Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie. - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-07-06, 07:19   #1921
Lucynka20xd
Wtajemniczenie

GG do Lucynka20xd
Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Hej dziewczyny!!!
Potrzebuje waszej porady.
Kupiłam sukienkę i buty dodaje fotki.
Powiedzcie mi czy ta torebka pasuje do tego zestawu i w jakim kolorze dobrać dodatki chodzi mi o kolczyki , naszyjnik (ew bransoletka) i w jakim kolorze pomalować paznokcie.
Proszę o poradę

Zaznaczam jeszcze że jestem blondynką mam zielone oczy
Dzięki!!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0003.jpg (22,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_0006.jpg (22,4 KB, 18 załadowań)

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/

http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png

Lucynka20xd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 13:51   #1922
natalia010190
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez VisageForYou Pokaż wiadomość
Dałabym lakier nude żeby nie przesadzic z koralem, a makijaż nude-złoto-czerń zaczynając od kącika wewnętrznego oka
Dzięki za pomoc! )
natalia010190 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 22:48   #1923
Martyyynka11
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Lucynka20xd Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!!!
Potrzebuje waszej porady.
Kupiłam sukienkę i buty dodaje fotki.
Powiedzcie mi czy ta torebka pasuje do tego zestawu i w jakim kolorze dobrać dodatki chodzi mi o kolczyki , naszyjnik (ew bransoletka) i w jakim kolorze pomalować paznokcie.
Proszę o poradę

Zaznaczam jeszcze że jestem blondynką mam zielone oczy
Dzięki!!!!!
Biżuteria to nie moja Brożka.
Ale Torebka jak najbardziej pasuje do tej sukienki. Gdzie ją kupiłaś?
Martyyynka11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 10:31   #1924
pani_lato
Przyczajenie

Witam,
według analizy kolorystycznej jestem latem - brązowe włosy w mysim odcieniu, szarawe piegi, zielonkawa cera, oczy wieloodcieniowe, od szarości po jasnobrązowo-zielone przy źrenicach. Żyłki na nadgarstkach zielone i fioletowe.
Szukałam sukienki na wesele w "moich" kolorach (głównie turkusy i kolor morski) i równocześnie w kroju odpowiednim dla sylwetki (ołówkowa) i nic nie znalazłam, dlatego kupiłam szafirową, podczas gdy kolor ten jest odpowiedni dla zimy (ciemne wlosy i wyraziste oczy). W kolorze morskim wyglądałam dużo lepiej, przede wszystkim oczy były wyraziste i pięknie podkreślone, a tutaj giną. Niestety, tylko szfairowa sukienka leżała dobrze, więc na nią się zdecydowałam i teraz mam pytanie jak dobrać makijaż aby wydobył moje oczy Makijaż preferuję delikatny, ale może są kolory, które pasują do szafiru, a podkreślą moją urodę.
Pozdrawiam!
pani_lato jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 21:17   #1925
Amii6
Przyczajenie

Przepraszam, swój wątek przeniosłam w inne miejsce forum.

Edytowane przez Amii6
Czas edycji: 2013-07-11 o 09:01
Amii6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 11:37   #1926
afrodytek
Rozeznanie

Spodobał mi się pewien makijaż ( załączam) i chciałabym taki wykonać na wesele , albo chociaż podobny . Tylko mam dylemat, ponieważ mam sukienkę koloru łososiowego/morelowego która ma kamyczki, niby przeźroczyste, ale podkład mają srebrny a makijaż jest ze złotym cieniem.

Mój typ urody to zima taka jak np Penelope Cruz, ciemne oczy ,włosy, usta.

Cała stylizacja jest niby ciepła, łososiowa sukienka, beżowy żakiet i i buty, i tutaj torebka( prawdopodobnie czarna torebka ze srebrnym łańcuszkiem) i biżuteria raczej srebrno-szara ( jakieś kolczyki bransoletka) i tutaj już zimne odcienie.

Wiem, że makijaż ma pasować do urody, do koloru oczu itp, a nie do ubioru, ale nie wiem czy to złoto ze srebrem nie będzie się gryzło. A z racji srebrnych kamyczków na sukience, nie mogę mieć złotej biżuterii.

Jak myślicie? będzie pasował taki makijaż? Czy może złoto zamienić na beż? Nie chce dawać srebra na oko bo mnie "ozimni" a jednak chcę mieć 'ciepłe' spojrzenie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg katosu.jpg (47,9 KB, 16 załadowań)
afrodytek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 19:03   #1927
karoca1
Przyczajenie

Torebka bardzo mi się spodobała
karoca1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 20:04   #1928
ana_52
Przyczajenie

Hej! Dziewczyny w sierpniu idę na wesele i nie mam bladego pojęcia jaki makijaż sobie zrobić. Mam średnio opaloną cerę, niebiesko-szare oczy i noszę okulary (jestem krótkowidzem). Kolor sukienki to mięta. Do tego szpilki w kolorze ecru. Myślałam nas jakimś delikatnym makijażu. tak żeby lekko podkreślić urodę, ale niezbyt się wyróżniać. Macie może jakieś pomysły? Z góry wielkie dzięki
ana_52 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 22:18   #1929
Maianthemum
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Ewentualnie tu i tu klasyczny french, jeśli masz równe paznokcie. Jest uniwersalny i elegancki, z niczym nie będzie się gryzł.
A makijaż jaki planujesz?
Dokładnie, ja również postawiłabym na french u rąk i nóg To klasa sama w sobie.

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
Spodobał mi się pewien makijaż ( załączam) i chciałabym taki wykonać na wesele , albo chociaż podobny . Tylko mam dylemat, ponieważ mam sukienkę koloru łososiowego/morelowego która ma kamyczki, niby przeźroczyste, ale podkład mają srebrny a makijaż jest ze złotym cieniem.

Mój typ urody to zima taka jak np Penelope Cruz, ciemne oczy ,włosy, usta.

Cała stylizacja jest niby ciepła, łososiowa sukienka, beżowy żakiet i i buty, i tutaj torebka( prawdopodobnie czarna torebka ze srebrnym łańcuszkiem) i biżuteria raczej srebrno-szara ( jakieś kolczyki bransoletka) i tutaj już zimne odcienie.

Wiem, że makijaż ma pasować do urody, do koloru oczu itp, a nie do ubioru, ale nie wiem czy to złoto ze srebrem nie będzie się gryzło. A z racji srebrnych kamyczków na sukience, nie mogę mieć złotej biżuterii.

Jak myślicie? będzie pasował taki makijaż? Czy może złoto zamienić na beż? Nie chce dawać srebra na oko bo mnie "ozimni" a jednak chcę mieć 'ciepłe' spojrzenie
Zamiana złota na beż to dobry pomysł. Najlepiej jeszcze taki chłodniejszy beż Może być lekko perłowy. Efekt powinien być zadowalający Jeżeli zostaniesz przy złocie a dodatki planujesz srebrne, to będzie się to raczej gryzło.

Maianthemum jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 22:39   #1930
DINAIR
Przyczajenie

Makijaż natryskowy polega na nałożeniu kosmetyków takich jak podkład, róż, cienie, sprężonym powietrzem, tworzącym mgiełkę. Dzięki temu osiągamy niezwykle równomierne nałożenie kosmetyku na skórze bez efektu maski.
Tuszowanie wszelkich niedoskonałości z rezultatem HD nieosiągalnym przez makijaż tradycyjny.
https://www.facebook.com/dinairpoland

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez DINAIR Pokaż wiadomość
Makijaż natryskowy polega na nałożeniu kosmetyków takich jak podkład, róż, cienie, sprężonym powietrzem, tworzącym mgiełkę. Dzięki temu osiągamy niezwykle równomierne nałożenie kosmetyku na skórze bez efektu maski.
Tuszowanie wszelkich niedoskonałości z rezultatem HD nieosiągalnym przez makijaż tradycyjny.
DINAIR jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 16:37   #1931
KasiaKart
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Myosottis Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie

Za tydzień wybieram się na wesele i nie bardzo wiem jak się pomalować

Mam niebieskie oczy, kolor włosów jak w załączniku, jasna cera. Zakładam miętową sukienkę (kolor taki jak na zdjęciu z paznokciami) i do tego beżowo/nude dodatki. Nie chciałabym, żeby było mdło....
Daj w miarę intensywną czerwoną szminkę i trochę różu na policzki. To doda trochę wyrazu. A sukienka piękna.
Stary 2013-08-20, 09:20   #1932
karolinkak121
Przyczajenie

Czesc dziewczynki
Potrzebuje Waszej pomocy! W sobote wesele, mam szafirowa sukienke, bezowe dodatki i nie mam pojecia jak sie pomalowac! mam jasna i wrazliwa cere, niebieskie oczy i brazowe wlosy. Z wlosami ide do fryzjera i zastanawialam sie czy ladnie bedzie to wygladac gdy zrobi mi francuza nie konczac go, wepnie rożę i opusci te luzne juz wloski na bok i zrobi grube loki? co o tym sadzicie?
karolinkak121 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 19:54   #1933
adrijah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karolinkak121 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki
Potrzebuje Waszej pomocy! W sobote wesele, mam szafirowa sukienke, bezowe dodatki i nie mam pojecia jak sie pomalowac! mam jasna i wrazliwa cere, niebieskie oczy i brazowe wlosy.
Szafirowy to dość mocny kolor, ja już bym przy nim za bardzo nie kombinowała, żeby Cię nie przytłoczył, jedynie pomalowałabym całą powiekę błyszczącym beżem i zrobiłabym szafirową kreskę lub podkreśliła dolną powiekę

a paznokcie? planujesz też szafirowe, beżowe czy jakieś inne?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6d73f006002b67f548baf725.jpg (24,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1011406.jpg (130,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d5858ba96da04669311bc5dcc26a0143.jpg (32,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b_3_29047.jpg (25,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04155.jpg (30,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dg18k.jpg (271,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _DSC1754.jpg (33,4 KB, 2 załadowań)

dieta South Beach - moje dietetyczne jadłospisy
na wadze -11,6kg
adrijah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 00:26   #1934
Ewa1711
Raczkowanie

GG do Ewa1711

Witam Wizażanki drogie
Mam kłopot za tydzień mam wesele u siostry, chciałabym wyglądać fajnie po długich poszukiwaniach wreszcie kupiłam sukienkę na tę okazję kolor kobalt/chaber jak kto woli (w załączniku lub więcej tutajhttp://www.sklep.prettygirl.pl/nowosci/544-sukienka.html ) ale teraz kolejny problem... co zrobić z makijażem, fryzurą i dodatkami - żeby nie przesadzić a wyglądać ładnie. Napiszę że włoski mam lekko rudawe, jeszcze będę za pewne w poniedziałek malować jakąś miedzią lub mahoniem, muszę się zastanowić, butki mam takie jak w załączniku. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie rady i każdą pomoc bardzo mi zależy
z góry Wam dziękuję!

PS: wierzę w Waszą moc wizażową
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8773_10201275993930748_1478399105_n.jpg (30,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (20,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg t_p_100.jpg (43,7 KB, 0 załadowań)
Ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie zostaje, drudzy dmą jak wichry, więc zostają po nich serca złamane, jak jakies drzewa po huraganie. A inni wieją jak trzeba. Tyle, żeby wszystko na czas mogło kwitnąć i owocować. I po tych zostaje piękno naszego świata...
Ewa1711 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 15:36   #1935
moolly
Raczkowanie

Hej dziewczyny, proszę o pomoc dziewczyn, które znają się na rzeczy bo ja w ogóle nie mam pojęcia żadnego o makijażu

Mam sukienkę mała czarna z czerwonymi wstawkami tzn takie wcięcia w tali z czerwonych trójkątów i z tyłu zamiast zamka sukienka spięta czerwonymi kokardkami, będę miała czarne szpilki i biżuterię czerwoną.
Jaki mam mieć kolor makijażu? mam brązowe oczy i brązowe włosy.

Z góry dzięki za pomoc

Stressed depressed
But well dressed
moolly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 22:06   #1936
nunuu
Przyczajenie

Dziewczyny dziewczyny ja także szukam pomocy!
Jaki makijaż proponujecie do żółtej sukienki i srebrnych dodatków?
Kolor włosów to czekoladowy brąz, buzia okrągła, oczy brązowe - chciałąbym je optycznie powiększyć
Na co dzień nie maluję oczu cieniami więc odważnych makijaży się troszkę boję, noo ale jak coś się mi naprawdę spodoba to czemu nie : )
liczę na was
nunuu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 13:34   #1937
Nikhedonia59
Przyczajenie

Najważniejsze to łagodnie podkreślić oczy, na usta delikatna szminka i bedzie oki
Nikhedonia59 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 19:49   #1938
Oleczka1719
Przyczajenie

Question Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Okej teraz ja mam problem
Sukienka malinowa ale nie taka ostra tylko "malina ze śmiataną:
pierwszy załącznik to moja sukienka w sztucznym świetle. na żywo bardziej intesywny kolor, drugi załacznik to kolor ktory jest troche przybliżony do mojej.
no i moja twarz/karnacja w 3 załaczniku.
Jaki makijaż odpowiedni będzie? dodam że chce wyglądac na swoj wiek i nie przesadzi z ilościa.fryzura też będzie bardzo delikatna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-08-31 19.21.57.jpg (207,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg malinowa-sukienka.jpg (37,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-08-24-11-32-41.jpg (13,2 KB, 5 załadowań)
Oleczka1719 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 19:16   #1939
M Studio Urody
Przyczajenie

Oleczka1719 moja rada jest taka, że skoro malinowa sukienka to odpada zupełnie make-up w kolorach różowych, fioletowych i pochodnych. Czy na 3 zdjęciu to Ty? Jeśli tak to ze zdjęcia wnioskuje, że masz głęboko osadzone oczy, dlatego też unikałabym ciemnego koloru na powiekach. Wydaje mi się, ze idealnym rozwiązaniem dla ciebie będzie smoky w odcieniach jak na zdjęciu. Buziaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 288a93efbbb1db859551e5a50f9b0d952f802ee0.jpg (18,6 KB, 3 załadowań)
M Studio Urody jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 19:31   #1940
M Studio Urody
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Ewa1711 Pokaż wiadomość
Witam Wizażanki drogie
Mam kłopot za tydzień mam wesele u siostry, chciałabym wyglądać fajnie po długich poszukiwaniach wreszcie kupiłam sukienkę na tę okazję kolor kobalt/chaber jak kto woli (w załączniku lub więcej tutajhttp://www.sklep.prettygirl.pl/nowosci/544-sukienka.html ) ale teraz kolejny problem... co zrobić z makijażem, fryzurą i dodatkami - żeby nie przesadzić a wyglądać ładnie. Napiszę że włoski mam lekko rudawe, jeszcze będę za pewne w poniedziałek malować jakąś miedzią lub mahoniem, muszę się zastanowić, butki mam takie jak w załączniku. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie rady i każdą pomoc bardzo mi zależy
z góry Wam dziękuję!

PS: wierzę w Waszą moc wizażową

Tak na Ciebie patrzę i patrzę i wydaje mi się a wręcz jestem tego pewna, że będziesz pięknie wyglądała w dwóch typach makijażu, załączone. Jeśli chodzi o fryzurkę to luźne upięcie doda Ci subtelności.
Buziaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (10,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 75.jpg (37,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 04bf7f29840b8725a2d3d8a8b0ca2e66.jpg (38,2 KB, 2 załadowań)
Stary 2013-09-03, 20:02   #1941
Oleczka1719
Przyczajenie

czyli stalowe/perłowe /lekkie brązy? ?mój ekran ma jakieś problemy z wyraźnym pokazywaniem kolorów
ewentualnie taki jak w makijażu na załacznikach/ z któryś z znich. tak ta twarz to ja ,oczy mam głęboko osadzone z tym że na zdjęciu mam czarna kredkę na tym drugim co teraz dodałam bardziej chyba widać moje oczęta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (26,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mrhwe6a7gI1qce1y9o1_500.jpg (32,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_ms8tjs9KwG1rxmjqco1_500.jpg (47,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jajajajajaj.jpg (86,6 KB, 3 załadowań)

Edytowane przez Oleczka1719
Czas edycji: 2013-09-03 o 22:11
Oleczka1719 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 22:13   #1942
M Studio Urody
Przyczajenie

dokładnie tak
Stary 2013-09-06, 16:53   #1943
mixell
Przyczajenie

Również mam do Was pytanie. Na imprezie rodzinnej będę miała czarną sukienkę i żółty żakiet... Nie wiem jaki makijaż dopasować i kolor paznokci. Bardzo chciałabym by była to skromna stylizacja, nie czuję się dobrze w czarnych paznokciach, mocnych makijażach itp. Bardzo proszę o radę.

Pozdrawiam
mixell jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 18:29   #1944
BlackCherry_P_
Przyczajenie

Witam
idę niebawem na półmetek, ubieram jasnobeżową sukienkę. Proszę o radę, jaki wykonać makijaż - mam dosyć jasną karnację i zielono-szare oczy, długie, kręcone włosy, nieco ciemniejsze niż ma modelka na poniższy zdjęciu z upatrzoną fryzurą.
Załączniki:
1. sukienka
2. fryzura
3. moje zdjęcie. pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 39473e895e.jpg (78,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury-na-slub.jpg (36,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130831_165506.jpg (35,2 KB, 27 załadowań)
BlackCherry_P_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 13:57   #1945
kajmanka00
Przyczajenie

GG do kajmanka00

ja proponuje blond i smoky eye w kolorze brazu i czerni
bedzie pieknie
kajmanka00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 22:16   #1946
NataliaX89
Przyczajenie

Jaki makijaż do takiej sukienki?

witam. Mam taką sukienkę na wesele - koronka biała, dół miętowy. Dodatki wybrałam czarne. Jestem umówiona do wizażystki. Ale zupełnie nie wiem jaką wybrac fryzurę. Proszę o rady/wskazówki

Paznokcie french.
NataliaX89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 22:22   #1947
NataliaX89
Przyczajenie

Dot.: Jaki makijaż do takiej sukienki?

Zdjęcie sukienki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1429.jpg (58,5 KB, 33 załadowań)
NataliaX89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 20:53   #1948
Fenris
Czekam na Ragnarok

Moim zdaniem ładnie by wyglądał kok.
I paznokcie miętowe.
Dodatki czarne? Ja mam w głowie wizualizację z butami nude
Fenris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 23:10   #1949
Mercury90
Przyczajenie

W tytule pytasz o makijaż, a w wątku o fryzurę - pogubiłam się!

Co do fryzury - zgadzam się z Fenris - kok, najlepiej wysoki, taki dosyć gładki z wypełniaczem. http://g.wieszjak.pl/p/_wspolne/plik...em_glitter.jpg

Czarne buty... moim zdaniem zdecydowanie lepsze będą nude, albo miętowe!
Mercury90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 12:30   #1950
i_likeit
Przyczajenie

Jakie dodatki do sukienki ecru na wesele?? ;)

Witam. Za dwa tygodnie mam wesele. Mam zamiar ubrać się w taką oto sukienke http://www.vinted.pl/kobiety/krotkie...-ogonem-z-tylu. Mój problem polega na tym ze nie wiem jakie dodatki dobrać... Dodam ze mam ciemno brązowe włosy i piwne oczy. Zastanawiam sie takze nad makijazem i fryzurą. nie wiem czy lepiej włoski rozpuszczone czy podpiete w jakiegoś koczka. Prosze o jakies propozycje z góry dziekuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3321696.jpg (48,3 KB, 19 załadowań)
i_likeit jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
bal, biala sukienka, cienie, czarna sukienka, czarne buty, czerwona sukienka, dodatki, dodatki do sukienki, fryzura, kobieta, make- up, makijaz, makijaż, makijaż / oko, makijaż dla nastolatki, makijaż do sukienki, makijaż jaki impreza, makijaż krok po kroku, makijaż niebieski, moda, neonowe kolory, niebieskie oczy, oczy, paznokcie, pomoc, pytania do wizażystki, różowa sukinka, studniówka, studniówka 2015 sukienka, stylizacja, sukienka, sukienka makijaż koralowa, suknia, szafirowa, szminka, ślub, wesele, wieczorek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości