Fryzurka dla mnie, proszę o pomoc :) Dodaję fotki :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-12-18, 14:46   #1
Julita1992
Raczkowanie

Question

Fryzurka dla mnie, proszę o pomoc :) Dodaję fotki :)

Hej dziewczyny, Chciałabym wyglądać poważniej i dlatego chcę zmienić fryzurę ale nie wiem na jaką. Poza tym chciałabym żeby była odpowiednia do mojej drobnej, pociągłej twarzy. Specjalnie przefarbowałam włosy na czarno ale nadal wyglądam jak dziecko a na moje dłuższe włosy znajomi mówią że zakrywają i twarz i wydaje się jeszcze mniejsza :/ Myślałam o Bobie ale nie wiem czy będzie mi pasował... Dodaję swoje fotki z różnych profili i proszę o pomoc Z góry dziękuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06709.jpg (43,0 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06713.jpg (47,0 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06714.jpg (36,8 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06715.jpg (30,9 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06716.jpg (33,0 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC065311.jpg (41,5 KB, 117 załadowań)
Julita1992 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 15:25   #2
niobee
Raczkowanie

Dot.: Fryzurka dla mnie, proszę o pomoc :) Dodaję fotki :)

Fryzure ala bob muszę Ci odradzic poniewaz masz naturalnie falowane włosy a do takiej fryzurki nadają sie tylko włosy proste no chyba ze chcesz codziennie spedzec przed lustrem godzine zeby je wyprostować, ułożyc.
Myśle ze niepotrzebnie ufarbowałas włosy na taki ciemny kolor ponieważ masz jasną cere o chłodnym odcieniu a czarne włosy jeszcze wzmagają ten efekt. Raczej bym Ci widziała w jakimś ciepłym jasnym brązie.
Co do samej fryzury, na Twoim miejscu podkreślilabym Naturalne piękno Twoich włosów. Spróbuj podkreślic fale na całej długości włosów. Mój sprawdzony sposób to poumyciu i nałozeniu odżywki czekam az włosy przeschną, następnie biore troche żelu lub pianki wcieram we włosy i ugniatam je jak ciasto. Wychodzą naprawde fajne fale. Uwierz ze wiem jak to jest z takimi włosami ni to prostymi ni to kręconymi bo mam identyczne.

Raczej bym ich nie skracała, raczej zapuszczała bo nie ma to jak piekne długie włosy u kobiety.
Jeszcze taka mała rada, powinnaś udac sie do kosmetyczki na regulacje brwi, gdyż teraz masz totalny nieład, w ogole nie widac tu u Ciebie ładnej lini brwi. Sądze też ze nie powinnaś obrysowywać oka czarna kredką, jeśli juz to powinna byc ona na górnej powiece nad linią rzęs.
Kreska na dolnej powiece zminiejsza oko i wygląda poprostu nie ładnie.

Buziaki

Edytowane przez niobee
Czas edycji: 2010-12-18 o 15:38
niobee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 18:31   #3
NeSSt
Przyczajenie

Ja ci proponuje odcień brązu najlepiej czekoladowy, co do fryzury to absolutnie nie ścinaj ! mogłabyś spinać wsuwkami boki (bo masz bardzo ładny profil) a górę podnieść i zaczesać do tyłu.

Tez polecam czarna kreskę na górnej powiece ;D
NeSSt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 19:20   #4
xcbvr
Przyczajenie

nie wiem czemu przefarbowałaś włosy, czarny nie jest Twoim kolorem i nie wygląda naturalnie, od razu widać że masz farbę, masz jasną karnacje i z pewnością bardzo będzie Ci pasował odcień ciemnego blondu oraz jasny brąz. Bardziej jednak skłaniałabym się w stronę blondu, nada Ci zupełnie inny wygląd, i wydobędziesz w ten sposób oczy które będziesz mogła malować jak dorosła kobieta czyli używać cienia do powiek w odcieniu ciemnego beżu i różu + tusz do rzęs.

Obrysowanie oka na czarno ni jak ma się do profesjonalnego wyglądu który chciałabyś osiągnąć. Prawdę mówiąc w taki sposób malują się nastolatki emo oraz tanie prostytutki. Zwróć uwagę że masz brązowe oczy których kolor sam w sobie jest akcentem, to nie oczy błękitne albo szare które mogą być niewidoczne. Tak więc używanie dodatkowo mocnych akcentów jako kredki wokół oka jest zbyteczne. W zupełności wystarczy Ci dobry tusz do rzęs i ładne cienie do powiek. Masz bardzo ładną linie warg i dobrze dobrany kolor chyba pomadki albo szminki. Dodałabym jednak na środku ust dodatkowo malutkie przytknięcie błyszczykiem aby w ten sposób optycznie uwypuklić usta i nadać im pełny kształt. Popełniłaś również błąd wyskubując sobie zbyt mocno brwi. Masz strasznie duży odstęp na środku który deformuje Ci twarz. Brwi na środku powinny się lekko obniżać i schodzić a u Ciebie są prawie w linii prostej co samo w sobie jest błędem.

Odnośnie włosów po pierwsze to zmiana koloru bo w czarnym bardzo Ci nie do twarzy (mówię naprawdę szczerze) oraz wyprostowanie włosów. Do lekko pokręconych włosów przedziałki są raczej rzadko stosowanym elementem, natomiast do włosów prostych pasują idealnie. Jeśli chodzi o długość jest bardzo dobra, możesz nawet jeszcze zapuścić i lekko wyrównać włosy na dole aby nie sprawiały wrażenia postrzępionych. Bob o którym myślisz to byłaby katastrofa. Dodałby Ci oraz razu jakieś 5 kg na twarzy, zaokrąglił Ci głowę i źle byś w nim wyglądała. Druga sprawa ścinanie włosów to zwykle radykalny krok i nie da sie go potem cofnąć. Grunt to naprawić brwi bo to one nadają Ci jak mówisz dziecinny wygląd i robią wrażenie takiego słodkiego spojrzenia pieska, możesz je nawet trochę pogrubić, dzięki temu zyskasz bardziej stanowczy wygląd oraz nabierzesz charakteru.

Mam nadzieję że moje uwagi na coś się przydadzą i pomogą w podjęciu decyzji i zmiany wizerunku na oczywiście lepszy. Poniżej zamieszczam 2 fotki, pierwszą z odcieniem blondu w którym z pewnością przy ciemnych oczach będzie Ci bardzo ładnie. Samo uczesanie również jest godne wypróbowania. Natomiast druga to propozycja dobrania kolorów cieni do powiek i ust. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b_178868.jpg (57,6 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b_175991.jpg (54,1 KB, 53 załadowań)
  • Karl LagerfeldThe Guardian, 2007
xcbvr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 19:22   #5
karolka1980-80
Zakorzenienie

Dziewczyny powyżej dobrze radzą, jaśniejszy kolor włosów będzie lepszy niż ten, który masz, bo z własnego doświadczenia wiem, że ciemny kolor podreśla szczupłą twarz, fale spowodują za to efekt odwrotny, czyli twarz będzie wydawała się pełniejsza Może żeby wyglądać poważniej spróbuj cieniować oko stosując ciemny cień na zewnętrznej i jasny na wewnętrznej części górnej powieki, jeśli możesz to zrezygnuj z czarnej kreski na dolnej powiece, ale na górnej jak najbardziej będzie pasować

Jeśli chodzi o boba to wydaje mi się, że nie będzie Ci pasować.
karolka1980-80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 19:37   #6
Julita1992
Raczkowanie

Dziękuje bardzo dziewczyny za pomoc ** Co do tej kreski na dolnej powiece to maluję ją bo chce wyglądać poważniej ale jeśli zrezygnowałabym z niej to musiałabym znaleźć inny sposób na makijaż żeby się postarzeć, a kompletnie nie wiem jak to zrobić :/ Moje włosy powinny wyjść ciemno-brązowe a wyszły jakie wyszły, na szczęście to szamponetka a mój naturalny kolor to średni brąz Prawde mówiąc nie maluję ust, tylko takie mam zawsze po masażu szczoteczką Co do brwi to nie umiem ich za bardzo wyregulować, a boje się że kosmetyczka mi jeszcze je pogorszy....
Do xcbvr: wydaje mi się że blond będzie mnie odmładzał a tego nie chcę...
Stary 2010-12-18, 20:45   #7
patusia1230
Raczkowanie

GG do patusia1230
Cytat:
Napisane przez Julita1992 Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo dziewczyny za pomoc ** Co do tej kreski na dolnej powiece to maluję ją bo chce wyglądać poważniej ale jeśli zrezygnowałabym z niej to musiałabym znaleźć inny sposób na makijaż żeby się postarzeć, a kompletnie nie wiem jak to zrobić :/ Moje włosy powinny wyjść ciemno-brązowe a wyszły jakie wyszły, na szczęście to szamponetka a mój naturalny kolor to średni brąz Prawde mówiąc nie maluję ust, tylko takie mam zawsze po masażu szczoteczką Co do brwi to nie umiem ich za bardzo wyregulować, a boje się że kosmetyczka mi jeszcze je pogorszy....
Do xcbvr: wydaje mi się że blond będzie mnie odmładzał a tego nie chcę...
hehe skąd ja to znam tylko, że pamiętaj teraz chcesz sie postarzeć (a pamiętaj ze kosmetyki niszczą cerę) a kiedyś będziesz chciała wyglądać młodziej i wtedy możesz już mieć za dużo zmarszczek od kosmetyków Najlepiej przystopować. Szczerze? wystarczą same ciemne cienie bez kredki i lekko tuszem, żeby wyglądać poważniej a tak Ps. Starsze kobiety nie picują się tak jak nastolatki więc w każdym sklepie czy gdzie indziej i tak będą wiedzieć, że jesteś młoda właśnie przez to, że mocno sie malujesz, tak jak ja kiedyś )
Blond rzeczywiście pokazuje buźkę z innej strony, z młodszej strony. Nie mniej jednak nie znaczy to z góry, że ma Cie odmłodzić, przy odpowiednim doborze kosmetyków (cieni,tuszu,szminki) i ubrań możesz wyglądać SŁODKO a nie koniecznie bardzo MŁODO Bo blond ma to w sobie, że robi słodką buźkę ;-D
Co do brwi: kosmetyczka wie co robi owszem teraz rzeczywiscie jak ktos powidział masz troszke wychatrane je.. ale ja bym proponowała troszke je zostawić, żeby mogły odrosnąć i wtedy sie udać to kosztuje 5-10 zł..

Ps. nie chce Cię straszyć, mnie szamponetka która miała się zmyć po 10 myciach zeszła po 2 latach (4 klasa podstawówki brzydko mówiąc oczo**bny kolor pomarańczy.. a miał być wiśnią...) Zafarbowałam sie wtedy szamponetką na jakiś tam bal w szkole i potem miałam przekopane
Wracając.. ciemniejsze kolory dużo ciężej jest spłukać i usunąć..
Ciężko Ci także będzie teraz zostać blondynką.. Ja 3 lata czekałam aby mi sie to udało i zrezygnowałam teraz bo mi nie pasowały heh. Prawdopodobnie jak pójdziesz do fryzjerki i powiesz "chce blond" usłyszysz stanowcze "NIE! Ja się tego nie podejmę bo mogą ci włosy wypaść/spalić się/zniszczyć/może wyjść żółć, zieleń" itp.. Masz natomiast z początku szansę by rozjaśnili Ci do rudości i albo przy niej zostać jeśli się spodoba a nie wątpie w to chyba, że masz jakis uraz do tego kolorku a jeśli nie to z rudego już łatwiej o wiele będzie ci wejść później w blondy niż z czerni Pozdrawiam

Pokaże Ci także jak bardzo się zmieniłam w ciągu tych lat co od czarnego zrobiłam się blondynką (musiałam włosy obciąć bo miałam obrzydliwe końcówki) Co prawda farbowałam je sama na rudy ale to bardzo ich nie podrażniło jak to co zrobiła fryzjerka ale mimo tego że poniszczyła mi włosy co jest logiczne ( z ciemnego na jasny) to byłam zadowolona tylko, że do mnie nie pasuje blond Ale zobacz sobie jak mogą zepsuć się włosy a miałam takie piękne czarne mając 17 lat ;( Teraz nie miałam wyjścia jak zrobić brązowe bo czarne by brzydko wyglądały tak krótkie.. Zastanów się przed drastycznymi kombinacjami...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 28560569_500.jpg (42,6 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4596.jpg (27,5 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8903 kopia.jpg (25,1 KB, 111 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-05-16 o 10:38 Powód: post pod postem
patusia1230 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 21:08   #8
Holly85
Zadomowienie

nie ma nic złego w wyglądaniu młodo-to ogromny atut.
czarna farba Ci nie pasuje, myj włosy szamponem przeciwłupieżowym to się szybciej wypłucze.
ja bym chciała dodać parę słów na temat brwi, otóż nie jestem w stanie z tych kiepskich zdjęć ocenić czy to twój naturalny kształt brwi czy po depilacji. jesli naturalny to trudno, ale jestem niemal 100% pewna, że sama tak sobie załatwiłaś te brwi i spróbuj to jak najszybiej naprawić. Masz zbyt cienkie, zdeformowane łuki brwiowe. po prostu przestan je depilować niech odrosną w całości. niżej jest zdjęcie z dorobionymi brwiami czy tak wyglądały przed depilacją?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06709 brwi.jpg (44,2 KB, 103 załadowań)
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 18:34   #9
Julita1992
Raczkowanie

Do Holly85:
Myję włosy przeciwłupieżowym szamponem a szamponetka jak była tak jest :/ Co do brwi to mniej więcej tak jak dorysowałaś wyglądały kiedyś, dodaję fotkę ze "starymi" brwiami i naturalnym kolorem włosów.

Do patusia1230:
Dlaczego przefarbowałaś takie piękne włosy? Czarne naprawde Ci pasowały i do tego miałaś je tak gęste... Jeśli o mnie chodzi to nie zamierzam farbować się na blondi, nie chce wyglądać młodziej lub słodko . Posłucham Twojej rady i poczekam aż brwi odrosną (co w moim przypadku na szczęście szybko następuje ) i pójdę do kosmetyczki A rudy kolor nie wiem czy będzie mi pasował

Dziewczyny, jak myślicie, skoro czarna szamponetka tak trudno schodzi to jakim kolorem mogę teraz ufarbować włosy żeby były podobne do naturalnego koloru włosów? Dodam jeszcze fotki robione dzisiaj, gdy tylko troszke się pomalowałm i powiedzcie mi czy bez tej czarnej kreski na dole wyglądam bardzo dziecinnie ? Dodam że mam 18 lat...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06738.jpg (43,2 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06765.jpg (43,8 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05924.jpg (53,4 KB, 116 załadowań)
Stary 2010-12-19, 18:50   #10
Anka4455
Zakorzenienie

ja bym zmieniła kolor jest za ciemny

a fryzura to nie wiem może spróbowałabyś zrobić sobie grzywkę taką na bok troche skrócić włosy tak mniej więcej do ramion i pocieniować cieniowane włosy ładnie sie układają

albo ładnie było by ci w kręconych włosach
Anka4455 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 19:02   #11
Julita1992
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Anka4455 Pokaż wiadomość
ja bym zmieniła kolor jest za ciemny

a fryzura to nie wiem może spróbowałabyś zrobić sobie grzywkę taką na bok troche skrócić włosy tak mniej więcej do ramion i pocieniować cieniowane włosy ładnie sie układają

albo ładnie było by ci w kręconych włosach
Chcę zmienić kolor ale nie wiem jaką szamponetkę wybrać... Może troche je podetnę, ale grzywke na bok już mam . W kręconych może i mi ładnie ale nie chce mi się codziennie ich kręcić , bo rozwalają się a poza tym szybko mi by się wtedy zniszczyły.
Stary 2010-12-19, 20:03   #12
kmb1
Zakorzenienie

Bez kreski wyglądasz o wiele lepiej i mniej dziecinnie/młodzieżowo/emo.
Myślę, że mogłabyś zacząć nosić bardziej stonowane ubrania i makijaż. Mocno się malując i awangardowo/młodzieżowo ubierając tylko się odmładzasz (co do mocnego makeupu to w kiczowaty sposób). Czerwony, brokatowy golf nie bardzo mi pasuje do wizerunku dziewczyny dojrzalszej.

Co do koloru włosów to nie rozjaśnisz go szamponetką ani farbą do włosów zmywalną do 28 myć. Albo b. mocna farba (z mocnym utleniaczem), albo rozjaśniacz+farba. A na razie myj mocno oczyszczającymi szaponami, żeby zeszło.

WYMIANA

WISHLISTA

jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 21:15   #13
patusia1230
Raczkowanie

GG do patusia1230

Hehe do autorki:
i tak mogłybyśmy się kłócić
ty mówisz czemu ja zniszczyłam takie piękne włosy.. też żałuję
Ale Ty tez zniszczyłaś !!! Ślicznie Ci w tych brązowych było 3 fotka piękna.. W Czerwonym ci na prawdę do twarzy. Nie wyglądasz bardzo młodo, mniej więcej na swój wiek, starzej chyba nie musisz? hehe Krótsze fryzury bardziej postarzają, strzępione i modelowane na wałki i inne pierdoły.. ale przy tak pięknych włosach szkoda by było abyś scinała.. tak jak mówią inne osoby najlepiej czekać aż trochę sie spłukają.. wtedy jedyne co ci pozostaje rozjaśniacz (wyjdzie coś od rudości,czerwienie,brązy) albo rozjaśniacz + farba.. wyjdą rudości więc farbe powinnaś wybrać ciemniejszą niż rudy (np orzechowy brąz/mahoń) .. Jeśli postawisz na fryzjera może Ci nawet zrobić jaśniejszy brąz niż orzech.. Kurcze ciężka sprawa, schrzaniłaś tym czarnym hehe bo czarny i blond to najgorsze z mozliwych dla włosów- czarny- ciężko by zszedł jak się znudzi / blond- strasznie niszczy włosy .. Co do makijażu bez kredki Ci lepiej o wiele.. jeśli chciałabyś jakieś cienie (choć bez makijażu wyglądasz i tak ładnie) proponuje jasne fiolety ogólnie fiolety by ci bardzo pasowały i czarny tusz pozdrawiam
Stary 2010-12-20, 00:37   #14
Ivonea
Wtajemniczenie

GG do Ivonea

o matko, czarny nie :/
brąz był świetny
hmm...
masz wystającą brodę i ja bym się skupiła na tym by trochę optycznie zmienić ten mankament.
np. Drew Barrymore ma wystającą brodę ( ale ona ma okrągłą twarz a ty podłużną )
można by spróbować wycieniować na całej długości, ale nie jestem co do tego pewna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jak-dobrac-fryzure_964_2.jpg (36,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg drew_barrymore47.jpg (15,2 KB, 12 załadowań)
Ivonea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 10:51   #15
Julita1992
Raczkowanie

Do kmb1:
Ten czerwony golf założyłam tylko dlatego że jest ciepły, a chodzę w nim tylko po domu
Do Iwonea:
Hmmm... Warto spróbować z tymi fryzurami co dla Drew Barrymore, rzeczywiście mam tak jak ona wystającą brodę :/
Do patusia1230:
Eh, teraz żałuję że ufarbowałam się na czarno, wyglądam jak jakiś kruk a myślałam że będzie mi pasował :/ Z cieniami do oczu spróbuję pokombinować

Chyba nie pozostaje mi nic innego jak czekać aż ten czarny kolor zejdzie :/ Nie wiem czy będe chciała rozjaśniać farbą, nie chce niszczyć włosów... Skoro dziewczyny uważacie że bez kredki mi lepiej to chyba przestane się nią malować Tylko mam jeszcze taki problem że noszę okulary, więc nie wiem czy makijaż spod nich będzie widoczny :/ Dziękuję za pomoc

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Zapomniałam dodać- co myśłicie o tym żebym użyła ściągaczu koloru: Elgon, Color Assist, Color Remover ?
Stary 2010-12-22, 07:22   #16
patusia1230
Raczkowanie

GG do patusia1230

jeśli chodzi o dekoloryzacje całkowicie odradzam już kilka moich znajomych żaliło mi sie jak to fryzjerka wypaliła im całe włosy tym nie wiem czy 'wypaliła' jest dobrym słowem ponieważ nie miałam nigdy z tym styczności i nie wiem jak to działa.. ale włosy miały okropne.. guma
Stary 2011-05-16, 08:26   #17
Julita1992
Raczkowanie

Witam. Jakiś czas temu prosiłam o porady dla mnie, trochę zmieniłam wygląd ale nadal mi brakuje "tego czegoś". Jakiejś nowej fryzury, makijażu, ubrań, o których raczej nie mam pojęcia.
Mój naturalny kolor włosów to brąz (widać trochę na zdjęciach odrosty ) ale teraz mam czarną szamponetkę która trzyma się od listopada i nie chce zejść Muszę chyba czekać aż odrosną mi włosy, bo nie chcę ich niszczyć żadnymi ściągaczami koloru itp.
Mam brązowe oczy, jasną cerę (problemową). Szczupłą, drobną twarz, wystającą brodę, falowane włosy. Górnych rzęs nie maluję bo coś mi się z nimi stało i podkręcają się ale...w dół. Chyba kupię sztuczne .
Co do figury to jestem niska (158), mam dużą pupę, brzuszek i boczki, lecz niewielkie. Mały biust. Na zdjęciach raczej nie widać tego, ale nie wyolbrzymiam- tak jest. A nogi jak widać są krzywe i nieforemne, jak powiedział to mój tata: "Masz nogi jak 10latka albo jak króliczek po obdarciu" :/. Ma rację, bo od kolan w dół są chudziutkie.
Prosiłabym o pomoc w zmianie. Zdjęcia które dodaję przedstawiają moją twarz (na jednym zdjęciu pokazałam swoje czoło) i sylwetkę, abym mogła prosić o pomoc jakie ubrania nosić dla mojej figury. Zbliżają się studia, chciałabym poważniej wyglądać a nie tak jak teraz jak dziecko. Zdjęcia są w makijażu który kładę na codzień.
P.S. Brwi obecnie zapuszczam, by były dłuższe na początku.

Moje zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07412.jpg (62,4 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07508.jpg (53,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07520.jpg (56,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07530.jpg (45,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07544.jpg (47,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nogi.jpg (19,1 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sylwetka.jpg (56,5 KB, 75 załadowań)
"Czasami w życiu nagle wszystko staje się czarne. Niczym krucha porcelana pęka i rozsypuje się dookoła. Brak sił sprawia, że nie jesteśmy w stanie poukładać go na nowo. Pozbawieni nadziei, pokonani odchodzimy w cień. Czy znajdziemy w sobie siłę, która pomoże nam odnaleźć promyk światła? "

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-05-16 o 10:36 Powód: post pod postem
Stary 2011-05-16, 21:52   #18
Magiciatko
Raczkowanie

Nie przejmuj sie nogami! Ja mam nogi podobne do twoich z ksztaltu. Pomiedzy udami, kolanami i lydkami mam przerwe, nierownomierna i zupelnie sie tym nie przejmuje. Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze tylko Polacy sie przejmuja przerwa miedzy nogami. Ale moje nogi maja ladny ksztalt i maja przerwe, poniewaz jestem szczupla i mam szerokie biodra tak jak ty. Nie ma nic nienormalnego w tym, wiele szczuplych dziewczyn z kobiecymi biodrami tak ma i nikt na to nie zwraca uwagi (oprocz Polakow). Patrze na zdjecie w fioletowej sukience i nic nie widze krzywego, masz normalne, ladne nogi jakich wiele. Czasami warto odrzucic stare przekonania. Na przyklad dawno temu (bedzie prawie 15 lat) jak bylam w przedszkolu to dziadek ktoregos z dzieci przyszedl, ja malowalam obrazek i on sie skrzywil strasznie i powiedzial: "Tfe, jaki mankut!" I czy to jest powod dla ktorego mialabym sie "przestawic" na prawa reke? Chociaz niestety mialam nauczycielke i ona byla przestawiona na prawa reke, bo kiedys leworecznosc byla uwazana za dziwactwo i niemal kalectwo

Mam wlasciwie tyle samo wzrostu co ty (160 cm) i najczesciej nosze waskie dzinsy, czasami nie sa bardzo obcisle lecz nadal maja fason zwezajacy sie do dolu. Dzwony i szwedy zupelnie nie sluza niskim osobom, gubia calkiem sylwetke i jej ksztalty, deformuja. Na biust polecam staniki z pionowym cieciem, najkorzystniejsze dla niezbyt duzego biustu. Najlepszy stanik jaki mialam w zyciu to freya deco, niestety jest drogi i kupilam niektore kolory dopiero jak zaczelam pracowac. Ale jakie nadaje proporcje! I nie ma zadnych puszapowych wkladek w srodku. Unikaj krotkich bluzek (nie mam pojecia czy takie masz, tak ogolnie pisze), zawsze kupuj takie co sie koncza u gory kosci udowej. Krotsze powiekszaja biodra, dluzsze skracaja nogi. Unikaj tez modnych teraz specjalnie za szerokich bluz, swetrow i bluzek. Gubia ksztalty i robia z drobnej dziewczyny gimnazjalistke, a tego nie chcesz i ja tez nie Koszulki z napisami odpadaja rowniez. Bluzy z kapturem na codzien tez nie, czasami moga byc. Ja lubie uniwersalne swetry rozpinane, a do tego bluzki w zywych kolorach (czerwony, ciemny szafir, blekitny, fuksjowy), ale kazdy ma inny gust. Moze sprobowalabys z prostymi sukienkami, takimi nad kolano, z wcieciem w talii, gora dopasowana, a dol lekko rozkloszowany, ALE miekko opadajacy, bo te sterczace poszerzaja biodra strasznie.
Magiciatko jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości