miedziany kolor - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-12-10, 19:12   #1
morbidaniolek
Przyczajenie

miedziany kolor

Witam. Pierwszy raz zakładam wątek tu, na wizażu i mam nadzieje, że ktoś mi pomoże. Obecnie mam taki jasny/średni blond (farbowane) a marzą mi sie miedziane włosy. W sklepach widziałam farby np. Loreal Feria Mango ale wyjdzie u mnie pewnie taka marchewka - owszem ładny kolor ale ja tak drastycznie nie chce. chciałabym taki miedziany blond. Pomyślałam czy można było by zmieszać tą farbe Feria Mango z jakimś innym kolorem blond. Wyjdzie takie coś? nie bede miała rózowych włósów? (słyszałam, ze jak sie farbuje z rudych na blond to tak moze byc) Dlatego pytam Będę wdzięczna za odpowiedz
morbidaniolek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 21:11   #2
juliakczylija
Przyczajenie

Dot.: miedziany kolor

Nie mieszałabym sama farb, bo kolor może wyjść różowy albo marchewkowy. Jeżeli bardzo Ci zależy na tym, aby wyszedł kolor oczekiwany udaj się do fryzjera.
juliakczylija jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 21:46   #3
kathy579
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579
Dot.: miedziany kolor

Cytat:
Napisane przez morbidaniolek Pokaż wiadomość
Witam. Pierwszy raz zakładam wątek tu, na wizażu i mam nadzieje, że ktoś mi pomoże. Obecnie mam taki jasny/średni blond (farbowane) a marzą mi sie miedziane włosy. W sklepach widziałam farby np. Loreal Feria Mango ale wyjdzie u mnie pewnie taka marchewka - owszem ładny kolor ale ja tak drastycznie nie chce. chciałabym taki miedziany blond. Pomyślałam czy można było by zmieszać tą farbe Feria Mango z jakimś innym kolorem blond. Wyjdzie takie coś? nie bede miała rózowych włósów? (słyszałam, ze jak sie farbuje z rudych na blond to tak moze byc) Dlatego pytam Będę wdzięczna za odpowiedz
Witam
i zapraszam na forum dla rudo i miedziano włosych, tam dostaniesz pomoc w sprawie koloru i pielęgnacji:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=193383&page=78

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości