Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-12-12, 15:03   #1
MysteryMe
Raczkowanie

problem z prostownica

witam,
Mam problem z swoja prostpwnica.Kupilam ja jakies miesiac temu,wszystko bylo ok,ostatnio gdy chcialam ja wlaczyc,pojawila sie czerwona migajaca dioda na rysunku przedstawiajacym przekreslona wanne.Myslalam,ze moze jest mokra w ktoryms miejscu i przetarlam wszystko sucha sciereczka(lacznie z kablem).Jednak dioda miga nadal.Mam paragon i opakowanie po prostownicy,ale nie wiem czy moglabym ja wymienic...A moze nadal uzywac,nie zwracajac uwagi na migajacy znak?Poza nim prostownica spelnia swoja funkcje,szybko sie nagrzewa,prostuje.Co myslicie?
MysteryMe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 15:20   #2
kazia861
Przyczajenie

GG do kazia861
Dot.: problem z prostownica

Jeżeli wszystko działa poprawnie, to raczej nie musisz jej wymieniać, mogłabyś nam pokazać tę migająca diodę ? Tzn. zrobić zdjęcie i wstawić ?
kazia861 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 16:09   #3
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MysteryMe Pokaż wiadomość
witam,
Mam problem z swoja prostpwnica.Kupilam ja jakies miesiac temu,wszystko bylo ok,ostatnio gdy chcialam ja wlaczyc,pojawila sie czerwona migajaca dioda na rysunku przedstawiajacym przekreslona wanne.Myslalam,ze moze jest mokra w ktoryms miejscu i przetarlam wszystko sucha sciereczka(lacznie z kablem).Jednak dioda miga nadal.Mam paragon i opakowanie po prostownicy,ale nie wiem czy moglabym ja wymienic...A moze nadal uzywac,nie zwracajac uwagi na migajacy znak?Poza nim prostownica spelnia swoja funkcje,szybko sie nagrzewa,prostuje.Co myslicie?
wydaje mi sie że ona sygnalizuje ze jest za wilgotno w pomieszczeniu w którym prostujesz wlosy przez co mozesz spowodować zwarcie! prostuj nie w łazience tylko w pokoju!
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 17:48   #4
MysteryMe
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
wydaje mi sie że ona sygnalizuje ze jest za wilgotno w pomieszczeniu w którym prostujesz wlosy przez co mozesz spowodować zwarcie! prostuj nie w łazience tylko w pokoju!
Kotka17,ja wlasnie w pokoju prostujeSprobuje jeszcze w innych gniazdkach,zdjecia nie moge na razie zrobic,ale mniej wiecej wiecie o co mi chodzi.Jedna prostownice juz zniszczylam,moje mieszkanie mialo duzo plesni,woda skapywala z okien a na parapecie trzymalam prostownice i tak oto zakonczyl sie jej zywotNa szczescie od kiedy sie przerowadzilam do innego mieszkania,nie mam tego problemu,wiec nie wiem czemu prostownica mysli,ze prostuje wlosy w lazience albo w wilgotnym miejscu.Dziekuj e za odzew.
MysteryMe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 20:20   #5
_kokeshi_
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość

Piktogram przedstawiający przekreśloną wannę na sprzętach agd to ostrzeżenie by nie używać ich w pobliżu wody.

Czy Twoja prostownica mogła mieć jakiś kontakt z wodą?
Bo jeśli tak to prawdopodobnie gdzieś wewnątrz skropliła się woda i stąd sygnalizacja.
Odstaw ją w jakieś suche i ciepłe miejsce żeby "wyschła".
Jeśli to nie pomoże, a masz specjalną diodę sygnalizującą nieprawidłowości w tym temacie to znaczy, że coś jest nie tak i ja bym się zastanowiła nad zwrotem.
_kokeshi_ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości