Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie. - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-10-09, 15:04   #1141
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa
Dot.: jaki makijaż na wesele do turkusowej sukienki ?

a to jasny czy ciemny tuskus?
jak jasny to proponuję połączenie smoky eyes czarnych z odrobiną turkusu i jasne beżowe usta
jeśli ciemny to bezwzględnie fiolet ale nie niebieski tylko taka mocna śliwka. Jeśli byś znalazła jeszcze jakiś wisior czy coś z tym kolorem to super.

A tak spokojniej to na pewno też będzie pasował taki makijaż no make up. Beżowe powieki, wytuszowane rzęsy, wymodelowana buzia.
Stary 2009-11-03, 20:41   #1142
coolasana
Zadomowienie

Jaki makijaż do chabrowej sukienki?

Dziewczyny proszę o pomoc
niedługo idę na ślub,mam chabrową sukienkę i dodatki czarne( buty, torebka)
będe mieć kolię cyrkoniową srebrną.
Jestem blada, mam duże niebiesko-szare oczy, czarne włosy i wąskie małe usta.
Raczej delikatne rysy twarzy jak mogłabym się umalować?

coolasana jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 21:03   #1143
kuleczka18
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 21

Witam. Dziewczyny pomóżcie!
Mam kremową sukienkę, i do tego czarne dodatki. Jaki makijaż?
Mój typ urody to brunetka z brązowymi oczami i oliwkową cerą.
Rowerek-1/40
kuleczka18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 21:26   #1144
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

Cytat:
Napisane przez kuleczka18 Pokaż wiadomość
Witam. Dziewczyny pomóżcie!
Mam kremową sukienkę, i do tego czarne dodatki. Jaki makijaż?
Mój typ urody to brunetka z brązowymi oczami i oliwkową cerą.
Najładniej będzie czarny smoky na oczach połączony z jakimś beżowym-kremeowym cieniem, cieliste beżowe usta i idealna cera. Może błyszczeć, ale nie musi. Takie moje zdanie i będę się go trzymać
Stary 2009-11-14, 21:31   #1145
biała_czekolada
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Najładniej będzie czarny smoky na oczach połączony z jakimś beżowym-kremeowym cieniem, cieliste beżowe usta i idealna cera. Może błyszczeć, ale nie musi. Takie moje zdanie i będę się go trzymać
Tez mysle, ze smokey bedzie najlepszy. Ewentualnie mozesz pokusic sie o czerwone usta (oczywiscie o ile Ci dobrze w czerwieni)

S.J.Lec

http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 13:36   #1146
julajta
Rozeznanie

GG do julajta
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Hej ;-)
Potrzebuję waszej rady, rady profesjonalistek
W załączniku dodaję sukienkę, którą kupiłam sobie na Sylwestra, karnację mam troszeczkę ciemniejszą niż dziewczyna na zdjęciu, mocno brązowe oczy, czasem czarne, czarną oprawę oczu, brązowe włosy.

Jaki proponujecie makijaż?
julajta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 14:00   #1147
Sata
Raczkowanie

GG do Sata

Witam serdecznie Kobietki...
Potrzebuję wszej pomocy... Widzę że naprawdę dajecie z Siebie wszystko by nam pomóc....
Mam taki mały problemik. 5 Grudnia wybieram się na Chrismas Party do znajomych... Ubieram się w czerwoną sukienkę do kolan...... w sumie sukienka wygląda tak..
Ciemna błyszcząca czerwień z czarnymi akcentami. Wygląda jak skórka węża no coś podobne do tego ;p
Dodatkiem będzie czarna torebeczka i długie kozaczki również czarne...
Pazurki maluję na czerwono już wypróbowałam i wygląda to dobrze;]
Tylko mam problem z makijażem... I tu zaczyna się moje proszenie o pomoc
Mój Typ urody:
Jasna blondynka, brązowe duże oczy, pociągła twarz, piegi na zadartym nosku, z bladą karnacją.... Wyglądam jak córka młynarza......
Proszę dziewczyny napiszcie mi jaki makijaż będzie mi pasował na tą okazje....

63 62 61 59 58 57 56 55 54

No to zaczynamy!!!

Sata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 20:13   #1148
Natek89
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez julajta Pokaż wiadomość
Hej ;-)
Potrzebuję waszej rady, rady profesjonalistek
W załączniku dodaję sukienkę, którą kupiłam sobie na Sylwestra, karnację mam troszeczkę ciemniejszą niż dziewczyna na zdjęciu, mocno brązowe oczy, czasem czarne, czarną oprawę oczu, brązowe włosy.

Jaki proponujecie makijaż?
Sukienka jest dość wzorzysta więc proponuje delikatniejszy i bardziej oszczędny kolorystycznie makijaż. So skoro ma być to noc sylwestrowa to poza mocną czarną wywiniętą kreseczką (linerem) proponuje doklejane sztuczne rzęski Twoje oczy nabiorą imprezowego wyrazu (że tak powiem) chciałam zaproponować czerwone błyszcząca usta ale nie jestem pewna czy będą kolorystycznie pasować więc może jakiś koralowy kolorek?

Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 20:15   #1149
Sabina26
Raczkowanie

Wink Dot.: Jaki makijaż, buty i biżuteria do sukni? (Liliowa suknia)

Suknia podchodzi pod odcień jak na tym załączniku: http://bi.gazeta.pl/im/0/6627/z6627530M.jpg jest nawet odrobinę ciemniejsza, satyna, dwu częściowa- szeroka, gorset fioletowy z czarną siateczką a na niej naszyte czarno-fioletowe kwiaty z brokatem. Dół marszczony.

Ja:

OCZY: zielone. Makijaż ma być delikatny.
WŁOSY: blond- z czasami połyskującymi złotymi pasemkami, kręcone, SPRZECIW: nie lubię różu- źle się z nim czuję i brzydko w nim wyglądam jeśli chodzi o makijaż. Nie chcę fioletowych powiek.

BIŻUTERIA: byle nie srebrna ani białe złoto

Proszę o pomoc!

Edytowane przez Sabina26
Czas edycji: 2009-11-25 o 09:20
Sabina26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 21:56   #1150
julajta
Rozeznanie

GG do julajta

Cytat:
Napisane przez Natek89 Pokaż wiadomość
Sukienka jest dość wzorzysta więc proponuje delikatniejszy i bardziej oszczędny kolorystycznie makijaż. So skoro ma być to noc sylwestrowa to poza mocną czarną wywiniętą kreseczką (linerem) proponuje doklejane sztuczne rzęski Twoje oczy nabiorą imprezowego wyrazu (że tak powiem) chciałam zaproponować czerwone błyszcząca usta ale nie jestem pewna czy będą kolorystycznie pasować więc może jakiś koralowy kolorek?

Dziekuję bardzo!
Mam małe oczy, mam nadzieje, że liner + sztuczne rzęsy mi ich nie pomniejszą?
A może tak, co zrobić by je powiększyć?
Stary 2009-11-24, 21:59   #1151
Natek89
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez julajta Pokaż wiadomość
Dziekuję bardzo!
Mam małe oczy, mam nadzieje, że liner + sztuczne rzęsy mi ich nie pomniejszą?
A może tak, co zrobić by je powiększyć?
Najprostszym sposobem który sama dla spotęgowania wielkości oczu stosuje jest jasny cień i biała kredka w dole oka początkowo ją widać ale potem *osiada* i wygląda to ładnie. Więc gęsta góra i delikatniej potraktowany dół to nie powinno pomniejszyć oka. możesz dodatkowo maznąć powiekę jasnym nie absorbującym matowym cieniem np beżem
Pozdrawiam Serdecznie!

Stary 2009-11-24, 22:18   #1152
julajta
Rozeznanie

GG do julajta

Cytat:
Napisane przez Natek89 Pokaż wiadomość
Najprostszym sposobem który sama dla spotęgowania wielkości oczu stosuje jest jasny cień i biała kredka w dole oka początkowo ją widać ale potem *osiada* i wygląda to ładnie. Więc gęsta góra i delikatniej potraktowany dół to nie powinno pomniejszyć oka. możesz dodatkowo maznąć powiekę jasnym nie absorbującym matowym cieniem np beżem
Pozdrawiam Serdecznie!

Pięknie mi to pachnie
Na pewno wypróbuję. Jeszcze raz dziękuję
Stary 2009-11-26, 20:29   #1153
Sabina26
Raczkowanie

Dot.: Jaki makijaż, buty i biżuteria do sukni? (Liliowa suknia)

Czy ktoś pomoże?
Stary 2009-11-26, 22:12   #1154
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Cytat:
Napisane przez Sabina26 Pokaż wiadomość
Czy ktoś pomoże?
Szkoda ze nie ma zdjecia sukienki, z tego co opisujesz jest ona dosc strojna, wiec dobrze moim zdaniem ze zdecydowałas nie na delikatny makijaz. Ja bym nawet postawiła na ultradelikatny.
Moje propozycje:
- Twarz ujednolicona, wiec potrzebny bedzie dobry podkład, taki co wszystko zakryje (ale od czego sa korektory ). Na oczy tylko kreska eyelinerem i mocno wytuszowane rzesy. Rózowy róz na policzki (nie wiem czy Ci pasuje akurat ten odcien), a do tego mozna rozswietlic szczyty policzkow. Na usta szminka- az sie prosi rózowa (no i znowu nie wiem czy Ci pasuje, i czy lubisz takie kolory na ustach, bo na powiekach to juz wiem ze nie przepadasz)
- Powieka ruchoma pokryta jasnym bezowym cieniem (troszeczke ciemniejszym od koloru skóry). Zewn kacik, a dokladniej załamanie powieki zaznaczone czarnym cieniem mocno roztartym, kreska, czarne rzesy. Usta delikatne, wiec cielista szminka, albo odrobina bezbarwnego błyszczyka.
Ta propozycja tez bedzie dobra z takim połaczeniem kolorów- powieka ruchoma musnieta złotem (chodzi mi o taki przebłysk koloru niz intensywna barwe) załanie zaznaczone brazem i kreska do tego linerem (moze byc czarny). Tu pasuje złota bizuteria, bo widze ze srbrnej nie chcesz.
- Kreska namalowana kredka czarna lub brazowa (moze byc gruba i byle jaka)- nie jest to istotne bo nalezy ja dobrze rozetrzec pedzlem "gumka" lub patyczkiem kosmetycznym. Przy lini rzes uzywasz brazowego cienia, a nad nim złotego. Wszystko nalezy bardzo dobrze rozetrzec, wtedy uzyskasz efekt cieniowania od najciemniejszego tam gdzie cien pokryje kreske do najjasniejszego na górnej granicy (z czego ta granica ma byc tak roztarta zeby sie stopila z kolorem ciała). Usta delikatne

To by było na razie na tyle, dzis nic wiecej nie wymysle bo zasypiam na klawiaturze. Daj prosze znac czy spodobała Ci sie jakas propozycja, jak nie to jeszcze cos pokombinuje

A ja mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie- jakiego koloru jest brokat na sukience?

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 13:58   #1155
Sata
Raczkowanie

GG do Sata

A mi ktoś pomoże? Zależy mi na odpowiedzi. Bo 5 grudnia mam imprezę a od jutra mieszkamy w nowym domku i nie wiem czy będę miała neta.....
Proszę ;]

63 62 61 59 58 57 56 55 54

No to zaczynamy!!!

Edytowane przez Sata
Czas edycji: 2009-11-27 o 13:59 Powód: literówka ^-^
Sata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 20:26   #1156
Sabina26
Raczkowanie

Zacznę od tyłu: brokat na sukience ciemno fioletowy. Przesyłam linki z fotami robionymi na szybko. Rzeczywiście tak na sucho trochę trudno coś wymyślić. Na razie sypnęło się trochę obowiązkami ale myślę, że do paru dni wypróbuję wszystko co napisałaś. Może nawet uda mi się trochę "pomiksować", propozycje bardzo ciekawe! Dziękuję

Dół sukienki:

Gorset:

Do niej szal zrobiony z takiej siateczki czarnej z kwiatami jak na gorsecie

Edytowane przez Sabina26
Czas edycji: 2009-11-27 o 20:28 Powód: Źle otwierające się zdjęcia
Stary 2009-11-27, 21:25   #1157
Mloda
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sata Pokaż wiadomość
A mi ktoś pomoże? Zależy mi na odpowiedzi. Bo 5 grudnia mam imprezę a od jutra mieszkamy w nowym domku i nie wiem czy będę miała neta.....
Proszę ;]
Do takiej seksi sukienki az sie prosi klasyczny pin up- czarny eyeliner, kreski wyciagniete na zewn, mocno wytuszowane rzesy i krwiste usta . Oczywiscie tak mocny kolor na ustach na imprezie gdzie (przypuszczam ) bedziecie jedli i pili jest dosc niepraktyczny, chyba ze masz super trwała szminke.
Moja 2 propozycja to klasyczny smokey- czarny, mocno roztarty na granicy, ewentualnie rozswietlone wewn kaciki oczu. Do tego oczywiscie usta w naturalnym kolorze, moga byc pociagniete np bezbarwnym błyszczykiem. Policzki zaznaczone rózem.

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Sabina 26- popatrz na ten makijaz, moze Ci sie spodoba

Stary 2009-11-27, 21:48   #1158
E.J.
Zakorzenienie

GG do E.J.

Pomocy!! Idę na wesele w grudniu, dwudniowe i nie wiem co z makijażem, proszę o pomoc!! na pierwszy dzień mam granatową o prostym kroju,z żabotem na klatce piersiowej, a na drugi czerwoną, też prosta, z kokardką przy dekolcie. Jestem szatynką, niebiesko-zielone oczy, chyba tym lata.
E.J. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 21:53   #1159
Mloda
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Pomocy!! Idę na wesele w grudniu, dwudniowe i nie wiem co z makijażem, proszę o pomoc!! na pierwszy dzień mam granatową o prostym kroju,z żabotem na klatce piersiowej, a na drugi czerwoną, też prosta, z kokardką przy dekolcie. Jestem szatynką, niebiesko-zielone oczy, chyba tym lata.
Jezeli jest taka mozliwosc to dodaj zdjecia sukienek i napisz jaki makijaz ogolnie preferujesz- mocny czy stonowany? Czy sa jakies kolory ktorych na 100% nie chcesz?

Stary 2009-11-28, 19:09   #1160
E.J.
Zakorzenienie

GG do E.J.

Niestety nie mam takiej możliwości. Jestem tylko za makijażem stonowanym, delikatnym, ale na wesele to mogę mieć też cienie na powiekach, tylko jakie I nie chce bardzo mocych kolorów jakiś niebieskich, różowych ect.
Stary 2009-11-28, 20:35   #1161
pannahanna
Raczkowanie

Do jakich elementów stroju powinno się dobrać makijaż? Nie chcę popełnić jakiejś gafy modowej na studniówce :P Mam taką oto sukienkę załączoną na zdjęciu (w tym stylu, tylko trochę dłuższa i bardziej wpadająca w czerwień, ale ciągle różowa). Zastanawiałam się nad granatowymi albo szarymi butami i srebrnymi dodatkami - czy mogłabym zrobić sobie wtedy granatowy makijaż. jestem niebieskooką blondynką.
pannahanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 09:26   #1162
Sabina26
Raczkowanie

Cytat:
Mloda
Powieka ruchoma pokryta jasnym bezowym cieniem (troszeczke ciemniejszym od koloru skóry). Zewn kacik, a dokladniej załamanie powieki zaznaczone czarnym cieniem mocno roztartym, kreska, czarne rzesy. Usta delikatne, wiec cielista szminka, albo odrobina bezbarwnego błyszczyka.
Ta propozycja tez bedzie dobra z takim połaczeniem kolorów- powieka ruchoma musnieta złotem (chodzi mi o taki przebłysk koloru niz intensywna barwe) załanie zaznaczone brazem i kreska do tego linerem (moze byc czarny). Tu pasuje złota bizuteria, bo widze ze srbrnej nie chcesz.
- Kreska namalowana kredka czarna lub brazowa (moze byc gruba i byle jaka)- nie jest to istotne bo nalezy ja dobrze rozetrzec pedzlem "gumka" lub patyczkiem kosmetycznym. Przy lini rzes uzywasz brazowego cienia, a nad nim złotego. Wszystko nalezy bardzo dobrze rozetrzec, wtedy uzyskasz efekt cieniowania od najciemniejszego tam gdzie cien pokryje kreske do najjasniejszego na górnej granicy (z czego ta granica ma byc tak roztarta zeby sie stopila z kolorem ciała). Usta delikatne
Te propozycje najbardziej mi się podobają. Ostatnią z nich już wypróbowałam. Bardzo dziękuję za pomoc, napewno coś sobie z nich wybiorę Mam tylko pytanie czy zielone(blada zieleń) powieki pasowałyby czy nie bardzo? Nie mam wyczucia koloru

Edytowane przez Sabina26
Czas edycji: 2009-11-29 o 09:27
Stary 2009-11-29, 13:16   #1163
magda170325
Wtajemniczenie

Witam. Nie mam pojęcia jakie buty (typ- czy to powinny być szpilki, jeśli tak to w jakim stylu) oraz jaki makijaż dobrać do fioletowej sukienki (podaję link do sukienki). Interesuje mnie również co można załozyć na nią, czy lepsze będzie bolerko czy szal, dlatego proszę o radę Dodam, że mam jasną karnację, niebieskie oczy i ciemne blond włosy mniej więcej sięgające za łopatkę.
Pozdrawiam.

http://kartes-moda.pl/fioletowa-suki...3442-p-82.html
magda170325 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 13:19   #1164
Ines-ka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pannahanna Pokaż wiadomość
Do jakich elementów stroju powinno się dobrać makijaż? Nie chcę popełnić jakiejś gafy modowej na studniówce :P Mam taką oto sukienkę załączoną na zdjęciu (w tym stylu, tylko trochę dłuższa i bardziej wpadająca w czerwień, ale ciągle różowa). Zastanawiałam się nad granatowymi albo szarymi butami i srebrnymi dodatkami - czy mogłabym zrobić sobie wtedy granatowy makijaż. jestem niebieskooką blondynką.
Przede wszystkim do typu urody. Najczęściej popełnianym błędem jest właśnie dobieranie makijażu do ubrania. Owszem można dać jak w Twoim przypadku różowy akcent, ale primo musi on pasować do urody.
Ines-ka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 21:23   #1165
greenaurie
Rozeznanie

To ja stricte: granatowa sukienka, okrągłe, szeroko rozstawione oczy, zima południowa. Jaki makijaż? Liczę na Was

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."
greenaurie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 22:05   #1166
biała_czekolada
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez greenaurie Pokaż wiadomość
To ja stricte: granatowa sukienka, okrągłe, szeroko rozstawione oczy, zima południowa. Jaki makijaż? Liczę na Was
A moze ciemne oczko, granatowy na ruchoma powieke, cieniowane turkusem i jasne cieliste usta

S.J.Lec

http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 22:13   #1167
greenaurie
Rozeznanie

To mi klina zadałaś bo, kurczę, fajnie by to wyglądało, ale ja mam bardzo ciemne usta i w jasnych szminkach wyglądam fatalnie. I oczy mam jakieś takie... piwne.

Ale dzięki
jakieś inne propozycje?

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."
greenaurie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 12:25   #1168
E.J.
Zakorzenienie

GG do E.J.

Nikt mi nie pomoże?
Stary 2009-11-30, 17:11   #1169
Natek89
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Do granatowej sukieneczki proponuję makijaż wpadający w morski moje przedwczorajsze odkrycie kolor jest bardzo wdzięczny i jeśli delikatnie potraktuję się nim powiekę to będzie wyglądał uroczo na policzki oczywiście róż na usta błyszczyk.

2 natomiast jeśli sukienka jest czerwona zaproponuje standardowy makijaż pasujący do czerwonej kiecai tj mocna czarna kreska na górnej powiece (wywinięta) jeśli jesteś odważna czerwone usta jeśli mniej to nieco bardziej neutralne a za to mocniej podkreślone kości policzkowe

Stary 2009-11-30, 17:19   #1170
E.J.
Zakorzenienie

GG do E.J.

Natek89 dzięki ale czy turkusowe cienie pasują do dużych oczu?
Odpowiedz

Tagi
bal, biala sukienka, cienie, czarna sukienka, czarne buty, czerwona sukienka, dodatki, dodatki do sukienki, fryzura, kobieta, make- up, makijaz, makijaż, makijaż / oko, makijaż dla nastolatki, makijaż do sukienki, makijaż jaki impreza, makijaż krok po kroku, makijaż niebieski, moda, neonowe kolory, niebieskie oczy, oczy, paznokcie, pomoc, pytania do wizażystki, różowa sukinka, studniówka, studniówka 2015 sukienka, stylizacja, sukienka, sukienka makijaż koralowa, suknia, szafirowa, szminka, ślub, wesele, wieczorek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości