Lakiery O.P.I cz. II - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-06-05, 09:37   #1171
zygzak
Raczkowanie

Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

no to chyba niezbyt często się zdarza, bo wiele osób poluje na tą starą wersję i mają problemy z kupnem przez internet bo nie ma żadnych oznaczen. to musial być wyjątkowo porządny sklep.
zygzak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 08:57   #1172
patisonowiec
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zygzak Pokaż wiadomość
no to chyba niezbyt często się zdarza, bo wiele osób poluje na tą starą wersję i mają problemy z kupnem przez internet bo nie ma żadnych oznaczen. to musial być wyjątkowo porządny sklep.

Ja kupuje ze Stanow na ebayu u sprawdzonego sprzedawcy , poniewaz wychodzi taniej niz vb i oni troszke mnie rozczarowali oszukujac
patisonowiec jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 22:28   #1173
guacamole
Wtajemniczenie

Hej wieczornie

Zadziwia mnie ta VB. Ten sam wlasciciel ma tez angelsbeautysupply.com, gdzie kupuje opiki. Roznica taka, ze na tej stronie abs:
1. mniejszy wybor
2. ceny w dolarach lub euro- przecietnie 4,20 euro za lakier, nowe kolekcje 5,5 euro
3. przesylka kosztuje 11 euro
4. przesylaja automatycznie, z pominieciem 'rozbiorki' paczki na czesci i sztukowania np. w Polsce
5. przesylka dochodzi w ciagu mniej wiecej niecalych 2 tygodni, a nie 3, jak z VB - pominiety jest ten nieszczesny Szczecin
6. Mozna zamowic ok. 16 lakierow. Ja zamawiam rowniez rozne inne rzeczy.

Zamawiam do Szwecji. Teraz zamowilam do Polski na sume ok. 250 zlotych z kosztami przesylki. Dlatego do Polski, bo w Szwecji zawsze musze placic clo, a w Polsce sie udaje uchronic te biedne 60 zlotych. W zeszlym tygodniu zamowilam do Polski, bo jade do kraju na urlop.

Oplaca mi sie bardziej ta abs, bo oszczedzam zasadniczo jakies 20-40 zlotych przy paczkach w granicach 250-300 zlotych (z przesylka).

VB w cene lakieru wrzuca i tak koszt jego przesylki ze Stanow do PL, do tego koszt przesylki na terenie kraju..... Ja wole z gory zaplacic ustalone 45 zlotych i miec wsio wyslane bezposrednio, bez przepakowywania...
guacamole jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 18:34   #1174
201604250941
Konto usunięte

Zaaraz zaraz, co mas zna mysli przez pominiety Szczecin? Moze po porstu chca sobie oszczedzic zachodu z poczta, mi dowiozl wlasciciel do domu ostatnio i mowil, ze mozna do nich pojsc do domu i zobaczyc jakie sa lakiery. No tylko ze nie mam teraz adresu ani telefonu, jakos ulica groszkowa chyba.

Edytowane przez 201604250941
Czas edycji: 2011-06-07 o 18:36
201604250941 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 19:55   #1175
t.nina
Raczkowanie

[QUOTE=patisonowiec;272593 52]Nie jestes zadowolona z parlez vous wlasnie sie czaje na niego.
I na MIami Beet moze ktos ma?[COLOR="Silver"]

Parlez-vous taki bez życia mi się wydaje, ale jeszcze może mi się odmienić, ponieważ wszelkiej maści fiolety kocham bardzo. Chyba nie dałam mu szansy, testowałam zimą i było mi buro, a teraz jakoś nie mam na niego nastroju, przestawiłam się na czystsze i żywsze barwy. Na paznokciach w tej chwili A Grape Fit! i nosi się cudownie.

Miami Beet mam, piękny, choć długo się wzbraniałam przed zakupem.

Odszczekuję, P-V mam właśnie na dłoniach i jest cudny + ChG Bogie na stopach.

Edytowane przez t.nina
Czas edycji: 2011-06-10 o 00:26
t.nina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 19:57   #1176
guacamole
Wtajemniczenie

Candycotton!
VB przesyla wszystko do Szczecina, a tam kompletuja cala przesylke. Czesc kosmetykow juz sie prawdopodobnie znajduje w Szczecinie, a czesc dopiero leci ze Stanow. W cenach lakierow VB zawarty jest koszt przesylki ze Stanow. Podlicz: na stronie siostrzanej tej samej firmy angelsbeautysupply lakier kosztuje 4,2 euro, a ten sam na VB ok. 25 zlotych. Dolicz jescze koszt przesylki poczty polskiej/inpostu. Wyjdzie na to, ze lakier bedzie Cie kosztowal jakies 30 zlotych jak nic.
Przy zakupach na stronie angelsbeautysupply
cena najdrozszego lakieru wychodzi mi na jakies 20-25 zlotych maks lacznie z przesylka.
Jak Cie rozumiem, sama kupowalas w VB i mialas mozliwosc powybierania na miejscu. Jesli tak, oczywiscie, kto mieszka blisko osoby kontaktowej sprzedawcy, ten moze sobie powybierac na miejscu, zaplacic pewnie tylko cene te, ktora jest na stronie i juz nie placic zadnych ipostow itp. Ba, mozna nawet nabrac tego cale stado, zaplacic do reki i nie martwic sie clami, bo wszystko i tak juz jest na miejscu.

Osobisci nie narzekam na VB, sa w porzadku, dostalam nawet sporo darmowych giftow za kazdym razem, gdy zamawiam za ok. 300 zlotych.

Z pominieciem Szczecina mialam na mysli przesylke z ich strony angelsbeautysupply. Zamawialam stamtad do Szwecji i zaplacilam 16 dolcow/11 euro za dostarczenie na moj adres. Nie bylo przepakowywania, zadnego inpostu, zadnego przewozu przez Szczecin, tylko bezposrednio ze Stanow do Szwecji. Dlatego pokwapilam sie zamowic z tej samej strony na adres polski, bo w Polsce clo trafia mi sie rzadko, a w Szwecji zawsze.

Wiem, to pokombinowane, ale ja kombinuje, ile wlezie, skoro jestem uzalezniona od lakierow . Usiluje znalezc rozwiazanie jak najtansze i sprawiajace jak najmniej zachodu.
Stary 2011-06-07, 20:11   #1177
t.nina
Raczkowanie

[QUOTE=geonia;27262150]Przejrzałam foty i niestety nic nie wpadło mi w oko . Mam juz duzo podobnych kolorów.
A moze znajdziesz coś jeszcze na wymianę ?

Ciężko mi się rozstać, każdy na swój sposób lubię, choć większość podobna, nie mam takich szaleństw jak Ty, raczej róże, czerwienie, fiolety
t.nina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 20:50   #1178
201604250941
Konto usunięte

I tak sie ciesze jak to jest 30 a nie 50 jak w sklepach. Ale jak sie zamawia wiecej lakierow to ta przesylka sie jakos tam rozmywa, przy dwoch to juz 4zl wiecej od lakieru a nie 8 (tutaj poczta). Aczkolwiek na VB nie maja ostatnio towaru na polkach, co nie kliknelam to nie ma.
Ponoc w tej Szwecji sa najdrozsze opi na swiecie, nie dziwie sie ze kalkulujesz. Nie wiem tylko skad u nas sie biora te ceny w daglasie, seforze i nailbarze, powariowali.
Stary 2011-06-08, 00:40   #1179
guacamole
Wtajemniczenie

Tak, Candy, Szwecja chyba drozsza od Japonii...Przyklady:
lakier Opi zwykly - 150 koron - ponad 60 zlotych
lakier Opi seria DS - 270 koron - ponad 100 zlotych
nawet poczciwy Seche vite kosztuje 120 koron - 48 zlotych, a w Polsce moge go miec za 25 zl.
Poza tym wszystkie kosmetyki tych samych marek sa tu czesto o 50-150 proc. drozsze niz w Polsce.

Fakt, koszty przesylki sie rozmywaja przy wiekszym zamowieniu. Ale jak ktos ma ochote na 2-3 sztuki to nie bedzie oszczedzal tych 10-20 zlotych roznicy, bo to troche szalone.

Patrzylam na linki do sprzedawcow na ebayu podane kilka postow wczesniej przez t.nine. Kurka, to sie calkiem oplaca , zwlaszcza te duety Opi z gratisami. 10-14 dolcow z przesylka

Co do cen amerykanskich marek w Polsce - tez uwazam, ze sa wziete z kosmosu zwlaszcza, ze Polska to ogromny rynek zbytu dla kosmetykow kolorowych i pielegnacji. Kobiety u nas bardzo lubia sie malowac, znaja sie na pielegnacji, sa swiadomymi konsumentkami. Mysle, ze producentowi/dystrybutorowi oplacaloby sie obnizyc cene, bo 50 zet to cena zaporowa. A Opi maja rozne formuly i nie kazdy lakier jest wart tej ceny.
Dla porownania - China Glaze sprzedaje sie w Stanach po ok. 4 dolce, Opi po jakies 6-7, a czesto jeszcze taniej, bo w promocjach. W Polsce relacja ceny China Glaze do Opi to nie jakies 1:1,5, ale 1:2,5. Niezle.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-06-08 o 00:45
Stary 2011-06-08, 08:36   #1180
patisonowiec
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Candycotton!
VB przesyla wszystko do Szczecina, a tam kompletuja cala przesylke. Czesc kosmetykow juz sie prawdopodobnie znajduje w Szczecinie, a czesc dopiero leci ze Stanow. W cenach lakierow VB zawarty jest koszt przesylki ze Stanow. Podlicz: na stronie siostrzanej tej samej firmy angelsbeautysupply lakier kosztuje 4,2 euro, a ten sam na VB ok. 25 zlotych. Dolicz jescze koszt przesylki poczty polskiej/inpostu. Wyjdzie na to, ze lakier bedzie Cie kosztowal jakies 30 zlotych jak nic.
Przy zakupach na stronie angelsbeautysupply
cena najdrozszego lakieru wychodzi mi na jakies 20-25 zlotych maks lacznie z przesylka.
Jak Cie rozumiem, sama kupowalas w VB i mialas mozliwosc powybierania na miejscu. Jesli tak, oczywiscie, kto mieszka blisko osoby kontaktowej sprzedawcy, ten moze sobie powybierac na miejscu, zaplacic pewnie tylko cene te, ktora jest na stronie i juz nie placic zadnych ipostow itp. Ba, mozna nawet nabrac tego cale stado, zaplacic do reki i nie martwic sie clami, bo wszystko i tak juz jest na miejscu.

Osobisci nie narzekam na VB, sa w porzadku, dostalam nawet sporo darmowych giftow za kazdym razem, gdy zamawiam za ok. 300 zlotych.

Z pominieciem Szczecina mialam na mysli przesylke z ich strony angelsbeautysupply. Zamawialam stamtad do Szwecji i zaplacilam 16 dolcow/11 euro za dostarczenie na moj adres. Nie bylo przepakowywania, zadnego inpostu, zadnego przewozu przez Szczecin, tylko bezposrednio ze Stanow do Szwecji. Dlatego pokwapilam sie zamowic z tej samej strony na adres polski, bo w Polsce clo trafia mi sie rzadko, a w Szwecji zawsze.

Wiem, to pokombinowane, ale ja kombinuje, ile wlezie, skoro jestem uzalezniona od lakierow . Usiluje znalezc rozwiazanie jak najtansze i sprawiajace jak najmniej zachodu.

Ja kiedys odbieralam w Szczecoinie , niestety juz nie pozwalaja na to . Beznadziejnie bo bardzo mi to pasowalo.
patisonowiec jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 12:08   #1181
najada_naj
Zadomowienie

Guacamole, jak Ty to robisz, że na ABS wychodzi Ci taniej? Powrzucałam ostatnio do koszyka tam pełno lakierów i chciałam zamówić do PL, ale przesyłka wyszła mi z 46 zł. Zrezygnowałam, wolę jednak tę za 7 zł z VB, no i pewność, że dotrze.
najada_naj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 12:53   #1182
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Guacamole, jak Ty to robisz, że na ABS wychodzi Ci taniej? Powrzucałam ostatnio do koszyka tam pełno lakierów i chciałam zamówić do PL, ale przesyłka wyszła mi z 46 zł. Zrezygnowałam, wolę jednak tę za 7 zł z VB, no i pewność, że dotrze.
Wychodzi mi taniej, bo kupuje wiecej lakierow, a stawka jest plaska dla zamowienia do 16 sztuk - 16 dolcow- 11 euro lub, jak w przypadku zlotowek - wspomniane 46 zlotych. Oplaca sie czasem z kims zgadac i podzielic kosztami przesylki.

Wlasnie zrobilam zamowienie: 2 kolory Opi, 3 China Glaze, krem do rak Opi, usuwacz skorek CND, odtluszczacz do plytek pod lakier zelowy IBD i Top Coat Opi. W sumie 9 rzeczy. NIby na Ebayu mozna kupic taniej pojedyncze sztuki, ale przy wiekszym zamowieniu lub wiekszym opakowaniu produktu - taniej jest w sklepie.

Ps. Abs dociera do adresata , ba, nawet szybciej i sprawniej, choc to ta sama firma.
Stary 2011-06-08, 15:51   #1183
201604250941
Konto usunięte

Im sie pewnie wydaje ze cena stwarzaja luksus i ekskluzywnosc, weszli na polke, ktorej wczesniej nie bylo. A my i tak mamy swoje dojscia. Kupilam w douglasie 2 razy opi bo na prawde nie chcialo mi sie czekac az moze bedzie na internecie dostepny kolor. A tak to jednak przez neta.
Przez to, ze maja taka cene wydaje sie ze to niewiadomo jaka jakosc a to i tak zalezy duzo od lakieru ;/
Stary 2011-06-08, 17:13   #1184
guacamole
Wtajemniczenie

Ja o maly wlos bym kupila w Douglasie Lucky lucky lavender i Pandamonium Pink w 'promocji' 39 zlotych. Kurka, maja kilka zdechlakow sprzed kilku sezonow i spezdaja to na wage zlota. W mojej najblizszej perfumerii, cos na ksztalt dawnej galerii Centrum, ten sam 'spirit' mydlo i powidlo, kosztuje to na polskie ponad 60 zlotych, ale wybor taki, ze nawet sklepy internetowe moglyby sie chowac.

Zeby sprzedawac cos za kokosy, trzeba jeszcze miec co sprzedawac, a nie jakies dozynki po odpuscie.
Stary 2011-06-08, 17:37   #1185
201604250941
Konto usunięte

Taa, zeby chociaz mieli nowe kolekcje w tym daglasie. W seforze to maja ciagle te same swa kolory i top coat, tam w ogole nie sprowadzaja kolekcji. Daglas dalej meczy texasy, cirque de soleil i piratow nie ma i pewnie dlugo nie bedzie. Glupota, piraci z kin znikna to wejda lakiery, juz po modzie, bez sensu.
Stary 2011-06-08, 17:41   #1186
sabbatha
Zakorzenienie

femme de cirque, nie soleil :P

no taki lajf, masa rzeczy do nas później dociera.

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 18:43   #1187
guacamole
Wtajemniczenie

Dobre, dobre to 'meczenie texasow' . Ja wlasnie na sobie mecze zielonego texasa i mysle, ze jest to najpiekniejsza trawiasta trawiastosc, jaka bym mogla sobie wymarzyc. Nic poza tym nie ujmuje mnie w texasach. Nawet drugi kolor, co go tez kupilam, ciemny braz - po prostu ciemny braz, niezly ale bez jakiejs glebi.

Z piratow kupilam sobie Sparrow me the drama, ale jest jeszcze w samolocie . Mysle, ze piraci sa bardzo udana kolekcja, tyle ze niedostepna...
Stary 2011-06-08, 18:52   #1188
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

W kupkosmetyk dostępna Tyle,że droga jak w dougu czy sepho

mhm0808 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 22:25   #1189
Malika_
Raczkowanie

A nie chce ktoś paradoxal chanel? kupiłam w polsce, nie tester.
przyjmę za niego jakieś opiki, orliki, essie tez.
Kurcze nie moge sie do niego przekonać, 3 razy malowany.
Malika_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 22:32   #1190
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia

Cytat:
Napisane przez Malika_ Pokaż wiadomość
A nie chce ktoś paradoxal chanel? kupiłam w polsce, nie tester.
przyjmę za niego jakieś opiki, orliki, essie tez.
Kurcze nie moge sie do niego przekonać, 3 razy malowany.
a jakie kolory by Cie interesowaly?
lalesia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 22:38   #1191
Malika_
Raczkowanie

coś fajnego do frencha, ale nie mocno kryjącego, wpadającego w róż
jakis mocny biały, równierz dobry do frencha
jakiś ładny fiolecik
choruje na Gargantuan Green Grape, It's totally forth worth it
na hologramowe,
Generalnie wiele rzeczy, zalezy co mi się po swatchach spodoba
Malika_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 23:03   #1192
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia

Poszukuję zawzięcie I Juggle... Men
Ma któraś na zbyciu?
Stary 2011-06-09, 11:18   #1193
viki79
Zakorzenienie

ja mam sporo do oddania/wymiany, ale nie I juggle.

viki79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 14:11   #1194
201604250941
Konto usunięte

No to femme de cirque xD podoba mi sie sukienka modelki z tej kolekcji.

Piratow bardzo bym chciala zobaczyc, kolory na czasie, ale jak to tu dotrze to juz bedzie inna moda. Mermaids Tears chcialam zobaczyc jak wyglada, na zywca zawsze jednak inaczej.

Ja mam z Texasow jeszcze Austin-tatious turkus, zastanawialam sie czy ten czy inny podobny, ale wzielam ten i zaluje, 5 warstw minimum... Wiecie same jak to trudno zrobic zeby cos takiego wyschlo i sie nie rozwalilo. Z zelkiem to samo, stres zeby czegos nie dotknac. Nie wiem co to jest z ta kolekcja, jakis niewypal.
Stary 2011-06-09, 14:49   #1195
Damaris_
Zadomowienie

Skull and Glossbones
Uwielbiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5815054066_124257a9c4.jpg (108,1 KB, 49 załadowań)
Stary 2011-06-09, 16:38   #1196
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
No to femme de cirque xD podoba mi sie sukienka modelki z tej kolekcji.

Piratow bardzo bym chciala zobaczyc, kolory na czasie, ale jak to tu dotrze to juz bedzie inna moda. Mermaids Tears chcialam zobaczyc jak wyglada, na zywca zawsze jednak inaczej.

Ja mam z Texasow jeszcze Austin-tatious turkus, zastanawialam sie czy ten czy inny podobny, ale wzielam ten i zaluje, 5 warstw minimum... Wiecie same jak to trudno zrobic zeby cos takiego wyschlo i sie nie rozwalilo. Z zelkiem to samo, stres zeby czegos nie dotknac. Nie wiem co to jest z ta kolekcja, jakis niewypal.
Ja akurat uważam texasowe żelki za wyjątkowo udaną kolekcję Wbrew moim oczekiwaniom kryją bardzo dobrze już po 3 warstwach i wyglądają niesamowicie lustrzanie, soczyście, jakby cały czas były mokre. Schną przy tym błyskawicznie. Szkoda tylko, że kolory są do siebie bardzo podobne, np too hot pink to hold'em i do you think i'm texy to praktycznie takie same kolory na paznokciu mimo, że w buteleczkach wyglądają trochę inaczej.

Z femme de cirque posiadam jaśniusieńki, przejrzysty róż In the spot-light pink, który wręcz idealnie nadaje się do frencha Jest całkowicie przejrzysty, więc nie zamazuje białej końcówki jednocześnie zostawiając przepiękną, różową poświatę na paznokciu, no po prostu ideał

Piraci z kolei to fajne pastele, jednak nie specjalnie oryginalne Jedyne niepowtarzalne odcienie to właśnie wyżej pokazany Skull ank Glossbones oraz ten pastelowy zgniły zielony. Mermaid's tears również bardzo mi się podoba, jednak wydaje mi się, że mam identyczny z firmy Orly Ancient jade, ale jak w końcu kupię syrenkę to dopiero porównam
Stary 2011-06-09, 17:28   #1197
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Ale właśnie piraci są na kupkosmetyk teraz,już

Stary 2011-06-09, 17:52   #1198
201604250941
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ale właśnie piraci są na kupkosmetyk teraz,już
Ale ja ich che w daglasie a nie na necie, zobaczyc, wziac do reki, probnik przylozyc.

Efekt zelkow jest ciekawy i soczysty, to prawda, ale mogly byc nieco bardziej napigmentowane.
Stary 2011-06-09, 17:53   #1199
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Ale ja ich che w daglasie a nie na necie, zobaczyc, wziac do reki, probnik przylozyc.
Ano;ale w Warszawie i w Łodzi i chyba w Gdańsku (?) KK ma stacjonarne sklepy
Jak chcesz,to Ci mogę obejrzeć
Bo mam blisko

Stary 2011-06-09, 21:01   #1200
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia

No to może chociaż Teenage Dream macie na zbyciu
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości