Makijać na studniówkę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-12-21, 20:48   #1
ewelinucha
Zadomowienie

Makijać na studniówkę

Napisalam wątek na zbiorczym, ale nikt nie odpisal a zalezy mi na czasie wiec zakładam nowy watek. Mam nadzieje ze sie nie obrazicie

Może macie jakieś ciekawe zdjecia/pomysły na fajny prosty do wykonania makijaż, zamierzam malować się sama, ewentualnie z pomocą koleżanki. Nie chce żeby byl modny tylko aby pasowal to mojego typu urody. Jestem lekko ciemnej karnacji, wlosy czarne, hmm ciemno-zielono-niebieskie oczy (trudny kolor do określenia) a co szczegolne małe, chcialabym je jakos optycznie powiekszyć. Usta rownież male, nos mały. Chcialabym jakos uwydatnić kości policzkowe, ale aby nie nakładać zbyt dużo różu.. Da sie tak?
Na codzien nie uzywam fluidu, jedynie lekki puder, bo nie mam pryszczy, piegow itp, ale mysle ze na taki bal jak studniowka, powinnam nalozyc podklad, i wlasnie jakiej marki podklad bylby dobry, taki nie specjalnie kryjacy by nie miec na twarzy tzw."tapety" tylko delikatnie wyrownujacy koloryt skory i oczywiscie w przystepnej cenie.

Ps. Sukienke mam czarna, dodatki srebrna bransoletka i kolczyki.

Przepraszam za literówke w temacie...
-dobrze zdać mature cel osiagniety
- poleciec do USA, byc w Nowym Jorku, Miami i Los Angeles
- skonczyc studia

ewelinucha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 21:52   #2
roxann89
Raczkowanie

Dot.: Makijać na studniówkę

uważam że ten makijaż oczu jest boski i pasowałby do sukienki i dodatków: http://www.youtube.com/watch?v=CPYik...eature=related jeśli zaś chodzi o podkład to bardzo dobry jest revlon colorstay bo mimo że kryje dobrze nie tworzy efektu maski i ładnie stapia się ze skórą a z tej niższej półki to może Lirene City Matt? jak dla mnie jest całkiem ok,lepszy od niejednego droższego

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

http://www.ladymakeup.pl/porady/jak-malowac-usta/ a tutaj masz jak malować usta na kości policzkowe nałóz po prstu trochę brzoskwiniowego bądz łososiowego różu,bardziej pastelowego albo po prostu poniżej kości policzkowych rozprowadz trochę ciemniejszego podkładu co da super naturalny efekt http://www.ladymakeup.pl/makijaz/no-.../#comment-5160 tu masz dokładny opis dotyczący takiego naturalnego makijażu
roxann89 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości