Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie. - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-09-09, 16:03   #811
spinkaaa3321
Przyczajenie

Dot.: Jaki makijaż na wesele??

..hmm a do czarnej sukienki.. brązowe włosy.. niebieskie oczy.. jasna cera.. wesele również ;p
.. i jeszcze fryzura jakby to miało jakies znaczenie xP .. grzywka na bok.. włosy rozpuszczone i pokręcone;p
spinkaaa3321 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 11:24   #812
asku18
Przyczajenie

Dot.: Dodatki do szarej sukienki

hej dziewczynu ja mam podobny problem
czy to do siebie pasuje...jakie dodatki?
poradzcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0721.JPG (26,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0726.JPG (46,5 KB, 52 załadowań)
asku18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 17:39   #813
mlodzian102
Przyczajenie

Jaka koszula do czerwonej sukienki

Witam drogie Panie : )

Powiedzcie mi jaką muszę kupić koszulę do czerwonej sukienki partnerki?
Mój garniak jest jasny a dokładnie taki:

Koszule mam w kolorach: żółty, biały, zielony jasny, i ten fiolet ktory jest na powyzszym zdjęciu. Ale coś mi sie wydaje ze nie pasuje zadna z takich. Prosze o jakąś rade jaka koszula i jaki krawacik w jakich kolorach

BTW: to chyba nieodpowiedni dział, jeżeli tak to proszę o przeniesienie do odpowiedniego.
mlodzian102 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 19:12   #814
asia5626
Przyczajenie

Dot.: Jaka koszula do czerwonej sukienki

Ja myślę że jakąś jasną koszule i do tego czerwony krawat tak zazwyczaj sie ubierają pod partnerke! Widziałam na weselichu ostatnio.
asia5626 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 20:09   #815
benia1169
Zadomowienie

Dot.: Jaka koszula do czerwonej sukienki

Nie wiem czy jestem kompetentna do udzielania takich porad, ale zainteresowałam się tym problemem, bo sama też planuję wyjście na wesele w czerwonej sukience a mężowi zamierzam kupić ... czerwoną koszulę, bo uważam że ślicznie mu będzie w takiej do grafitowego garnituru.
benia1169 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 13:25   #816
beacia440
Raczkowanie

Dot.: Jakie dodatki do tej sukienki?

nie chce zakładać nowego wątku więc pisze tutaj
mam krótką niebieską sukienkę, dodatki w kolorze starego złota (buty torebka bizuteria) i pytanie : Jakie rajstopy ?? cieliste czy grafitowe ??
beacia440 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 17:11   #817
mynameiskarolina
Raczkowanie

Jaki makijaż do miedziano-czarnej sukienki?

Wybieram sie w niej na wesele :P
i zastanawiam sie powaznie nad makijazem ...

Dobrze sie czuje tylko w fioletowym ...
I chcialabym cos z fioletowym w parze ...
Ewentualnie jakie macie pomysly...

jestem blada jak widac i mam niebieskie oczy i ciemny braz wlosy (tez jak widac )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PIC01598.jpg (94,9 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PIC01539.jpg (38,0 KB, 37 załadowań)
mynameiskarolina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 00:03   #818
pani_smith
Zakorzenienie

Dot.: Jaki makijaż do miedziano-czarnej sukienki?

ponieważ kieckę masz już dosyć ozdobną, powiekę zmatowiłabym jakimś brzoskwiniowym cieniem nie odstającym od koloru karnacji i pociągnęła kreskę eyelinerem - może nieco mocniej niż na wrzuconym przez ciebie zdjęciu ale w tym stylu. na policzki odrobina brązera zamiast różu.
zamiast makijażem ozdobiłabym ewentualnie fruzurą.

wróciłam
pani_smith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 22:41   #819
mynameiskarolina
Raczkowanie

Smile Dot.: Jaki makijaż do miedziano-czarnej sukienki?

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
ponieważ kieckę masz już dosyć ozdobną, powiekę zmatowiłabym jakimś brzoskwiniowym cieniem nie odstającym od koloru karnacji i pociągnęła kreskę eyelinerem - może nieco mocniej niż na wrzuconym przez ciebie zdjęciu ale w tym stylu. na policzki odrobina brązera zamiast różu.
zamiast makijażem ozdobiłabym ewentualnie fruzurą.

Dziekuje za rady
mynameiskarolina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 19:52   #820
anna2205
Przyczajenie

Dot.: Makijaż do czerwonej sukienki

WAŻNE!!!!!!!!!!!!!

podnoszę temat...ide w tę sobotę na wesele czyli za pare dni i mam ważne PYTANIE czy do czerwonej sukienki bez pleców wiązanej na szyję zakłada się np.jakiś łańcuszek???i czy buty pełne na obcasie zapinane paseczkiem na kostce czarne(bolerko mam czarne i kolczyki)pasuje???paznokc ie na czerwono????????????????? ??????????????błągam szybko mi proszę niech KTOŚ odpisze...........
anna2205 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 19:56   #821
anna2205
Przyczajenie

Dot.: Makijaż do czerwonej sukienki

do czerwonej sukienki czerwone całe paznokcie brokatowe czy czerwony brokatowy french?????
anna2205 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 20:51   #822
latajacawrozka
Przyczajenie

Smile Kolor sukienki na studniowke !

Witam

Czy moglybyście mi pomoc i doradzić jaki kolor sukienki na studniowkę pasowałby do mnie...

Mam ciemne brazowe włosy zielone oczy, karnacje normalna, jednak solarium da efekt ciemnejszej skory a wtedy każdy kolor wygląda pieknie. Na codzień ubeiram sie w stonowane kolory, w których czuje sie naprawde dobrze.

Zastanawiałam sie nad ecru, beżem, brązem, ciemną zielenia i standardowo - czerń, a moze coś innego? Jako kolor dodatkow? Butów, torebki itd... ?

Pomożecie mi wizażanki ;>?

Pozdrawiam
latajacawrozka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 07:40   #823
Summer Vine
Raczkowanie

Dot.: Kolor sukienki na studniowke !

polecam kolor w ktorym sie dobrze czujesz
nie wstawilas zdjecia wiec mi osobiscie jest trudno sobie to wyobrazic wiec prosze o zdjecie , to moze pomoge
Summer Vine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 08:51   #824
Miaaaa
Przyczajenie

Zgadzam sie z poprzedniczka najlepiej bylo by po foteczce stwierdzic jaka sukienka do Ciebie pasuje. Pamietaj ze sukienke nie nalezy dobierac tylko do koloru wlosow , karnacji itd ale rowniez do sylwetki, figury gdyz czesto kroj mimo dobranego koloru okazuje sie nietrafiony Bez zdjecia najprosciej i z czystym sumieniem jest polecic czarna gdyz do wszystkiego zawsze pasuje
Miaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 13:10   #825
the_sania
Wtajemniczenie

O zgadzam się z przedmówczyniami, zdjęcie prosimy
Natomiast powiem Ci,że podobają mi się sukienki w takim kolorze...
http://www.pudelek.pl/artykul/13767/..._po_foremniak/

może nie akurat taki krój, ale kolor super, ewentualnie bardziej beżowy żeby był
the_sania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 14:40   #826
Butterfly86
Zakorzenienie

Ja też poczekam na zdjęcie i wtedy zobaczymy co najlepiej pasuje do Twojej osoby =)

11/2017
Butterfly86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 14:47   #827
misiasia007
Raczkowanie

dokładnie, trzeba zobaczyć, żeby móc ocenić.
misiasia007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 19:20   #828
Elfryd
Raczkowanie

Też mam brązowe wlosy, ziolone oczy i raczej jasną karnację i kupiłam fioletową sukienkę... mam nadzieje że połowa szkoły nie przyjdie w fioletach ;p
Elfryd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 20:57   #829
kwiatuszek1803
Raczkowanie

Tez mam w tym roku studniówkę :d Z tego co się orientuję to będzie przeważał kolor fioletowy, ale ja kupię raczej czarną. Tylko nie wiem czy długą czy za kolana. Mogłybyście mi doradzić
kwiatuszek1803 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 22:54   #830
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

ja mialam studniowke rok temu typ urody mam podobny do Ciebie mialam czarna sukienke ale z takim fioletowo-fuksjowym pasem pod biustem polowa dziewczyn u mnie miala sukienki zlote, srebrne, czerwone i w odcieniach fioletu
dimiti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 23:01   #831
ankafuks
Przyczajenie

Ja osobiście uważam że na studniówce najlepiej się wygląda w czarnej długiej sukience. Miałam studniówke dwa lata temu i wtedy jeszcze większość dziewczyn miała czerń, a terz już widzę że coraz częsciej pojawia sie czerwień, złoto itp. A ja sadzę że w tym wypadku klasyka powinna wziąść górę
ankafuks jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 00:06   #832
misiasia007
Raczkowanie

ja też byłam w długiej, czarnej sukience choć z iskąrzącą górą i odkrytymi plecami
misiasia007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 00:25   #833
Andraia
Raczkowanie

Dziewczyny nie kupujcie ciemnych! Potem na filmie i zdjęciach zobaczycie jak nudnie i smutno w nich wyglądacie. Długich też nie polecam.

Ja polecam dla brunetek jasne kolory, czerwień ( bądźmy odważne ) lub jakiś kremowy. Dla blondynek może być jasny lub czarny ( mala czarna ). Dla rudych pań - zielony, ciepły zielony lub złoty.

Jeśli chcecie wyglądać szałowo i wyjątkowo to proszę nie kupować długich falbaniastych fioletowych lub bronzowych sukien. One powaznie uroku nie dodaja. Bylam juz na paru takich imprezach i wiem co mówię. Byłam jednak za mało odważna by zalozycz to co faktycznie chciałam.. Czerwona nie za długa to jest szczty seksapilu dla brunetki, blondynki i rudej. Moim zdaniem do każdej będzie pasowała. Tylko trzeba mieć zgrabne nogi.

START ------------------------ META
52
- 51 - 50 - 49 - 48 - 47

Andraia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 11:53   #834
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ankafuks Pokaż wiadomość
Ja osobiście uważam że na studniówce najlepiej się wygląda w czarnej długiej sukience. Miałam studniówke dwa lata temu i wtedy jeszcze większość dziewczyn miała czerń, a terz już widzę że coraz częsciej pojawia sie czerwień, złoto itp. A ja sadzę że w tym wypadku klasyka powinna wziąść górę
ale tez zalezy czy ktos jest niski i jaka ma budowe bo niektorzy po prostu zle wygladaja w dlugich...mi sie podobaja takie wlasnie kolory jak czern z jakimis dodatkami, chociaz moja kolezanka miala ladna sukienke w kolorze starego zlota z taka ladna koronka czarna na brzuchu i tez super wygladala ale takie suknie balowe przypoominajace suknie slubna mi sie nie podobaja

Cytat:
Napisane przez Andraia Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie kupujcie ciemnych! Potem na filmie i zdjęciach zobaczycie jak nudnie i smutno w nich wyglądacie. Długich też nie polecam.

Ja polecam dla brunetek jasne kolory, czerwień ( bądźmy odważne ) lub jakiś kremowy. Dla blondynek może być jasny lub czarny ( mala czarna ). Dla rudych pań - zielony, ciepły zielony lub złoty.

Jeśli chcecie wyglądać szałowo i wyjątkowo to proszę nie kupować długich falbaniastych fioletowych lub bronzowych sukien. One powaznie uroku nie dodaja. Bylam juz na paru takich imprezach i wiem co mówię. Byłam jednak za mało odważna by zalozycz to co faktycznie chciałam.. Czerwona nie za długa to jest szczty seksapilu dla brunetki, blondynki i rudej. Moim zdaniem do każdej będzie pasowała. Tylko trzeba mieć zgrabne nogi.
eee ja tam nie widzialam zeby wygladaly dziwczyny smutno w czerni, no chyba ze komus jest w czerni zle to inna sprawa
Stary 2008-11-19, 12:00   #835
p4w
Zakorzenienie

czerwone i złote sukienki na studniówkę

ja mam 26 lat (chyba nie aż tak dużo ) ale na mojej studniówce była obowiązkowa kolorystyka czarno-granatowo- biała

pojedyncze dziewczyny się wyłamały i były w sukienkach w innych kolorach i nauczyciele nie byli z tego powodu zadowoleni, bo studniówka to nie rewia mody - mówili
p4w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 12:05   #836
ZielonaOliwka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość

ja mam 26 lat (chyba nie aż tak dużo ) ale na mojej studniówce była obowiązkowa kolorystyka czarno-granatowo- biała

pojedyncze dziewczyny się wyłamały i były w sukienkach w innych kolorach i nauczyciele nie byli z tego powodu zadowoleni, bo studniówka to nie rewia mody - mówili
Teraz studniówki to są rewie mody. Organizowane nie na szkolnych salach gimnastycznych a w najdroższych hotelach. Straciły charakter szkolnej imprezy ale są prawdziwym balem i gdyby nie to, że często w grę wchodzą całkiem niezłe sumy pieniędzy to moim zdaniem ma to swój urok. Dziewczyny mogą poczuć się jak księżniczki i zaszaleć z wieczorowym ubiorem. Klasyczne, czarne suknie sa piękne ale odważniejsze dziewczyny zachęcam do odrobiny szaleństwa
ZielonaOliwka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 12:53   #837
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ZielonaOliwka Pokaż wiadomość
Teraz studniówki to są rewie mody. Organizowane nie na szkolnych salach gimnastycznych a w najdroższych hotelach. Straciły charakter szkolnej imprezy ale są prawdziwym balem i gdyby nie to, że często w grę wchodzą całkiem niezłe sumy pieniędzy to moim zdaniem ma to swój urok. Dziewczyny mogą poczuć się jak księżniczki i zaszaleć z wieczorowym ubiorem. Klasyczne, czarne suknie sa piękne ale odważniejsze dziewczyny zachęcam do odrobiny szaleństwa
moja studniówka była również organizowana w ekskluzywnym hotelu, ale zasady były jasno określone - nie postarzajmy się wielkimi sukniami i misternymi kokami

ale cóż - znak czasu

i mój film ze stódniówki nie jest nudny, bo o treści nie mówią kolory sukien

pozdrawiam Maturzystki i nie dajcie się zwariować...
p4w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 12:55   #838
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość

teraz nigdzie nie widzialam granatowej sukienki po skepach a jak jakas juz byla to bardziej wpadajaca w szafir i do tego z milionem zdobien! ale biale suknie mi sie nie podobaja, kojarza mi sie tylko ze slubem teraz to czego nie wymyslaja! piora we wlosach, koki z jakimis roznosciami powpinanymi! kosmetyczki solaria dwa miesiace przed studniowka, manicure i inne cuda ja mialam rozpuszczone i lekko poskrecane wlosy i tyle, ale faktycznie co kto lubi bo nie ma za duzo okazj do upiekszenia sie i wystapienia w sukience wieczorowej
tez nie jestem za tym zeby nauczyciele wcinali sie w studniowke, taka jest prawda ze szkola tego juz nie organizuje ani nie musi wyrazic na to zgody, tak samo jak nauczyciele sa zapraszani przez uczniow i wcale nie musza byc studniowka jest raz w zyciu i jest dla uczniow wiec maja prawo wygladac jak chca, u mnie w szkole obowiazywaly mundurki wiec szkola przez 3 lata wcinala sie w moj ubior wiec na studniowce uwazam ze moga cos lekko zasugerowac, ale nie narzucac
kazde ma inne poczucie piekna i estetyki i jak ktos wyskoczy w mini i ma dekolt do pasa to uwazam ze to nie stosowne na taka okolicznosc, ale no coz...
u mnie nie dosc ze kamerzysta beznadziejny bo na filmie w wiekszosci sa buty<lol!> to jeszcze dj byl straszny i cala studniowke przesiedzialam...

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2008-11-19 o 12:57
Stary 2008-11-20, 23:19   #839
latajacawrozka
Przyczajenie

Witam jejku, zapomniałam w ogole o tym temacie

i spodobała mi się ta sukienka... http://www.dziennik.pl/files/archive...__A_81760g.jpg
Beżowa

Pozdrawiam

Edytowane przez latajacawrozka
Czas edycji: 2008-11-27 o 14:38
latajacawrozka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 20:37   #840
Vivi12399
Raczkowanie

makijaż do sukienki .

kupiłam sobie dzisiaj sukienkę na 100dniówkę i zastanawiam się jaki zrobić do niej makijaż oczu ...
oczy mam koloru piwnego , a dodatki chyba będę miała srebrne , włosy
http://www.hairmakeuptoday.com/eva-longoria.jpg

a sukienka ma inny krój ale kolorystycznie i `materiałowo` jest taka sama.. :
http://www.img-share.com/thumb/2615.jpeg

Wśród tandety lśniąc jak diament
Być zagadką, której nikt
Nie zdąży odgadnąć nim minie czas ...

Vivi12399 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
bal, biala sukienka, cienie, czarna sukienka, czarne buty, czerwona sukienka, dodatki, dodatki do sukienki, fryzura, kobieta, make- up, makijaz, makijaż, makijaż / oko, makijaż dla nastolatki, makijaż do sukienki, makijaż jaki impreza, makijaż krok po kroku, makijaż niebieski, moda, neonowe kolory, niebieskie oczy, oczy, paznokcie, pomoc, pytania do wizażystki, różowa sukinka, studniówka, studniówka 2015 sukienka, stylizacja, sukienka, sukienka makijaż koralowa, suknia, szafirowa, szminka, ślub, wesele, wieczorek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości