w這sy. z bl康u na br您! pomocy. - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-11-26, 14:53   #1
divavirtual
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

w這sy. z bl康u na br您! pomocy.

cze嗆 dziewczyny! mam do Was pytanie. W styczniu zafarbowa豉m w這sy na br您owo, p騧niej w marcu zrobi豉m pasemka blond, p騧niej kolejny raz, teraz moje w這sy s strasznie zniszczone od rozja郾iacza
Zrobi造 si cienkie, wypadaj, 豉mi si, rozdwajaj..(chyba wszystko co mo磧iwe si z nimi dzieje. Pr鏏owa豉m ju wszystkiego, od篡wki, maseczki itp. Ostatnio trafi豉m na WAX'a i teraz go stosuj, jest minimalna r騜nica. Chcia豉m Was zapytac czy znacie jakie sposoby, ale naprawd, naprawd skuteczne, aby moje w這sy si zregenerowa造?
A po za tym, mysla豉m o tym, aby zafarbowa teraz te w這sy na br您, jak my郵icie, uda si? Nie b璠 w jeszcze gorszym stanie?
prosz Was, pom騜cie mi bo ju nie wiem co mam robi.

Dodaj moje dwa zdj璚ia, ze stycznie - gdy moje w這sy by造 br您owe, i zdjecie aktualne - kiedy s blond. Prosz Was tak瞠 powiedzcie mi czy mi pasuje ten br您owy kolor.
Z g鏎y dziekuj za wszystko i licz na Was! buziek
Prawdziwa kobieta ma zasady, ambicj i plany, szacunek do swojego cia豉, kocha bezgranicznie i nie zawodzi. Ma r闚nie granic wytrzyma這軼i i nawet kochaj帷 ca陰 dusz wybierze rozstanie zamiast bycia na drugim planie i upominanie si o czu貫 s這wa, bo wie ile jest warta.

Edytowane przez divavirtual
Czas edycji: 2010-11-26 o 14:55
divavirtual jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-26, 15:38   #2
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 515
Dot.: w這sy. z bl康u na br您! pomocy.

Najlepiej to zaprzestac farbowac,sciac pare cm i odzywiac.
Na Twoim miejscu tak bym zrobila i przemalowala na podobny odcien do naturalnego koloru.Wlosy by odpoczely i zregenowaly sie.
Do pielegnacji wlosow poczytaj sobie w tym linku http://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=97

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-26, 20:53   #3
poziomkakj
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 736

W blondzie pieknie wygladasz Mo積a wiedzie czym uzystac taki 豉dny odcien?
poziomkakj jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-27, 08:29   #4
divavirtual
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

Cytat:
Napisane przez poziomkakj Poka wiadomo嗆
W blondzie pieknie wygladasz Mo積a wiedzie czym uzystac taki 豉dny odcien?
zrobi豉m tak:
w marcu zrobi豉m du穎 cieniutkich pasemek blond - rozja郾iaczem i potem we wrze郾iu zrobi豉m to samo i tak wysz這.
Prawdziwa kobieta ma zasady, ambicj i plany, szacunek do swojego cia豉, kocha bezgranicznie i nie zawodzi. Ma r闚nie granic wytrzyma這軼i i nawet kochaj帷 ca陰 dusz wybierze rozstanie zamiast bycia na drugim planie i upominanie si o czu貫 s這wa, bo wie ile jest warta.
divavirtual jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-27, 21:30   #5
ramoncia217
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 580

mi si podobasz w br您ie jak i w jasnych..
ja te mia豉m zniszczone, pokruszone, wypadaj帷e w這sy po rozja郾ianiu od kilku miesi璚y, ale zacz窸am je intensywnie od篡wia, stosuje r騜ne od篡wki nawil瘸j帷e, maski do w這s闚, zacz窸am r闚nie olejowa w這ski <aktualnie olejem rycynowym dost瘼nym w aptece za 2 z z groszami> , podci窸am ko鎍闚ki i przefarbowa豉m si na br您, bo taki est m鎩 naturalny kolor. .. I po 3 miesi帷ach widz r騜nice w moich w這sach .. s mi瘯kie w dotyku, i nie krusz, ani nie wypadaj jak kiedy.. Ale decyzje o farbowaniu musisz podj望 sama. Ja 2 tygodnie my郵a豉m czy si przefarbowa, ale postanowi豉m to robi i wysz這 mi na dobre.. Pozdrawiam

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.