Rozja郾ianie czarnych w這s闚 - Forum Wizaz.pl

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2008-07-23, 07:54   #1
ubudzibi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Question rozja郾ienie "czarnych" w這s闚

umalowa豉m w這sy u fryzjerki (mia by br您, taki nie za ciemny), no proste, 瞠 na moich farbowanych ju wcze郾iej w這sach nie wyjdzie jednolity odcie ale bez przesady... :| mam d逝gie i g瘰te w這sy, wi璚 fryzjerka musia豉 doroabia farb, tyle, 瞠 przy tym dorabianiu chyba jej si co pomyli這, bo na wieszchu mam czarne a pod spodem br您owe... i w miare zmywania koloru r騜nica staje si coraz bardziej widoczna Fryzjerka twierdzi uparcie, 瞠 nie pope軟i豉 b喚du i to jest mo磧iwe a w這sy wcale czarne nie s, wi璚 sama musz znale潭 spos鏏 aby je jako "naprawi". Jak mog rozja郾i je troch z wieszchu, 瞠by by造 bardziej jednokolorowe? Jak pomaluje ca貫 to zn闚 b璠 si r騜ni造 bardzo, a czarnych mie nie chc bo ci篹ko je przemalowa na inny kolor... i c騜 mam pocz望 HELP...
ubudzibi jest offline  
Stary 2008-07-23, 10:22   #2
Eyna
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 259
GG do Eyna
Dot.: rozja郾ienie "czarnych" w這s闚

Z tego co piszesz wynika chyba, 瞠 to fryzjerka pope軟i豉 b陰d - nak豉da豉 ciemniejsz farb od wierzchnich warstw? Na Twoim miejscu zg這si豉bym reklamacj.
Eyna jest offline  
Stary 2008-07-23, 11:39   #3
ubudzibi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

chodzi w豉snie o to, 瞠 posz豉m z reklamacj, fryzjerka jednak uparcie twierdzi豉, 瞠 jest to niemo磧iwe, aby ona si pomyli豉 i to jest ten sam kolor ale na wieszchu wyszed inaczej (w co w徠pie bo r騜nica kolor闚 jest zbyt du瘸) :|
ubudzibi jest offline  
Stary 2008-07-23, 11:51   #4
Jolie2601
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 523

Cytat:
Napisane przez ubudzibi Poka wiadomo嗆
chodzi w豉snie o to, 瞠 posz豉m z reklamacj, fryzjerka jednak uparcie twierdzi豉, 瞠 jest to niemo磧iwe, aby ona si pomyli豉 i to jest ten sam kolor ale na wieszchu wyszed inaczej (w co w徠pie bo r騜nica kolor闚 jest zbyt du瘸) :|
i Ty po takiej argumentacji wysz豉 Trzeba by這 poprosi kierowniczk i zrobi awantur jakiej jeszcze na oczy nie widzia造 to by Ci to poprawi造. Fryzjerka spartaczy豉 robot i pr鏏uje zrzuci win na czynnik boski b康 r騜nice w akomodacji oka (bo ona widzi co innego) a Ty wychodz帷 z salonu z niczym dajesz jej do zrozumienia, 瞠 jej idotyczne t逝maczenie odnios這 skutek i 瞠 niezadowolona klientka nie b璠zie ju jej zawraca g這wy. Nie daj si tak wykorzysta. Zap豉ci豉 za to- wymagasz by by這 to zrobione dobrze i Ci si to nale篡.
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline  
Stary 2009-05-30, 13:32   #5
xkasiaczekx
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Mia豉m jasne rude w這sy..Chcia豉m pofarbowa je na m鎩 naturalny odcie jasnego br您u 瞠by wyr闚na koloryt w這s闚 i wyr闚na這 tylko 瞠 wyszed mi czarny ;(
Kompletnie mi nie pasowa............
Na szcz窷cie kolor si cz窷ciowo zmy i powoli wraca do naturalnego dzi瘯i myciu dwa razy dziennie w這s闚 szamponem przeciw逝pie穎wym......np . "head&shoulders".....efek t jest bardzo dobry i uzyskany w do嗆 szybkim czasie, bo po trzech dniach
Mam nadziej 瞠 uda mi si rozja郾i czuprynk jeszcze odrobin mocniej...bo przyzwyczai豉m si ju do moich ruda郾ych w這sk闚...............a pofarbowanie ich by這 najgorsz rzecz jak mog豉m zrobi
pozdrawiam
xkasiaczekx jest offline  
Stary 2009-06-02, 12:29   #6
capria
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

dziewczyny mo瞠 i mi doradzicie. Ot騜 mam w這sy farbowane na kolor czarny ( farba garnier ) Zacz窸y robic si odrosty- siwe, naturalne oczywi軼ie- i teraz chcia豉bym je oczywi軼ie zafarbowa tyle, 瞠 generalnie nie chce ju czarnego koloru lecz zamierzam " schodzi " na br您. Jak moge to zrobi? jaki kolor farby wybra i czy w og鏊 mog pofarbowac odrosty na br您owo przy reszcie czarnej. Bardzo prosze o pomoc
capria jest offline  
Stary 2009-06-02, 12:40   #7
sylvia365
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 409
GG do sylvia365

ja mam ciemny braz wygladaja jak czarne...poszlam do fryzjera poniewaz znudzily mi sie ciemne i chcialam pomalowac na czekolade bylam gotowa nawet wyjsc ruda tylko by nie miec ciemnych wlosow....Niestety mam zbyt grube i dlugie wlosy , fryzjerka nie podjela sie by najpierw je rozjasnic, pow ze nie wie co to wyjdzie(farba po rozjasniaczy splynie) tak samo z pasemkamki...Pomalowala tylko odrosty na czekolade i tak przy kazdym malowaniu tj co miesiac bede malowac odrost takze sama juz nie wiem czy z powrotem ten moj 1 cm odrost pomalowac na ciemny braz bo jednak sie odroznia czekolada a ten ciemny kolor ) Ciezko jest zejsc z czarnych wlosow ...
sylvia365 jest offline  
Stary 2009-06-02, 18:02   #8
Siasiek
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 619

A ja naleze do tych "odwaznych" ;D haha (byc moze zbyt spontanicznych i tym samym troche szurnietych).
Mialam czarne wloski chyba od roku ale nuda ogarnela mnie cala, wzielam rozjasniacz i pyk. Wyszla jak sadzilam mala tragedia na moich odrostach a po za to super marchewa. Zawsze chcialam taka miec. Tylko teraz nie umiem wyrownac koloru, a fryzjerka powiedziala ze zrobi mi to za jakis czas jak troche odpoczna(wloski ).
Eksperymenty mam we krwii (mama fryzjerka)

I know we have our problems
But we're not the only ones
It's not about you, it's not about me
It's not about anger
It's more about the loneliness we feel
Siasiek jest offline  
Stary 2009-06-02, 22:17   #9
capria
Raczkowanie

no c騜, wi璚 chyba nie pozostaje mi nic innego jak waln望 sobie ciemny br您 na te odrosty
capria jest offline  
Stary 2009-06-03, 13:29   #10
Edytkaa1
BAN sta造

Wiadomo軼i: 96

witam was wszystkie napisze wam moje rozjasnianie takze jestem odwazna jak wspomnia豉 kolezanka wyzej i wbrew opini fryzjer闚 rozjasni豉m w這sy sama z czarnej farby na jasniutki blond w 3 dni i niemam praktycznie zniszczonych w連ow oczywiscie przesuszone jak kazdy rozjasniony w這s nic nie wypada nic sie nie 陰mi itd kupi豉m rozjasniacz profesjonalny z LEO kameleon niweluje czerwone odcienie rozjasnia豉m 3 dni pod rzad i w efekcie rozjani豉m ca趾owicie w這sy do koloru bia這jasnoz馧tego ale nie jak kurczak taki 陰dny odcien cos jak heidi klum ta modelka na jednym zdjeciu chce miec bia貫 ca趾iem i zamowi豉m bia豉 ce ce ale to juz napisa豉m w徠ek wyzej pozdrawiam
Edytkaa1 jest offline  
Stary 2009-06-03, 14:36   #11
capria
Raczkowanie

odwa積a jeste fajnie, 瞠 si uda這
ja natomiast zastanawiam si czy jak waln望 br您 to tylko na odrosty czy po prostu na ca這嗆. Mo瞠 lekko chwyci. jeju ju sama nie wiem
capria jest offline  
Stary 2009-06-03, 16:53   #12
Edytkaa1
BAN sta造

Wiadomo軼i: 96

hej tak mysle ale wiesz co co ci to da jak same odrosty zrobisz br您 zalezy jaki br您 bo jesli ciemniejszy ci wyjdzie to na w這sach bedzie efekt czarny i sie zleje jedno z drugim jesli uzyjesz jakiegos br您u farby rozjasniajacej to nawet jak ci nie chyci czarnego to odrosty wyjda jasny br您 jakis i bedzie g逝pio wygl康a這 pamietam ja mia豉m takie cos czarne w連oy a odrosty odcien machoniu cos takiego i wyglada豉m tragedia niewiem ale jak uwazasz bo jak bedziesz odrostyu na jasny braz to za chwile p鏊 g這wy bedzie czarnej a p馧 innej zas ciemny braz wychodzi czarno prawie wiec co za r霩nica moze sprubuj rozjasnic ca這sc ale nei musisz do jasnego blondu ca這sc by na這zyc farbe w odcieniu br您u wtedy nawet jak odrost bedzie jasniejszty to reszta tez bedzie br您 wiec bedzie napewno lepiej pozdrawiam
Edytkaa1 jest offline  
Stary 2009-06-04, 14:18   #13
capria
Raczkowanie

Edytka dzi瘯uje dosz豉m jednak do wniosku 瞠 waln sobie szamponetk koloru ciemny br您. Zawsze u篡wa豉m tylko szamponetek ale zachcia這 mi sie farby i mam Na odrosty na pewno przyjmie a po reszcie to mo瞠 jako sp造nie. Og鏊nie to zauwa篡豉m , 瞠 czarna farba zaczyna mie prze鈍ity br您u. Kurcze, ale pi鏎a mi si trafi造 ale niech b璠zie ten br您- niech wyjdzie na 鈍iat這 dzienne
capria jest offline  
Stary 2009-06-23, 13:50   #14
SummerGlow
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 693

Mnie tez sie zdazylo poszalec. Rozasnialam swoje wlosy wiela razy farbowane dosc ciemne, prawie czarne. Oczywiscie wyszly biale, ale i mejscami pomaranczowe, nakladalam potem miodowy blond. Na szczescie chwycilo wszystko rownomiernie
SummerGlow jest offline  
Stary 2009-06-23, 20:24   #15
kattie
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Ja te mam pytanko Farbuje w這sy od roku na g喚bok czer.
Nie farbowa豉m ju ponad 2 miesi帷e...Chcia豉bym zmieni kolor na ciemny br您,np. hebanowy br您 ,czekoladke Czy wyjdzie mi taka farba na moich czarniutkich w這sach ? hmmm a mo瞠 spr鏏owa z szamponetk [ boje si,瞠by mi nie wyszed jaki nie planowany kolor] PROSZ O POMOC
kattie jest offline  
Stary 2009-06-23, 20:51   #16
SummerGlow
Rozeznanie

Nic nieplanowanego na pewno nie wyjdzie... niestety nic nie wyjdzie na czarnych wlosach, nie ma szans.
SummerGlow jest offline  
Stary 2009-06-23, 21:15   #17
kattie
Przyczajenie

hmm napewno ?? nie ma zadnych szans ?:P
kattie jest offline  
Stary 2009-06-23, 21:40   #18
SummerGlow
Rozeznanie

Na 100% albo i 1000, czarny to czarny. Prawdziwa sztuka jest zejsc z tego koloru

SummerGlow jest offline  
Stary 2009-06-24, 00:44   #19
milusiaam
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 659

Zgadzam sie... wiem bo sama farbowa豉m sie na czarno ale nigdy farba i tez przezywa豉m koszmar :P
Nie ma szans zeby wyszed ci inny kolor niz czarny.
milusiaam jest offline  
Stary 2009-06-24, 10:32   #20
kattie
Przyczajenie

Aha no trudno,wi璚 musz dalej farbowa na czarno bo jako nie umiem wr鏂i do swoich naturalnych [ mia豉m ciemno br您owe ] ju si przyzwyczai豉m do czarniutkich ;-)
kattie jest offline  
Stary 2009-07-20, 17:00   #21
masmeli
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 178

Cytat:
Napisane przez capria Poka wiadomo嗆
odwa積a jeste fajnie, 瞠 si uda這
ja natomiast zastanawiam si czy jak waln望 br您 to tylko na odrosty czy po prostu na ca這嗆. Mo瞠 lekko chwyci. jeju ju sama nie wiem
Je瞠li dasz na ca這嗆 to u g鏎y wyjd ciemno-br您owe, a na ca這軼i nadal bed czarne ja tak mialam i nawet jak robi豉m sam odrost to by這 wida r騜nic.

Ja mam swoje w這sy kasztanowe (ciemny br您) i rok temu posz豉m do fryzjera i wysz豉m platynow blondynk, tak mialam przez rok cos mi do glowy strzeli這 i zrobi豉m czarne i po prostu tragedia nie wiem jak zmy t farb chocia farbowa豉m ni w marcu -nadal wida jak nak豉dam br您 to od g鏎y s br您owe a reszta czarna tragedia chyba p鎩de do fryzjera mo瞠 co zardzi
masmeli jest offline  
Stary 2010-12-03, 09:09   #22
deathxhause
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Rozja郾ianie czarnych w這s闚

Mam pewien problem.. Przez d逝gi czas
farbowa豉m w這sy na czarno.. Kilka razy pr鏏owa豉m przefarbowa si na br您, albo wi郾ie, ale bez skutk闚. Kolor by tylko na odrostach, reszta w這s闚 pozostawa豉 kruczo czarna
. Wczoraj kupi豉m fryzjersk farb z rozja郾iaczem firmy
Leo.. Mia豉m utleniacz 6 %.. Niestety moje w這sy zrobi造 si ledwie ciemno br您owe i to nie wszystkie pasma.. A odrosty mam dos這wnie pomara鎍zowe jak mandarynka.. Sprzedawczyni m闚i豉, 瞠 to jest produkt
silnie dzia豉j帷y i przeznaczony do w這s闚 farbowanych na czarno. Nie mam poj璚ia co teraz zrobi. Czy zafarbowa w這sy na jednolity kolor, a potem spr鏏owa jeszcze raz.. Czy mo瞠 jest jakie inne wyj軼ie?
deathxhause jest offline  
Stary 2010-12-03, 10:19   #23
nielegalnaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 865
Dot.: Rozja郾ianie czarnych w這s闚

Rozja郾ianie w這s闚, tym bardziej domowe, to nie jest dobry pomys i nie s康z by komukolwiek kiedy to wysz這 bez uszczerbku na zdrowiu w這sa. Jak ju co to dekoloryzacja...ale nawet w salonach fryzjerskim dzia豉 to z r騜nym skutkiem.

Jak masz czarne w這sy to ja bym Ci proponowa豉 farbowanie ich uparcie na np. ciemny kasztan lub inny ciemny br您. R騜nica mi璠zy czerni a ciemnym kasztanem nie jest tak wielka, wi璚 mog豉by to przebole. Ko鎍闚ki by sobie podcina豉, w ko鎍u by si czerni pozby豉. Po kilku miesi帷ach ponownie mo瞠sz przej嗆 na farb o ton ja郾iejsz.
Ja te mam czarne i gdybym chcia豉 ja郾iejsze to tak bym w豉郾ie zrobi豉. Mia豉m zreszt kole瘸nk, kt鏎a naturalnie ma 鈔edni br您 i farbowa豉 na czarno. Potem chcia豉 wr鏂i do naturalnego i przesta豉 farbowa. Odrosty w豉軼iwie nie rzuca造 si w oczy. Teraz ma ju ca趾iem naturalne.

Jest jeszcze temat na wiza簑 o k徙ieli rozja郾iaj帷ej, ja bym tego nie robi豉, ale mo瞠sz sobie poczyta http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243662

nielegalnaa jest offline  
Stary 2010-12-03, 10:25   #24
_Kari_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 479

Cytat:
Napisane przez nielegalnaa Poka wiadomo嗆
Rozja郾ianie w這s闚, tym bardziej domowe, to nie jest dobry pomys i nie s康z by komukolwiek kiedy to wysz這 bez uszczerbku na zdrowiu w這sa. Jak ju co to dekoloryzacja...ale nawet w salonach fryzjerskim dzia豉 to z r騜nym skutkiem.

Jak masz czarne w這sy to ja bym Ci proponowa豉 farbowanie ich uparcie na np. ciemny kasztan lub inny ciemny br您. R騜nica mi璠zy czerni a ciemnym kasztanem nie jest tak wielka, wi璚 mog豉by to przebole. Ko鎍闚ki by sobie podcina豉, w ko鎍u by si czerni pozby豉. Po kilku miesi帷ach ponownie mo瞠sz przej嗆 na farb o ton ja郾iejsz.
Ja te mam czarne i gdybym chcia豉 ja郾iejsze to tak bym w豉郾ie zrobi豉. Mia豉m zreszt kole瘸nk, kt鏎a naturalnie ma 鈔edni br您 i farbowa豉 na czarno. Potem chcia豉 wr鏂i do naturalnego i przesta豉 farbowa. Odrosty w豉軼iwie nie rzuca造 si w oczy. Teraz ma ju ca趾iem naturalne.

Jest jeszcze temat na wiza簑 o k徙ieli rozja郾iaj帷ej, ja bym tego nie robi豉, ale mo瞠sz sobie poczyta http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243662
Proponuje i嗆 di profesjonelanego salonu na sci庵anie koloru... bawi帷 sie w domu w rozjasnienie z czarnych mo積a sobie tylko zniszczy w這sy!

Tak,tak... wiem 瞠 robi b喚dy - a teraz ty si zastan闚 dlaczego :P
Wi璚ej tolerancji to mniej ignorancji!!

NIE karm TROLLA!!
_Kari_ jest offline  
Stary 2010-12-03, 11:24   #25
Agoosia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 570
Wpisy w blogu: 3
Send a message via Skype™ to Agoosia

Nie trzeba roi k徙ieli rozja郾iaj帷ej ani niszczy w這s闚.
KLIK!
Agoosia jest offline  
Stary 2010-12-04, 23:16   #26
patrycja350
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 326

my郵isz ze dekoloryzacja nie niszczy wlos闚? dekoloryzator podobnie dzia豉 do rozjasniacza,a wi瘯szo嗆 os鏏 i tak u篡wa pudru.

,,cz這wiek jest najwi瘯szym drapie積ikiem na 鈍iecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

Edytowane przez patrycja350
Czas edycji: 2010-12-04 o 23:31
patrycja350 jest offline  
Stary 2010-12-05, 07:23   #27
Agoosia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 570
Wpisy w blogu: 3
Send a message via Skype™ to Agoosia

Mia豉m na w這sach dekoloryzator (bez pudru, czymkolwiek on jest) dwukrotnie, sama go aplikowa豉m, zniszczenia autentycznie znikome, w zasadzie powinnam twierdzi, 瞠 jakie s tylko dla przyzwoito軼i, a powa積ie, zmiany stanu w這s闚 nie dostrzeg豉m.
Agoosia jest offline  
Stary 2010-12-07, 14:31   #28
lilia23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 203

hej dziewczyny mam czarne w連oy od roku i juz poprostu nie moge na nie patrzec probowalam tam jakies domowe sposoby wiece niby mycie szamponem przeciw逝pie穎wym i rozjasniacz w spray'u no ale nic to nie dalo. Mam farbowane w這sy joanna czarny bez odrosty farbuje na jasniejszy ale wlosy nadal sa czarne zastanawiam sie nad dekoloryzacja ale boje sie zniszczyc w這sy bo wiecie susze prostuje itp. No i w sumie nie mam kasy no ale jakos bym sie poswiecila;p Wiec bylam u fryzjera sie zapytac czy zrobi mi dekoloryzacje powiedzila ze nie ma takich produktow bo elgon jest drogi i nie sprowadzaja ze mozna go zamowic i samemu zrobic... jakos mi sie nie wydaje i co w這sy mi sie nie zniszcza mam zrobic sama w domu? ktoras z was probowala?
lilia23 jest offline  
Stary 2010-12-07, 19:00   #29
brownayes
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 491

Po pierwsze nie radze takich zabieg闚 przeprowadza w domu, tylko po鈍ieci kas i uda si do profesjonalisty. Sama przez to przechodzi豉m. Z tym, 瞠 ja mia豉m ciemny br您, ale wygl康a這 to jak czarne po kilkukrotnym farbowaniu. Trzeba zdj望 kolor i na to na這篡 farb. Ja rozja郾ia豉m sobie w這sy stopniowno. Za pierwszym razem fryzjer na這篡 mi jasny br您 i zrobi 4 ja郾iejsze refleksy, za jakie 4 miesiace mia豉m br您 z wi瘯sz ilo軼i pasemek, a potem to juz balejaze. Teraz wr鏂i豉m do ciemnego bl康u, co wygl康a jak jasny br您 i jest ok. Je郵i jeste pewna, 瞠 chcesz ja郾iejsze w這sy to tylko profesjonalna dekoryzacja. Ja zap豉ci豉m za ni 120 z.
brownayes jest offline  
Stary 2010-12-08, 15:24   #30
lilia23
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 203

no wlansie obecnie nie jestem w stanie wydac tyle kasy na dekoloryzacje;p mi nie zalezy zeby byl blad ja chce braz moze byc ciemnejszy ale bez przesady bo prostu nie chce juz tej czerni
lilia23 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
farby, farby do w這s闚, problem, rozja郾ianie w這s闚, rude odrosty

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a