Brak odwagi? Brak pomysłów? Brak zdecydowania? Pomocy :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-12-12, 15:18   #1
Tarhia
Przyczajenie

Niby wszystko jest ok, mamy piękną zimę. Niedługo spotkanie klasowe mojej babskiej klasy i to właśnie skłoniło mnie do rozmyślań... W moim życiu wszystko stanęło w miejscu. Z jednej strony to dobrze, bo Narzeczony ciągle ten sam, bo z Rodzicami kontakty dobre, problemy w nauce (studiach) są, ale umiarkowane i do ogarnięcia... Rzecz w tym, że mimo wszystko co jakiś czas nachodzi mnie chęć aby coś w sobie zmienić... Koleżanki ciągle zmieniają kolory włosów i styl uczesania. Łatwo nie jest, bo nieustannie słyszę "Krócej już się nie obcinaj, długie są świetne", "Trwałej nie rób, masz fajne włosy, a po trwałej to nigdy nie wiadomo", farbowanie włosów odpuściłam po kolejnym farbowaniu kiedy to nałożenie szamponu dało nikłe efekty. Czym mogę zaskoczyć? Kucyk u góry, w który czeszę się na co dzień powoli zaczyna robić mi zakola (starość nieradość ;D), a przedziałek na środku czoła to pozostałość po dwóch kucykach, w które czesałam się kiedyś. Grzywka (taka jak teraz są modne) na prosto byłaby super, ale w przypadku tego przedziałka to chyba niemożliwe bo nie chcę efektu serduszka a nie mam czasu codziennie jej prostować... Jakieś pomysły? Porady? Zamieszczam zdjęcie, choć trochę się wstydzę. Najlepiej coś czym mogłabym zaskoczyć a jednocześnie następnego dnia wrócić do poprzedniego imagu? Kręcenie? Przerabiam to na wszystkich imprezach. Czy ta trwała rzeczywiście jest aż taka tragiczna?

Oto zdjęcia:

I jeszcze drugie:

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-09-14 o 22:26 Powód: usunełam zdjecia na prośbe autorki
Tarhia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 23:29   #2
Tarhia
Przyczajenie

Dot.: Brak odwagi? Brak pomysłów? Brak zdecydowania? Pomocy :)

I co? Mój post przeszedł bez echa?
Może za bardzo się rozpisałam, chciałabym jednodniowo zmienić swój wizerunek.
Stary 2010-12-14, 12:25   #3
behemotkot
Rozeznanie

zdjęcia sa tak małe , że nic nie widać
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 12:35   #4
Szotta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez behemotkot Pokaż wiadomość
zdjęcia sa tak małe , że nic nie widać
Dokładnie Niewiele można na ich podstawie doradzić

I jeszcze jedno. Chodzi ci o zmianę na jeden dzień? Bo piszesz o tym i o trwałej...

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 18:00   #5
Tarhia
Przyczajenie

Najpierw coś na dzień. Potem coś na zawsze, chociaż strasznie się boję. Sorry, dopiero się uczę poruszania po tym forum. U mnie te zdjęcia są całkiem duże, ale spróbuję dodać inne...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0aeaebfdc5.jpg (21,3 KB, 249 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03304.jpg (114,0 KB, 212 załadowań)
Stary 2010-12-16, 19:06   #6
Tarhia
Przyczajenie

A teraz? Postarałam się a tu nadal nadal nic, ech... <niecierpliwka>
Stary 2010-12-17, 15:17   #7
Depresja2010
Zakorzenienie

GG do Depresja2010

grzyweczkę na bok i jasna czekoaldkę proponuje
Depresja2010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 19:40   #8
karolka1980-80
Zakorzenienie

Na dzień możesz sobie zrobić francuza albo kłosa albo masę warkoczyków tylko, że to ostatnie jest dość pracochłonne możesz też pofalować włosy (ja to robię za pomocą francuza albo warkocza) a potem delikatnie związać włosy w kucyk, ale taki bardzo nisko osadzony i tak bardziej na bok.

Jeśli chodzi o zmianę trwałą to uważam propozyję Depresji za trafną, do tego możesz wycieniować włosyna całej długości.
karolka1980-80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 12:40   #9
Tarhia
Przyczajenie

Hmm. Warkocza umiem i lubię. Kłosa umie Mama. Spodobał mi się pomysł z falowaniem włosów za pomocą splotów. Umyję, świeżowysuszone zaplotę warkocz na noc i następnego dnia będą fale. Nie wiem tylko jak to zrobić, żeby nie uzyskać efektu falowanych od połowy. Kiedyś na noc nakręcałam je na twistera i loki wychodziły bardzo fajne tylko właśnie od pewnego miejsca, resztę musiałam wiązać. No i jak z utrwalaniem tego? Pod koniec dnia zwykle miałam już proste (mam ciężkie włosy), czy lepsze psikanie lakierem czy lepsze smarowanie pianką przed zakręceniem? Zaraz zabieram się do roboty.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Jeśli chodzi o czekoladę to kolor jest przepiękny, ale wydaje mi się, że to bardzo drobna zmiana więc poczekam na pierwszy siwy włos. Rozważałam raczej "walnij sobie granatową czerń" albo "tleniony blond", ale widocznie nie wyglądąłabym w tym ciekawie skoro obydwie piszecie o pozostaniu jednak przy brązie. W ogóle to bardzo dziękuję Wam za odzew.
Stary 2010-12-18, 15:52   #10
patusia1230
Raczkowanie

GG do patusia1230

Masz jasne oczy i nie bardzo ciemne brwi.. Wydaje mi się, że rozjaśnienie włosów także by ci pasowało ja bym powiedziała nawet, że jeśli bałabyś się ekstra tlenionego blondu to możesz sobie "strzelić" bombowe, jasne pasemka ślicznie będą wyglądały loki na ciemnym blondzie z jasnym
patusia1230 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 15:53   #11
karolina_wroc_lawek
Raczkowanie

Moim zdaniem blond odpada bo mogą się przypalić włosy... Ja po ostatnim "blond" włosach miałam większosc włosów na grzebieniu !!! Masakra
karolina_wroc_lawek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 18:24   #12
karolka1980-80
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Tarhia Pokaż wiadomość
Hmm. Warkocza umiem i lubię. Kłosa umie Mama. Spodobał mi się pomysł z falowaniem włosów za pomocą splotów. Umyję, świeżowysuszone zaplotę warkocz na noc i następnego dnia będą fale. Nie wiem tylko jak to zrobić, żeby nie uzyskać efektu falowanych od połowy. Kiedyś na noc nakręcałam je na twistera i loki wychodziły bardzo fajne tylko właśnie od pewnego miejsca, resztę musiałam wiązać. No i jak z utrwalaniem tego? Pod koniec dnia zwykle miałam już proste (mam ciężkie włosy), czy lepsze psikanie lakierem czy lepsze smarowanie pianką przed zakręceniem? Zaraz zabieram się do roboty.
Jeżeli chcesz fale na całej długości to wtedy proponuję raczej francuza, ja robię go prawie od samej grzywki więc fale są na całej głowie, o utrwalaniu nie wiem za wiele, bo mi się raczej takie włosy trzymały, zwłaszcza jak jest wilgoć w powietrzu, ale jak już to chyba lepiej lakier
Stary 2010-12-18, 19:59   #13
xcbvr
Przyczajenie

Tarhia masz piękną twarz i rysy do tego świetne włosy. Naprawdę super. Z uwagi na to że masz proste włosy polecam Ci łatwą fryzurę która będzie dla Ciebie fajną alternatywą, możesz ją łatwo zmieniać zaczesując część włosów za uszy. Wiem że mogą czasem przeszkadzać i wchodzić w oczy ale na to jest sprawdzony sposób, sama miałam taką przez jakieś 2 lata. Aby włosy dobrze układały się przy twarzy i były tam w miarę sztywne i proste zastosuj na nie piankę lub lakier aby ich lekko unieruchomić i następnie wysusz. Widzę że zbierasz je czasem do tyłu więc w tym przypadku również możesz tak zrobić i dodać np. przedziałek na boku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b_174298.jpg (79,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b_174292.jpg (60,7 KB, 17 załadowań)
  • Karl LagerfeldThe Guardian, 2007
xcbvr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 18:15   #14
Tarhia
Przyczajenie

Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Mógłby ktoś już usunąć ten temat? (za bardzo się tu otworzyłam a boję się, że ktoś znajomy mnie rozpozna)
Stary 2011-01-15, 20:47   #15
karolka1980-80
Zakorzenienie

Tematu usunąć się nie da, a na podforum metamorfozy nawet zdjęć się nie da usuną, ale to chyba pisze w regulaminie
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości