisałam weganek nie rozumiem (jak ktoś jest na takiej diecie to chętnie poczytam co taka osoba ma ciekawego do powiedzenia), ale w końcu nie muszę wszystkiego na tym świecie rozumieć
Stary 2010-12-19, 23:33   #1544
Hisoka
Zakorzenienie

GG do Hisoka

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

A jak z trwałością tych sypkich MS?

ja mam z sypkich jasny róż [wpadający w liliowy], srebrny i brzoskwiniowy. Wszystkie kolorki sobie bardzo chwalę. Trwałe, mają dużo brokatu.
Minus widzę jeden-ciężko się nimi umalować tak, żeby ani ziarnko brokatu nie spadło na polik
Hisoka jest offline  
Stary 2010-12-19, 23:55   #1545
greatdee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
sunprince życie mi ratujesz! mój tok rozumowania:
został tylko 1 brązer czyli jak pojadę już nie będzie czyli nie jadę!
Dzisiaj ok 18 już nie było ani sztuki
Nie było też lakierów, po które pojechałam Były tylko Chakra i ten najjaśniejszy, którego nazwy nie pamiętam...

Cytat:
to pupa, bo się nie dowiem ile by kosztowała sama kredka

Cytat:
Dziewczyny z Poznania - znalazła któraś rossa z essence? Bo ja na razie nic nie widziałam a jakby sie jaki znalazł to trzeba tam kupować coby we wszystkie powstawiali :P
Nie widziałam nigdzie póki co...

A ja kupiłam dzisiaj Duo dla blondynek, wzięłam przedostatnie. I jednak kupiłam cienie z RtP, Palm Tree Party Fajne te kolorki, aż się dziwię czemu tak długo się nad nimi wahałam :P Może dlatego, że mam miliony cieni? Eeee, nieeee
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline  
Stary 2010-12-20, 00:13   #1546
Arrianna
Zakorzenienie

Greatdee - chakra jest milusia :P jechałaś po foxa i zulu? :P ja mam oba ale jeszcze nie otwarte... bo mam jeden identyczny z zulu z yves rocher i jeden identyczny jak fox prawie z catrice... myślałam, zeby je wymienić ale mega nie chcę ich wymieniać :P
Paletka mówisz - mi ostatnio jakoś mania cieniowa osłabła. Teraz mam manię na róże nie mogę się doczekać aż jeden przyjdzie

edit: nobodygirl91 - gapię się cały filmik na twarz tej babeczki i myślę co mi nie pasuje i wymyśliłam koło 10 min. Nie wiem czy to wina światła czy podkładu ale się mega kolor twarzy odcina od szyi O_o

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2010-12-20 o 00:19
Arrianna jest offline  
Stary 2010-12-20, 00:28   #1547
greatdee
Wtajemniczenie

Cytat:
Greatdee - chakra jest milusia :P jechałaś po foxa i zulu? :P ja mam oba ale jeszcze nie otwarte... bo mam jeden identyczny z zulu z yves rocher i jeden identyczny jak fox prawie z catrice... myślałam, zeby je wymienić ale mega nie chcę ich wymieniać :P
Paletka mówisz - mi ostatnio jakoś mania cieniowa osłabła. Teraz mam manię na róże nie mogę się doczekać aż jeden przyjdzie
Ale Chakrę już mam A jechałam specjalnie po Zulu i Foxa, bo poprzednio też się spóźniłam Może chcesz się wymienić? Coś tam bym mogła za nie chętnie oddać Lakierów mam sporo, często maluję lakierem 1x i zapominam o nim :P Jakby co to PW, coby nie zaśmiecać wątku
Mi mania na cienie też już minęła, ale jakoś ta trójka ciągle mi szeptała do ucha "weź mnie, weź", że w końcu uległam
Z manii różowej powoli wychodzę, ale POWOLI :P Dlatego dzisiaj kupiłam róż wypiekany z KOBO... Z Essence chciałam coś, cokolwiek (poza Duo dla blondynek, ale to na prezent ), i jak coś mi w oko wpadło to się okazywało, że już to mam :P Hue hue...
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline  
Stary 2010-12-20, 01:02   #1548
Hisoka
Zakorzenienie

GG do Hisoka

ja chyba wymieniłabym się foxem :P [jednak ciągle kocham czerwienie, czernie i cieliste róże :P]
Hisoka jest offline  
Stary 2010-12-20, 01:48   #1549
Arrianna
Zakorzenienie

A ja właściwie mogłabym zulu bo mam dwa(foxa tylko 1) :P ale sama nie wiem co bym mogła chcieć za niego. Jakby co pisz w moim wątku wymiankowym :P a co tam - kusić można

A chakra dla mnie wygląda kosmicznie z matem na wierzchu... (już wiem co bede robić jutro:P)
A zapomniałam wam powiedzieć że ostatnio dorwałam w pestce ten zestaw do stempelków z kwadratową płytką - był tylko jeden i nie było tych nowych płytek do zdobień z panterką(poluję na to :P)

---------- Dopisano o 01:48 ---------- Poprzedni post napisano o 01:17 ----------

Hisoka ja myślę ze greatdee już wystawiła satelity i cię namierza żeby foxa zdobyć ;P bój się :P
Arrianna jest offline  
Stary 2010-12-20, 02:17   #1550
greatdee
Wtajemniczenie

Aaa, mnie oświeciło właśnie który jest który, i jednak na Zulu mi bardziej zależy
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline  
Stary 2010-12-20, 10:32   #1551
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
ja mam z sypkich jasny róż [wpadający w liliowy], srebrny i brzoskwiniowy. Wszystkie kolorki sobie bardzo chwalę. Trwałe, mają dużo brokatu.
Minus widzę jeden-ciężko się nimi umalować tak, żeby ani ziarnko brokatu nie spadło na polik
A możesz mi jeszcze napisać ile kosztują? Będę bardzo dźwięczna

Cytat:

edit: nobodygirl91 - gapię się cały filmik na twarz tej babeczki i myślę co mi nie pasuje i wymyśliłam koło 10 min. Nie wiem czy to wina światła czy podkładu ale się mega kolor twarzy odcina od szyi O_o
Mi też ostatnio opadł szał na cienie - najważniejszy stał się eyeliner, tusz do rzęs i róże. Już tyle różów, brązerów i innych cudów do polików nagromadziłam, że głowa mała a jeszcze mam pomysły co bym chciała

Też mi się rzuciło w oczy, że podkład jej się strasznie odcina. Nie wiem jak ona używa Colorstaya 180 Za to podoba mi się jej makijaż oczu
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2010-12-20, 11:44   #1552
greatdee
Wtajemniczenie

Cytat:
Też mi się rzuciło w oczy, że podkład jej się strasznie odcina. Nie wiem jak ona używa Colorstaya 180 Za to podoba mi się jej makijaż oczu[/COLOR][/I]
Mi się wydaje, że to jest wina oświetlenia...
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline  
Stary 2010-12-20, 13:57   #1553
nobodygirl91
Zadomowienie

Cytat:
Cytat:

Też mi się rzuciło w oczy, że podkład jej się strasznie odcina. Nie wiem jak ona używa Colorstaya 180 Za to podoba mi się jej makijaż oczu
Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że to jest wina oświetlenia...
pewna nie jestem, ale mi też się wydaje się, ze to wina oświetlenia... w ogóle to sama się załamałam, bo odkąd zeszła mi opalenizna to mój lasting finish i stay matte z rimmela w odcieniu 103 true ivory są za ciemne! chciałam sobie zakupić z essence ten stay all day, ale podobno nawet najjaśniejszy jest tragicznie ciemny

bladziochy mają przerąbane, te drogeryjne podkłady są za ciemne :|
Stary 2010-12-20, 14:00   #1554
aaurinko
Zadomowienie

GG do aaurinko

Cytat:
pewna nie jestem, ale mi też się wydaje się, ze to wina oświetlenia... w ogóle to sama się załamałam, bo odkąd zeszła mi opalenizna to mój lasting finish i stay matte z rimmela w odcieniu 103 true ivory są za ciemne! chciałam sobie zakupić z essence ten stay all day, ale podobno nawet najjaśniejszy jest tragicznie ciemny

Ja używam podkładu z oriflame w najjaśniejszym kolorze i jest dobry a też jestem blada ( niektórzy mówią , ze jak trup) jak mi opalenizna zejdzie.
aaurinko jest offline  
Stary 2010-12-20, 14:04   #1555
lorek1
Rozeznanie

Mogę prosić o przetłumaczenie pytania z dzisiaj z kalendarza? Z góry dziękuję.
lorek1 jest offline  
Stary 2010-12-20, 14:10   #1556
goooosienka
KosModerator

Jaki rodzaj imprezy możesz dzisiaj wygrać?
a) dekoratorska impreza
b) impreza na której się gra w gry nie zabardzo potrafię znaleść określenie polskie
c) impreza stylistyczna ()

Matko jaka ta polszczyzna łamana, ale po polsku określeń na to raczej nie ma

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA
Gabinet kosmetologii profesjonalnej w Zabrzu
Gabinet kosmetologii profesjonalnej. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, makijaż, manicure, pedicure.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 335 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
goooosienka jest offline  
Stary 2010-12-20, 15:25   #1557
greatdee
Wtajemniczenie

Cytat:
Wierz mi, że takie ciemniochy jak ja też nie mają łatwo Nie raz słyszę: "ale taaakich ciemnych to nie mamy" Teraz mam Healthy Mix najciemniejszy i na zimę jest ok
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline  
Stary 2010-12-20, 15:32   #1558
nobodygirl91
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Wierz mi, że takie ciemniochy jak ja też nie mają łatwo Nie raz słyszę: "ale taaakich ciemnych to nie mamy" Teraz mam Healthy Mix najciemniejszy i na zimę jest ok
i tak źle i tak niedobrze
ale mam np. koleżankę, która ma dość ciemną karnację (jak ona jest "blada" czyli nieopalona to i tak jest ciemniejsza niż ja opalona) i nie ma problemu ze znalezieniem podkładu, a te z Essence są dla niej ok i nie mówie tu o najjaśniejszych, tylko jak są 4 kolory to najczęściej jest 3

mogę tylko pomarzyć o takiej karnacji... i dlatego nie pokazuje się bez make-upu, bo wyglądam jak chora:|
Stary 2010-12-20, 16:04   #1559
Kasza Manna
Zakorzenienie

Ona ma ładne oczy, ale podrasowane powiększającymi soczewkami (a to odejmuje trochę od urody, gdy już się wie )

Kupiłam dziś szminkę w srebrnym opakowaniu (kolor fairytale, ciemny róż) , na wyprzedaży po 5,99. A tu przy kasie babka oświadczyła, że ta cena jest zła i że powinnam płacić 7 czy 6,99 zł (niby ktoś źle nakleił na produktach (kilkanaście sztuk, już to widzę ...) ). Powiedziałam, że nie widzę przyczyny, skoro taka cena tam jest. Machnęła ręką z łaską i sprzedała mi po kwocie z naklejonej ceny. Jak ja nie lubię takich sytuacji....

Widziałam też błyszczyki z ITW, heart chakra i ten złoty, ale nie skusiłam się. Z RTP były tylko paletki z zielenią, więc zaoszczędziłam na niepotrzebnej paletce
Stary 2010-12-20, 16:16   #1560
Arrianna
Zakorzenienie

No niesztety z tego co wiem to musi ci sprzedać produkt po cenie naklejonej - dobrze zrobiłaś
Też mnie takie coś wkurza :P chyba że by się okazało w drugą stronę :P
Arrianna jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
essence, gorlice

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości