Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie. - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-07-25, 19:23   #1051
mercia90
Przyczajenie

Question jaki makijaż do czarno-białej sukienki i czerwono-różowych butów???

Czesc mam mały problem, wybieram się na wesele mam sukienkę tzw "bombkę" w czarno- białą kratkę. Chciałam ją trochę ożywić, więc kupiłam sandały w kolorze różowo-czerwonym (wiem, że brzmi głupio, ale wyglądają rewelacyjnie) na całej długości stopy na środku mają jeden pionowy pasek, reszta poziomych od palców ąż po kostki (mam nadzieję że wiadomo o co chodzi) tylko teraz jest pytanie jaki do tego makijaż i dodatki? pomóżcie, chce naprawde wyglądać fajnie, a nie tandetnie...

Edytowane przez mercia90
Czas edycji: 2009-07-25 o 19:28
mercia90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 03:01   #1052
Candy Killer
Zakorzenienie

Dot.: jaki makijaż do czarno-białej sukienki i czerwono-różowych butów???

a my jestesmy wrozki i wiemy jaka masz urode jakie wlosy i oczy zeby dobierac makijaz?? nie nie jestesmy wiec bez zdjecia sie nie obejdzie bo co nam po tym ze wiemy jak wyglada Twoja sukienka o buty skoro nie wiemy jaki masz typ urody..

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 11:53   #1053
mercia90
Przyczajenie

mam czarne krotkie wlosy z dluga grzywka (cos typu rihanna http://www.zeberka.pl/img/z/586.jpg ) niestety swojego zdjecia nie mam mozliwosci wrzucic ale cere mam bezowa twarz owalna zielone oczy wiem ze bez zdjecia tak na slepo glupio doradzac ale chociaz powiedzcie jakie kolory makijazu by do tego stroju pasowaly i jakie dodatki plisss bardzo mi zalezy zeby fajnie wygladac
Stary 2009-07-26, 14:05   #1054
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Jako makijaż proponowałabym mocniejszą kreskę wokół oczu, coś w stylu japońskim. Albo delikatne smoky-eyes (wiem, że smoky eyes z założenia nie jest to delikatny makijaż, ale można go zrobić mocniej albo delikatniej). Usta zostawiłabym pociągnięte błyszczykiem, może w różówym albo czerwonym odcieniu. Paznokcie na czerwono, w tej samej tonacji naszyjnik lub kolczyki i torebka. Jak masz możliwośc, ubierz się w sukienkę i buty, weż w rękę coś czerwonego imitującego torebkę, czerwoną biżuterię i oceń, czy nie gryzie Ci się to.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 14:33   #1055
Candy Killer
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Jako makijaż proponowałabym mocniejszą kreskę wokół oczu, coś w stylu japońskim. Albo delikatne smoky-eyes (wiem, że smoky eyes z założenia nie jest to delikatny makijaż, ale można go zrobić mocniej albo delikatniej). Usta zostawiłabym pociągnięte błyszczykiem, może w różówym albo czerwonym odcieniu. Paznokcie na czerwono, w tej samej tonacji naszyjnik lub kolczyki i torebka. Jak masz możliwośc, ubierz się w sukienkę i buty, weż w rękę coś czerwonego imitującego torebkę, czerwoną biżuterię i oceń, czy nie gryzie Ci się to.
doklaadnie o takich samych dodatkach pomyslalam..a makijaz zrobilabym bardzo klasyczny..kreska na oku ladnie wywinieta a usta to juz jak lubisz mozesz zrobic czerwone lub naturalne.
smoky eyes to trzeba umiec robic aby nie wygladalo na przesadzone lub niedomalowane takze nie wiem w jakim stopniu umiesz sie malowac..jezeli sobie ze smokiem poradzisz to probuj jezeli nie to postaw na klasyczny wyglad

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 21:54   #1056
mercia90
Przyczajenie

dzieki wielkie za rade, co do makijazu to mysle ze poradzilabym sobie ale na wszelki wypadek wole isc do kosmetyczki ona zrobi to najlepiej ok dziewczeta wiec wybieram sie jutro na zakupy po kolczyki naszyjnik i torebke mam nadzieje ze bede fajnie wygladac
Stary 2009-07-28, 10:48   #1057
gsk
Zakorzenienie

GG do gsk
Czy ten "makijaż" pasuje do sukienki?

Hej dziewczęta.
W sobote idę na ślub, mam czerwoną sukienke i myśle nad makijażem... Musi być delikatny, pod kolor sukienki nie dopasuje bo czerwony makijaż dla świadkowej chyba nie pasuje, dodatki czarne więc czarnych oczu też nie zrobie. Zastanawiam się nad takim delikatnym bronzem ale nie wiem czy pasuje do czerwieni. Na twarz oczywiście jeszcze pójdzie kamuflaż, teraz nic z nią nie robiłam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03453.jpg (94,4 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03485.jpg (77,4 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03486.jpg (78,4 KB, 93 załadowań)

Edytowane przez gsk
Czas edycji: 2009-07-28 o 10:50 Powód: Niekompletny wpis
gsk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 13:26   #1058
Soso
Zakorzenienie

Dot.: Czy ten "makijaż" pasuje do sukienki?

A moze bardzo delikatny smoky eyes?

Soso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 13:58   #1059
gsk
Zakorzenienie

GG do gsk

Będę jeszcze próbować różne makijaże. Zresztą mam opadające powieki więc i tak jak mam otwarte oczy to nic nie widać ale jakoś trzeba się pomalować...
gsk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 17:18   #1060
k4t3
Raczkowanie

Hm, chyba nie tyle powieki, co kąciki ;> Z zewnątrz wyciągaj 'kotka', podniesiesz kąciki a i makijaż będzie widać
k4t3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 01:14   #1061
sylka100
Przyczajenie

Do czerwonej sukienki widzę ostrzejszy makijaż, ja bym eksperymentowała nie z brązem tylko czarny cień zamiast kreski a cienie ciemny srebrny z jasnym jak się połącza te 3 odcienie wygląda bombowo. Kącik oka rozjaśnij perłowym cieniem i delikatnie pod łukiem brwiowym i porządnie wyszczotkuj rzęsy. Usta delikatnie najlepiej błyszczykiem.

druga możliwość: mocno zaakcentowane usta (czerwień) za to skromniej oczy np. jasny srebrny cień z perłowym i do tego cienka kreska czarnym eyeliner.

nie wiem czy będziesz się w takich propozycjach dobrze czuła ja do czerwieni tak bym eksperymentowała. Kiedyś miałam bordową suknie idealnie wyszło z grafitem na oczach wszystko zależny od koloru sukienki. Pozdrawiam
sylka100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 20:16   #1062
evak1988
Zadomowienie

GG do evak1988
makijaż do ciemno rózowej sukienki

Hejka, kolega mi zadzwonił z prosbą pojscia z nim na wesele.. Do wesela 3 dni, nie miałam sukienki to koleżanka załatwiła mi pare, myślałam że taka jej jasno różowa bedzie mi pasować ale niestety nie.. Pasuje mi inna w kolorze mocnego różu.
Doradzicie mi jaki makijaż zrobić do sukienki w takim kolorze (jest to mocny róż)
Oczy mam zielone, jestem blondynką, jestem dość opalona teraz w lato.
Jakie dodatki? buty torebka w jakim kolorze? niestety mam tylko białe sandałki i białą kopertówke bo myślałam że ta jaśniutka sukienka bedzie mi pasować
Jaki lakier do paznokci?

Będę bardzo wdzięczna, zdjecia sukienki niestety nie umię dać bo jest całkiem mokra i sie suszy

Edytowane przez evak1988
Czas edycji: 2009-07-29 o 20:20
evak1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 01:31   #1063
marina06
Raczkowanie

Dot.: makijaż do ciemno rózowej sukienki

Ciężko coś tu powiedzieć nie widząc zdjęcia, bo nie wiem dokładnie jaki to odcień różu, do mocnego czyli taki ala barbie białe sandałki będą wygladały troche kiczowato, torebka tak samo, lepiej jakbyś pożyczyła od koleżanki jakieś czarne albo szare buty, wydaje mi się że srebrne dodatki ładnie by się komponowały z różem, najlepiej postawić na minimalizm przy takim kolorze sukienki i eksperymenty z białym nie wydają mi się tutaj dobrym pomysłem.
marina06 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 19:17   #1064
evak1988
Zadomowienie

GG do evak1988

Jest to taki kolor, a tak wogole wygladam, kurcze ten kolor chyba mi nie bardzo pasuje ale nic nie zrobie nie mam innej sukienki a do wesele 2 dni

mam czarne buty i czarną kopertówke też to je weznę
różowych cieni na oczach nie znosze ale mam dwa błyszczyki dość kryjące, jeden jasno różowy a drugi własnie w takim ciemniejszym różu

Edytowane przez evak1988
Czas edycji: 2009-08-03 o 14:24
Stary 2009-07-30, 20:17   #1065
Sweet_Jelly
Zakorzenienie

ja do takiej sukienki na twoim miejscu pomalowałabym oczy na bardzo ciemny fiolet + taka gruba...kreska eyeslinierem(a la francuski makijaż ) + cieliste usteczka!

Sweet_Jelly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 08:38   #1066
Tygrysek_aa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez evak1988 Pokaż wiadomość
Jest to taki kolor, a tak wogole wygladam, kurcze ten kolor chyba mi nie bardzo pasuje ale nic nie zrobie nie mam innej sukienki a do wesele 2 dni

mam czarne buty i czarną kopertówke też to je weznę
różowych cieni na oczach nie znosze ale mam dwa błyszczyki dość kryjące, jeden jasno różowy a drugi własnie w takim ciemniejszym różu

Faktycznie mocny róż.
nie wiem jaki krój ma sukienka,ale zdecydowałabym się na czarne dodatki-sandałki, jakiś pasek ozdobny w talii (mnie osobiście podobają sie tak zwane smokingowe),dodatki srebrne- (tak jak marina06
makijaż,taki jak masz na zdjęciu jest ok-może tylko muśnięcie srebrem powiek?
Jak masz tak mało czasu nie ma się co spalać-tylkopozytywnie się nastroić i dobrze bawic!!-czego Tobie życzę.

PS.-ja 3 lata temu zostałam zaproszona na wesele dzień wcześniej,a w dniu ślubu/wesela byłam na uczelni 150 km od miejsca zabawy.
Jakoś zdążyłam darowałam sobie fryzjera i takie tam bzdety.
Na szczęście miałam strój z poprzedniego wesela-przetestowany i zabawa była super,choc wszystko w biegu. na uroczystość kościelna też się nie spóźnilismy.
Pozdrawiam
Tygrysek_aa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 10:40   #1067
evak1988
Zadomowienie

GG do evak1988

dziekuje za rady, tak myśle zrobie sobie makijaż z tymi fioletami i mocną kreska a usta zostawie cieliste
Stary 2009-07-31, 22:20   #1068
MadameBovary
Raczkowanie

Question jaki makijaż do sukienki

Drogie wizażanki, wybieram się na wesele. Mam kremowo-granatową sukienkę i zupełny brak pomysłów co do makijażu, a że jestem makijazowym beztalenciem to proszę was o podpowiedź jaki make-up pasowałby do tej sukienki. Myślałam nad czerwonymi ustami (maybelline błyszczyk nr 513 – w rzeczywistości nie jest az tak czerwony jak w opakowaniu), ale może nie wypada i wybrac cos bardziej stonowanego. I jakie kolorki na oko??

Zaraz odszukam zdjecie sukienki na kompie i wkleje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wesele eh.jpg (69,5 KB, 76 załadowań)

"Jak dalece jesteśmy wszyscy naznaczeni piętnem pani Bovary?Jak głęboko ów bowaryzm,owo marzenie o lepszym życiu,o romantycznej miłości tkwi w naszych duszach?Jak mocno popycha nas ku ruinie obecnego życia w imię ułudnych nadziei?"

Edytowane przez MadameBovary
Czas edycji: 2009-07-31 o 22:27
MadameBovary jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 11:30   #1069
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: jaki makijaż do sukienki

Ten granat jest chyba bardzo ciemny, ja na zdjeciach widze czarny. W kazdym razie:
- czerwone usta sa zawsze bardzo eleganckie, do tego czarna kreska i masz klasyczny pin up. Pytanie tylko czy jest to praktyczne na wesele (jedzenie, picie i po chwili masz tylko czerwona obwodke naokolo ust)
- smokey eyes moim zdaniem zawsze pasuje do wszytstkiego i co najwazniejsze mozna go zrobic w dowolnych kolorach i intensywnosci. Nie wiem jakie oko lubisz najbardziej, jezeli ciemne to proponuje oczywiscie czarny, jezeli jasniejsze to odcienie szarosci. Oczywiwscie dobrym pomysłem do Twojej kreacji bedzie granat.
- jasna powieka ruchoma i załamanie w ciemnym kolorze. W tym przypadku tez masz pewna dowolnosc kolorystyczna.

To by było na tyle, chyba ze jeszcze cos wymysle to dopisze. Mam nadzieje ze choc troszke pomoglam

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 11:33   #1070
sabbatha
Zakorzenienie

sluchajcie nie da sie z tego zrobic watku zbiorczego? przeciez codziennie sa takie pytania, bylby wiekszy porzadek.

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 13:15   #1071
cetrizini
Raczkowanie

pomysł ze zbiorczym popieram poszukaj pin upowych tutoriali na youtubie - w jęz. ang jest zatrzęsienie filmików tego typu

Edytowane przez cetrizini
Czas edycji: 2009-08-01 o 13:16
cetrizini jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 11:34   #1072
MadameBovary
Raczkowanie

Mloda bardzo pomogłaś kolor na ustach rzeczywiście jest mało praktyczny na weselu. Trzebaby to nonstop poprawiać Z twoich propozycji wybrałam szare smokey eyes. Mam kilka odcieni szarego, więc
na pewno jakis podpasuje.

Pomysł zbiorczego również popieram.

"Jak dalece jesteśmy wszyscy naznaczeni piętnem pani Bovary?Jak głęboko ów bowaryzm,owo marzenie o lepszym życiu,o romantycznej miłości tkwi w naszych duszach?Jak mocno popycha nas ku ruinie obecnego życia w imię ułudnych nadziei?"
MadameBovary jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 11:34   #1073
N4TI
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to N4TI
make-up do chabrowej sukienki :) doradz prosze :)

Dziewczyny, prosze o porade.. jaki make-up bedzie najlepszy to chabrowej sukienki ze zdjecia? jest w sumie w kolorze ciemnego chabru/granatu z dekoltym wykonczonym duzymi czarnymi cekinami... Dodatki beda czarne ale jaki make-up? nie chce zeby bylo za ciemno dodaje zdjecie sukienki i swoje pomozcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6007.jpg (22,2 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7850.jpg (26,5 KB, 131 załadowań)
Stary 2009-08-06, 11:49   #1074
keeendy
Zakorzenienie

Dot.: make-up do chabrowej sukienki :) doradz prosze :)

ale ślicznota z Ciebie

ja miałam podobną sukienusię i pamiętam że umalowałam się na złoto
tylko że miałam złote dodatki, butki.

makijaż musi być lekki, naturalny
czyli, jakiś beż, złoto, odcienie szarości
Stary 2009-08-06, 13:23   #1075
N4TI
Zakorzenienie

up

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

prosze o rady
Stary 2009-08-06, 13:50   #1076
linkaa1987
Zadomowienie

Ostatnio malowałam przyjaciółkę na wesele jej brata, była jego świadkiem i też miała sukienkę w kolorze chabrowym, ale inny fason. Żeby nie przedobrzyć zrobiłam jej makijaż w turkusach, z rozświetlonym wewnętrznym kącikiem i delikatną granatową kreską. Chabrowe kolory by pasowały, ale miała też kolczyki, torebkę w tym kolorze więc nie chciałam przesadzić. Będą pasowały też szarości, srebro, fiolety, jasne beże, róże. Wszystko w odcieniach zimnych.
Dodaję kilka moich makijaży, które moim zdaniem mogą pasować, kolory i intensywność zależy od Ciebie, Twoich preferencji i umiejętności
Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (121,8 KB, 269 załadowań)
linkaa1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 13:52   #1077
N4TI
Zakorzenienie

wooow piekne makijaze.. ale sama takich napewno nie wykonam :P
Stary 2009-08-06, 14:13   #1078
linkaa1987
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
wooow piekne makijaze.. ale sama takich napewno nie wykonam :P
Dziękuję ja je sama robiłam, więc pedzel i cień w dłoń i cwicz ! Sukienka jest na wesele? Jesli nie masz wprawy, to mozesz zrobic delikatna gore w 1 kolrze nautralnym, np cielistym i na dole cienkim pedzelkiem turkusowa-granatowa kreske, lekko roztarta patyczkiem do uszu. Mozesz zajrzec tez na strone glowna, tam jest sporo makijazy krok po kroku, kolory zawsze mozesz dac inne, ale tam masz instrukcje, wiec powinno byc latwiej
linkaa1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 15:05   #1079
frywolna franka
Zakorzenienie

Śliczna jesteś... Klasyczna uroda.
ja bym nie wytrzymała i na pewno bym walnęła jakiś kontrast.
Żółcią podkreśliłabym dolną powiekę, np.

Propozycje Linki - świetne.
Ale w Twojej kresce na górnej powiece i jakimś kolorze, też będziesz dobrze wyglądać, bo ŁADNEMU WE WSZYTSKIM ŁADNIE
Stary 2009-08-06, 16:47   #1080
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Piszesz ze nie bedziesz umiala sie tak pomalowac, rozumiem. Nie w tym rzecz zeby cos skomplikowanego wymyslec i zrobic to byle jak, tylko zeby było prosto i dobrze. Moze napisz jak sie malujesz, w czym sie najlepiej czujesz? Bedzie łatwiej doradzic. Propozycja Linki z delikatna gora i podkresleniem dolnej powieki kolorem jest moim zdaniem bardzo dobra.

A to ze warto nauczyc sie sztuki makijazu tak dla samej siebie to inny temat , wiec pedzel w dłon i cwicz Kochana

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
bal, biala sukienka, cienie, czarna sukienka, czarne buty, czerwona sukienka, dodatki, dodatki do sukienki, fryzura, kobieta, make- up, makijaz, makijaż, makijaż / oko, makijaż dla nastolatki, makijaż do sukienki, makijaż jaki impreza, makijaż krok po kroku, makijaż niebieski, moda, neonowe kolory, niebieskie oczy, oczy, paznokcie, pomoc, pytania do wizażystki, różowa sukinka, studniówka, studniówka 2015 sukienka, stylizacja, sukienka, sukienka makijaż koralowa, suknia, szafirowa, szminka, ślub, wesele, wieczorek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości