Lakiery O.P.I cz. II - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-10-17, 20:36   #1621
martiryb
Wtajemniczenie

Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

jejciu, a ja nadal nie nauczyłam się używać Seche strasznie żałuję

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 20:46   #1622
organizm
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
zastanawiam sie tez nad jakąś odżywką. Na razie slyszalam dobre opinie o nailteku.
Jest rewelacyjny! Używam Nailtek II Foundation i Intensive Therapy od miesiąca i widzę efekt i na żadnym podkładzie lakier tak długo mi się nie trzymał!

organizm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 21:13   #1623
kaja2301
Zakorzenienie

ja to raczej chce tak profilaktycznie, bo akurat na paznokcie nie narzekam, nie rozdwajają mi się (rozdwajały mi sie tylko za czasów uzywania inglota), zlamal mi sie paznokiec raz w zyciu (w lutym tego roku;p), jeszcze teraz jak pije drożdże, w ogóle są twarde
kaja2301 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 22:03   #1624
czesterka
Zakorzenienie

GG do czesterka

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Jest rewelacyjny! Używam Nailtek II Foundation i Intensive Therapy od miesiąca i widzę efekt i na żadnym podkładzie lakier tak długo mi się nie trzymał!
Zgadzam się Uwielbiam Nailtek II Foundation jako podkład Intensive Therapy dobrze spisywał mi się jako nawierzchniowy, szybko schnie
czesterka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 23:06   #1625
viki79
Zakorzenienie

a u mnie Nail Tek Foundation II jakos sie nie spisal bo paznokcie nie byly mocniejsze....

Intensive Therapy juz bardziej wzmacnia ale lakier fatalnie sie na niej trzyma wiec tylko na wierzch ladnie mi sie stosuje ten produkt....

teraz stosuje inne bazy....np. Orly....

a moze ktos moglby jakies dobre bazy polecic?

viki79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 00:09   #1626
rzyrafka
Zakorzenienie

też szukam dobrej bazy, najlepiej takiej zasychającej trochę na matowo, bo te zwykle lepiej chwytają kolor. NT II miałam, na początku poprawił stan pazurków ale potem szybko się popsuły. Chciałąbym też żeby trochę wyrównywała płytkę, ale znów takie typowo proteinowe to są glutowate niewysychajki
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 08:52   #1627
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Och,ja też polecam Nail Teka
Miałam zawsze łamliwe,rozszczepiające się paznokcie; przez kilka lat nosiłam żelowe i przy schodzeniu z żelu kupiłam zestaw II (Foundation i Intensive Therapy) i przez ponad rok,jak ich używam,nie złamał mi się żaden paznokieć;gwoli ścisłości dodam,że nie noszę długich,tylko takie raczej średnie i po drugie,że raz sobie ciachnęłam nożem przy krojeniu pietruszki No ale to się nie liczy
No i na bazie z tych dwóch Opi trzymają mi się ok. 10 dni bez zarzutu (na wierzch dokładam jeszcze Opi Top Coat

mhm0808 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 09:29   #1628
patisonowiec
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
ja poki co jesli chodzi o nawierzchniowe produkty (chyba mozna to tak nazwac;p), uzywalam tylko kilka razy (na wyjezdzie) topu z inglota i mam top opi.
Chyba jednak kupie ten seche, pewnie i tak dosc szybko to nie nastąpi bo bede czekac az bedzie dostepny na vb

zastanawiam sie tez nad jakąś odżywką. Na razie slyszalam dobre opinie o nailteku.
jedyny minus seche ze w połowie butelki bardzo gestnieje, a porownuje z poshe ktory teraz mam . Poshe ma super konsystencje lejaca , ale schnie dluzej i szybciej odpryskuje lakier. Przy seche scieraly sie koncowki ale to dopiero po kilku dniach. Cos za cos ....
patisonowiec jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 09:49   #1629
czesterka
Zakorzenienie

GG do czesterka

Jest chyba jakaś promocja - Up to 25% off at AngelsBeautySupply.com code fb001. Exp Oct 23, 2 -> na kolekcje muppetową
czesterka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 12:03   #1630
kaja2301
Zakorzenienie

no ja wlasnie nie mam zbyt problemow zs tym, wrecz po drożdzach wlasnie paznokcie zrobily mi sie bardzo twarde. Ale profilaktycznie mozna maznąć, a do tej pory uzywalam sally hansen grow activator, ale polowa mi sie wylala;/
Stary 2011-10-18, 12:42   #1631
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
tak zachwalacie nali tek II ze chyba wreszcie sie skusze na niego (uzywam odzywki ekspresowej peggy sage - własnie sie kończy i moze bym zmieniła ) a gdzie kupujesie w necie zestawy bo ceny sa przerózne w estyl.pl 68 zł a na all 26 zł
hola ola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 13:17   #1632
guacamole
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez patisonowiec Pokaż wiadomość
jedyny minus seche ze w połowie butelki bardzo gestnieje, a porownuje z poshe ktory teraz mam . Poshe ma super konsystencje lejaca , ale schnie dluzej i szybciej odpryskuje lakier. Przy seche scieraly sie koncowki ale to dopiero po kilku dniach. Cos za cos ....

Potwierdzam to gestnienie. Ja sobie kupilam rozcieczalnik Seche (mala buteleczke z pipetka) i ladnie mi rozrzedza. Ten rozcienczalnik ma wlasciwosci uzupelniajace te faze produktu, ktora najbardziej paruje. Wiec dla samego dzialania wysuszacza ma wplyw neutralny Teraz robie zakusy na duza buteleczke rozcienczalnika na nailetc (ok. 8 dolcow chyba), bo ostatnio zamowilam duza butle Seche na abs.
Seche zuzywam w ilosciach hurtowych . Lubie tego gada. Wiem, ze jest nie tak latwy w uzyciu, ale, aby ulatwic sobie aplikacje, polecam pozostawic lakier do pokrycia sie 'skorka', tak na minute, a dopiero potem klasc Seche. Ja klade duza kulke Seche i staram sie nakladac go pedzelkiem ustawionym niemal rownolegle do plytki. Wtedy nic sie nie sciaga. Podsumowujac: duza kulka Seche i plaskie mazanie. Nadmiar Secha mozna wykorzystac na mniejszym paznokciu .

Seche nie przyspiesza samego schniecia tak spektakularnie, ale pieknie utwardza lakiery i zabezpiecza przed kratkami.

Co do podkladu, moja ulubiona odzywka jest Diamond Strenght Sally Hansen. Swietnie utwardza plytke i zabezpiecza przed rozdwajaniem. Nie zauwazylam jakis dzialan odzywczych, ale jak mam paznocie caly czas mazane lakierami i tym podkladem - nic mi sie nie dwoi i nie troi. Swietnie trzyma towarzystwo w kupie. Dla mnie najlepszy produkt SH. Jednak.... szukam dla niej godnego zastepcy, ktory nie testuje produktow i skladnikow na zwierzetach. Mam Top Coat OPI i mi osobiscie nie lezy.

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No i na bazie z tych dwóch Opi trzymają mi się ok. 10 dni bez zarzutu (na wierzch dokładam jeszcze Opi Top Coat
Malg, a Ty bys byla chetna na mojego Top Coat OPI? Ja nie jestem do niego przekonana, ale jesli go uzywasz i sobie chwalisz...z checia bym Ci go 'docisnela' do Hiszpanow, aby bilans wymnianki jakos nam sie wyzerowal . Bo jak mysle o tym, co od Ciebie chce, to zaraz wielka dziura sie robi po mojej stronie Zuzycie minimalne, lakier zaczyna sie gdzies w polowie miedzy dolna krawedzia pedzelka, a gorna krawedzia buteleczki, wiec jakies minimum pol centymetra nad literkami, jak nie lepiej.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-10-18 o 13:21
guacamole jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 13:19   #1633
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
tak zachwalacie nali tek II ze chyba wreszcie sie skusze na niego (uzywam odzywki ekspresowej peggy sage - własnie sie kończy i moze bym zmieniła ) a gdzie kupujesie w necie zestawy bo ceny sa przerózne w estyl.pl 68 zł a na all 26 zł
ja chyba też, bo ostatnio strasznie mi się pazury zaczęły rozdwajać i też zastanawiam się kupić najlepiej? chyba na allegro powinno być ok

mój blog

www.beautyness.pl

Stary 2011-10-18, 13:25   #1634
guacamole
Wtajemniczenie

Martiryb, tak pozatematycznie, masz piekny blog )) Ja tu sie nie dopisuje na rozdania, ale dodam go do ulubionych, bo widze, zes lakieromaniaczka i lubisz Bobbi Brown - jedna z moich faworytek
Stary 2011-10-18, 14:05   #1635
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja chyba też, bo ostatnio strasznie mi się pazury zaczęły rozdwajać i też zastanawiam się kupić najlepiej? chyba na allegro powinno być ok
Marti ja nie wiem włsnie te ceny takie rozbiezne są... moze nam ktos podpowie gdzie kupił zetsaw
Stary 2011-10-18, 14:15   #1636
organizm
Zakorzenienie

Cytat:
Ja kupowałam tu http://allegro.pl/show_user.php?search=nocanka_USA na wątku o nail teku też polecali

organizm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 14:23   #1637
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Ja kupowałam tu http://allegro.pl/show_user.php?search=nocanka_USA na wątku o nail teku też polecali
DZIEKUJE
Stary 2011-10-18, 15:23   #1638
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Martiryb, tak pozatematycznie, masz piekny blog )) Ja tu sie nie dopisuje na rozdania, ale dodam go do ulubionych, bo widze, zes lakieromaniaczka i lubisz Bobbi Brown - jedna z moich faworytek
dziękuję Ci

Cytat:
Marti ja nie wiem włsnie te ceny takie rozbiezne są... moze nam ktos podpowie gdzie kupił zetsaw
no właśnie różnie bywa z tym allegro, ale generalnie większość rzeczy jest tańsza niż gdziekolwiek indziej choć wiadomo, uważać trzeba

Cytat:
ooo super dzięki

mój blog

www.beautyness.pl

Stary 2011-10-18, 17:30   #1639
sabbatha
Zakorzenienie

a ja sie powtorze i powiem ze od Seche wole Poshe, bo jest mniej kurczogenne, schnie prawie tak samo itp i jest B3F (nie zebym sie tym przejmowala, ale jednak). No i nie wysycha w polowie butelki.

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 18:20   #1640
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez patisonowiec Pokaż wiadomość
na gęstnienie jest dobry rozcienczalnik z Seche, tak jak pisze guacamole poniżej i dokładnie, coś za coś
Cytat:
Potwierdzam to gestnienie. Ja sobie kupilam rozcieczalnik Seche (mala buteleczke z pipetka) i ladnie mi rozrzedza. Ten rozcienczalnik ma wlasciwosci uzupelniajace te faze produktu, ktora najbardziej paruje. Wiec dla samego dzialania wysuszacza ma wplyw neutralny Teraz robie zakusy na duza buteleczke rozcienczalnika na nailetc (ok. 8 dolcow chyba), bo ostatnio zamowilam duza butle Seche na abs.
Seche zuzywam w ilosciach hurtowych . Lubie tego gada. Wiem, ze jest nie tak latwy w uzyciu, ale, aby ulatwic sobie aplikacje, polecam pozostawic lakier do pokrycia sie 'skorka', tak na minute, a dopiero potem klasc Seche. Ja klade duza kulke Seche i staram sie nakladac go pedzelkiem ustawionym niemal rownolegle do plytki. Wtedy nic sie nie sciaga. Podsumowujac: duza kulka Seche i plaskie mazanie. Nadmiar Secha mozna wykorzystac na mniejszym paznokciu .

Seche nie przyspiesza samego schniecia tak spektakularnie, ale pieknie utwardza lakiery i zabezpiecza przed kratkami.
też używam hurtem sechek wlaśnie opróżniłam buteleczkę, schnie po wypłukaniu zmywaczem i będę uzupełniać z dużej butli to będzie moja trzecia mała już nie wyobrazam sobie mani bez tego topa ja tylko dorzucając swoje trzy grosze dodam, że ja z kolei stosuję seche głównie dlatego, że ekspresowo przyspiesza wysychanie. Pazonkcie przemalowuję codziennie / co dwa dni ostatnio i nawet nie zwracam uwagi na starte końcówki bo mi to nie przeszkadza jak wiem, że i tak zaraz zmywam. Cudów nie ma, ale u mnie liczy sie czas schnięcia płytki

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
a ja sie powtorze i powiem ze od Seche wole Poshe, bo jest mniej kurczogenne, schnie prawie tak samo itp i jest B3F (nie zebym sie tym przejmowala, ale jednak). No i nie wysycha w polowie butelki.
Sabbciu - każdy ma swojego faworyta pamiętasz, że ja dłuuuuuugo nie miałam pojęcia o czym Ty mówiłaś do mnie (w związku z tym ściąganiem) bo naprawdę nie robilo mi się tak, zaczęło dopiero pod koniec butelki

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 11:51   #1641
Estella
Zakorzenienie

ja jestem świeżo upieczoną posiadaczką Seche w sobotę nałożyłam go na Chinkę Classic Camel i do dzisiaj lakier jest w stanie niemal niezmienionym, mam bardzo delikatnie końcówki gdzieniegdzie wytarte. Na jednym paznokciu źle pomalowałam Seche i tam mi się lakier lekko skurczył, na reszcie jest ok.

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 13:20   #1642
kaja2301
Zakorzenienie

ja w sobote pomalowalam barefoot'em i topem OPI i tez nic sie z nim nie stalo... poza tym ze sie poodciskal
Stary 2011-10-19, 14:20   #1643
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Malg, a Ty bys byla chetna na mojego Top Coat OPI? Ja nie jestem do niego przekonana, ale jesli go uzywasz i sobie chwalisz...z checia bym Ci go 'docisnela' do Hiszpanow, aby bilans wymnianki jakos nam sie wyzerowal . Bo jak mysle o tym, co od Ciebie chce, to zaraz wielka dziura sie robi po mojej stronie Zuzycie minimalne, lakier zaczyna sie gdzies w polowie miedzy dolna krawedzia pedzelka, a gorna krawedzia buteleczki, wiec jakies minimum pol centymetra nad literkami, jak nie lepiej.
Yes,yes,yes

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Ja na targach kupiłam zestaw dwie sztuki + pilnik pro i kosmetyczka za 55
Nie wiem czemu kupiłam,mam jeszcze 1/3 z zeszłorocznie kupionego zestawu Może cena wydała mi się korzystna,czy co
Natomiast dobre ceny ma też (nieszczęsny) VB - piszę o tym,bo wiem,że pilników też Ci trzeba - a dzień darmowej przesyłki nadchodzi

Stary 2011-10-19, 14:36   #1644
viki79
Zakorzenienie

a ja musze sie pochwalic, ze zakupilam sporo fajnych lakierow na transdesign, na ktorym essie ostatnio byl po 4 usd w ramach promocji miesiaca. nabylam rowniez dekoracje do paznokci i juz nie moge sie doczekac tych paczek poniewaz po raz pierwszy raz w zyciu bede dekorowac

Stary 2011-10-19, 15:00   #1645
guacamole
Wtajemniczenie

Duzo sie tu dzieje . Co do top coat-ow, chyba bedziemy musialy sie podzielic na 2-3 wrogie obozy :brzyda l: Ja bronie bramki Seche wszystkimi pazurami . Co komu

Malg, ten Top Coat to po prostu Top Coat a nie Rapid Dry. To tylko tak w kwesti uscislenia, bo widze, ze jest kilka produktow OPI z 'top coat' w nazwie .

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
na gęstnienie jest dobry rozcienczalnik z Seche, tak jak pisze guacamole poniżej i dokładnie, coś za coś
Ja mam mala buteleczke chyba 14 ml, ale planuje zakup 60tki na nailetc. Koszt nie jest jakis porazajacy z przesylka, bo traktuja tam te butelke jak lakier. W przypadku Seche Vite w duzej butelce, traktuja go jak 2-3 buteleczki lakieru.

Ogolnie, jestem bardzo zadowolona i na kazdym odpuscie i straganie trabie o tym Seche . Gdyby mi jeszcze firmy zaczely placic za 'brand endorsement' .

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
a ja musze sie pochwalic, ze zakupilam sporo fajnych lakierow na transdesign, na ktorym essie ostatnio byl po 4 usd w ramach promocji miesiaca. nabylam rowniez dekoracje do paznokci i juz nie moge sie doczekac tych paczek poniewaz po raz pierwszy raz w zyciu bede dekorowac
Fantastyczna cena )) 'Zazdraszczam' klask i: No to teraz masz adrenalinke z tego oczekiwania na skarby . Ja tez czekam jeszcze na przylot paczusi z abs.
Stary 2011-10-19, 16:26   #1646
viki79
Zakorzenienie

no i jeszcze zamowilam seche plus do przetestowania...

Stary 2011-10-19, 17:56   #1647
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Duzo sie tu dzieje . Co do top coat-ow, chyba bedziemy musialy sie podzielic na 2-3 wrogie obozy :brzyda l: Ja bronie bramki Seche wszystkimi pazurami . Co komu

iiii tam od razu obozy każda lubi co innego

Cytat:
Ja mam mala buteleczke chyba 14 ml, ale planuje zakup 60tki na nailetc. Koszt nie jest jakis porazajacy z przesylka, bo traktuja tam te butelke jak lakier. W przypadku Seche Vite w duzej butelce, traktuja go jak 2-3 buteleczki lakieru.

Ogolnie, jestem bardzo zadowolona i na kazdym odpuscie i straganie trabie o tym Seche . Gdyby mi jeszcze firmy zaczely placic za 'brand endorsement' .
ja poszłam na całość i kupiłam 118ml i z tego co kojarzę, to tam jeszcze była 14ml buteleczka w zestawie KLIK wczoraj wlałam do buteleczki pełen zapas świeżutkiego Seche i tak mi wychodzi z obliczeń, że będe miała jeszcze z 8-9 takich uzupełnień z tej butli

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 18:59   #1648
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

[QUOTE=guacamole;30040931]

Malg, ten Top Coat to po prostu Top Coat a nie Rapid Dry. To tylko tak w kwesti uscislenia, bo widze, ze jest kilka produktow OPI z 'top coat' w nazwie .esylka, bo traktuja tam te butelke jak lakier. W przypadku Seche Vite w duzej butelce, traktuja go jak 2-3 buteleczki lakieru.[QUOTE]
Biorę

Viki wklej fotki swoich zdobień

Stary 2011-10-19, 19:09   #1649
viki79
Zakorzenienie

[QUOTE=mhm0808;30045495][QUOTE=guacamole;30040931]

Malg, ten Top Coat to po prostu Top Coat a nie Rapid Dry. To tylko tak w kwesti uscislenia, bo widze, ze jest kilka produktow OPI z 'top coat' w nazwie .esylka, bo traktuja tam te butelke jak lakier. W przypadku Seche Vite w duzej butelce, traktuja go jak 2-3 buteleczki lakieru.
Cytat:
Biorę

Viki wklej fotki swoich zdobień
jak juz cos przygotuje to bede wklejac

Stary 2011-10-19, 20:50   #1650
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Ja po niemiłych doświadczeniach z InstaDri kupiłam za Twoim wszechobecnym wychwalaniem Poshe i powiem wam dziewczyny,że naprawdę jest to świetny produkt Sabbatha prawdę mówi

Poshe ma to czego nie ma InstaDri,czyli po pierwsze nie kurczy lakieru,a po drugie nie gęstnieje w butelce

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości