Pomozecie sie mi zmienic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-12-05, 11:31   #1
zobacz
Przyczajenie

Pomozecie sie mi zmienic?

Dziewczyny chodzi mi o moje wlosy i prawie wogole sie nie maluje..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Copy (2) of ja 119.jpg (124,6 KB, 272 załadowań)
zobacz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 13:44   #2
magda120792
Rozeznanie

Dot.: Pomozecie sie mi zmienic?

Witaj
Włosy moim zdaniem masz śliczne. Ja bym zainwestowała w jakiś zestaw do pielęgnacji włosów kręconych, które dodatkowo podkreślą skręt. Na prawdę bardzo Ci pasują te loczki ! Ja też mam kręcone,ale nie pokazuję się w nich , bo mi zwyczajnie nie pasują. Ty natomiast wyglądasz w nich świetnie. Nie ma co ich katować prostowaniem,tylko pielęgnować je Słuchaj, na forum fryzjerskim jest specjalny wątek o pielęgnacji włosów kręconych, jest tam wiele porad i cennych wskazówek (sama się do nich stosuję :P ), koniecznie zajrzyj link : http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=126
Co do makijażu, wypadałoby podkreślić śliczną,niebieską tęczówkę. Myślę, że pasowałyby Ci brązowe,złote,fioletowe,s zare cienie. Zaglądnij na Moje Makijaże, tam dziewczyny dodają na prawdę fajne propozycje. Możesz też skorzystać z youtube, gdzie znajdują się filmiki instruktażowe ,z których dowiesz się jak zrobić makijaż krok po kroku.
Do tego jakiś lekki podkład,bo z tego co widzę to cerę masz ładną. Może jakiś róż/bronzer? Plus wytuszowane rzęsy rzecz jasna . Nie wiem czy dobrze widzę,ale przydałaby się lekka regulacja brwi. Ogólnie nie musisz się zmieniać,bo jesteś śliczną dziewczyną. Mam nadzieję, że moje rady w jakiś sposób Ci pomogą.
Serdecznie pozdrawiam !

"Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma"
Marilyn Monroe

magda120792 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 14:17   #3
zobacz
Przyczajenie

Dziekuje bardzo za odpowiedz na pewno dostosuje sie do wszystkiego co napisalas a z tymi brwiami to juz wogole mam problem bo nie potrafila mi ich wyregulowac nawet kosmetyczka Dziekuje za odpowiedz
Stary 2010-12-05, 16:20   #4
Nicoola
Przyczajenie

Masz piękną delikatną urodę Przede wszystkim nie przyciemniaj włosów (chyba że zależy Ci na "dodaniu sobie takiego pazurka"tak jak na zdjęciu, które załączyłam) . Jeśli chcesz naprawdę radykalnych zmian , to proponuję lekko rozjaśnić włosy (żadnej platyny!! Ewentualnie miodowe odcienie brązu lub blondu ) . Makijaż to nic złego dopóki wyglądasz w nim naturalnie. Nie masz problemów z cerą, a więc jakiś podkład z serii " na lato " , myślę że w drogerii Ci doradzą jaki będzie dobry i dobiorą odpowiedni odcień. Możesz podkreślić swoje oczy. W załącznikach znajdziesz przykłady fajnych lekkich make up'ów ;d
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1218652080.jpg (30,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg makijaz.jpg (30,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg delikatny_kobiecy_makijaz__.jpg (22,8 KB, 8 załadowań)
Stary 2010-12-06, 08:10   #5
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Nicoola wstawila bardzo dobra fryzure, a raczej kolor wlosow (1zdjęcie) możesz właśnie pogłębić swój aktualny kolor włosów, odświeżyć go, a poza tym chyba na zdjęciu masz odrosty?
A jeśli chodzi o make-up to warto troszke podkreslic oko-tuszem, do tego jakis lekki podkład i blyszczyk

buahhot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 10:09   #6
Ewusia2412
Raczkowanie

Smile Dot.: Pomozecie sie mi zmienic?

Piękne oczy!!!!!!!!!To po pierwsze,delikatna uroda.Popieram Nocoolę jeśli chodzi o kolor włosów,ale nie mówię o fotach tylko o tym co napisała- ciepłe odcienie blondu.To,że czekolada na głowie jest modna,nie znaczy,że każdy ma ją mieć+porządek z brwiami+delikatny makijaż+jakiś brązer w kulkach na poliki...i dziewczyna cud!!!!!!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fota.jpg (27,6 KB, 27 załadowań)
Ewusia2412 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 12:22   #7
zobacz
Przyczajenie

Tak mam odrosty robilam brazem a czy jestescie pewne co do tego blondu ?? jednak boje sie troche bo mialam kiedys pasemka blond ale pozniej mialam strasznie wlosy zniszczone i musialam caly czas podcinac wlosy a poza tym to mojemu Chlopakowi podobaja sie dziewczyny w ciemnych wlosach i same rozumiecie.... i wiecie fryzjerka zawsze mi mowila zebym nie robila ciemnych wlosow bo jestem za blada ale kiedys tak sobie zrobilam sama braz i jak poszlam do niej nastepnym razem to byla zachwycona i stwierdzila ze chyba lepiej mi w ciemnych i kurde juz kupilam Casting z LOreala <mrozna czekolada> i czekam.... czy robic czy nie
Stary 2010-12-06, 12:41   #8
Ewusia2412
Raczkowanie

chcesz to rób,ale będą jeszcze ciemniejsze niż teraz.jeśli chodzi o blond to nie sądzę żebyś miała pasemka w odcieniu o jakim mówiłysmy,przypuszczam że dużo jaśniejsze,no a z tym się wiąże farba bardziej rozjaśniająca/niszcząca włosy.Co do upodobań chłopaka to chyba jest z Tobą,a nie z Twoimi włosami...a kto wie moze zakręci go ta zmiana.cokolwiek postanowisz zamieśc fotki.
Ewusia2412 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 14:25   #9
zobacz
Przyczajenie

Ewusia2412 masz racje chlop jest ze mna a nie z moimi wlosami ale jednak mysle ze poki co to zrobie tym co kupilam ale napewno kiedys bedzie jakis jasniejszy bo przekonalyscie mnie moje naturalne wlosy wygladaja tak w sumie nijak sa takie szare pokaze zdjecie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1110.jpg (34,4 KB, 92 załadowań)
Stary 2010-12-07, 11:30   #10
princess12
Raczkowanie

napewno przemaluj sie na ciemniejszy braz ale uwazaj zeby nie byl za ciemny! Strasznie masz fajne wlosy tez chce miec takie naturalne loczki!!! Fryzurke proponuje ci taka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg scheda2.jpg (19,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aph17-1.jpg (24,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loki01.jpg (38,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loki_loczki_krecone_wlosy_fryzura.jpg (15,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wakacyjne-fryzurki_9250_2.jpg (42,1 KB, 2 załadowań)
princess12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 19:25   #11
zobacz
Przyczajenie

Dziewczyny to ja po mroznej czekoladzie przepraszam za to ze nie sa zbyt ostre ale to z imprezy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20101127493.jpg (22,7 KB, 51 załadowań)
Stary 2010-12-10, 19:28   #12
zobacz
Przyczajenie

Mysle ze w ciemnych nie najgorzej i troche podcielam wlosy tak wiec mysle ze jest calkiem calkiem... Dziekuje dziewczyny za wszystkie odpowiedzi
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości