Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie. - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-08-06, 14:13   #1801
zenforwoman
Przyczajenie

Jaki makijaż do koronkowej morelowej sukienki??

Mam niedługo wesele i zastanawiam się jaki makijaż będzie pasował do takiej sukienki http://allegro.pl/hit-sexi-sukienka-...482862026.html tam na dole jest ta morelowa którą sobie kupiłam...podobno mi nie pasują takie delikatne makijaże(chodzi głownie o oczy) ale czy do takiej delikatnej i dziewczęcej sukienki bedzie w takim razie pasował ostry i wyrazisty makijaż?
zenforwoman jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 14:21   #1802
Aimee_J
Zakorzenienie

Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Tak jak i większość dziewczyn proszę o pomoc w dobraniu makijażu do sukienki na wesele. Przydałaby się także sugestia co do fryzury.

Sukienka jest beżowa ze wstawkami w kolorze malinowego różu, lekko za kolana, bez wyciętego dekoltu itd. Przywodzi mi trochę na myśl Alicję w krainie czarów
Miałam ją na sobie na weselu w czerwcu i dobrałam do niej delikatny makijaż w satynowych cieniach, delikatnego koralu i beżu, z klasyczną, ostro zakończoną czarną kreską. Fryzurę stanowił kucyk z wpiętym we włosy różowym kwiatem.
Sam makijaż na co dzień mi pasuje, ale w zestawieniu z fryzurą i sukienką wyglądałam jakbym była córką mojego TŻeta [jesteśmy w tym samym wieku]. Całość wyszła trochę zbyt cukierkowo.
Generalnie wiem już, ze róż w ciuchach, którego unikałam całe życie [nie lubię, ale w tej sukience pierwszy raz mi się niesamowicie spodobał] chyba nie bardzo do mnie pasuje, ale mam do wyboru tę sukienkę, albo czarną, która na ślub nie bardzo pasuje.

Będę Wam naprawdę wdzięczna za pomoc.

Zdjęcia mojej osoby są dostępne w tym wątku: [Click!]. Nie wstawiam ich na nowo, aby nie bałaganić na serwerach. Dodam, ze nadal jestem blondynką i mam aktualnie włosy nieco za ramiona [co da się zmienić, bo mam w planach wizytę u fryzjera].
Aimee_J jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 14:42   #1803
BeautyCandy
Raczkowanie

Dot.: Jaki makijaż do koronkowej morelowej sukienki??

ja do takiej sukienki zrobiłabym mocny makijaz w brazach

4.1o - Dior Nude Shimmer Instant Illuminating Powder
BeautyCandy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 19:43   #1804
BlackCherry_P_
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kasiagolenia Pokaż wiadomość
Mmmh czerwona sukienka... To może czerwone usta i eyeliner? Możesz podoczepiać kępki rzęs, albo cały pasek, jeśli czujesz się dobrze, jest wiele całych rzęs, które wyglądają bardzo naturalnie. Myślę, że wtedy bardziej pasowałaby pierwsza fryzurka, ale masz piękne włosy nie chcesz ich poprostu rozpuścić i zrobić fale? Nie wiem czy lubisz styl retro Ok, w każdym razie przesyłam ci zdjecie make upu, który kiedyś robiłam.

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
błagam, tylko nie 2ga fryzura, bo jest taka... typowa. Jak w zeszłym roku byłam na 2 weselach, to na obu 3/4 dziewczyn właśnie taką miało albo baardzo podobne. Efekt - wszystkie wyglądały tak samo, a Ty masz i piękne włosy i świetną urodę, wykorzystaj to na swoją korzyść

co do makijażu, popieram pomysł z klasycznymi czerwonymi ustami i eyelinerem, ale rozumiem, że możesz tego nie chcieć, bo taki makijaż dodaje lat i jest bardzo wymagający (poprawki po każdym jedzeniu itd), dlatego ja bym tam poszła na ślub, a na sale weselnej już zmyła usta i pomalowała jakimś delikatnie różowym błyszczykiem
W intensywnym, czerwonym kolorze ust nie czuję się najlepiej - czuję się zbyt poważnie eyeliner + mocny akcent na rzęsy = jak najbardziej ach, dzięki za komplement niestety, jak - podejrzewam - każda z nas mam takie wredne kłaczki, że kiedy szczególnie zależy mi na ich dobrym wyglądzie - nic z tego.. ale ufam, że mój ukochany fryzjer coś wymodzi;]
BlackCherry_P_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 23:08   #1805
manolita
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Rugbygirl Pokaż wiadomość
karnacje mam sniada, oczy piwne a sukienka to taka w stylu greckim...

cos w ty stylu...
http://www.we-dwoje.pl/p/s/61/29/5/2...lu_greckim.jpg
piękna suknia Makijaż powinien współgrać z jej klasycznym i prostym krojem. W Twoim przypadku nie szalałabym z makijażem, nic wymyślnego. Jesteś brunetką o śniadej cerze i ciemnych oczach, więc makijaż zrobiłabym w stylu no-makeup, ale z lekkim akcentem kolorystycznym, a mianowicie z kreską w kolorze turkusu i czerni.Kreska powinna być rozmyta , kolory wzajemnie się przenikać, ale nadal powinna tworzyć linię nad rzęsami i podkreślać,bądź korygować kształt oka. Rzęsy mocno wytuszowane, usta neutralne.

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Hej,

Chciałabym zapytać, jaki makijaż mogłabym wykonać do fioletowej sukienki. Najpewniej upnę włosy, ale na wszelki wypadek wstawiam również zdjęcie z grzywką.

Wybieram skromną biżuterię z cyrkoniami.

Z góry zaznaczam, że nie jestem przekonana do fioletowych cieni.

Kolor sukienki prezentuje się mniej więcej tak.

A oto moje zdjęcia

Mam też obawy co do samego koloru sukienki...czy aby na pewno pasuje do mojej dość bladej cery.

Z góry dziękuję za pomoc.
Nie rób fioletowego makijażu do fioletowej sukienki. Ja wybrałabym np. butelkową zieleń. Mnie bardziej podobasz się na zdjęciach z rozpuszczonymi włosami Sukienka ładna, kolor jaki ja widzę na monitorze - cudowny - głęboki fiolet, powinien ładnie podkreślić Twoją jasną karnację

Oczy masz niebieskie ?

mój blog http://umanolity.blogspot.com/

Edytowane przez manolita
Czas edycji: 2012-08-06 o 23:02
manolita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 23:29   #1806
AmaiMomo
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość
Nie rób fioletowego makijażu do fioletowej sukienki. Ja wybrałabym np. butelkową zieleń. Mnie bardziej podobasz się na zdjęciach z rozpuszczonymi włosami Sukienka ładna, kolor jaki ja widzę na monitorze - cudowny - głęboki fiolet, powinien ładnie podkreślić Twoją jasną karnację

Oczy masz niebieskie ?
Kolor moich tęczówek jest trudny do sklasyfikowania. W zależności od światła są albo bardziej niebieskie, albo bardziej szarawo-zielone. Ciężko ocenić, ponieważ źrenicę otacza żółty pierścień i to właśnie on wpływa na ogólny odbiór barwy.

Teoretycznie jestem latem, a konkretnie podtypem soft summer - czyli mieszanką chłodnego typu letniego i ciepłej jesieni.

Zdjęcie nr 1, zdjęcie nr 2.
AmaiMomo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 23:34   #1807
manolita
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Z Twojego opisu wnioskuję , ze masz oczy podobne kolorem do oczu mojego starszego syna
Będę się upierała przy butelkowej zieleni z domieszką ciemnego fioletu na dolnej powiece

mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 23:39   #1808
AmaiMomo
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez manolita Pokaż wiadomość
Z Twojego opisu wnioskuję , ze masz oczy podobne kolorem do oczu mojego starszego syna
Będę się upierała przy butelkowej zieleni z domieszką ciemnego fioletu na dolnej powiece
Dziękuję za pomoc - wypróbuję ten odcień zieleni chociaż przyznam szczerze, że do tej pory zwykle używałam bardzo stonowanych barw i trochę się boję...no, ale raz się żyje.

Zapomniałam dodać, że ową kreację i makijaż będę prezentować na ślubie i weselu przyjaciółki.

Jeszcze podpytam o usta i policzki. Podkreślić je w jakiś sposób, czy postawić na mocniejsze zaakcentowanie oka, a resztę pozostawić neutralną?
Stary 2012-08-07, 23:16   #1809
kolciag
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
GG do kolciag
Dot.: Jaki makijaż do koronkowej morelowej sukienki??

Od tego jest specjalny, oddzielny wątek... na samej górze tej części podforum!
Stary 2012-08-08, 12:33   #1810
Beatka1234
Przyczajenie

Smile Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Hej pomóżcie dziewczyny . Idę na wesele i proszę o radę jaki makijaż mogę sobie zrobić sama jeśli mam rude włosy, sukienkę malinowo-biało-czarną. Z góry dziękuję
Beatka1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 18:59   #1811
olciiia07
BAN stały

http://fashionableeye.blogspot.com/ - dziś beauty trends 2012/2013
olciiia07 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 19:30   #1812
IloveCosmetics
Przyczajenie

Smile Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Witam, idę na wesele i nie mam pojęcia jak się umalować. Kupiłam fioletowa sukienke, mam czarne wlosy ,jasna cere,zielone duze oczy .Na co dzien mam ostrzejszy makjiaż, z wydluzona czarna kreska na dolnej powiece. Myślę nad czarną grubszą kreską na górnej powiece,do tego chcialabym miec jakis fioletowy i srebrny akcent na oku(np eyelinerem srebrna kreska i co z fioletem to nie wiem;D ) Poradźcie mi jak się ładnie umalować.
IloveCosmetics jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 19:51   #1813
kasiagolenia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Beatka1234 Pokaż wiadomość
Hej pomóżcie dziewczyny . Idę na wesele i proszę o radę jaki makijaż mogę sobie zrobić sama jeśli mam rude włosy, sukienkę malinowo-biało-czarną. Z góry dziękuję
Baaaa uwielbiam rudzielców! To tak fajne są dla osób rudych makijaże w kolorach ziemi, co wcale nie znaczy, że tych make upów nie widać. Jeśli masz piegi to nie powinnach ich zakrywać, co najwyżej przypudrować. Spraw sobie puder terakotę, może on też w twoim przypadku zastąpić róż. Cienie do powiek polecam w kolorach brązów aż po czerwienie, złota, albo oliwki. Pomadki w kolorze odcieni czerwni o złocistym połysku. Wysyłam 2 moje make upy, którymi możesz się zainspirować, zamiast zieleni polecem coś z brazów właśnie, żeby mniej węcej współgrało z sukienką.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_4460.jpg (60,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_4538.jpg (58,8 KB, 5 załadowań)
kasiagolenia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 20:44   #1814
Klaudynka88
Przyczajenie

1 września wybieram się na wesele. nie mam pojęcia jak sie umalować sukienka bd czarna oczy mam piwne włosy brązowe ale mam zamiar przed weselem przefarbowac się na naturalny blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg loczki.jpg (21,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12243_Sukienka_wieczorowa_ELISSA_II_8a2k.jpg (43,6 KB, 6 załadowań)
Klaudynka88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 02:11   #1815
kinga1701
Zakorzenienie

Ja również bardzo proszę doradźcie mi jaki makijaż do takiej sukienki na weselne wyjście( czy wogule pasuje taka sukienka na wesele?). Mam okrągłą twarz, jestem brunetką z kręconymi włosami o jasno brązowych oczach. Wstawiam zdjęcie mojej sukienki i butów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (13,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (16,4 KB, 4 załadowań)

Edytowane przez kinga1701
Czas edycji: 2012-08-14 o 02:22
kinga1701 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 05:25   #1816
kinga1701
Zakorzenienie

Czy nikt już tutaj nie zagląda szkoda
kinga1701 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 22:38   #1817
izabelka995
Przyczajenie

Witam wszystkie wizazystki. Mam taki problem. Jaki kolor makijażu dobrać do miętowej sukienki? (odpada czarny i brąz)
izabelka995 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 12:19   #1818
adrijah
Zakorzenienie

Też idę niedługo na wesele. Mam niebieską sukienkę, szare bolerko i buty z cekinami.

Macie jakieś pomysły na makijaż?
Kolory wiem jakie, bo szaro-niebiesko, ew. z odrobiną czerni, ale jak te kolory rozłożyć na powiece? Jakieś pomysły?
Mam 2 brokatowe eyelinery - srebrny i niebieski, mogę któregoś (a nawet obu, jak zaszaleję ) użyć

A fryzura?
Włosy mam w tej chwili dłuższe i bardziej wycieniowane niż na zdjęciu (tym bez okularów), ale kolor ten sam. Nie idę do fryzjera, a moje umiejętności układania włosów są co najmniej marne
Jeśli ewentualnie znajdę jakąś ozdóbkę do wpięcia we włosy, to możliwe, że zrobię sobie po prostu loki lokówką i gdzieś wepnę to coś. Chociaż nie jestem pewna, czy to nie będzie już za dużo przy tych wszystkich cekinach itd. Jak myślicie? Może jednak jakieś proste upięcie? Albo w ogóle coś innego?

Jeszcze nie wiem, czy nie pójdę w okularach, które są na ostatnim zdjęciu ale może uda mi się dobrać i kupić kontakty, będę się o to starała
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg na wesele Miski.jpg (63,5 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5714 copy.jpg (61,8 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (37,0 KB, 73 załadowań)

dieta South Beach - moje dietetyczne jadłospisy
na wadze -11,6kg

Edytowane przez adrijah
Czas edycji: 2012-08-25 o 12:24
adrijah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 20:33   #1819
Karolina1639
Raczkowanie

GG do Karolina1639
pytanie odnośnie makijażu na wesele

Witam
Proszę was o rade bo wiem że jesteście doświadczone w makijażu więc mój problem polega na tym że nie wiem jakich kolorów użyć w makijażu na wesele do sukienki w kolorze turkusowym i białej marynarki co byście radziły ? Oczy mam koloru zielonego włosy blond ale nie jasny bardzo... a cera no teraz opalona troszkę proszę o rady
Karolina1639 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 10:03   #1820
natalia593
Raczkowanie

Fajna sukieneczka.
natalia593 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 15:24   #1821
agniesiasz15
Przyczajenie

Witam wszystkich! Niedługo wybieram się na wesele i nie mam pomysłu na makijaż do morelowej sukienki do blond włosów i niebieskich oczu.
Wielkie dzięki za wszelką pomoc!
agniesiasz15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 04:21   #1822
Ametys
BAN stały

Dot.: pytanie odnośnie makijażu na wesele

.

Edytowane przez Ametys
Czas edycji: 2013-02-11 o 04:20
Ametys jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 08:36   #1823
betty0502
Wtajemniczenie

GG do betty0502
Dot.: pytanie odnośnie makijażu na wesele

Najlepiej byłoby jeśli dodałabyś swoje zdjęcie, ponieważ ciężko jest doradzić makijaż na odległość tymbardziej nie widząc danej osoby. Piszesz, że jesteś blondynką ale nie za jasną i opaloną ale jak mocna jest ta opalenizna i jakie masz włosy mogę sobie tylko wyobrazić. Ponadto do dobrania odpowiedniego makijażu muszę wiedzieć jaki masz kształt oczu, kształt twarzy, tutaj nie liczą się tylko dodatki.

Jeśli jesteś dalej zainteresowana odpisz na PW.
betty0502 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 09:31   #1824
hoolie
Raczkowanie

Cześć ;-)

Każda niebieskooka piękność wygląda bezbłędnie w brązach i złotych odcieniach - najprościej dlatego, że te kolory podkreślają niebieski kolor i wtedy spojrzenie jest bardziej wyraziste ;-)

Ale to fakt, dobrze by było gdybyśmy zobaczyły Twoje zdjęcie ;-)

Podpowiem jeszcze, że z morelowym, łososiem, brzoskwinią fajnie kontrastują fiolety Pomyśl o tym
hoolie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 14:11   #1825
AmaiMomo
Zadomowienie

Hoolie a jakie kolory pasują do szaroniebieskich oczu ze złotym pierścieniem otaczającym źrenice? Brązy będą optymalne? W moim przypadku oko przybiera - w zależności od światła - różne odcienie. Ciężko mi dobrać cień. Próbowałam polecaną wcześniej zieleń butelkową, ale wydaje mi się, że niezbyt pasuje.

Moje oko ma taki kolor:

http://fc05.deviantart.net/fs70/f/20...wl-d5a6niw.png

Czasem wydaje się szaroniebieskie, ale niekiedy wręcz zielonkawe jak np. tutaj:

http://fc00.deviantart.net/fs71/f/20...wl-d5a6ndk.png
Stary 2012-09-03, 21:00   #1826
LaLuna27
Przyczajenie

GG do LaLuna27
Dot.: makijaż do sukienki

Dziewczyny ja prosze o propozycje. Niebawem maluje Kolumbijke do ślubu, czarne włosy i oczy, ciemna karnacja,suknia ecru. Myślałam o brązach i beżach ale prz tej karnacji mogą się nieco gubic. Co myślicie np o fioletach??? sama nie wiem...
LaLuna27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 21:13   #1827
beti3miasto
Przyczajenie

Dot.: makijaż do sukienki

Fiolet wydaje się tutaj jak najbardziej na miejscu. Mi http://pazim.pl/pomieszczenia-biurowe-w-szczecinie] pomieszczenia biurowe szczecin [/url] wynajmuje właśnie pani o takiej karnacji, często stosuje tego typu podkłady i prezentują się moim zdaniem dobrze.
beti3miasto jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 11:24   #1828
hoolie
Raczkowanie

AmaiMomo - masz piękny kolor oczu! jest bardzo wyraźny! i na pewno przykuwasz uwagę właśnie na swoje oczy

Butelokową zieleń zostaw brązowookim, okey? Wg. mnie to niewłaściwy wybór, powoduje, że kolor Twojego oka wtapia się i rozmywa.

W zależności jaki efekt chcesz uzyskać na Twoim miejscu zdecydowałabym się na kolory w odcieniach:
- brzoskwiniowym,
- łososiowym,
- pisakowym
Na co dzień w makijażu naturalnym, oczywiście nie musisz na całą powiekę ruchomą aplikować brzoskwiniowy kolor cienia, możesz modelować sobie kształt oka fioletem, brązem. Wcześniej wymienione kolory efektownie kontrastują właśnie z brązem i fioletem.
Przy modelażu kolorami pamiętaj, żeby łączyć chłodne kolory z chłodnymi a ciepłe z ciepłymi nigdy na odwrót;-)

- morelowy
- róż wenecki
Polecam wtedy, gdy Twoja buzia jest zmęczona np. po imprezie.

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

LaLuna27 - Fiolety - doskonały wybór ;-) jak fajnie rozcieniujesz będzie wyglądać zjawiskowo
Stary 2012-09-04, 11:56   #1829
AmaiMomo
Zadomowienie

Hoolie dziękuję bardzo za treściwą odpowiedź. ^^

Na poprzedniej stronie wrzuciłam też opis mojej kreacji na wesele przyjaciółki. Uważasz, że w tym przypadku proponowane przez Ciebie połączenia będą odpowiednie czy lepiej zdecydować się na coś bardziej wieczorowego?

Pozdrawiam.
Stary 2012-09-05, 19:25   #1830
hoolie
Raczkowanie

Biała cera jest czasem atutem ;-)

Jeśli naturalnie masz jasną karnację ;-)
Na Twoim miejscu zestawiłabym połączenie brzoskwiniowego z ciemnym fioletem ;-) Brzoskwinia - zachowa świeżość, fiolet podkreśli oko. Tylko fajnie rozcieniuj, żeby oko wyglądało na romantyczne )
Odpowiedz

Tagi
bal, biala sukienka, cienie, czarna sukienka, czarne buty, czerwona sukienka, dodatki, dodatki do sukienki, fryzura, kobieta, make- up, makijaz, makijaż, makijaż / oko, makijaż dla nastolatki, makijaż do sukienki, makijaż jaki impreza, makijaż krok po kroku, makijaż niebieski, moda, neonowe kolory, niebieskie oczy, oczy, paznokcie, pomoc, pytania do wizażystki, różowa sukinka, studniówka, studniówka 2015 sukienka, stylizacja, sukienka, sukienka makijaż koralowa, suknia, szafirowa, szminka, ślub, wesele, wieczorek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości