Lakiery O.P.I cz. II - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-10-07, 00:27   #1561
guacamole
Wtajemniczenie

Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
a to seche vite to kropelki jakies....?
sprzedaja to w vb?
To bezbarwny dosc gesty lakier. Sprzedaja to w VB, ok. 30 zl.
Tak wyglada mala i duza butelka.
http://www.8ty8beauty.com/nail_treat...seche-vite.gif

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

Dobranoc Dziewuszki, spadam do slubnego, bo mnie z czelusci nawoluje.

Kaja, Seche bierz w ciemno, nie zawiedziesz sie. Tylko nakladaj go nie od razu, a po minucie od nalozenia emalii, nie bedzie jej wtedy kurczyl ani nie zabrudzi sobie pedzelka. U mnie wysuszyl az 10 wartsw roznych lakierow, gdy nie chcialo mi sie zmywac , a po leniwemu kladlam codziennie nowy kolor.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-10-07 o 00:25
guacamole jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 00:49   #1562
kaja2301
Zakorzenienie

na razie masm top coat opi, ale jak mi sie skonczy biore wobec tego tamten

tez juz ide spać
kaja2301 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 08:32   #1563
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Dziewczyny z Warszawy w sob i niedzielę w hali Expo na Prądzyńskiego - targi jesień 2011
Będzie mnóstwo firm min. Opi i Essie - jak rozmawiałam z panią z firmowego salonu Opi, powiedziała,że na targach będą nowości i promocje lakierów (oczywiście bez żadnych konkretów).
Może ktoś się wybiera????
Powiem szczerze,że ja bym się wybrała To bardzo blisko mnie - dosłownie z 15 min rowerem
Tylko za wstęp trzeba zapłacić 25pln więc żeby się opłacało,to warto byłoby większe zakupy zrobić...

Tu link do firm

mhm0808 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 10:42   #1564
czesterka
Zakorzenienie

GG do czesterka

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Warszawy w sob i niedzielę w hali Expo na Prądzyńskiego - targi jesień 2011
Będzie mnóstwo firm min. Opi i Essie - jak rozmawiałam z panią z firmowego salonu Opi, powiedziała,że na targach będą nowości i promocje lakierów (oczywiście bez żadnych konkretów).
Powiem szczerze,że ja bym się wybrała To bardzo blisko mnie - dosłownie z 15 min rowerem
Tylko za wstęp trzeba zapłacić 25pln więc żeby się opłacało,to warto byłoby większe zakupy zrobić...

Tu link do firm
Aaaa Jak Wam zazdroszcze!
Ale w sumie miałam jechać w niedziele do Wawy, jeśli pojadę to zajrze Dzięki bardzo za info

A co do Seche - z tej dużej butli się przelewa do małej, tak? Bo mój poziom seche w buteleczce jest poniżej pędzelka i niewygodnie się używa Musze czymś go napełnić
czesterka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 11:30   #1565
sabbatha
Zakorzenienie

e ja mam kilka lakierow isadora i to jedne z lepiej schnacych lakierow ;p

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 12:24   #1566
kaja2301
Zakorzenienie

oo, zaproponuje przyjaciolce zebysmy tam pojechaly
Stary 2011-10-07, 14:27   #1567
Rayne
Wtajemniczenie

Cytat:

Tu link do firm
A dałoby się w niedzielę?
Stary 2011-10-07, 15:26   #1568
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

dziewczyny a mogłabym prosić o jeden zakup ale poza lakierowy?chodzi mi o drobnostkę ale u nas absolutnie niedostępną a w sklepach netowych jakie znalazłam przesyłka wychodzi tyle co kosmetyk. co? plissss
Stary 2011-10-07, 15:32   #1569
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny a mogłabym prosić o jeden zakup ale poza lakierowy?chodzi mi o drobnostkę ale u nas absolutnie niedostępną a w sklepach netowych jakie znalazłam przesyłka wychodzi tyle co kosmetyk. co? plissss
Ja miałam właśnie taki pomysł,żeby jedna osoba tam poszła i żeby podzielić koszty biletu
25pln za wejście to trochę sporo,ja przynajmniej nie kupię tyle,żeby mi sie zwróciło

Stary 2011-10-07, 15:35   #1570
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

mhm..z tego co wiem to się opłaca tam iść nawet płacąc za bilet.Jak były targi w Łodzi to dziewczyny uzbierały dosłownie reklamówy próbek. Już nie mówiąc o zakupach po niższych cenach.I jeszcze jakieś żarcie dostały a były tam tyle,że i tak musiałaby coś kupić , więc koniec końców bilet się zwrócił. Ale jak byście chciały dzielić to ja i tak bym Was poprosiła o jeden kremik. No chyba,że tam ceny przywalą jakieś kosmiczne, ale wątpię.
Stary 2011-10-07, 15:36   #1571
Rayne
Wtajemniczenie

No to jak coś, to ja mogę Ale wolałabym z kimś do towarzystwa
Stary 2011-10-07, 15:38   #1572
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
mhm..z tego co wiem to się opłaca tam iść nawet płacąc za bilet.Jak były targi w Łodzi to dziewczyny uzbierały dosłownie reklamówy próbek. Już nie mówiąc o zakupach po niższych cenach.I jeszcze jakieś żarcie dostały a były tam tyle,że i tak musiałaby coś kupić , więc koniec końców bilet się zwrócił. Ale jak byście chciały dzielić to ja i tak bym Was poprosiła o jeden kremik. No chyba,że tam ceny przywalą jakieś kosmiczne, ale wątpię.
No ja tak czy owak się wybieram To pisz mi pw. co Ci potrzeba

Rayne idziemy razem??? Może być w niedzielę

Stary 2011-10-07, 15:40   #1573
Rayne
Wtajemniczenie

Cytat:
No ja tak czy owak się wybieram To pisz mi pw. co Ci potrzeba

Rayne idziemy razem??? Może być w niedzielę
W niedzielę nie ma problemu Baaaardzo chętnie
O której one się zaczynają w ogóle?

Edytowane przez Rayne
Czas edycji: 2011-10-07 o 15:43
Rayne jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 13:44   #1574
guacamole
Wtajemniczenie

Sabatha, wiem, ze Isadora moze pasowac. Ja pisze ze swojego doswiadczenia. Moze ma tu znaczenie kondycja i specyfika paznokci, a takze sama formula lakieru - a te bywaja rozne w zaleznosci od skladnikow: glitery, perly, metaliki itd. Nie lubie Isadory, ale ona i tak lepsza od diamentowego Sally Hansen. Uwazam tez, ze lakiery Isadory sa zdecydowanie zbyt drogie w relacji do jakosci. Ale to moja opinia.

Zazdroszcze Wam targow... Pewnie bym sie rzucila na akryle IBD czy produkty CND. Dlaczego ja musze przyleciec dopiero za 2 tygodnie?? Nici ze swiatyni paznokciowej rozpusty
Stary 2011-10-08, 13:47   #1575
sabbatha
Zakorzenienie

one sa przede wszystkim zbyt drogie w stosunku do pojemnosci, przeciez one maja około 5 ml :P

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 13:57   #1576
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
one sa przede wszystkim zbyt drogie w stosunku do pojemnosci, przeciez one maja około 5 ml :P
Kiedys byly wieksze i drozsze - ok. 9 ml i kosztowaly 35 zlotych w 2003 roku . Potem zaczeli kombinowac, a ostatnio wypuscili nawet mini 3 ml u mnie w Se. Moge je czasem dopatrzec dosc tanio i w roznych pojemnosciach, bo jakos 4-5 sztuk za 100 sek/ ok 40 zlotych. Taki kosz z lakierami sprzedawanymi na 'tony'.
Stary 2011-10-10, 14:38   #1577
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
e ja mam kilka lakierow isadora i to jedne z lepiej schnacych lakierow ;p
Potwierdzam i nawet jednowarstwowce jak się przyłożyć

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Sabatha, wiem, ze Isadora moze pasowac. Ja pisze ze swojego doswiadczenia. Moze ma tu znaczenie kondycja i specyfika paznokci, a takze sama formula lakieru - a te bywaja rozne w zaleznosci od skladnikow: glitery, perly, metaliki itd. Nie lubie Isadory, ale ona i tak lepsza od diamentowego Sally Hansen. Uwazam tez, ze lakiery Isadory sa zdecydowanie zbyt drogie w relacji do jakosci. Ale to moja opinia.
Hmm a może masz na myśli starsze wersje? Te nowe Wide Brush jak dla mnie super, tylko mogłyby być ciut tańsze rzeczywiście
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-10, 16:34   #1578
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Hmm a może masz na myśli starsze wersje? Te nowe Wide Brush jak dla mnie super, tylko mogłyby być ciut tańsze rzeczywiście
Mialam starsze, chyba 9 ml, ale tez jakis rok temu tez kupilam kilka sztuk: miniatury 3-4 ml i taki wiekszy, chyba 6 ml, o ile pamietam - long lasting, z biala zakretka, szerokim pedzelkiem i w kwadratowej buteleczce. Z zadnych nie bylam zadowolona, choc kolory byly zachwycajace. Niw eiem, moze w PL sprzedaja sie inne formuly niz w SE, a firma, wiadomo, szwedzka, wiec moze u siebie co innego pakuje w butelki, skoro sprzedaje to czesto po cenach promocyjnych.
O ile do jakosci to i moge byc wyjatkowo czepialska , o tyle, zgodze sie do faktu, ze generalnie ceny Isador sa nazbyt wygorowane. Przynajmniej w Polsce.
Stary 2011-10-10, 19:28   #1579
kaja2301
Zakorzenienie

byl ktos na tych targach i napisze jak bylo ?
Stary 2011-10-11, 09:35   #1580
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
byl ktos na tych targach i napisze jak bylo ?
Ja byłam
Opi się nie popisało wielkimi zniżkami - ogólnie jak na moje oko było niewiele lakierów - część przeceniona na 15 zł (części z tej części w ogóle nie było,bo byłam drugiego dnia) ale tylko takie mało chodliwe kolory,co to od dawna wiszą w promo na KK;część (shattery po 30 w przypadku kupna 2szt) reszta po 30 za sztukę; coś ogólnie shattery to się chyba nie sprzedają,bo do dwóch Chinek (na innym ofkors stoisku) był shatter gratis....
no dosłownie kilka rzeczy w atrakcyjnej cenie; była nowa kolekcja Touring America i zestaw miniatur,któremu się dzielnie oparłam (po 49pln) był tłok na stoisku i urocza tabliczka z informacją dla klientów,coś tej treści: Inrormacja dla Klientów dopytujących się o rabat;uprzejmie informujemy,że Rabat jest stolicą Kataru I mapka

Za to (offtopowo polecę): na stoisku Essie/Nail Tek lakiery po 21 (o ile dobrze pamiętam) zestawy (kupiłam Nail TekII foundation+odżywka+ pilnik w kosmetyczce za 55pln)

Mnóstwo było tej drobnicy manikjurnej - ozdoby,żele,pędzelki i tp. itd. ale na tym się w ogóle nie koncentrowałam,bo mój główny cel był zgoła inny - ujędrniająca pielęgnacja (gabinetowa) ciała

Stary 2011-10-11, 10:30   #1581
kaja2301
Zakorzenienie

kurcze moglam iść, bo nigdy na tym nie bylam, ale w sumie 25pln za wstep to trzeba cos kupic, a ja asktualnie staram sie ogranicza zakup tych lakierow ;p

no trudno moze innym razem, a pochwalisz sie co jeszcze kupilas?
Stary 2011-10-11, 10:36   #1582
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
kurcze moglam iść, bo nigdy na tym nie bylam, ale w sumie 25pln za wstep to trzeba cos kupic, a ja asktualnie staram sie ogranicza zakup tych lakierow ;p

no trudno moze innym razem, a pochwalisz sie co jeszcze kupilas?
Opócz NailTeka to tylko pielęgnację dla siebie i innych
Dla siebie polowałam na naturalną (z eko certem) ujędrniającą do ciała i wzięłam takie,jak na foto tutaj te dwa duże pudła

Stary 2011-10-11, 13:27   #1583
gina_deville
Raczkowanie

GG do gina_deville

szczerze to mnie się przykro robi jak wchodzę w nowości na kupkosmetyk. już mappety są w sprzedaży, nie mówiąc nawet o touring, a u nich dalej ta Serena...
promocje ostatnio też nie jakieś powalające + koszty przesyłki, które mnie zabijają po prostu.
jak porównać przedstawicielstwo OPI w Polsce do chociażby china glaze czy color club to wypadają mega słabo.
Stary 2011-10-11, 14:05   #1584
czesterka
Zakorzenienie

GG do czesterka

Cytat:
Napisane przez gina_deville Pokaż wiadomość
szczerze to mnie się przykro robi jak wchodzę w nowości na kupkosmetyk. już mappety są w sprzedaży, nie mówiąc nawet o touring, a u nich dalej ta Serena...
promocje ostatnio też nie jakieś powalające + koszty przesyłki, które mnie zabijają po prostu.
jak porównać przedstawicielstwo OPI w Polsce do chociażby china glaze czy color club to wypadają mega słabo.
Tak tak, przedstawicielstwo OPI w PL jest paskudne! Doświadczyłam nie raz na własnej skórze
Stary 2011-10-11, 21:17   #1585
soulie
Wtajemniczenie

Przyleciały już moje opiki z ebaya więc kolekcja powiększyła mi się o Barefoot in Barcelona, YDKJ i Mermaid's Tears Dodatkowo wpadł mi jeszcze mini Flower-to-Flower. Na razie malowałam tylko BiB i aplikacja cudo. Kolor też świetny ale to raczej dla wielbicielek cielaczków.
soulie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 23:21   #1586
kasiaj85
Moderator

ale numer... powiedzcie mi czy ja jestem ślepa? czy Wam tez sie OPI nie pokazuje ani na transdesign ani na nailetc??? hahah to sobie podcinaja gałązkę na której siedzą....

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 23:30   #1587
czesterka
Zakorzenienie

GG do czesterka

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ale numer... powiedzcie mi czy ja jestem ślepa? czy Wam tez sie OPI nie pokazuje ani na transdesign ani na nailetc??? hahah to sobie podcinaja gałązkę na której siedzą....
o Boże! Nie ma!?!?!
Stary 2011-10-12, 08:23   #1588
Organzza
Zakorzenienie

Cytat:
pod koniec sierpnia zniknęły
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 11:40   #1589
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
pod koniec sierpnia zniknęły
dobrze, że OPI mi się przejadły, i tak juz miewałam tylko sporadycznie pojedyncze sztuki w koszyku... ale współczuję maniaczkom, bo bym się załamała jakby mi np Chinki albo Zoyki wycofali.... :/ ciekawe czy to tylko opi? mam nadzieję. po raz kolejny opi robi coś, co w dobie internetu i świadomości konsumenta jest dla mnie nie do rozszyfrowania... najpierw straszyli bloggerki prawnikiem, teraz to... ehhh :/ dobrze, że udało mi się capnąć Pros & Bronze i Grape Set Match )

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 12:19   #1590
czesterka
Zakorzenienie

GG do czesterka

Cytat:
dobrze, że OPI mi się przejadły, i tak juz miewałam tylko sporadycznie pojedyncze sztuki w koszyku... ale współczuję maniaczkom, bo bym się załamała jakby mi np Chinki albo Zoyki wycofali.... :/ ciekawe czy to tylko opi? mam nadzieję. po raz kolejny opi robi coś, co w dobie internetu i świadomości konsumenta jest dla mnie nie do rozszyfrowania... najpierw straszyli bloggerki prawnikiem, teraz to... ehhh :/ dobrze, że udało mi się capnąć Pros & Bronze i Grape Set Match )
możesz coś więcej powiedzieć?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości