Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-01-24, 18:21   #2611
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. III

symptuastic nie jestem pewna czy musi być podgrzany, ale jakoś mnie się wydaje że lepiej wtedy działa, takie są moje odczucia
co do suplementów to ja stosowałam różne ale każdy w celu wzmocnienia włosów, natomiast przy okazji wpływ na paznokcie zauważyłam właśnie po mercu (ale on drogi troszkę jest) i po pokrzywie i skrzypie.
Jeśli chodzi o odżywki do wcierania to na wizażu polecana jest jeszcze taka z herba studio, ale nie próbowałam, więc tylko ze słyszenia polecam, ale na KWC ma dobre recenzje
powodzenia w dbaniu o paznokietki
SoBitterSoSweet jest offline  
Stary 2011-01-24, 18:27   #2612
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez symtuastic Pokaż wiadomość
Hosenko*, Tobie również bardzo dziękuję za odpowiedź. Wow, to są obgryzane kiedyś paznokcie? WOW, WOW i jeszcze raz WOW. Są piękne!
Póki co nie obgryzam, ani nie skubię (na czym polega skubanie?) i nie mam ochoty, a jak będę miała, to zajmę czymś moje zęby. Mam zamiar zapuścić lekko za opuszek (oby mi się udało...), a dopiero później obciąć/spiłować. Nowych odżywek na razie kupować nie będę, bo mama chyba by mi coś zrobiła biorąc pod uwagę to, że mam ich w domu kilka, a moja mama już ma serdecznie dosyć mojego lakierowego szału Jaki w miarę tani krem do rąk i paznokci poleciłabyś mi? Zależy mi na tym, aby był w Rossmannie bądź w jakimś małym sklepie kosmetycznym, bo mieszkam w małym mieście i nie mamy nawet Tesco, a co dopiero mówić o jakichś dobrych kosmetycznych sklepach ^^. Skrzypovitę mam zamiar kupić! Mam zamiar Dlaczego odpuszczać malowanie? Ja nie mogę żyć bez lakierów, chociażby bezbarwnego. Jak mam niepomalowane paznokcie, to od razu ciacham, bo a to mi się zadrze, a to coś innego... I tak od jednego do drugiego obgryzę wszystkie. Chyba jednak lakierów się wyrzec nie mogę :-(

Pozdrawiam
"skubanie" to tak ogólnie jak dla mnie zyganie do paznokci

Z odżywkami bywa tak, że nie wszystkie działają Więc można mieć ich i 20 ale co z tego.
Zadowolona jesteś z tych co masz? Bo ja przetestowałam mnóóóóóstwo odżywek i niezbyt byłam zadowolona, aż trafiłam na 2, które mnie zachwyciły:
http://lakierowo.blogspot.com/2010/0...c-1-sally.html
http://lakierowo.blogspot.com/2010/0...c-2-sally.html
no i ostatnio ten olejek z Barbry.

Każdemu jednak może pomóc coś innego, więc trzeba próbować, aż w końcu trafi się na coś co się spisuje.

Co do kremu: każdy będzie dobry, bo chodzi glównie o nawilżenie płytki. Ostatnio regularnie stosuję z Avonu z gliceryną i wapniem, ale nie każdy lubie nie wchłaniające się od razu kremu. Ja z koleji na odwrót: nienawidzę lekkich, wodnistych kremów, które od razu się wchłaniają i ręce są jak nieposmarowane.

Nie maluj po to, żeby codziennie cos w nie wcierać. Lakiery osłabiają, a poza tym najlepiej wygladają na "wyleczonych" paznokciach.
Jak już, to maluj odżywkami.
I dobrze robisz, że obcinasz. Obcinaj dopóki paznokcie nie będą mocne i zdrowe.

Obgryzałam kilka lat, miałam bardzo króciutkie płytki, nie było nawet macierzy widać, ale przez odsuwanie, masowanie, wycinanie "dokopałam" się w końcu do niej. Mam teraz 2 ray dłuższą płytkę niż wtedy (nie biorę tu pod uwagę wystającej końcówki, tylko tą część, którą przylega do palca).

Na mnie działa tez ... mleko. Tak, wiem, podobno u dorosłego człowieka wapń z mleka praktycznie się wchłania, ale co z robić, skoro zauważyłam, że pijąc jedną szklankę dziennie przez dłuzszy czas miałam bardzo mocne paznokcie i szybciej rosły? Coś w tym musi być.

Na mnie Merc zupełnie nie podziałał, więc plułam sobie w brodę za wydanie ponad 40 zł zamiast ok 9 zł za drożdżowy Lewitan.
Tutaj jest tak samo jak z odżywkami - trzeba samemu sprawdzić co zadziała.

Podobnie jak zachwalny wlasnie Herba Studio - zero efektu a i używanie mało komfortowe.

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2011-01-24 o 18:33
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 849 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2011-01-24, 18:44   #2613
framebasics
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics

Wklejam Wam moje pazurki... na wskazujacym piekne obratcie o biurko Nie patrzcie na moje rpzesuszone skorki, tak wlasnie zima dziala na moje paznokcie, mimo kremow, oliwek i odzywek

Hosenko, skusilas mnie ta pierwsza odzywka...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05984.jpg (61,4 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05986.jpg (78,8 KB, 71 załadowań)

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline  
Stary 2011-01-24, 19:01   #2614
meeedzik
Zakorzenienie

Anti ładne pazurki

Agateczka superaśne co to za lakier ?

Fisiu no jedynie to chyba te iskierki mi wychodzą i na tym kończy się moja przygoda z wzorkami

Carmen mnie też się bardziej podobają w matowej wersji

Hosenka cudne pazurki i ten kolor

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Framebesics śliczne co to za lakier
tylko skórki wokół mi się nie podobają

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Framebesics no widzisz napisałaś o skórkach a ja nawet nie przeczytałam tylko odrazu na zdjęcie popatrzyłam gapa ze mnie
meeedzik jest offline  
Stary 2011-01-24, 19:05   #2615
symtuastic
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
symptuastic nie jestem pewna czy musi być podgrzany, ale jakoś mnie się wydaje że lepiej wtedy działa, takie są moje odczucia
co do suplementów to ja stosowałam różne ale każdy w celu wzmocnienia włosów, natomiast przy okazji wpływ na paznokcie zauważyłam właśnie po mercu (ale on drogi troszkę jest) i po pokrzywie i skrzypie.
Jeśli chodzi o odżywki do wcierania to na wizażu polecana jest jeszcze taka z herba studio, ale nie próbowałam, więc tylko ze słyszenia polecam, ale na KWC ma dobre recenzje
powodzenia w dbaniu o paznokietki
symtuastic! bez p
Dziękuję, oby mi się udało!

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
"skubanie" to tak ogólnie jak dla mnie zyganie do paznokci

Z odżywkami bywa tak, że nie wszystkie działają Więc można mieć ich i 20 ale co z tego.
Zadowolona jesteś z tych co masz? Bo ja przetestowałam mnóóóóóstwo odżywek i niezbyt byłam zadowolona, aż trafiłam na 2, które mnie zachwyciły:
http://lakierowo.blogspot.com/2010/0...c-1-sally.html
http://lakierowo.blogspot.com/2010/0...c-2-sally.html
no i ostatnio ten olejek z Barbry.

Każdemu jednak może pomóc coś innego, więc trzeba próbować, aż w końcu trafi się na coś co się spisuje.

Co do kremu: każdy będzie dobry, bo chodzi glównie o nawilżenie płytki. Ostatnio regularnie stosuję z Avonu z gliceryną i wapniem, ale nie każdy lubie nie wchłaniające się od razu kremu. Ja z koleji na odwrót: nienawidzę lekkich, wodnistych kremów, które od razu się wchłaniają i ręce są jak nieposmarowane.

Nie maluj po to, żeby codziennie cos w nie wcierać. Lakiery osłabiają, a poza tym najlepiej wygladają na "wyleczonych" paznokciach.
Jak już, to maluj odżywkami.
I dobrze robisz, że obcinasz. Obcinaj dopóki paznokcie nie będą mocne i zdrowe.

Obgryzałam kilka lat, miałam bardzo króciutkie płytki, nie było nawet macierzy widać, ale przez odsuwanie, masowanie, wycinanie "dokopałam" się w końcu do niej. Mam teraz 2 ray dłuższą płytkę niż wtedy (nie biorę tu pod uwagę wystającej końcówki, tylko tą część, którą przylega do palca).

Na mnie działa tez ... mleko. Tak, wiem, podobno u dorosłego człowieka wapń z mleka praktycznie się wchłania, ale co z robić, skoro zauważyłam, że pijąc jedną szklankę dziennie przez dłuzszy czas miałam bardzo mocne paznokcie i szybciej rosły? Coś w tym musi być.

Na mnie Merc zupełnie nie podziałał, więc plułam sobie w brodę za wydanie ponad 40 zł zamiast ok 9 zł za drożdżowy Lewitan.
Tutaj jest tak samo jak z odżywkami - trzeba samemu sprawdzić co zadziała.

Podobnie jak zachwalny wlasnie Herba Studio - zero efektu a i używanie mało komfortowe.
No to ja nigdy nie skubałam
Na mnie kilka nie działało, ale odkąd mam Miss Sporty Strong&Fast Growth, to muszę powiedzieć, że nawet nieźle się odbija na zdrowiu moich paznokci, odpowiada mi. Sally Hansen nie kupię, bo mnie nie stać, poza tym słyszałam, że te, które możne kupić w Polsce jakoś się różnią od tych prosto od producenta
Ja właśnie lubię te kremy, które szybko się wchłaniają, bo mogę od razu coś robić, a tak to wszystko zatłuszczę. Poszukam czegoś w Rossmannie, bo niedługo wybieram się tam na jakieś zakupy - oby były jakieś fajne kremiki
Ok, dzisiaj wieczorem zmyję i wysmaruję olejkiem rycynowym.
Ja właśnie nie wiem jak się odsuwa skórki i na czym to wszystko polega (u mnie w ogóle nie widać tego księżyca, tylko na kciuku go widać). W dodatku nie mogę znaleźć w necie żadnego filmiku, który by to jakoś mi wytłumaczył :-(
Ooo, z tym mlekiem to mnie zdziwiłaś, bo jeszcze o właściwościach mleka nie słyszałam Czytałam tylko o tym, że wapń ma jakiś wpływ na paznokcie, ale nie spodziewałam się, że picie tylko jednej szklanki mleka dziennie coś zdziała. Spróbuję
A Lewitan mogłabym brać? Bo mam 14 lat i nie wiem już w sumie co mogę, a co nie Skoro tak chwalisz, to może zamiast Skrzypovity kupię Lewitana

Dzięki wielkie za odpowiedzi!
symtuastic jest offline  
Stary 2011-01-24, 19:07   #2616
Carmen10210
Rozeznanie

Hosenka* piękne pazurki
framebasics śliczne, dają po patrzałkach
Carmen10210 jest offline  
Stary 2011-01-24, 19:13   #2617
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
1) Sally Hansen nie kupię, bo mnie nie stać, poza tym słyszałam, że te, które możne kupić w Polsce jakoś się różnią od tych prosto od producenta

2) Ja właśnie nie wiem jak się odsuwa skórki i na czym to wszystko polega (u mnie w ogóle nie widać tego księżyca, tylko na kciuku go widać). W dodatku nie mogę znaleźć w necie żadnego filmiku, który by to jakoś mi wytłumaczył :-(

3) Ooo, z tym mlekiem to mnie zdziwiłaś, bo jeszcze o właściwościach mleka nie słyszałam Czytałam tylko o tym, że wapń ma jakiś wpływ na paznokcie, ale nie spodziewałam się, że picie tylko jednej szklanki mleka dziennie coś zdziała. Spróbuję

4) A Lewitan mogłabym brać? Bo mam 14 lat i nie wiem już w sumie co mogę, a co nie Skoro tak chwalisz, to może zamiast Skrzypovity kupię Lewitana
1) Ja miałam odwrotne odczucie - te kupione w Anglii wydawały mi się mniej działające niż w Pl
Na pewno jednak odradzam Allegro

2) możesz zacząc od odsuwania po kąpieli, gdy skórki są zmiękczone. Jak nie masz specjalnego patyczka, to możesz to zrobić nawet rogiem ręcznika czy paznokciem.
http://www.youtube.com/watch?v=7i3lN1rfmhI (0:37 jest pokazane mniej wiecej)

3) dużo odżywek czy kremów ma w składzie wapń.
Nie wiem, może to ja jestem dziwna, ze dziala na mnie coś co generalnie uznawane jest za niedziałające a nie działa to co ma super działać

4) myśle, że wiek nie ma tu nic do rzeczy. Możesz zapytać z resztą w aptece.
Fajny był tez Humavit (ok 8-9 zł)

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2011-01-24 o 19:33
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 849 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2011-01-24, 19:16   #2618
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Wklejam Wam moje pazurki... na wskazujacym piekne obratcie o biurko Nie patrzcie na moje rpzesuszone skorki, tak wlasnie zima dziala na moje paznokcie, mimo kremow, oliwek i odzywek
ładne paznokcie kolor nie mój ale u kogoś to fajnie wygląda

Cytat:
symtuastic! bez p
przepraszam, gapa ze mnie
Stary 2011-01-24, 19:19   #2619
_Nikki_
Zakorzenienie

Dziewczyny, Boże jakie Wy macie paznokcie... Niedoczekanie moje, w życiu takich nie będe miała.. Nie mam cierpliwości do nich x__x

_Nikki_ jest offline  
Stary 2011-01-24, 19:33   #2620
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Carmen10210 Pokaż wiadomość
Hosenka* piękne pazurki

dziękuję

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Hosenka* jest offline  
Stary 2011-01-24, 19:49   #2621
framebasics
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

Framebesics śliczne co to za lakier
tylko skórki wokół mi się nie podobają

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Framebesics no widzisz napisałaś o skórkach a ja nawet nie przeczytałam tylko odrazu na zdjęcie popatrzyłam gapa ze mnie
Nic nie szkodzi
Lakier L'oreal nr. 151 'Resist&Shine' , jeden z moich ulubionych
Mam tez pomadke w zblizonym kolorze, zabojczo wyglada ten duet, mowie wam
Cytat:
Hosenka* piękne pazurki
W rzeczywistosci kolor jest bardziej zgaszony
Cytat:

Dziekuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Cos146_1.jpg (9,4 KB, 7 załadowań)

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline  
Stary 2011-01-24, 20:56   #2622
symtuastic
Raczkowanie

Cytat:

Nic się nie stało
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
1) Ja miałam odwrotne odczucie - te kupione w Anglii wydawały mi się mniej działające niż w Pl
Na pewno jednak odradzam Allegro

2) możesz zacząc od odsuwania po kąpieli, gdy skórki są zmiękczone. Jak nie masz specjalnego patyczka, to możesz to zrobić nawet rogiem ręcznika czy paznokciem.
http://www.youtube.com/watch?v=7i3lN1rfmhI (0:37 jest pokazane mniej wiecej)

3) dużo odżywek czy kremów ma w składzie wapń.
Nie wiem, może to ja jestem dziwna, ze dziala na mnie coś co generalnie uznawane jest za niedziałające a nie działa to co ma super działać

4) myśle, że wiek nie ma tu nic do rzeczy. Możesz zapytać z resztą w aptece.
Fajny był tez Humavit (ok 8-9 zł)
Ja zazwyczaj też tak mam, że to co nie powinno - działa, a to co powinno - nie Dziękuję za rady!
symtuastic jest offline  
Stary 2011-01-24, 20:57   #2623
Agateczka*
Zakorzenienie

Medziczku dziękuję to lakier do french'a z firmy markwins.
Stary 2011-01-24, 21:51   #2624
meeedzik
Zakorzenienie

Symtuastic nie drogi krem jaki mogę Ci polecić ZIAJA oliwkowy wczoraj kupiłam i mi pasuje jak najbardziej, bałam się, że będzie tłusty jak krem do twarzy z tej serii ale fajnie nawilża i szybko się wchłania. On jest do rąk i paznokci więc może być dobry dla Ciebie. Ja jestem nim mile zaskoczona

Agateczko tak właśnie myślałam, że może to być jakiś do frencha. Tak to właśnie z nimi jest ładnie wyglądają na pazurkach ale trzeba dać ze 3 warstwy.

Framebasics dziękuję, ja uwielbiam takie kolorki dające po oczach
meeedzik jest offline  
Stary 2011-01-24, 22:03   #2625
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie

A to dzisiejsze malunki na moich króciaczkach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2011-01-24 22.00.17.jpg (41,5 KB, 44 załadowań)
Stary 2011-01-24, 22:04   #2626
symtuastic
Raczkowanie

Cytat:
Symtuastic nie drogi krem jaki mogę Ci polecić ZIAJA oliwkowy wczoraj kupiłam i mi pasuje jak najbardziej, bałam się, że będzie tłusty jak krem do twarzy z tej serii ale fajnie nawilża i szybko się wchłania. On jest do rąk i paznokci więc może być dobry dla Ciebie. Ja jestem nim mile zaskoczona
O, super, dzięki
symtuastic jest offline  
Stary 2011-01-24, 22:11   #2627
fiska
Zakorzenienie

Medzik nie kłam dobrze wiem, ze umiesz tez inne rzeczy nawet zwyaczjnie pomalowane zwalają
Hosenko - coraz dłuższe Ci się robią! nie wiem, moze mi sie wydaje, ale tak jakbys miała jeszcze dłuzsze niz ostatnio, a keidy ostatnio wstawiałas?! całkiem niedawno!
Agatko masz sliczą płytkę !

symtuasticja powiem od siebie: NIE TRZYMAJ PAZURÓW W OGÓLE W BUZI - PRECZ! Wiem z włąsnego dosw. mimo ze nei obgryzałam ani pazuró nai skórek, to ślina robi mi jakąs masakre... całkiem zmiękcza paznokcie, a przez to są podatne na różne urazy i rozdwojenia. Także ogólem paluszki daleko od buzi

framebasics- i nastepna ze sliczna płytką! Ja chce takie! tak btw. bardzo pasują Ci róze i niebieskości

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline  
Stary 2011-01-24, 22:34   #2628
meeedzik
Zakorzenienie

Esesmanku śliczne malunki

Fisiu nie kłamię gdzież bym śmiała

A ja już mam pomysł jak pomaluje pazurki następnym razem, zastanawiam się tylko nad doborem dwóch kolorków
meeedzik jest offline  
Stary 2011-01-24, 22:39   #2629
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie

Cytat:
Esesmanku śliczne malunki
Dziękuję takie troszkę odgapione od Twoich iskierek, ale takie jak Tobie to mi nie wychodziły....

Czekam na Twoje nowe malunki
Stary 2011-01-24, 22:52   #2630
Agateczka*
Zakorzenienie

medzia ja mam dwie warstwy no to pewnie niebawem coś zmalujesz
fisia dziękuję

no a to jeden z nowych nabytków, już na króciaczkach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04373.jpg (25,6 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04379.jpg (26,0 KB, 39 załadowań)

Edytowane przez Agateczka*
Czas edycji: 2011-01-24 o 22:53
Agateczka* jest offline  
Stary 2011-01-24, 22:57   #2631
sabbatha
Zakorzenienie

ładniusi, paznokcie piękne *.*

sabbatha jest offline  
Stary 2011-01-24, 22:58   #2632
Carmen10210
Rozeznanie

SBSS śliczne pazurki
Agateczka* boski kolor a paznokietki jakie równiutkie
Carmen10210 jest offline  
Stary 2011-01-24, 23:07   #2633
Agateczka*
Zakorzenienie

Saba, Carmen dziękuję
wasze dobre słowa przynajmniej częściowo rekompensują to że musiałam je obciąć...
Stary 2011-01-24, 23:08   #2634
sabbatha
Zakorzenienie

teraz są prześliczne z taką długościa, masz piękną płytkę *.*

sabbatha jest offline  
Stary 2011-01-24, 23:11   #2635
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość

ładne krótkie paznokcie też są fajne
czyżbyś przejęła po meedziku tradycję zdjęć z pilotem?

Cytat:
SBSS śliczne pazurki
Dziękuję
Stary 2011-01-24, 23:54   #2636
fiska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ładniusi, paznokcie piękne *.*
100% racji

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline  
Stary 2011-01-25, 08:43   #2637
Agateczka*
Zakorzenienie

Sabcia dziękuję
SBSS dziękować w sprawie pilota to tak teraz kolej na mnie, tak jak medzia kiedyś mówiła że jak na razie to najlepszy atrybut
fisia dziękować

Coś ostatnio mało tu zdjęć pazurków, co jest kobietki?
Stary 2011-01-25, 09:54   #2638
symtuastic
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
symtuasticja powiem od siebie: NIE TRZYMAJ PAZURÓW W OGÓLE W BUZI - PRECZ! Wiem z włąsnego dosw. mimo ze nei obgryzałam ani pazuró nai skórek, to ślina robi mi jakąs masakre... całkiem zmiękcza paznokcie, a przez to są podatne na różne urazy i rozdwojenia. Także ogólem paluszki daleko od buzi
symtuastic, nie symtuasticja Swoją drogą, to jeszcze nie słyszałam czegoś takiego! Hehe
Taaaak, zauważyłam właśnie, że ślina bardzo zmiękcza paznokcie i wyglądają okropnie. Nie pakuję ich do buzi
symtuastic jest offline  
Stary 2011-01-25, 10:44   #2639
nynka87
Zakorzenienie

GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
medzia ja mam dwie warstwy no to pewnie niebawem coś zmalujesz
fisia dziękuję

jaki piękny co to za lakier i kolor??
Stary 2011-01-25, 11:03   #2640
meeedzik
Zakorzenienie

Słodziutka trening czyni mistrza, trochę prób a iskierki napewno Ci wyjdą

Agateczko śliczne co to za lakier

A ja dzisiaj złamałam pazurka malutkiego
i to tak bardzo na różowym
Zaraz jadę z nimi na krótko, ale jest mi smutno, nie mogę na niego patrzeć jest wstrętny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_3288.jpg (38,2 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_3294.jpg (29,4 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_3295.jpg (21,8 KB, 52 załadowań)
meeedzik jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości