Sypki, opalizujący wątek :) - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-04-27, 19:51   #211
nieistotne_2
Przyczajenie

Re: Sypki, opalizujący wątek :)

Wiecie co dziewczyny ? Złapałam sie na tym ,ze ostatnio tylko wchodze do internetu ,zeby zobaczyć czy wkleilyscie swoje makijaze nowymi cieniami
Z niecierpliwoscia czekam na swoje ( Aga Bj ) i na targi w Krakowie - nastepne zamowienie juz złożyłam ( Lucille )
U mnie targi będą w padzierniku , wiec mozecie na mnie wtedy
liczyć ...juz ich nie przegapie
nieistotne_2 jest offline  
Stary 2005-04-27, 19:51   #212
nieistotne_2
Przyczajenie

Wiecie co dziewczyny ? Złapałam sie na tym ,ze ostatnio tylko wchodze do internetu ,zeby zobaczyć czy wkleilyscie swoje makijaze nowymi cieniami
Z niecierpliwoscia czekam na swoje ( Aga Bj ) i na targi w Krakowie - nastepne zamowienie juz złożyłam ( Lucille )
U mnie targi będą w padzierniku , wiec mozecie na mnie wtedy
liczyć ...juz ich nie przegapie
Stary 2005-04-27, 19:56   #213
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Papryczko-cieś powinien być jutro.Wysłałam wczoraj późnym popołudniem (długo czekałam na adres od Ciebie )
Poleciał poleconym priorytetem czyli MUSI być jutro

agabil1 jest offline  
Stary 2005-04-27, 19:56   #214
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Papryczko-cieś powinien być jutro.Wysłałam wczoraj późnym popołudniem (długo czekałam na adres od Ciebie )
Poleciał poleconym priorytetem czyli MUSI być jutro

agabil1 jest offline  
Stary 2005-04-27, 20:13   #215
Meariel
调解人

Papryczkaaaaaa napisał(a):
> Wiecie co dziewczyny ? Złapałam sie na tym ,ze ostatnio tylko wchodze do internetu ,zeby zobaczyć czy wkleilyscie swoje makijaze nowymi cieniami
> Z niecierpliwoscia czekam na swoje (...)

Ja też z niecierpliwością czekam aż dostaniesz paczkę, popaćkasz się cieniami i zamieścisz fotki, byśmy mogły podziwiać
To mówisz, że jeszcze bardziej Cię nakręcamy na te cienie wklejając fotki? Hihi, ciekawe z jakim apetytem odpakujesz paczkę
Stary 2005-04-27, 20:13   #216
Meariel
调解人

Papryczkaaaaaa napisał(a):
> Wiecie co dziewczyny ? Złapałam sie na tym ,ze ostatnio tylko wchodze do internetu ,zeby zobaczyć czy wkleilyscie swoje makijaze nowymi cieniami
> Z niecierpliwoscia czekam na swoje (...)

Ja też z niecierpliwością czekam aż dostaniesz paczkę, popaćkasz się cieniami i zamieścisz fotki, byśmy mogły podziwiać
To mówisz, że jeszcze bardziej Cię nakręcamy na te cienie wklejając fotki? Hihi, ciekawe z jakim apetytem odpakujesz paczkę
Stary 2005-04-27, 21:00   #217
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

pewnie rozerwie paczkę
dziewczyny-taaaka sprawa wyszła z tą dziewczyną -Justyną S.,która jeszcze mi nie przelała kasy a zamówiła 12 cieni za ponad 100 zł-szkoda gadać.Teraz idę spać,opiszę wszystko rano.
Szykujcie się-sprzedaję cienie.

agabil1 jest offline  
Stary 2005-04-27, 21:00   #218
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

pewnie rozerwie paczkę
dziewczyny-taaaka sprawa wyszła z tą dziewczyną -Justyną S.,która jeszcze mi nie przelała kasy a zamówiła 12 cieni za ponad 100 zł-szkoda gadać.Teraz idę spać,opiszę wszystko rano.
Szykujcie się-sprzedaję cienie.

agabil1 jest offline  
Stary 2005-04-27, 21:08   #219
lucille
Wtajemniczenie

Aga BJ napisał(a):
> pewnie rozerwie paczkę

Ja się rzuciłam na listonosza

> dziewczyny-taaaka sprawa wyszła z tą dziewczyną -Justyną S.,która jeszcze mi nie przelała kasy a zamówiła 12 cieni za ponad 100 zł-szkoda gadać.Teraz idę spać,opiszę wszystko rano.
> Szykujcie się-sprzedaję cienie.

No to koniecznie napisz - jestem zaintrygowana
lucille jest offline  
Stary 2005-04-27, 21:08   #220
lucille
Wtajemniczenie

Aga BJ napisał(a):
> pewnie rozerwie paczkę

Ja się rzuciłam na listonosza

> dziewczyny-taaaka sprawa wyszła z tą dziewczyną -Justyną S.,która jeszcze mi nie przelała kasy a zamówiła 12 cieni za ponad 100 zł-szkoda gadać.Teraz idę spać,opiszę wszystko rano.
> Szykujcie się-sprzedaję cienie.

No to koniecznie napisz - jestem zaintrygowana
lucille jest offline  
Stary 2005-04-27, 21:12   #221
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

pośrednio Femme i Blondwamp są zaplątane,ale tylko poprzez osobę Justyny S.
Reszta jutro
dobrej nocy...

agabil1 jest offline  
Stary 2005-04-27, 21:12   #222
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

pośrednio Femme i Blondwamp są zaplątane,ale tylko poprzez osobę Justyny S.
Reszta jutro
dobrej nocy...

agabil1 jest offline  
Stary 2005-04-27, 21:14   #223
natii4
Zakorzenienie

lucille napisał(a):
> Aga BJ napisał(a):
> > pewnie rozerwie paczkę
>
> Ja się rzuciłam na listonosza ,a ja miałam niespodziankę,bo listonosz jest zawsze ok.15-16,a dziś pani była po 13 i nie zdążyłam się porządnie zaczaić na nią ,ale z tego co pamiętam to jak mi wręczyła tą paczkę to dość szybko zatrzasnęłam jej drzwi przed nosem i po drodze paczkę rozwalałam
>
> > dziewczyny-taaaka sprawa wyszła z tą dziewczyną -Justyną S.,która jeszcze mi nie przelała kasy a zamówiła 12 cieni za ponad 100 zł-szkoda gadać.Teraz idę spać,opiszę wszystko rano.
> > Szykujcie się-sprzedaję cienie.
>
> No to koniecznie napisz - jestem zaintrygowana
Ta ja też.Szkoda,że poszłaś spać i nam nie napisałaś,bo teraz nie będziemy mogły zasnąć

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline  
Stary 2005-04-27, 21:14   #224
natii4
Zakorzenienie

lucille napisał(a):
> Aga BJ napisał(a):
> > pewnie rozerwie paczkę
>
> Ja się rzuciłam na listonosza ,a ja miałam niespodziankę,bo listonosz jest zawsze ok.15-16,a dziś pani była po 13 i nie zdążyłam się porządnie zaczaić na nią ,ale z tego co pamiętam to jak mi wręczyła tą paczkę to dość szybko zatrzasnęłam jej drzwi przed nosem i po drodze paczkę rozwalałam
>
> > dziewczyny-taaaka sprawa wyszła z tą dziewczyną -Justyną S.,która jeszcze mi nie przelała kasy a zamówiła 12 cieni za ponad 100 zł-szkoda gadać.Teraz idę spać,opiszę wszystko rano.
> > Szykujcie się-sprzedaję cienie.
>
> No to koniecznie napisz - jestem zaintrygowana
Ta ja też.Szkoda,że poszłaś spać i nam nie napisałaś,bo teraz nie będziemy mogły zasnąć

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline  
Stary 2005-04-27, 21:16   #225
monalea
Raczkowanie

Dziewczyny, Wy to czarodzejki jesteście-nakręciłyście mnie na to, że pragnę byc piękna...Te cienie wyglądają nieziemsko.. Aga- dalej sprzedawaj te cienie, które Ci się ostały. Ja jestem bardzo chętna
monalea jest offline  
Stary 2005-04-27, 21:16   #226
monalea
Raczkowanie

Dziewczyny, Wy to czarodzejki jesteście-nakręciłyście mnie na to, że pragnę byc piękna...Te cienie wyglądają nieziemsko.. Aga- dalej sprzedawaj te cienie, które Ci się ostały. Ja jestem bardzo chętna
monalea jest offline  
Stary 2005-04-27, 21:33   #227
nieistotne_2
Przyczajenie

Czegokolwiek nie zrobie , to mam nadzieje ,ze listonosz przezyje :P
Aga BJ - wiem ,ze to sama sobie przedluzylam czas oczekiwań .. Tobie dziekuje za pomoc !!
Ciekawe co z ta Justyną...że też ludzie potrafią być tacy niesłowni..
Stary 2005-04-27, 21:33   #228
nieistotne_2
Przyczajenie

Czegokolwiek nie zrobie , to mam nadzieje ,ze listonosz przezyje :P
Aga BJ - wiem ,ze to sama sobie przedluzylam czas oczekiwań .. Tobie dziekuje za pomoc !!
Ciekawe co z ta Justyną...że też ludzie potrafią być tacy niesłowni..
Stary 2005-04-27, 21:34   #229
nati__xxx
Wtajemniczenie

GG do nati__xxx

Aguś Aguś pamiętaj o mojej rezerwacji

P.S. Dobranoc
Stary 2005-04-27, 21:34   #230
nati__xxx
Wtajemniczenie

GG do nati__xxx

Aguś Aguś pamiętaj o mojej rezerwacji

P.S. Dobranoc
Stary 2005-04-27, 21:55   #231
Aka24
Rozeznanie

GG do Aka24

monalea napisał(a):
> Dziewczyny, Wy to czarodzejki jesteście-nakręciłyście mnie na to, że pragnę byc piękna...

Nietylko Ciebie to spotkało
Aka24 jest offline  
Stary 2005-04-27, 21:55   #232
Aka24
Rozeznanie

GG do Aka24

monalea napisał(a):
> Dziewczyny, Wy to czarodzejki jesteście-nakręciłyście mnie na to, że pragnę byc piękna...

Nietylko Ciebie to spotkało
Aka24 jest offline  
Stary 2005-04-28, 08:20   #233
Orka
Rozeznanie

GG do Orka

Aguś, dostałam wczoraj paczkę, cudne są te cienie, aż żałuję że wzięłam tylko 7, zapakowane tak że miałam ochotę je zjeść Próbowałam napisać emaila, ale moja poczta chyba ześwirowała Cieplutko pozdrawiam i wielkie dzięki
Orka jest offline  
Stary 2005-04-28, 08:20   #234
Orka
Rozeznanie

GG do Orka

Aguś, dostałam wczoraj paczkę, cudne są te cienie, aż żałuję że wzięłam tylko 7, zapakowane tak że miałam ochotę je zjeść Próbowałam napisać emaila, ale moja poczta chyba ześwirowała Cieplutko pozdrawiam i wielkie dzięki
Orka jest offline  
Stary 2005-04-28, 08:49   #235
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Orka-bardzo się cieszę że doszła.Zapakowałam w bombonierkę SŁODKIE SERDUSZKA cienie tak miło weszły na miejsce zjedzonych(a raczej pochłoniętych ) czekoladek
A propos Justyny S. Już wszystko wyjaśniam.
Otóż mnie ona zaczepiła na maila jeszcze chyba przed Wielkanocą,że czytała na wizażu o tym,iż wybieram się w kwietniu na targi.Poprosiła mnie ,bym kupiła jej kilka/kilkanaście kolorów,gdyż na lotnisku zgubiła bądź ukradziono jej torbę z kosmetykami m.in. cieniami Pupy.Była bardzo wdzięczna,że się zgodziłam,proponowała pokryć koszty biletu na targi(oczywiście odmówiłam) i wpłacić całą sumę przed (miała jakoby odłożone 180 zł na ten cel).
Niestety kilka dni przed targami zaczęły się mnożyć trudności-nie miała jak wysłać kasy.W środę pisała,że chciała z banku priorytetem,ale kolega z pracy powiedział jej ,że pieniądze będą szły trzy dni i nie dojdą do piątku wieczorem.W piątek zaś(dzień przed targami! ) napisała,ze wysłała męża do banku by przelał cała sumę i babka w okienku poinformowała go,iż będą u mnie na koncie jeszcze tego samego dnia wieczorem ,najpóźniej w sobotę rano.
Oczywiście tak nie było.Poszłam na targi i mimo to kupiłam jej te cienie (12 sztuk za 108 zł bez kosztów przesyłki).W sobotę napisała maila,że jest jej przykro z powodu tego,iż musiałam wyłozyć za nią.Całą niedzielę milczała,w poniedziałek odpowiedziała mi dopiero po południu(podobno od rana była na konferencji) ,ze nie wie czemu ich jeszcze nie ma. I to był ostatni kontakt z nią.
Zgadałam się z Femme,która napisała mi,że Justyna S. również zaczepiła i ją by kupiła jej we Włoszech cienie Pupy.W swym mailu do Femme wspomniała o transakcji z Blondwampem,a ponieważ znam Anię dobrze-zaraz napisałam do niej na gg i co się okazało.Justyna S. w/g tego co pisała Blondwamp nie ma męża ,nie lata samolotami,prawie się nie maluje i na pewno nie pracuje gdyż ma 17 lat!!! Jest zwykłą nastolatką.Kupowała od Blond kilka kosmetyków-również baardzo długo szła kasa od niej,też rzekomo wysłana priorytetem.W końcu doszła po 2 tygodniach.Podobno jeszcze Justyna S. twierdziła,że przesyłka od Blondwampa doszła rozerwana i całkiem pusta ale o dziwo ,nie kłóciła się o zwrot czy reklamowanie na poczcie. Tak samo jak mnie i Femme Justyna zaczepiła Blondwampa TYLKO na maila,gdyż podobno zapomniała zarówno longinu jak i hasła na wizaż!!!

agabil1 jest offline  
Stary 2005-04-28, 08:49   #236
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Orka-bardzo się cieszę że doszła.Zapakowałam w bombonierkę SŁODKIE SERDUSZKA cienie tak miło weszły na miejsce zjedzonych(a raczej pochłoniętych ) czekoladek
A propos Justyny S. Już wszystko wyjaśniam.
Otóż mnie ona zaczepiła na maila jeszcze chyba przed Wielkanocą,że czytała na wizażu o tym,iż wybieram się w kwietniu na targi.Poprosiła mnie ,bym kupiła jej kilka/kilkanaście kolorów,gdyż na lotnisku zgubiła bądź ukradziono jej torbę z kosmetykami m.in. cieniami Pupy.Była bardzo wdzięczna,że się zgodziłam,proponowała pokryć koszty biletu na targi(oczywiście odmówiłam) i wpłacić całą sumę przed (miała jakoby odłożone 180 zł na ten cel).
Niestety kilka dni przed targami zaczęły się mnożyć trudności-nie miała jak wysłać kasy.W środę pisała,że chciała z banku priorytetem,ale kolega z pracy powiedział jej ,że pieniądze będą szły trzy dni i nie dojdą do piątku wieczorem.W piątek zaś(dzień przed targami! ) napisała,ze wysłała męża do banku by przelał cała sumę i babka w okienku poinformowała go,iż będą u mnie na koncie jeszcze tego samego dnia wieczorem ,najpóźniej w sobotę rano.
Oczywiście tak nie było.Poszłam na targi i mimo to kupiłam jej te cienie (12 sztuk za 108 zł bez kosztów przesyłki).W sobotę napisała maila,że jest jej przykro z powodu tego,iż musiałam wyłozyć za nią.Całą niedzielę milczała,w poniedziałek odpowiedziała mi dopiero po południu(podobno od rana była na konferencji) ,ze nie wie czemu ich jeszcze nie ma. I to był ostatni kontakt z nią.
Zgadałam się z Femme,która napisała mi,że Justyna S. również zaczepiła i ją by kupiła jej we Włoszech cienie Pupy.W swym mailu do Femme wspomniała o transakcji z Blondwampem,a ponieważ znam Anię dobrze-zaraz napisałam do niej na gg i co się okazało.Justyna S. w/g tego co pisała Blondwamp nie ma męża ,nie lata samolotami,prawie się nie maluje i na pewno nie pracuje gdyż ma 17 lat!!! Jest zwykłą nastolatką.Kupowała od Blond kilka kosmetyków-również baardzo długo szła kasa od niej,też rzekomo wysłana priorytetem.W końcu doszła po 2 tygodniach.Podobno jeszcze Justyna S. twierdziła,że przesyłka od Blondwampa doszła rozerwana i całkiem pusta ale o dziwo ,nie kłóciła się o zwrot czy reklamowanie na poczcie. Tak samo jak mnie i Femme Justyna zaczepiła Blondwampa TYLKO na maila,gdyż podobno zapomniała zarówno longinu jak i hasła na wizaż!!!

agabil1 jest offline  
Stary 2005-04-28, 08:57   #237
Angelika
Rozeznanie

Rety, co za nieodpowiedzialne dziewcze... przypomina mi sie historia z oszustką z Sosnowca...
Dobrze że wysyłalas jej tych cieni np. za pobraniem, bo byś tylko kase straciła. Ciekawe co dziewucha chciała osiągnąć
Stary 2005-04-28, 08:57   #238
Angelika
Rozeznanie

Rety, co za nieodpowiedzialne dziewcze... przypomina mi sie historia z oszustką z Sosnowca...
Dobrze że wysyłalas jej tych cieni np. za pobraniem, bo byś tylko kase straciła. Ciekawe co dziewucha chciała osiągnąć
Stary 2005-04-28, 09:01   #239
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

nie mam pojęcia czy jedynie przykrość i masę problemów oraz nerwów czy naprawdę zamierza kiedyś tam zapłacić...

agabil1 jest offline  
Stary 2005-04-28, 09:01   #240
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

nie mam pojęcia czy jedynie przykrość i masę problemów oraz nerwów czy naprawdę zamierza kiedyś tam zapłacić...

agabil1 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości