Essence cz. VII - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-01-14, 11:50   #2941
SexiChic
Wtajemniczenie

Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
A te wypiekańce z Golden Rose kuszą mnie straaaaaasznie przez Ciebie powaznie rozwazam zakup

Ale kusicie tą odżywką Chyba też ją kupię. Mialam brać Nail Teka ale skoro piszecie, że ta z Essence taka dobra i do tego wyjdzie mnie o wiele taniej Też chcę właśnie zapuścic paznokcie, bo ostatnio mają jakiś kryzys
Mnie też strasznie kuszą i już od dawna chcę je kupić ale nigdzie nie mogę znaleźć Tylko na allegro są ale chciałam je obejrzeć na żywo.

Mnie też kusi odżywka bo mam z Joko i jest tragiczna - odrywa się od paznokci już przy drugiej warstwie i bardziej je niszczy niż pomaga A miałam już nic nie kupować
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2011-01-14, 13:23   #2942
karolajjnn
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
ale się cieszę kupiłam bronzer ITW, ostatnio nie było go na półce z wyprzedażmi, myślałam że już go nie zdobedę, ale jestem ciekawa co kryje sie jeszcze w magazynach natur pewnie dużo ciekawych rzeczy mają tam pochowanych
ja mam je normalnie na półkach ...

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline  
Stary 2011-01-14, 14:43   #2943
szafirowa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja bym wzięła brązową, bo szarą i zieloną już mam Przy takiej jakości pokuszę się jeszcze o brązową jak u nas będzie.

Ja mam brązowa a ona się ostatnio chyba zaczyna domagać tej szarej do kompletu
Stary 2011-01-14, 16:07   #2944
Ingeborg
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Mnie też strasznie kuszą i już od dawna chcę je kupić ale nigdzie nie mogę znaleźć Tylko na allegro są ale chciałam je obejrzeć na żywo.

Mnie też kusi odżywka bo mam z Joko i jest tragiczna - odrywa się od paznokci już przy drugiej warstwie i bardziej je niszczy niż pomaga A miałam już nic nie kupować

Chodzi o te pudry - złoty i różowy, takie melanże kolorków? Ja je mam

Też miałam odżywkę z joko, żółtą, coś strasznego. Efekt na paznokciu był piorunujący - żółte pazury z odłażącym lakierem.
Stary 2011-01-14, 16:36   #2945
SexiChic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Chodzi o te pudry - złoty i różowy, takie melanże kolorków? Ja je mam

Też miałam odżywkę z joko, żółtą, coś strasznego. Efekt na paznokciu był piorunujący - żółte pazury z odłażącym lakierem.
Tak o te chodzi. Ja poszukuję połączenia różu, brązu i rozświetlacza bez złota i nigdzie nie mogę znaleźć.

Ja mam taką różową przeciw rozdwajaniu Najgorzej wydane 7zł jak mogłam wydać. Tak sobie teraz myślę, że może to przez tą odżywkę tak szybko mi lakiery schodzą z pazurów
YouTube
SexiChic jest offline  
Stary 2011-01-14, 17:12   #2946
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Eh No, ale nie wypada narzekać w takiej sytuacji

Żeby tak nie offtopować, to zdam relację z używania odżywki Ultra Strong.
Dzisiaj chyba 3 czy 4 dzień i powiem wam, że utwardza widocznie. Kilka razy palnęłam w coś paznokciami i żaden się nie złamał. Ciekawe czy efekt utrzyma się po zmyciu. Nałożę jeszcze ze dwie warstwy i dam znać.
Nie ma efektu frencha, ta wersja jest przezroczysta. Nie przyspiesza rośnięcia paznokci (no, ale nie miała tego robić piszę o czarnej wersji).
I póki co (odpukać), nie pękły mi paznokcie na kciukach, a to moja największa zmora, ale na razie są króciutkie, zobaczymy jak odrosną
Aha, wkurza mnie pędzelek, za cienki jest, trzeba się namachać.
Mnie tez trochę drażni ten pędzelek, ale cos za coś. U mnie działa świetnie i szybko rosna pazurki, ale ja mam tą ze wzrostem pazura

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Sexi Chic dzięki za zdjecia

Joko na pierwszy rzut oka wygląda identycznie jak Creamylicious. Na zdjęciach na skórze wydaje mi się że Joko jest ciemniejszy i bardziej miedziany. Oba w sumie wyglądają fajnie
Rzeczywiście podobne, ale nie wiem czy Joko nie zrobiłabym sobie krzywdę. Szkoda, że nie kosztuje tyle co Creamy

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
mejaczku doszedł różyk
dziękuję bardzo, bardzo, bardzo
Moonlight w drodze jest
Nie ma sprawy. Moonlight doszedł dziś. Jestem w szoku szybkością naszej poczty Już się nim maziałam. Zaraz wystawię przekupkę. Kocham go, moja tafla. Niech wprowadzą go na stałe I jak sie podoba odcień? Jestem po wczorajszej imprezie i mnie listek obudził:P Więcej, przekrwione oczy, maźnięty makijaż i senny wzrok. A puścili do nas nowego i przystojnego. Spojrzał na mnie i rzucił tekst z tym swoim słodkim uśmiechem : dobra impreza, co ?

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
nie mogłam się oprzeć i kupiłam brązową paletkę metallics
kupiłam jeszcze na wypróbowanie wysuszacz w kropelkach i jest mega!
I jak wysuszacz?Rzeczywiście przyspiesza?Jak szybko schną?

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Ja zaś zauważyłam do tego szybszy wzrost paznokcia. Do tej pory bardzo ciężko mi rosły, a teraz z dnia na dzień mam dłuższe
A masz tą ze wzrostem?

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Widziałam je na inermisie możliwe ze 371 będzie dawał podobniejszy odcień do Creamyliciousa, mniej miedziany

A te wypiekańce z Golden Rose kuszą mnie straaaaaasznie przez Ciebie powaznie rozwazam zakup

Ale kusicie tą odżywką Chyba też ją kupię. Mialam brać Nail Teka ale skoro piszecie, że ta z Essence taka dobra i do tego wyjdzie mnie o wiele taniej Też chcę właśnie zapuścic paznokcie, bo ostatnio mają jakiś kryzys
Przez sexi też od jakiegoś czasu czaję się na wypiekańce z Golden.
Ja tez miałam kryzys ale teraz super mi sie odbudowują. Polecam tą ze wzrostem. Srebrne opakowanie i niebieskie napisy

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
ale się cieszę kupiłam bronzer ITW, ostatnio nie było go na półce z wyprzedażmi, myślałam że już go nie zdobedę, ale jestem ciekawa co kryje sie jeszcze w magazynach natur pewnie dużo ciekawych rzeczy mają tam pochowanych

Ja dzisiaj też obczaiłam koszyczki z wyprzedażami
Dużo rzeczy wyrzucili. Nawet ogrzewacze z Go snow, ale chyba jestem lewa bo nie wiem jak tą blaszkę zrobić. Mam ją złamać?
Wydaje mi sie, ze oni dużo przed nami ukrywają na zapleczu

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/

Edytowane przez mejaczek
Czas edycji: 2011-01-14 o 17:06
mejaczek jest offline  
Stary 2011-01-14, 17:17   #2947
NaKrawedzi
Zakorzenienie

a ja nigdzie nie mogę się doszukac swatchy rozswietlacza moonlight..

Nakarm pieska

Wymienię
NaKrawedzi jest offline  
Stary 2011-01-14, 17:26   #2948
emememsik
po prostu Em :)

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
a ja nigdzie nie mogę się doszukac swatchy rozswietlacza moonlight..
http://maryinwonder.blogspot.com/201...n-shimmer.html
Stary 2011-01-14, 17:29   #2949
Kasza Manna
Zakorzenienie

mejaczek - tak, łapiesz ogrzewacz, gdzieś z brzegu na przykład, bo łatwiej tam uchwycić blaszkę i ją przeginasz mocno, jakbyś chciała złamać (nie da się złamać, więc się nie bój )

NaKrawędzi - a szukałaś w ogóle? Mi wujek google wyrzucił od razu kilka wyników, w tym z blogu Axaxax, która tu jeszcze niedawno była.

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

ja tu próbuję uczyć samodzielności, a Ty dziewczynę rozpuszczasz
Stary 2011-01-14, 17:37   #2950
NaKrawedzi
Zakorzenienie

nie wiem co mi się wszyło, że ten rozświetlacz jest srebrny...
ten znalazłam, ale myslałam, ze jest jeszcze 2 srebrny

Nakarm pieska

Wymienię
NaKrawedzi jest offline  
Stary 2011-01-14, 17:56   #2951
kleopatre
Zadomowienie

GG do kleopatre

Cytat:
Rzeczywiście podobne, ale nie wiem czy Joko nie zrobiłabym sobie krzywdę. Szkoda, że nie kosztuje tyle co Creamy[COLOR=Silver]

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

[

Przez sexi też od jakiegoś czasu czaję się na wypiekańce z Golden.
Ja tez miałam kryzys ale teraz super mi sie odbudowują. Polecam tą ze wzrostem. Srebrne opakowanie i niebieskie napisy

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Ja dzisiaj też obczaiłam koszyczki z wyprzedażami
Dużo rzeczy wyrzucili. Nawet ogrzewacze z Go snow, ale chyba jestem lewa bo nie wiem jak tą blaszkę zrobić. Mam ją złamać?
Wydaje mi sie, ze oni dużo przed nami ukrywają na zapleczu

Też mam wrażenie, że tym Joko mogłabym łatwo przesadzić, a Creamylicious wydaje mi się delikatniejszy, jasniejszy kolorek. A tak wogole to nie wiem na co mi albo jeden albo drugi bo sporadycznie używam bronzerów i totalnie nie pasują mi odcienie złoto-miedziane

Chyba namówiłyście mnie na tą srebrną odżywkę. Dawniej miałam takie dłuuugie paznokcie i wogóle mi się nie łamały a teraz tragedia, nie wiem od czego. Może dlatego, że częsciej maluję paznokcie czyli częściej używam zmywacza

Tak, tą blaszkę w ogrzewaczu trzeba złamać
Mnie irytuje to, że oni mają jakieś zapasy nie wiadomo skąd w Naturach i je tak dziwnie od czasu do czasu wykładają.. przecież niektóre rzeczy to już stare troche, z przed pol roku/roku.
Stary 2011-01-14, 18:23   #2952
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
mejaczek - tak, łapiesz ogrzewacz, gdzieś z brzegu na przykład, bo łatwiej tam uchwycić blaszkę i ją przeginasz mocno, jakbyś chciała złamać (nie da się złamać, więc się nie bój )

NaKrawędzi - a szukałaś w ogóle? Mi wujek google wyrzucił od razu kilka wyników, w tym z blogu Axaxax, która tu jeszcze niedawno była.

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

ja tu próbuję uczyć samodzielności, a Ty dziewczynę rozpuszczasz
Nie bądź taka pewna. Ojciec mi ją złamał Ja kituje. Chyba jutro pojadę i kupię drugi, ale boje się, że znowu coś zepsuje w tym drugim. Po złamaniu tej blaszki nic sie nie stało

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Też mam wrażenie, że tym Joko mogłabym łatwo przesadzić, a Creamylicious wydaje mi się delikatniejszy, jasniejszy kolorek. A tak wogole to nie wiem na co mi albo jeden albo drugi bo sporadycznie używam bronzerów i totalnie nie pasują mi odcienie złoto-miedziane

Chyba namówiłyście mnie na tą srebrną odżywkę. Dawniej miałam takie dłuuugie paznokcie i wogóle mi się nie łamały a teraz tragedia, nie wiem od czego. Może dlatego, że częsciej maluję paznokcie czyli częściej używam zmywacza

Tak, tą blaszkę w ogrzewaczu trzeba złamać
Mnie irytuje to, że oni mają jakieś zapasy nie wiadomo skąd w Naturach i je tak dziwnie od czasu do czasu wykładają.. przecież niektóre rzeczy to już stare troche, z przed pol roku/roku.
Tez miałam kiedys długie, a teraz mi kapryszą dlatego tak odżywka wprawiła mnie w zdumienie. Moja pazury ja lubić
Fakt że przy kolejnych warstwach pazury wydaja się lekko żółte i średnio to wygląda, ale coś za coś

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2011-01-14, 18:52   #2953
Kasza Manna
Zakorzenienie

Złamał? Widać ma za dużo pary w łapkach. Albo inaczej - zginał nie w tą stronę, co trzeba (jak pewnie zauważyłaś, ta blaszka nie jest płaska, tylko z jednej strony wypukła i trzeba ją odginać w stronę tej wypukłości (odczuje się opór) a nie jakby "w dół" tak, jak jest łatwiej. Ogólnie jak się człowiek nauczy, to już szybko idzie (P.S. albo idź do Rossmanna i kup za 10zł 2 ogrzewacze, sa sporo większe )
Stary 2011-01-14, 19:06   #2954
karolajjnn
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

a ja dzisiaj taki pewniaczek do natury po korektor 3 w 1
a tu nic wszystkie wykupione

a się nastawiłam

ma ktoś o nim jakieś zdanie na przyszłość

było->72 jest ->61.5będzie -> 55
10,5 kg = aktualizacja 2013 mam 93
28.05 - 90,9

kolejna dieta Herbalife dwa tygodnie
karolajjnn jest offline  
Stary 2011-01-14, 19:09   #2955
Haylee
Zakorzenienie

co do tych ogrzewaczy - ugotujcie je znowu, żeby doprowadziły się do płynnego stanu
wcale nie potrzeba tej blaszki! wystarczy mocno "puknąć" w ten ogrzewacz spróbujcie!
Stary 2011-01-14, 19:13   #2956
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Złamał? Widać ma za dużo pary w łapkach. Albo inaczej - zginał nie w tą stronę, co trzeba (jak pewnie zauważyłaś, ta blaszka nie jest płaska, tylko z jednej strony wypukła i trzeba ją odginać w stronę tej wypukłości (odczuje się opór) a nie jakby "w dół" tak, jak jest łatwiej. Ogólnie jak się człowiek nauczy, to już szybko idzie (P.S. albo idź do Rossmanna i kup za 10zł 2 ogrzewacze, sa sporo większe )
Możliwe Dzięki za radę. Chodzi Ci o takie miski z Rossmanna. Widziałam je, ale u mnie były za 12 zł. Zobaczę jak jutro będzie. A tak się cieszyłam, a on spsuł
Na pewno któreś kupie, ale nie wiem czy czy potrzebne mi są dwa

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2011-01-14, 19:17   #2957
lea88
Zakorzenienie

Ja mam te ogrzewacze z Rossmanna Jeszcze nie wyprobowalam ich..
Czekam na jakas limitowanke/nowosc z Essence :/. Mogliby np. wrocic puder sypki mineralny, bo nie udalo mi sie go wyprobowac.. I kuleczki rozswietlajace.
lea88 jest offline  
Stary 2011-01-14, 19:29   #2958
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Możliwe Dzięki za radę. Chodzi Ci o takie miski z Rossmanna. Widziałam je, ale u mnie były za 12 zł. Zobaczę jak jutro będzie. A tak się cieszyłam, a on spsuł
Na pewno któreś kupie, ale nie wiem czy czy potrzebne mi są dwa
Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Ja mam te ogrzewacze z Rossmanna Jeszcze nie wyprobowalam ich..
Czekam na jakas limitowanke/nowosc z Essence :/. Mogliby np. wrocic puder sypki mineralny, bo nie udalo mi sie go wyprobowac.. I kuleczki rozswietlajace.
Ja mam takie niebieskie w kształcie płatków śniegu, zestaw był chyba po 10,99 A 2 się przydadzą na pewno (jeszcze się zima nie skończyła ), ja ostatnio przy dużych mrozach zaskoczyłam TŻa ogrzewaczem Go Snow

Puder sypki Essence dostawał masę krytycznych recenzji, podobno kolory były niedobrane i ciemniał. Nie skusiłam się wówczas na niego .
Stary 2011-01-14, 19:32   #2959
lea88
Zakorzenienie

Cytat:
Puder sypki Essence dostawał masę krytycznych recenzji, podobno kolory były niedobrane i ciemniał. Nie skusiłam się wówczas na niego .
Mineralny?? mial mega dobre oceny http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,21...ki.html&next=1 ! Z reszta ja do bladziochow nie naleze, wiec raczej ciemniejacy puder mi nie straszny

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2011-01-14 o 19:34
lea88 jest offline  
Stary 2011-01-14, 19:33   #2960
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez karolajjnn Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj taki pewniaczek do natury po korektor 3 w 1
a tu nic wszystkie wykupione

a się nastawiłam

ma ktoś o nim jakieś zdanie na przyszłość
Ja mam i wrzucę na wymiankę jak chcesz. Z trzy razy maźnięty

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2011-01-14, 19:43   #2961
Ingeborg
Zadomowienie

Cytat:
A masz tą ze wzrostem?

Mhm, jest fenomenalna, nie mogę się nadziwić, że faktycznie działa
Stary 2011-01-14, 19:44   #2962
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
co do tych ogrzewaczy - ugotujcie je znowu, żeby doprowadziły się do płynnego stanu
wcale nie potrzeba tej blaszki! wystarczy mocno "puknąć" w ten ogrzewacz spróbujcie!
Nic się nie dzieje.

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2011-01-14, 19:45   #2963
Haylee
Zakorzenienie

a mocno w niego "pukasz"? ;> tak jakbyś komuś chciała dać pstryczka w nos
no i czy na pewno jest w stanie płynnym
Stary 2011-01-14, 19:49   #2964
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja mam takie niebieskie w kształcie płatków śniegu, zestaw był chyba po 10,99 A 2 się przydadzą na pewno (jeszcze się zima nie skończyła ), ja ostatnio przy dużych mrozach zaskoczyłam TŻa ogrzewaczem Go Snow

Dzięki za radę. Może się przejadę do innego Rossmana. W manu były tylko te misie. Musze kupić, bo mnie ciekawią takie cuda

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
a mocno w niego "pukasz"? ;> tak jakbyś komuś chciała dać pstryczka w nos
no i czy na pewno jest w stanie płynnym
Tak, jest płynny, ale jak już mówiłam to ta blaszka się złamała(nie sama, a le wiadomo) I mocno bije w niego, klepie, pstrykam i nic. Nawet rzuciłam raz o podłogę
Albo to przez blaszkę albo mam felera jakiegoś

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2011-01-14, 20:22   #2965
Kasza Manna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Mineralny?? mial mega dobre oceny http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,21...ki.html&next=1 ! Z reszta ja do bladziochow nie naleze, wiec raczej ciemniejacy puder mi nie straszny
Nie kierowałam się kwc tylko opiniami w kolejnych częściach wątku Essence

Zresztą, ogólna ocena KWC nie jest miarodajna - po przejrzeniu ostatnich recenzji można znaleźć np 5gwiazdek od osoby, która stosuje go jako bazę pod cienie
Stary 2011-01-14, 20:30   #2966
Ingeborg
Zadomowienie

Cytat:

Zresztą, ogólna ocena KWC nie jest miarodajna - po przejrzeniu ostatnich recenzji można znaleźć np 5gwiazdek od osoby, która stosuje go jako bazę pod cienie

yyyyy

Ja mam puder mineralny z Essence, jest strasznie ciemny, szkoda, bo poza tym, bardzo mi odpowiadał.
Stary 2011-01-14, 20:43   #2967
lea88
Zakorzenienie

Cytat:

Ja tez czytalam kolejne watki i zawsze byly nim praktycznie same zachwyty. Z reszta dotykalam go i mi sie podobala jego konsystencja. Po prostu mialam wtedy inne i nie oplacalo mi sie kupowac na zapas. Jako baza tez bylby fajny o ile by sie sprawdzal. Mniejsza o wiekszosc, bo i tak go nie a . A Catrice jest 2 razy drozszy.. . Ale na pewno wielo Essencomaniaczek by nie pogardzilo jego powrotem..
lea88 jest offline  
Stary 2011-01-14, 20:47   #2968
Gofrzyca
Zakorzenienie

Cytat:
[COLOR=Blue]
Nie ma sprawy. Moonlight doszedł dziś. Jestem w szoku szybkością naszej poczty Już się nim maziałam. Zaraz wystawię przekupkę. Kocham go, moja tafla. Niech wprowadzą go na stałe I jak sie podoba odcień? Jestem po wczorajszej imprezie i mnie listek obudził:P Więcej, przekrwione oczy, maźnięty makijaż i senny wzrok. A puścili do nas nowego i przystojnego. Spojrzał na mnie i rzucił tekst z tym swoim słodkim uśmiechem : dobra impreza, co ?
Kolorek w opakowaniu mi się bardzo podoba, gorzej jak go nałożę,ale dzisiaj an szybko się maźnełam także może jeszcze coś się zmieni.

Musze się chyba przejść do swojej natury i zapytać czy nie mają na zapleczy CACa
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline  
Stary 2011-01-14, 21:00   #2969
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:

Najlepiej to pytać zaufanych koleżanek, bo opinie na kwc czasami są dziwne.
pod cienie? Nieźle

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2011-01-14, 21:02   #2970
Chaigata
Zakorzenienie

Mam brązową paletkę metalics
i kredkę do brwi z Essence

W arkadii nie ma różowych MA

Tagi
essence, gorlice

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości