Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie. - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-09-03, 19:28   #1561
jessica855
Zakorzenienie

Dot.: Jaki makijaż?

E_myszka jak najbardziej smokey eyes
Stary 2011-09-04, 16:14   #1562
Marti11
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

też polecam jak najbardziej klasyczny smokey eyes
Marti11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 23:01   #1563
ania5811
Przyczajenie

Dot.: Jaki makijaż do turkusowej sukienki?Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Hey!
Czytałam sporo wczesniejszych wypowiedzi, ale nadal nie wiem co mam zrobic sobie... ide na wesele. Mam turkusowa sukienke, no i kilka pytan z tym zwiazanych. a mianowicie: zwykle mialam do niej czarne dodatki, chciałabym cos zmienic. Kolejnym problemem jest makijaż. Mam ciemna karnacje, ciemne, brazowe wlosy i zielone oczy. postaram sie zamiescic kilka zdjec. Jesli chodzi o wlosy to nie mam zbyt duzego wyboru, poniewaz sciete sa one na boba, z przedluzeniem z przodu (fałka), czy jest mozliwosc zrobienia jakichs fal chociaz zeby fryzurka byla ciekawszwa?? prosze o pomoc!!!

Edytowane przez ania5811
Czas edycji: 2011-09-12 o 21:05
ania5811 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 23:21   #1564
ania5811
Przyczajenie

Post Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Witam!
Mam podobny problem co poprzedniczki, a mianowicie wybieram sie na wesele, posiadam turkusowa, prosta sukienke, do której zawsze dobierałam czarne dodatki. Tym razem chciałabym jednak coś zmienić.
Tak więc chciałabym dowiedzieć się jakie dodatki byłyby najlepsze. Kolejnym problemem jest makijaż. Włoski koloru ciemny brąz, ciemna karnacja, zielone oczy
No i ostatnie co mogę zrobić z włosami...są scięte na boba jak na załączonym zdjęciu, może dla odmiany jakieś fale wymyślić...? Porsy pomóżcie!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (44,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (28,1 KB, 7 załadowań)

Edytowane przez ania5811
Czas edycji: 2011-09-12 o 21:04
Stary 2011-09-11, 13:06   #1565
ania5811
Przyczajenie

pprosze o pomc

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

prosze o pomoc
Stary 2011-09-17, 10:54   #1566
klaki
Zadomowienie

Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Proszę o szybką poradę!
Uroda: szaro-zielone oczy, jasna karnacja (ale szybko się opalam na ładny brąz) i włosy w kolorze ciemnego blondu.
Ubiór: czarna ołówkowa sukienka, do tego najprawdopodobniej czarne buty peep toe, kopertówka w kolorze pudrowego różu i biżuteria kolorystycznie dobrana.

Jaki makijaż? Postawić na zawsze pasujące do mojego typu urody odcienie szarości, grafitu itd.?
Nie chcę przesadzić z ciemnymi odcieniami, bo mam cienie pod oczami (jestem astmatyczką), których niestety nie da się zatuszować tak, żeby były zupełnie niewidoczne. Mam raczej głęboko osadzone oczy, przedłużenie kreski eyelinerem odpada, bo wygląda u mnie strasznie.

Pomóżcie
klaki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 23:16   #1567
kamila_509
Zakorzenienie

Witam, jaki makijaż do czerwonej sukienki?? Niestety nie mam zdjęcia by zobrazować jak wygląda... Mogę jedynie napisac, że jest baaardzo czerwona W stylu "bombka"...

Nie wiem, co jeszcze dopisać, by któras z was mogła mi pomóc??
kamila_509 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 19:30   #1568
Nelka119
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Witam, jaki makijaż do czerwonej sukienki?? Niestety nie mam zdjęcia by zobrazować jak wygląda... Mogę jedynie napisac, że jest baaardzo czerwona W stylu "bombka"...

Nie wiem, co jeszcze dopisać, by któras z was mogła mi pomóc??
Skoro jest tak bardzo czerwona to może nie szalej, postaw na prostotę;]
proponuje naturalne usta i średnio mocno podkreślone oczy.
mogłabyś jednak coś więcej napisać. Może kolor oczu i włosów?

Cytat:
Napisane przez klaki
Proszę o szybką poradę!
Uroda: szaro-zielone oczy, jasna karnacja (ale szybko się opalam na ładny brąz) i włosy w kolorze ciemnego blondu.
Ubiór: czarna ołówkowa sukienka, do tego najprawdopodobniej czarne buty peep toe, kopertówka w kolorze pudrowego różu i biżuteria kolorystycznie dobrana.

Jaki makijaż? Postawić na zawsze pasujące do mojego typu urody odcienie szarości, grafitu itd.?
Nie chcę przesadzić z ciemnymi odcieniami, bo mam cienie pod oczami (jestem astmatyczką), których niestety nie da się zatuszować tak, żeby były zupełnie niewidoczne. Mam raczej głęboko osadzone oczy, przedłużenie kreski eyelinerem odpada, bo wygląda u mnie strasznie.

Pomóżcie
Skoro masz cienie pod oczami to odstaw ciemne kolory. Może bardziej kobiecy makijaż?
Nelka119 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 13:32   #1569
kamila_509
Zakorzenienie

Oczy koloru niebieskiego
Włosy długie blond ...
Dodam, że nie jestem zbyt opalona...

Nie szaleć z kolorami. w sumie to nawet logiczne
Stary 2011-09-23, 20:10   #1570
Nelka119
Przyczajenie

No to proponuję coś takiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 97983940[1].jpg (23,7 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k,Mzg2NzcxOTUsODkyMTEy,f,2187718[1].jpg (14,9 KB, 24 załadowań)
Nelka119 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 18:08   #1571
kamila_509
Zakorzenienie

noo.. ten bardziej złocisty chyba najbardziej przypadł mi do gustu, bo ten drugi wymaga większej wprawy

Postaram się wyćwiczyć rękę tak, by to ładnie wygladało ;D
Stary 2011-09-28, 11:20   #1572
dzagodaaa
Raczkowanie

Szukam odpowiedniego makijażu do sukienki.

Witam, nie wiem czy to odpowiedni dział, z góry przepraszam za zaśmiecanie wątku . Mam taki problem. W sobotę idę na wesele no i nie mam pojęcia jaki wykonać makijaż. Tutaj wklejam zdjęcia sukienki: http://imageshack.us/photo/my-images/195/hpim1747y.jpg/, http://imageshack.us/photo/my-images/11/hpim1748y.jpg/
Dodatki będą srebrne, buty czarne. Jestem brunetką o niebieskich oczach. Myślałam, żeby użyć brązów i czerni/szarości. Czy mogłaby któraś z Was wykonać dla mnie makijaż "krok po kroku", lub wskazać jakiś ciekawy? Z góry bardzo dziękuję za każde propozycje .
dzagodaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 12:31   #1573
takinna
Zadomowienie

Dot.: Szukam odpowiedniego makijażu do sukienki.

Cytat:
Napisane przez dzagodaaa Pokaż wiadomość
Witam, nie wiem czy to odpowiedni dział, z góry przepraszam za zaśmiecanie wątku . Mam taki problem. W sobotę idę na wesele no i nie mam pojęcia jaki wykonać makijaż. Tutaj wklejam zdjęcia sukienki: http://imageshack.us/photo/my-images/195/hpim1747y.jpg/, http://imageshack.us/photo/my-images/11/hpim1748y.jpg/
Dodatki będą srebrne, buty czarne. Jestem brunetką o niebieskich oczach. Myślałam, żeby użyć brązów i czerni/szarości. Czy mogłaby któraś z Was wykonać dla mnie makijaż "krok po kroku", lub wskazać jakiś ciekawy? Z góry bardzo dziękuję za każde propozycje .
pooglądaj sobie makijaże zamieszczane w dziale"moje makijaże" jest tam naprawdę dużo pięknych propozycji (także krok po kroku)
takinna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 23:08   #1574
gavra
Rozeznanie

Dot.: Szukam odpowiedniego makijażu do sukienki.

ja ze swojej strony tylko odradzę brązy i szarości. masz szarą sukienkę, czarne buty, srebrne dodatki. jeszcze szary nudny makijaż? wyjdzie wielka ciemna plama. dodatki muszą być jasne, np z cielisto-różowymi wstawkami, i taki też makijaż. wyraźny, ale nie 'szary' a tym bardziej nie brązowy
gavra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 21:11   #1575
Ingran
Psycho

Ja też potrzebuję pomocy
Uroda: cera baardzo blada, oczy ciemnobrązowe, włosy tak samo
Ubiór: sukienka krwistoczerwona przed kolana, buty czarno-ciemnobrązowe, czarna kopertówka.
Doradźcie makijaż, byle bez udziału eyelinera.
Ingran jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 22:20   #1576
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ja też potrzebuję pomocy
Uroda: cera baardzo blada, oczy ciemnobrązowe, włosy tak samo
Ubiór: sukienka krwistoczerwona przed kolana, buty czarno-ciemnobrązowe, czarna kopertówka.
Doradźcie makijaż, byle bez udziału eyelinera.
Ja bym rozważyła makijaż oczu w tonacji chłodno-brązowej, ew. nawet czarny, ale to zależy zarówno od sukienki, Twojego charakteru jak i charakteru imprezy na którą się wybierasz. Czy powinno to być smokey czy coś innego trudno doradzić nie widząc sukienki, chociaż smokey jest dość klasyczne i uniwersalne.
Jeśli nie chcesz eyelinera to możesz też pomyśleć o jakiejś czarnej lub brązowej kresce zrobionej za pomocą kredki - nie wiem z jakich przyczyn nie chcesz eyelinera, ale taki makijaż jest prostszy, a kreska bardziej miękka.
Możesz też zrobić dość neutralny makijaż oczu czyli delikatny brąz + beż + może odrobina złota i do tego czerwone usta.

Nie dodawałabym raczej do makijażu kolorów, które nie występują w Twoim stroju, no chyba, że to wspomniane złoto w niewielkiej ilości.
Stary 2011-10-02, 16:38   #1577
pepuszek04
Raczkowanie

Potrzebuje pomocy w kwestii makijażu dla mojej mamy. W październiku mamy wesele i nie wiem co jest odpowiednie do srebrno-szarej sukienki (można ją zobaczyć na jednym z moich wieszaków) . Zastanawiałam się nad szarym smoky eyes ale nie jestem do końca przekonana szczególnie, że mama się nie lubi ciemnego makijażu oczu więc może coś w brązie ?
pepuszek04 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 15:15   #1578
andziaobok
Przyczajenie

Makijaż do sukienki

hej dziewczyny mam takie pytanie potrzebuje rady dotyczacej makijazu do sukienki ktora jest biała a na dole ma czarne kwiaty. Jestem osoba która ma kasztanowe wlosy i niebieskie oczy co byście mi poradziły?
andziaobok jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 15:30   #1579
joanna871
Raczkowanie

Dot.: Makijaż do sukienki

chetnie pomoge ale latwiej by bylo jakbys dodala fotke w tej sukience i blizej twarz z wlosami ,aha i na jakie to wyjscie na codzien czy na jakas impreze?

Włosy-57cm
Cel: 90cm zadbanych kłaczków
joanna871 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 16:00   #1580
andziaobok
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez joanna871 Pokaż wiadomość
chetnie pomoge ale latwiej by bylo jakbys dodala fotke w tej sukience i blizej twarz z wlosami ,aha i na jakie to wyjscie na codzien czy na jakas impreze?
Sukienke zaraz wysle a to wyjscie to impreza w lokalu, niestety co do twarzy to internetowo raczej sie nie ujawniam.
Stary 2011-10-05, 16:10   #1581
andziaobok
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez joanna871 Pokaż wiadomość
hej to ta sukienka
Stary 2011-10-05, 16:37   #1582
popolka
BAN stały

Witajcie mam pytanie co do makijażu na wesele, mam sukienke w kolorze czerwonego wina krój a'la Marilyn Monroe ozdabianą jasnym brokatem. Mam urodę typowo słowiańską blond włosy jasna( raczej ciepła niż chłodna) cera niebieskie oczy, zastanawiam sie czy moge zrobić delikatne brązowe smoky eyes?

z góry dziękuje za pomoc
popolka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 17:24   #1583
klaki
Zadomowienie

...

Edytowane przez klaki
Czas edycji: 2012-08-19 o 19:19
klaki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 17:46   #1584
Stillady
Raczkowanie

Jeśli masz śniadą cere to super. Jeśli nie użyj pudru brązującego. Czarna dosyć wyrażna kreska na górnej powiece, jasny perłowy cień, dobrzewytuszowane rzesy i czerwona błyszcząca pomadka- oto moja propozycja.

http://stillady.blogspot.com - mój blog o modzie - ZAPRASZAM
Stillady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 18:02   #1585
lizbeta
Przyczajenie

proszę pomóżcie mi bo mam niebiesko-czarna sukienkę, nieco nad kolana i jaki makijaż do niej? oczy mam koloru niebiesko-szarym,włosy średni blond ze złotymi i platynowymi refleksami

Edytowane przez lizbeta
Czas edycji: 2011-10-10 o 08:15
lizbeta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 21:41   #1586
kObra.
Rozeznanie

Dziewczęta pomóżcie!

Z racji, że będę się malować na swój ślub sama, nie mogę się zdecydować, na jaką kolorytykę makijażu mam się zdecydować.
Załączam zdjęcie - czarne włosy (raczej w elegancki, klayczny kok ułożone), oczy zielono-kocie, mocna opalenizna.
Czytałam, że dla zielonookich dobre są makijaże w kolorach fioletu (taki też mamy temat przewodni wesela). Nie czuję się aż tak bardzo w takiej kolorystyce i ewentualnie mogłabym mieć delikatniejszy makijaż fioletowy (załączam zdjęcia o co mi chodzi).
Z drugiej strony, suknia jest dość strojna - na zdjęciu tego nie widać - cała z koronki i wysadzana kryształkami, więc myślałam nad kolorami naturalnymi - jakiś brązowo-beżowy smokey-eyes.
Oczy, będą stanowiły punkt kulminacyjny z racji, że będę miała rzęsy przedłużane (tzn. cały czas mam, więc w dniu ślubu tym bardziej ).
Za dużo nie chcę paćkać na siebie, bo opalenizna już swoje zrobi.
Mam wstępną listę kosmetyków - bardziej od strony technicznej makijażu - podkład, róż, fixer, etc.
Ech... no.. to czekam na pomoc!

PS.: suknia jeszcze nie jest taka, jak powinna być, bo to z pierwszego przymiarzania w salonie. Zero dopasować, etc. Wyglądam, jak dziecko nieszczęścia. Wybaczci e.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dscn1605p.jpg (51,2 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PANNA%~1.jpg (16,5 KB, 26 załadowań)

Forum o PCO(S) - - jest naprawdę wesoło!
kObra. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 19:36   #1587
ewa mimi
Raczkowanie

Question Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Witam, dziewczyny. Jako nowo przeglądająca forum jestem zaskoczona uprzejmością na tym portalu w porównaniu do innego znanego o podobnej tematyce . Super
Proszę o pomoc w doborze makijażu oraz, jak to możliwe, fryzury do załączonej sukienki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image4xxl.jpg (56,9 KB, 28 załadowań)
ewa mimi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 23:19   #1588
dosia34
Przyczajenie

Witam. W listopadzie idę na połowinki. I mam pytanie jaki makijaż będzie pasował do sukienki (na zdjęciu) i butów (na zdjęciu). Sukienka jest szara, kolor mniej więcej taki sam jak na zdjęciu, może trochę ciemniejsza. Buty natomiast są trochę jaśniejsze niż na zdjęciach lecz ciemniejsze od sukienki. Nie mam zamiaru kupować nowych butów ponieważ kasy nie mam a i tak to nie są połowinki mojego rocznika Ogólnie na zdjęciu sukienka na nogach prześwituje ale tylko dlatego, że się spieszyłam i halki nie pociągnęłam na dół i tak wyszło tak to halka sięga do końca sukienki A więc jaki makijaż mam zrobić (niebieskie oczy, jasna cera)? Biżuterie będę mieć srebrną. Jeśli to możliwe to proszę też o radę jak mam się uczesać (mam włosy ciemny blond tak gdzieś do biustu) i jakiego koloru mam dobrać dodatki typu torebkę, ozdoby do włosów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 083.jpg (16,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0464.jpg (44,5 KB, 37 załadowań)
dosia34 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 23:53   #1589
DreamQueen
Rozeznanie

czarna kreska wykonana eye-liner'em na górnej powiece
tusz do rzęs
róż do policzków
różowa/czerwona pomadka/błyszczyk
DreamQueen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 13:54   #1590
WaNiliOwe NieBo
Przyczajenie

moja rada na przyszłość: warto przełamywać monochromatyczny, czarno-biały look i wprowadzić kolorystyczny akcent: zamiast eyelinera w kolorze czarnym użyć np. fioletowego albo granatowego (wbrew pozorom granat podkreśla błękit oczu i pojawia się w trendach makijażowych tego sezonu)

Tagi
bal, biala sukienka, cienie, czarna sukienka, czarne buty, czerwona sukienka, dodatki, dodatki do sukienki, fryzura, kobieta, make- up, makijaz, makijaż, makijaż / oko, makijaż dla nastolatki, makijaż do sukienki, makijaż jaki impreza, makijaż krok po kroku, makijaż niebieski, moda, neonowe kolory, niebieskie oczy, oczy, paznokcie, pomoc, pytania do wizażystki, różowa sukinka, studniówka, studniówka 2015 sukienka, stylizacja, sukienka, sukienka makijaż koralowa, suknia, szafirowa, szminka, ślub, wesele, wieczorek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości