Lakiery O.P.I cz. II - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-09-25, 14:16   #1411
kaja2301
Zakorzenienie

Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

ja mam jeden glitterek, bring on the bling jest BOSKI, moge wstawic jakies zdjecia jesli chcecie, tylko no wlasnie zmywanie
ten rozowo szampanski mnie kusi, to taki kolorek w moim stylu...

jesli chodzi o kolekcje francuska i hiszpanska, ja mam z hiszpanskiej barefoot in barcelona i bardzo go lubie, a z francuskiej you dont know jacques. BiB bardzo lubie ten drugi tez mi sie podoba, ale w 100% w moim stylu to on nie jest

@lalesia,
nie cieszy sie popularnoscia mowisz, w miescie gdzie mieszka moja babcia, jest na to SZAŁ wsrod wszystkich od 15 do 60 lat. Naprawde w jakimkolwiek sklepie z kosmetykami na hasło "pękające lakiery' wyskakuje 5 ekspedientek zajaranych tematem

Edytowane przez kaja2301
Czas edycji: 2011-09-25 o 14:22
kaja2301 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 15:45   #1412
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Małg!!!!! Fajne te kolory w promo! Robię zakusy na I juggle men, bo chcę jakiegos ładnego nawierzchniowca na moje smutne nadgniłe buraki
Jak chcesz,to Ci kupię;ten sklepik warszawski to zaraz koło mnie jest

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Podliczyłam moje Opiki - jest ich 55 + 8 w drodze
Z Orly nie jest wiele lepiej - 45 (a z najnowszych kolekcji, które wejdą w listopadzie też mam już 3 na szybko upatrzone)
No i jeszcze kilka Chinek...
Kurde, powinnam się leczyć...
Rządzisz

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość

@lalesia,
nie cieszy sie popularnoscia mowisz, w miescie gdzie mieszka moja babcia, jest na to SZAŁ wsrod wszystkich od 15 do 60 lat. Naprawde w jakimkolwiek sklepie z kosmetykami na hasło "pękające lakiery' wyskakuje 5 ekspedientek zajaranych tematem
a jakie to miasto? Tam powinni swój sklep otworzyć,trzeba im (KK) podpowiedzeć

mhm0808 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 15:55   #1413
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Wiem, wiem, widziałam, śledzę regularnie KK Myślę, że jeszcze trochę zjadą z ceny pękaczy, bo jednak to wykończenie nie cieszy się specjalną popularnością w Polsce, z tego co mi Panie w KK mówiły... Sprzedają max 5 shatterów na miesiąc w sprzedaży wysyłkowej

Podliczyłam moje Opiki - jest ich 55 + 8 w drodze
.

Masz może ten różowy szimero- gliterek, co towarzyszy pękaczowi, z kolekcji Sereny?
Fakt, gliterki paskudnie się zmywaja i wszędzie pozostawiaja pyłek.
Co do liczby OPIków - cóż, jesteś przodowniczką idei

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
j
@lalesia,
Trendy babki

Co do beżyków, ja własnie wzdycham do tego francuskiego 'Jacka' , ale jakoś nigdy się nie potrafię naniego zdecydować. Z tej gamy kolorystycznej mam kanadyjskiego Chocolate Moose - piekny, prawdziwie mlecznoczekoladowy beż z maleńkim rózowym podtekstem. Tzn. różu nie widać, ale w porównaniu do Jaques czy BiB, nie ma w nim tej cieplutkiej tonacji BiB ani szaro-zielonego podtekstu Jacques.
guacamole jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 15:57   #1414
czesterka
Zakorzenienie

GG do czesterka

Cytat:
Prababcie miałam . Gdyby zyła, miałaby chyba ze 140 lat . Moja babcia w tym roku 'skończyłaby' 111. Wszelkie starsze panie z mojej rodziny to byly pozytywnie zakręcone wariatki Babciu Broniu, Helenko i Stasiu, wybaczcie epitety : hahaha:

Jakie masz minisy od Essie? Jakie są ich 'kremy'?
To masz super geny

Od Essie mam z miniatur kolekcje wiosenną 2011
niektóre ciężko kryją, ale na pędzelki nie mogę narzekać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg essiespring2011collection.jpg (285,6 KB, 20 załadowań)
czesterka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 16:00   #1415
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

--
Wielkie dzięki!!!!! Pewnie do czasu mojego nawiedzenia, go juz by nie było. Myślę, że przed samym wyjazdem zajrzę na stronkę i może coś zamówię, bo jednak ceny mają fajne, choć wybór maleńki.

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
To masz super geny

Od Essie mam z miniatur kolekcje wiosenną 2011
niektóre ciężko kryją, ale na pędzelki nie mogę narzekać
Geny, jak geny, tylko mój facet ze mną zdzierży do 100-ki
Aaaaaaaaaa to te.... zstanawiałam się nad nimi, bo moglam je taniej kupić w sieci, ale padło na te 'resort 2011'. Jakie masz zdanie o tym lazurowym niebieskim?
Stary 2011-09-25, 16:05   #1416
warzywniak
Raczkowanie

Cytat:
który bo nie zarejestrowałam?
warzywniak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 16:07   #1417
czesterka
Zakorzenienie

GG do czesterka

Cytat:
Geny, jak geny, tylko mój facet ze mną zdzierży do 100-ki
Aaaaaaaaaa to te.... zstanawiałam się nad nimi, bo moglam je taniej kupić w sieci, ale padło na te 'resort 2011'. Jakie masz zdanie o tym lazurowym niebieskim?
To ja zaczęłam zamiast o facecie myśleć o lakierach - ile uzbierasz do tej 100tki
Coat Azure to akurat mój ulubieniec z tej kolekcji Bardzo go lubie, na tej stronie jest dobrze uchwycony kolor http://lacquerwear.com/polish-review...rom-walgreens/
Jeszcze ten nude - topless&barefood jest fajny, bo mi pasuje do karnacji Tzn. to chyba mój idealny cielisty lakier
A za tym różykiem i fioletem nie przepadam, nawet nie malowałam nimi jeszcze
czesterka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 16:15   #1418
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Wielkie dzięki!!!!! Pewnie do czasu mojego nawiedzenia, go juz by nie było. Myślę, że przed samym wyjazdem zajrzę na stronkę i może coś zamówię, bo jednak ceny mają fajne, choć wybór maleńki.
Mały wybór,to fakt;ale z doświadczenia wiem,że oni te promocyjne lakiery w mig wyprzedają,więc się decyduj!!! Podejdę w tygodniu i kupię,za miesiąc ich nie będzie raczej.

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez warzywniak Pokaż wiadomość
który bo nie zarejestrowałam?
kupkosmetyk mają cztery sklepy stacjonarne (to takie bardziej hurtownie nawet) i warszawski sklep jest niedaleko ode mnie,przy placu Narutowicza , na Barskiej (mój syn chodzi do szkoły na Barskiej

Stary 2011-09-25, 16:22   #1419
Rayne
Wtajemniczenie

Cytat:
kupkosmetyk mają cztery sklepy stacjonarne (to takie bardziej hurtownie nawet) i warszawski sklep jest niedaleko ode mnie,przy placu Narutowicza , na Barskiej (mój syn chodzi do szkoły na Barskiej
Meh, tak chciałam coś sobie kupić z Tobą, rzuciłam się na stronkę, a tam... nic dla mnie :/ Niepisane mi nowe OPI.
Stary 2011-09-25, 16:28   #1420
kaja2301
Zakorzenienie

moja przyjaciolka wlasnie ma te essie co czesterka pokazala, ladne one są

moja babcia mieszka w Grodzisku Mazowieckim i tak Wam powiem, że raz od niej pozyczalam czerwony shatter jakiejs nieznanej firmy...

Jack to jednak nie jest moj ulubiony lakier, kupilam go z mysla o mojej mamie i ona go wiecej uzywa niz ja Chocolate Moose, poluje na niego owszem, chociaz juz mam za dużo brązów bo san tan tonio, barefoot, over the taupe, jack wlasnie i suzi says da

gdzie dokladnie przy Narutowicza jest ten sklep? widze ze maja ten silver shatter w konkurencyjnej cenie, niech mi ktos napisze z reku na sercu czu sadzicie ze jest sens go kupowac do piratków?

Edytowane przez kaja2301
Czas edycji: 2011-09-25 o 16:32
Stary 2011-09-25, 16:42   #1421
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Kaju jest mapka na stronie - od Narutowicza odchodzą ulice i na Barskiej jakieś 200 m po lewej jest sklep Beauty In czy jakoś podobnie

Właśnie rozważam,czy nie kupić over the taupe Myślicie,że jeśli mam Jaquesa,to warto? Na swatchach wyglądają bardzo podobnie....

Stary 2011-09-25, 16:44   #1422
kaja2301
Zakorzenienie

ja o wiele bardziej wole over. Jest wg mnie po prostu ladniejszy... Jacques to takie błotko, ale wiem ze sporo osob lubi ten kolor

jakas ślepa jestem nie moge znalezc

Edytowane przez kaja2301
Czas edycji: 2011-09-25 o 16:46
Stary 2011-09-25, 16:46   #1423
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
ja o wiele bardziej wole over. Jest wg mnie po prostu ladniejszy... Jacques to takie błotko, ale wiem ze sporo osob lubi ten kolor
Ale różni się od Jaquesa?
Możesz spróbować dla mnie opisać różnice?

Stary 2011-09-25, 16:51   #1424
guacamole
Wtajemniczenie

Czesterka, do setki - no nie wiem, z pewnością sporo wymienię
Właśnie obejrzałam te fotki i kolory prezentują się bardzo ciekawie. Niebieski wygląda fantastycznie, beż też jest cool. Zlukam resztę

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:

moja babcia mieszka w Grodzisku Mazowieckim i tak Wam powiem, że raz od niej pozyczalam czerwony shatter jakiejs nieznanej firmy...

Jack to jednak nie jest moj ulubiony lakier, kupilam go z mysla o mojej mamie i ona go wiecej uzywa niz ja Chocolate Moose, poluje na niego owszem, chociaz juz mam za dużo brązów bo san tan tonio, barefoot, over the taupe, jack wlasnie i suzi says da
Mam tego czekoladowego musa na wymianę, bo choć piekny i ma dobrą formułe, od zakupu w czerwcu uzyłam raz. Jak co, będę go miała ze sobą.

Spytaj babci o najmodniejsze trendy w shatterach jak jeszcze powiesz, że babcia jeździ na rolkach, to ma mój wielki szacun
Stary 2011-09-25, 16:55   #1425
kaja2301
Zakorzenienie

Cytat:
Ale różni się od Jaquesa?
Możesz spróbować dla mnie opisać różnice?
http://3.bp.blogspot.com/_9Bzu23XegB...e+Swatches.jpg

różni się zdecydowanie. jak dla mnie ta foteczka dosc dobrze je oddaje, over to taki brąz jednak, z tym że przybrudzony, a jack 'niewiadomoco' niby ciemny brąz, ale ja czasami widze w nim troche fioletu, ale ogolnie to taki kolor ziemi. Jak patrzę na nie w buteleczkach to faktycznie nie ma sporej roznicy, na paznokciu 2 zupelnie inne kolory wg mnie. Kurcze no nie umiem chyba dobrze wyjasnic, ale na tym zdjeciu to dobrze widać

@guacamole
spytam, ale ona to wlasnie czerwony shatter na białe albo granatowy na rolkach nie jezdzi

Edytowane przez kaja2301
Czas edycji: 2011-09-25 o 16:57
Stary 2011-09-25, 16:56   #1426
guacamole
Wtajemniczenie

Małg, ja zdecydowana jestem na ten 'I juggle men'. Wielkie dzięki. Masz u mnie 2 Hiszpany.
Ktos może ma ochotę na trzeciego Hiszpana 'Can you tapas this?' Ładna ciemna rodzyna w slońcu, w sztucznym swietle wygląda bardziej na brunatny brąz. Kolor, myślę, dla amatorek ciemnych lakierów, wszelkich głebokich brązów, czarnych wiśni i cieplejszych fioletów. Mi sie Tapas dubluje z 2 sprezentowanymi mi chanelami.
Stary 2011-09-25, 16:58   #1427
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia

Cytat:
Masz może ten różowy szimero- gliterek, co towarzyszy pękaczowi, z kolekcji Sereny?
Fakt, gliterki paskudnie się zmywaja i wszędzie pozostawiaja pyłek.
Co do liczby OPIków - cóż, jesteś przodowniczką idei

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Chodzi o Rally Pretty Pink? Ten co towarzyszył czerwonemu pękaczowi? Jeśli o ten chodzi, to mam Z resztą mam wszystkie Sereny z wyjątkiem Pros&Bronze (który pewnie i tak dokupię) oraz Spark de Triomphe (który średnio mi się podoba a poza tym jest zmywaniowym horrorem )

Wiem, że pękacze cieszą się sporym powodzeniem w Polsce, ale te z OPI są po prostu dla większości fanek lakierowych nowości zbyt drogie. Z reszta nie ma co się dziwić, regularna cena sprzedaży 45zł ja prawie wszystkie swoje Opiki kupowałam na Transdesign, Ebay lub ewentualnie w promocjach Kup Kosmetyk
lalesia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 17:04   #1428
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
http://3.bp.blogspot.com/_9Bzu23XegB...e+Swatches.jpg

różni się zdecydowanie. jak dla mnie ta foteczka dosc dobrze je oddaje, over to taki brąz jednak, z tym że przybrudzony, a jack 'niewiadomoco' niby ciemny brąz, ale ja czasami widze w nim troche fioletu, ale ogolnie to taki kolor ziemi. Jak patrzę na nie w buteleczkach to faktycznie nie ma sporej roznicy, na paznokciu 2 zupelnie inne kolory wg mnie. Kurcze no nie umiem chyba dobrze wyjasnic, ale na tym zdjeciu to dobrze widać

@guacamole
spytam, ale ona to wlasnie czerwony shatter na białe albo granatowy na rolkach nie jezdzi
Szacun dla babci i tak się nalezy Ja tu mlodsza, a dość konserwatywna w wyborze kolorów

Dobra fotka. Rzeczywiście francuski Jacek jest błotkowy.
Ja jeszcze znalazlam porównania różnych cielistych czekoladek. Bardzo ładne zdjęcia.
http://www.nailgalore.my/2011/01/opi...refoot-in.html

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Chodzi o Rally Pretty Pink? Ten co towarzyszył czerwonemu pękaczowi? Jeśli o ten chodzi, to mam Z resztą mam wszystkie Sereny z wyjątkiem Pros&Bronze (który pewnie i tak dokupię) oraz Spark de Triomphe (który średnio mi się podoba a poza tym jest zmywaniowym horrorem )

Wiem, że pękacze cieszą się sporym powodzeniem w Polsce, ale te z OPI są po prostu dla większości fanek lakierowych nowości zbyt drogie. Z reszta nie ma co się dziwić, regularna cena sprzedaży 45zł ja prawie wszystkie swoje Opiki kupowałam na Transdesign, Ebay lub ewentualnie w promocjach Kup Kosmetyk
A jak się aplikuje ten Rally Pretty Pink? Ma w sobie zlota poswiatę? Lubię tak delikatnie wmiksowane złoto, zwłaszcza jesienią

To prawda, 45 zl to duzo. Mnie moje Opi kosztują przeciętnie 22-27 złotych, zaleznie od kursu dolara, ewentualnego cła. teraz pewnie bedzie drożej, bo waluta się ceni.
Stary 2011-09-25, 17:09   #1429
sabbatha
Zakorzenienie

ma sporo złota, nawet więcej chyba niż tego drugiego koloru dziwnego. I to nie glitter tylko glassfleck wiec sie ok zmywa (może troche sie rozlezc po palcach ale nie ma tragedii).

Nie chce ktoras kupic za 20 zł Simply Smahing? Bo mam dupe z innej firmy z włoch

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 17:09   #1430
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia

Cytat:
Szacun dla babci i tak się nalezy Ja tu mlodsza, a dość konserwatywna w wyborze kolorów

Dobra fotka. Rzeczywiście francuski Jacek jest błotkowy.
Ja jeszcze znalazlam porównania różnych cielistych czekoladek. Bardzo ładne zdjęcia.
http://www.nailgalore.my/2011/01/opi...refoot-in.html

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

A jak się aplikuje ten Rally Pretty Pink? Ma w sobie zlota poswiatę? Lubię tak delikatnie wmiksowane złoto, zwłaszcza jesienią

To prawda, 45 zl to duzo. Mnie moje Opi kosztują przeciętnie 22-27 złotych, zaleznie od kursu dolara, ewentualnego cła. teraz pewnie bedzie drożej, bo waluta się ceni.
Rally Pretty Pink aplikuje się zupełnie bezproblemowo, jednak wymaga 3 warstw do pełnego pokrycia pazurka. Wygląda naprawdę imponująco! Pod niektórymi kątami to prawie samo złoto, z innej strony z kolei róż a przeważnie wygląda jak róż ze złotą poświatą. Przepiękny kolor! Aż zastanawiam się, czy nie wziąć go teraz w promocji KK na zapas, ale z kolei czerwony pękacz prawie do niczego mi nie pasuje, więc całe kombo nie bardzo mi potrzebne. Czerwony shatter jest prawie żelowy, więc na jakimkolwiek ciemniejszym kolorze wygląda jak brąz a nie czerwień. Jedynie z pomarańczowym dobrze się komponuje, ale takie połączenie to już kwestia gustu.
It's my year już tak dobrze nie wygląda jak Rally Pretty, chociaż z założenia są podobne. Jednak róż lepiej komponuje się ze złotem niż wyblakły fiolet
Stary 2011-09-25, 17:16   #1431
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ma sporo złota, nawet więcej chyba niż tego drugiego koloru dziwnego. I to nie glitter tylko glassfleck wiec sie ok zmywa (może troche sie rozlezc po palcach ale nie ma tragedii).
Dzieki za oświecenie, Sabbatha . Ja nie do końca rozróżniam formuły. Dla mnie to podzial funkcjonuje taki: straszna perła, mealiczna perła, frost, jakieś drobinki, neon, glitter co się slabo zmywa i krem.

Spojrzę w sieć na swatch-e, może się napalę na ten 'dziwny drugi kolor'
Stary 2011-09-25, 17:16   #1432
kaja2301
Zakorzenienie

@lalesia,
napisz bardzo prosze jakie masz zdanie nt tego silver shattera i jak on wyglada z piratkami chociaz 'bardzo fajnie' ?
Stary 2011-09-25, 17:18   #1433
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Rally Pretty Pink aplikuje się zupełnie bezproblemowo, jednak wymaga 3 warstw do pełnego pokrycia pazurka. Wygląda naprawdę imponująco! Pod niektórymi kątami to prawie samo złoto, z innej strony z kolei róż a przeważnie wygląda jak róż ze złotą poświatą. Przepiękny kolor! Aż zastanawiam się, czy nie wziąć go teraz w promocji KK na zapas, ale z kolei czerwony pękacz prawie do niczego mi nie pasuje, więc całe kombo nie bardzo mi potrzebne. Czerwony shatter jest prawie żelowy, więc na jakimkolwiek ciemniejszym kolorze wygląda jak brąz a nie czerwień. Jedynie z pomarańczowym dobrze się komponuje, ale takie połączenie to już kwestia gustu.
It's my year już tak dobrze nie wygląda jak Rally Pretty, chociaż z założenia są podobne. Jednak róż lepiej komponuje się ze złotem niż wyblakły fiolet
...no bo ja własnie rozważam ktoryś z tych dwóch kolorów. Fakt, shatter mi nie potrzebny, bo mam niezbyt duże paznokcie i by mi jeszcze zniknęły , ale ten złoty róż, właśnie, zastanawiam się, czy sprzedają go oddzielnie.
Stary 2011-09-25, 17:23   #1434
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia

Cytat:
@lalesia,
napisz bardzo prosze jakie masz zdanie nt tego silver shattera i jak on wyglada z piratkami chociaz 'bardzo fajnie' ?
Srebrny shatter przepięknie się mieni, jednak nie najlepiej pęka a przez to słabo odsłania kolor bazowy. Ale taki niestety urok shimmerowych pękaczy Mnie najbardziej podoba się z ciemniejszymi lakierami, na granacie pięknie się prezentuje Pęka w takie większe płaty, nie tworzy takiego fantastycznego, drobniutkiego wzorku jak czarny czy czerwony shatter. Z piratami nie próbowałam, ale jak zrobię testy to dam znać Na swatchach takie połączenie również bardzo mi się podoba, szczególnie ze Sparrow me the Drama

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Dzieki za oświecenie, Sabbatha . Ja nie do końca rozróżniam formuły. Dla mnie to podzial funkcjonuje taki: straszna perła, mealiczna perła, frost, jakieś drobinki, neon, glitter co się slabo zmywa i krem.

Spojrzę w sieć na swatch-e, może się napalę na ten 'dziwny drugi kolor'
Sama nie wiem, jak nazywa się takie wykończenie, ale wiem za to, że to chyba moje ulubione Składa się z w całości z multum niewielkich drobinek, trochę większych od shimmera, jednak znacznie mniejszych niż w brokatach/glitterach. Nie są one zawieszone w jakimś innym bazowym kolorze, jak ma to miejsce w shimmerach, tylko same te drobinki właśnie tworzą cały kolor. Dlatego wymagają większej liczby warstw do pełnego pokrycia. Ale ten typ wykończenia jest naprawdę świetny we współpracy - przepięknie mieni się w słońcu, łatwo nakłada nie pozostawiając smug ani nierówności i zmywa się całkowicie bezproblemowo. Jedyna wada to fakt, że wymaga topcoatu dla lepszego połysku, gdyż sam nie jest specjalnie świecący.
Stary 2011-09-25, 17:31   #1435
kaja2301
Zakorzenienie

no tak sie zastanawiam nad tym, chcialabym tym dopelnic moja kolekcje piratow ale nie wiem czy warto nawet za te 35zł. Chcialabym zeby ten efekt byl taki jakby na paznokciach byly poprzyklejane kawaleczki folii aluminiowej haha
Kusi mnie też złoty do różowego
Stary 2011-09-25, 17:46   #1436
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia

Cytat:
no tak sie zastanawiam nad tym, chcialabym tym dopelnic moja kolekcje piratow ale nie wiem czy warto nawet za te 35zł. Chcialabym zeby ten efekt byl taki jakby na paznokciach byly poprzyklejane kawaleczki folii aluminiowej haha
Kusi mnie też złoty do różowego
Jak folia nie wygląda, ale jest bardzo błyszczący, szczególnie jak się topcoat nałoży.
Złoty w drodze, zdam relację jak doleci, ale myślę, że będzie podobny do srebrnego
Stary 2011-09-25, 19:16   #1437
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Jednak przesiadywanie na tym wątku mi chyba nie służy: teraz nabrałam ochoty na zastawik Rally Pretty Pink (promocja!!!); na czekoladowy mus i na wiele,wiele innych,które przy okazji tropienia fotek w sieci dojrzałam

Stary 2011-09-25, 19:57   #1438
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia

Cytat:
Jednak przesiadywanie na tym wątku mi chyba nie służy: teraz nabrałam ochoty na zastawik Rally Pretty Pink (promocja!!!); na czekoladowy mus i na wiele,wiele innych,które przy okazji tropienia fotek w sieci dojrzałam
uff jakie to szczęście, że na razie nie trawię błotnych brudasów
Stary 2011-09-25, 20:31   #1439
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
uff jakie to szczęście, że na razie nie trawię błotnych brudasów
Miałabyś problem, bo teraz każda nowa kolekcja jest taka.... bagienna Chwasty, glony, wodorosty, muł i jakaś jedna wielka glina .

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Mhm, ja tez mam ochote na ten kolor, ale nie bardzo wiem, co zrobić z pękaczem. Ja nie pękam i w tym problem. Ja bagienno-mszasta.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Ps. Własnie nalozyłam sobie farbę do włosów i nastój na malowanie pazurków mi przeszedł. Ten zaaapach przy nakladaniu . Nie mam juz motywacji do walki z glitterem na paznokciach i 'cudnie' pachnącym zmywaczem Cóż, dzisiejsza niedziela to dzień obdrapanych ogryzków.
Stary 2011-09-25, 20:37   #1440
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:

Mhm, ja tez mam ochote na ten kolor, ale nie bardzo wiem, co zrobić z pękaczem. Ja nie pękam i w tym problem. Ja bagienno-mszasta.
Mi to w ogóle tak średnio po drodze z takimi kolorami,ale jakoś ten zestaw mnie zauroczył DO pękaczy zaś jak pies do jeża
Jak Ty taka niewyrażna,to czego moje hiszpany oddajesz?

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości