Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie. - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-07-02, 13:45   #1261
kiika
Zadomowienie

Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

hula_hula Gdyby nie to , że jesteś blondynką o jasnej cerze i niebieskich oczach do takiej sukienki polecałabym makijaż w burgundach, ale mogłabyś wyglądać na zapłakaną, obawiam się, że z fioletem może być podobnie. Spróbuj z beżami, morelami i brązem. Poćwicz wcześniej żeby w dniu wesela nie było paniki, że coś nie wyszło

darling88
do takiej sukienki właściwie każdy kolor będzie pasował. Możesz zrobić sobie lekko przydymione oko w odcieniach delikatnego różu bądź fioletu i popielu, myślę że granat z szarościami również by fajnie wyglądał. Dodatki to już jak sama uważasz. Sukienka jest wzorzysta, więc nie przesadź z biżuterią. Mogą być perełki, srebrna biżuteria albo dodatki w kolorze makijażu czy lakieru do paznokci. Wszystko zależy od tego co Ci spodoba gdy będziesz buszowała po sklepach czy grzebała w swoich zbiorach

Edytowane przez kiika
Czas edycji: 2010-07-02 o 13:55
kiika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 13:52   #1262
hula_hula
Zakorzenienie

GG do hula_hula

No właśnie, tego się obawiam. Znalazłam na blogu jednej dziewczyny świetne makijaże i ten wpadł mi w oko , gdybym tak spróbowała połączyć malinę z brązem? Myślę, że by się nie gryzło za bardzo...
hula_hula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 14:14   #1263
kiika
Zadomowienie

Myślę, że może wyjść fajne połączenie. Jeśli miewasz zasinienia pod oczami to nie zapomnij użyć korektora, bo przy takich kolorach cieni będzie to jeszcze bardziej widoczne.
kiika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 23:07   #1264
Ceridwen
Przyczajenie

Ponawiam prośbę.........
POMOCY!!
za niecaly miesiac wychodze za maz
zaprojektowalam juz sukienke i wszystkie dodatki, ale nie moge zdecydowac sie na kolor makijazu.
Jestem typowa zima z ciemnymi brazowymi wlosami i oczami tego samego koloru. Cere mam jasna, wrecz blada o lekko rozowawym odcieniu (miejscami niebieskawy, bo skora jest rowniez cienka). Sukienka jest stylizowana na lata 40 (prosta, dopasowana, za kolano), satynowa, golebio szara. Dodatki (kwiaty, bizuteria) sa w czerwieni i srebrze. Ze wzgledu na stylizacje (lata 40) chcialam po prostu zrobic kreske eye liner'em i podkreslic rzesy, ale zastanawiam sie czy nie "podkolorowac" oka jeszcze jakims kolorem. I tu moje pytanie: jakim? Zastanawiam sie nad delikatnym rozem, fioletem lub szarosciami. Co wybrac?
Ceridwen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 19:36   #1265
belle6
Przyczajenie

witam. bede swiadkowa na weselu brata mam dluga suknie w kolorze no konkretnie ciezko mi stwierdzic, czy to fuksja, amarantowy czy kolor magenta w sumie wszystkie sa do siebie dosc zblizone. nie wiem jaki makijaz zrobic, myslalam o tym zeby moze pomalwoac usta szminka w kolorze sukni tylko nie wiem co w takim rpzypadku zrobic z oczami. Dodam ze jestem brunetka na weselu bede dosc opalona Prosze o rade

Edytowane przez belle6
Czas edycji: 2010-07-07 o 20:10
belle6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 21:29   #1266
masia93
Raczkowanie

Dot.: makijaż-sukienka fuksja

Jak pomalujesz usta na odważny kolor to oczy bardzo delikatnie. Podkreśla się albo usta albo oczy.
masia93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 12:07   #1267
aaaddd
Raczkowanie

witam,
za miesiąc mam wesele siostry, kupiłam już sukienkę w kolorze butelkowej zieleni, jest szeroka leciutka i zwiewna, do niej będę miała czarne sandałki na wysokiej szpilce, biżuteria to kolczyki i wisiorek z kryształami swarovskiego (duży migdał w kolorze cristal AB- mieniący się różnymi kolorami). Mam krótkie włosy w kolorze miedzi myślałam o zielonym makijażu przydymionym brązem, czy to dobry pomysł??
Proszę o propozycję makijażu
aaaddd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 21:49   #1268
paulina1201
Przyczajenie

do belle6: dokładnie, albo usta albo oczy, jednak na Twoim miejscu postawiłabym na mocniejszy makijaż oka, a usta jedynie błyszczykiem. Obawiałabym się mocnych ust, bo tego kolormu mogłoby być za dużo, a poza tym szminke trzeba często poprawiać. Myślę, że najlepiej będzie, jeżeli wykonasz obie wersje - raz zaakcentujesz usta, a raz oczy, nałożysz sukienke, zapytasz kogoś o zdanie i wtedy będziesz wiedziała jaki makijaż wykonać
paulina1201 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 22:45   #1269
Wychowanska Magdalena
Raczkowanie

GG do Wychowanska Magdalena

Hej aaaddd . Moja propozycja : Powinnaś rozświetlić okolice oczu delikatnie jaśniejszym korektorem. Oczy widzę tutaj pomalowane na kształt "kociego oka". Wyciągnięte bardziej w bok, jak ku górze.W linii rzęs czarnym cieniem przechodzącym do koloru zbliżonego do koloru sukni, ale jaśniejszym. Na kości tusz nad powieką w miejscu pod zagięciem łuku brwiowego musnęłabym rudawym odcieniem różu lub brązerem ( może być ten sam, którego proponuję użyć tuż pod kością policzków (jako róż) . Na ustach delikatny błyszczyk. Mocno wytuszowane rzęsy. Pięknie wygladałyby tutaj doklejone sztuczne kępki rzęs ( po 3 lub 4 na zewnętrzne końce oczu ) Hmm...Powodzonka!

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Ceridwen chętnie Ci doradzę, ale ja dobieram makijaż głównie do urody i kształtu oka, więc jeśli chcesz być naprawdę zadowolona z porady polecam wstawić zdjęcie tutaj, albo wysłać mi na maila
Stary 2010-07-09, 09:19   #1270
aaaddd
Raczkowanie

Wychowanska Magdalena, dziękuję za podpowiedź, może gdzieś w necie jest podobny makijaż o którym mówisz? Bardzo prosiłabym o fotkę jeśli takowa istnieje
nie wiem moze to kwestia przyzwyczajenia, na co dzień nie robie intensywnych makijaży i słowa "kocie oko" i czarne kreski jakoś tak średnio mi pasują, ale poćwiczę i zobaczymy co wyjdzie z tego

Edytowane przez aaaddd
Czas edycji: 2010-07-09 o 09:22
Stary 2010-07-09, 09:52   #1271
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

czy ja też mogę prosić o radę? potrzebuję rady odnośnie makijażu do chabrowej sukienki (jest zresztą na moich wieszakach). Mam brązowe włosy i oczy i jestem dość mocno opalona. Najczęściej używam cieni w kolorach różu-fioletu a tu nijak to nie gra. Myślałam o neutralnych brązach ale może macie inne pomysły?
Stary 2010-07-09, 12:43   #1272
Ceridwen
Przyczajenie

Madziu (mam nadzieję, że mogę tak napisać ) nie mogłam załaączyć zdjęcia do maila do Ciebie więc ustawiłam je sobie jako avatar. Czekam na poradę
Ceridwen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 00:01   #1273
buziaczek81
Przyczajenie

Witam Serdecznie.. mam prośbe do wszystkich, bo co wiele głów to nie jedna.. a kazdy moze mieć fajna propozycje.

Otóż.. za 2tyg mam wesele koleżanki.. kupiłam juz sukienke..

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...477e55e5a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...998bec5e3.html

butki mam takie.. na tym zdjeciu sa jasne.. ale na żywo sa odrobine ciemniejsze.. taki delikatny krem.. takie "nude"

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...52d931f48.html

mam zegarek, który napewno załoze.. obraczka, zareczynowy..
z dodatkami jest ok..

ale bardzo prosze o porade makijazu.. lakier do paznokci..?

mam brazowe oczy, wlosy z pasemkami blondu.. dość ciemna karnacje..

naprawde nie wiem..

co o tym myslicie..?

Edytowane przez buziaczek81
Czas edycji: 2010-07-12 o 00:04
buziaczek81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 07:20   #1274
aaaddd
Raczkowanie

ekspertem nie jestem ale moim zdaniem pasowałby tu makijaż w oliwkowej zieleni , paznokcie pomalowałabym modnym w tym sezonie lakierem w odcieniu beżu by nie było za ciapato, a tak w ogóle to śliczna ta sukienusia
Stary 2010-07-13, 18:56   #1275
paulina1201
Przyczajenie

Moim z kolei zdaniem do tej sukienki możesz pomalować sie tak, jak najbardziej lubisz i jak najlepiej sie czujesz, aczkolwiek pomysł z zielenią jest fajny albo powieka jakimś jasnym cieniem, np beżem, do tego kreska czarnym eyelinerem i mocno wytuszowane rzęsy a usta bardziej zdecydowanie zależy co lubisz co do paznokci - to pewnie postawiłabym na francuski, klasyczne rozwiązanie a bardzo efektowne, albo jakiś kolorek, ale w miarę spokojny - delikatny róż, mleczny taki bardzo deliktny, płytka przy tym kolorze zdrowo wygląda Jeżeli sama sobie robisz paznokcie, to możesz spróbować jeszcze francuski a dla urozmaicenia dodać jakieś naklejki np. czarne delikatne jakby kwiatki, czy gałązki i wtedy u stóp również frencz, a naklejkę jedynie na dużym palcu. Pozdrawiam
paulina1201 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 16:07   #1276
aniolekosia
Raczkowanie

Jaki makijaż do takiej sukienki?

Witam. Zakładam tą sukienke na wesele tylko nie wiem jaki dobrać makijaż. Mam już do niej czarną torebkę, czarne szpilki i srebrną biżuterię. Jestem blondynką.
aniolekosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 16:13   #1277
Egidia
Raczkowanie

Dot.: Jaki makijaż do takiej sukienki?

Cytat:
Napisane przez aniolekosia Pokaż wiadomość
Witam. Zakładam tą sukienke na wesele tylko nie wiem jaki dobrać makijaż. Mam już do niej czarną torebkę, czarne szpilki i srebrną biżuterię. Jestem blondynką.
Smoky eyes
Egidia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 19:34   #1278
Gwen23
Raczkowanie

wydaje mi się, że możesz postawić na klasyczny makijaż kreska eyeliner+ czerwone usta albo pomalować się w brązach, a usta w odcieniach nude. Nie wiem czy piszę zrozumiale :P ładnie by wyglądał również makijaż smoky eyes w szarościach.
Gwen23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 19:43   #1279
secretit
Raczkowanie

A jaki masz kolor oczu?
secretit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 12:34   #1280
Adaa_
Zakorzenienie

GG do Adaa_

Cytat:
Napisane przez Gwen23 Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że możesz postawić na klasyczny makijaż kreska eyeliner+ czerwone usta albo pomalować się w brązach, a usta w odcieniach nude. Nie wiem czy piszę zrozumiale :P ładnie by wyglądał również makijaż smoky eyes w szarościach.
jak najbardziej ta wersja , ale ja zrobiłabym jaśniejsze usta

Aparatka:

Góra-21.09.10r
Dół-16.06.11r

Dbam o włosy
Adaa_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 13:01   #1281
aniolekosia
Raczkowanie

Smile Dot.: Jaki makijaż do takiej sukienki?

Dzięki dziewczyny
ps. niebieskie

Edytowane przez aniolekosia
Czas edycji: 2010-07-15 o 13:02
aniolekosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 15:43   #1282
secretit
Raczkowanie

Zgadzam się z przedmówczynią. Klasyczna kreska i koniesznie czerwone usta, żebyś w tych czarno-białych kolorach nie zgineła.
secretit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 08:54   #1283
imy
Zadomowienie

pytanko

Jaki kolor cienia do czerwonej sukienki i fioletowych tęczówek?
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą

imy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 10:38   #1284
Nelka119
Przyczajenie

Dot.:Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Witajcie. Mam mały problem z biżuterią do różowej sukienki. Posiadam już czarne buty i torebkę. Zastanawiam się też nad makijażem. Mam jasną cerę (fragment na zdjęciu). Ciemno brązowe włosy i piwne oczy, a do tego czerwone usta bez malowania. Pomóżcie mi!!

Edytowane przez Nelka119
Czas edycji: 2010-07-16 o 11:55
Nelka119 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 12:08   #1285
caya
Zakorzenienie

Dot.: pytanko

Nelko może czarne delikatne korale? będą uzupełniać torebkę i buty. Z kolorem na powiekach juz bym nie szalała

Cytat:
Napisane przez imy Pokaż wiadomość
Jaki kolor cienia do czerwonej sukienki i fioletowych tęczówek?
Ja bym już nie przesadzała z kolorami skoro masz fioletowe tęczówki
Myślę, że kreska linerem i ewentualnie czerwona szminka pod kolor sukienki załatwią sprawę

Przesuwam wątek do zbiorowego, wyślij dziewczynom fotki i na pewno coś Ci dobiorą

Edytowane przez caya
Czas edycji: 2010-07-16 o 12:21
caya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 00:39   #1286
buziaczek81
Przyczajenie

dziekuje dziewczynki za odpowiedzi i podpowiedzi.. które mi sie bardzo spodobały
Stary 2010-07-19, 09:43   #1287
niuniaaaaaaa
Raczkowanie

hej dziewczynypomożecie mi?? na innym wątku też zadałam to pytanie ale nikt nie odpowiata więc może tuuuu??? z góry dzi ekuje
kupiłam sukienke kolor granat z wstawka biała tz pas wzdłuż brzucha taki pasek i kokardka na boku biała i brylanciki maleńkie na niej(na kokardzie) nie wiem jakie buty do niej białe?? czy może jakiś inny kolor?? no i ona jest bez ramiączek wie jakieś bolerko?? i oczywiście jaka torebka?? i biżuteria i makijaż jestem w pracy więc zdjęc nie dodam... proszę o pomoc...

dziękuje

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

a to linki do podobnych sukienek pierwsza jest podobna tyle ze moja ma wstawke z białym pasem i jest za kolano
http://brigitte.nrg-team.pl/brigitte...foto/foto1.jpg

tylko moja jest ciemniejsza..i troche inny krój
http://img13.allegroimg.pl/photos/or.../13/1137261317
moja jest w takich kolorach
http://www.trendylook.pl/photos/1918n.jpg
krojem przypomina tą
http://www.trendylook.pl/photos/1893n.jpg ____

Chce żyć to nic, że iskra wypala się..
Wspomnienie dawnych chwil dodaje mi sił .
niuniaaaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 12:38   #1288
ewka2241
Przyczajenie

Witam!
Mój problem przedstawia się następująco: jaki makijaż i lakier do paznokci będzie pasował do popielatej sukienki? Dodam, że pantofle i torebka też są w tym kolorze, więc chciałabym to jakoś ubarwić. Myślałam również o jakiejś ozdobie do włosów właśnie w tym kolorze co makijaż i (lub) lakier. Bardzo proszę o poradę
ewka2241 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 16:55   #1289
Wychowanska Magdalena
Raczkowanie

[QUOTE=Ceridwen;20571376]Madziu (mam nadzieję, że mogę tak napisać ) nie mogłam załaączyć zdjęcia do maila do Ciebie więc ustawiłam je sobie jako avatar. Czekam na poradę [/QUOTE

Bardzo Cię przepraszam, że tak późno ale pracowałam na drugim końcu Polski i nie miałam na dłużej dostępu do internetu. Masz śliczną buzię więc z makijażem nie powinnaś mieć problemów Odradzam te fiolety, ponieważ przy szarości sukni i czerwieni kwiatów będą wyglądać nijako i jak z innego kompletu Ja tu widzę jaśniutki popiel ( może być wpadający w gołębi ale nie w zaniebieski !) na całej powiece rozświetlony maleńkimi drobinkami pyłku srebrzystego ( są takie w INGLOCIE). Nad linią rzęs pięknie wyciągnięta czarna kreseczka i usta pomalowane czerwonym błyszczykiem lub pomadką Dodatkowa rada: zadbaj o idealny kształt brwi - to bardzo ważna rzecz w makijażu na lata 40 - e.
Trzymam kciuki !!!
Stary 2010-07-19, 17:01   #1290
Wychowanska Magdalena
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ceridwen Pokaż wiadomość
Madziu (mam nadzieję, że mogę tak napisać ) nie mogłam załaączyć zdjęcia do maila do Ciebie więc ustawiłam je sobie jako avatar. Czekam na poradę

Ps.: Zamiast popielu proponuję jeszcze kość słoniową na całym oku i różyk na kości nad okiem, tak jak na zdjęciu

Tagi
bal, biala sukienka, cienie, czarna sukienka, czarne buty, czerwona sukienka, dodatki, dodatki do sukienki, fryzura, kobieta, make- up, makijaz, makijaż, makijaż / oko, makijaż dla nastolatki, makijaż do sukienki, makijaż jaki impreza, makijaż krok po kroku, makijaż niebieski, moda, neonowe kolory, niebieskie oczy, oczy, paznokcie, pomoc, pytania do wizażystki, różowa sukinka, studniówka, studniówka 2015 sukienka, stylizacja, sukienka, sukienka makijaż koralowa, suknia, szafirowa, szminka, ślub, wesele, wieczorek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości