Z czarnego na jasny brąz!! Pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-12-21, 22:10   #1
iwwwonaa
Rozeznanie

Z czarnego na jasny brąz!! Pomocy!!!

Witam! Od ponad roku farbuję włosy na czarno. Po pierwszej i raczej ostatniej próbie rozjaśniania włosów, nic mi nie chwyciło Mój naturalny kolor to średni brąz. Co mam zrobić? Czy jedynym wyjściem jest dekoloryzacja? I w jakiej jest to mniej więcej cenie? Poniżej zamieszczam moje aktualne zdjęcie.

Z góry dziękuję za odpowiedź
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC17833.jpg (106,4 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC14839.jpg (87,6 KB, 246 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC14939.jpg (79,5 KB, 240 załadowań)

Phil Bosmans

JUŻ NIEDŁUGO BĘDĘ MAMUSIĄ!!!
iwwwonaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 22:27   #2
Sytuacja
Raczkowanie

Dot.: Z czarnego na jasny brąz!! Pomocy!!!

HEY

Po pierwsze,mi osobiscie podobasz mi sie w czarnych wlosach...

A teraz cos na temat schodzenia z koloru.

Farbowalam wlosy na bardzo ciemny braz,ktory wygladal jak czarny.
Rowniez zamazyl mi sie jasny braz wiec zdecydowalam sie na DEKOLORYZACJE.

W trakcie dekoloryzacji moje wlosy mialy pomaranczowy kolor i na ten wlasnie pomarancz pani Fryzjerka nalozyla mi farbe w odcieniu ciemnego blondu/jasnego brazu.

Efekt po wyjsciu od fryzjera byl oczywiscie oszalamiajacy.
Do czasu az zaczela splukiwac mi sie farba...

Zkazdym myciem coraz bardziej przebijal mi ... POMARANCZ!!!!

Jestem niecaly rok po dekoloryzacji.
Farbuje na dosc ciemne kolory ,aby przykrylmi ten pomoranacz,poniewaz przy jasnych po kilku myciach przebija.

Wlosy te ktore mi odrosly sa w porzadku,ale reszta po dekoloryzajci zupelnie martwa,matowa,napuszona ,bez zycia...

Nie moge sie juz doczekac kiedy uda mi sie sciac te martwe wloski...

SUMUJAC odradzam dekoloryzacje.
Moze lepszym wyjsciem jest stopniowe schodzenie z koloru poprzez balejaz...

Pozdrawiam

ART http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=490701

SZUKAM J.Podsiadlo "Wiersze zebrane"... Kontakt na priv.
Sytuacja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 12:51   #3
Holly85
Zadomowienie

ja też pofarbowałam się parę razy na czarno- pierwszy raz Castingiem hebanowa czerń, ale kolor wyszedł piękny i bardzo mi się podobał. Farba ta po pierwsze pod światło prześwitywała brązem, po drugie gdy się wypłukiwała to właśnie wyglądała naturalnie. Kolejny raz pofarbowałam się Wellą farbą trwałą, ale z obserwacji wiedziałam, że farby trwałe czarne nie wyglądają w ogóle naturalnie. Dlatego pomieszałam pół opakowania brązowej z tą czarną i dzięki Bogu, że tak zrobiłam- gdy farba zaczęła się wypłukiwać (pod wpływem np szamponow przeciwlupiezowch) moje wlosy nie wyglądają jak grafit tylko prześwituje brąz.

dodać muszę, że Casting pomimo wszystko bardzo zniszczył mi włosy, osobom o wrażliwych włosach nie polecam.
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 17:59   #4
magda120792
Rozeznanie

Witam Ja też się wypowiem na temat dekoloryzacji. Zacznę od tego, że z koloru można też zejść poprzez stopniowe rozjaśnianie włosów pasemkami, albo można zacząć zapuszczać naturalne włosy i jakoś przemęczyć się z dwukolorowymi włosami(znam dziewczyny, które tak zrobiły i nie powiem poradziły sobie). Ja jednak chciałam szybko załatwić sprawę i zdecydowałam się na dekoloryzację. Chyba wstawię Ci zdjęcia , jak moje włosy wyglądały przed i po tym zabiegu. A więc opowiem Ci szybciutko moją historię :P Farbowałam przez dwa lata czarnym palettem (jako jedyna nie spływała mi, kolor był intensywny i o dziwo nie niszczyła mi włosów), zapuściłam zdrowe włosy do połowy pleców. W maju zachciało mi się naturalnego koloru. Jedna dekoloryzacja nie pomogła i musiałam zrobić drugą. Moje włosy były w opłakanym stanie. Musiałam je ściąć do ramion, co było dla mnie największym bólem. Przechodziłam we włosach z 2 z zdjęcia miesiąc. Kolor był tak koszmarny, że co rusz farbowałam włosy jakąś zmywalną farbą. W końcu we wrześniu zafarbowałam włosy syossem (ciemny brąz) kolor był ładny, ale na chwilę obecną cały zszedł , przez ten czas włosy podrosły i mam w miarę naturalny kolor włosów. Ale. Tego jak są zniszczone moje włosy nie jestem w stanie opisać. Rozdwojone, suche, łamiące się końcówki to mój koszmar. Obcinam je, dbam , wcieram olejki, odżywki ale to nic. Teraz muszę wszystko co zostało zdekoloryzowane( że tak to ujmę ) regularnie obcinać. Bo włosy,które zostały rozjaśnione po prostu nie wrócą już do kondycji. A więc, proszę Cię zastanów się czy na pewno chcesz w to brnąć. Teraz wiem,że nie zdekoloryzowałabym się ponownie. Wolałabym mieć długie, czarne a przede wszystkim zdrowe włosy aniżeli poniszczone kłaki. Także zastanów się dobrze. Poza tym dobrze wyglądasz w czarnych włosach. Moja dekoloryzacja to moja największa porażka tego roku. Załączam zdjęcia :
1) Przed dekoloryzacją(nie widać całości, ale widać w jakiej kondycji były)
2) Po dekoloryzacji( tu z kolei widać dobrze kolor ale nie do końca widać zniszczenia)
Zdj obecnego nie mam, ale to już nieistotne.
Mam nadzieję , że w jakiś sposób ci pomogłam
Aleee się spisałam.
Pozdrawiam !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00327.jpg (84,4 KB, 285 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00253.jpg (73,4 KB, 258 załadowań)

"Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma"
Marilyn Monroe

magda120792 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 23:13   #5
iwwwonaa
Rozeznanie

Dziękuję Wam bardzo dziewczyny...chyba jednak się przemęczę z odrostami i tak wiem, że facet mnie bezgranicznie kocha, więc luz. Bardzo mi pomogłyście, dziękuję Wam serdecznie! Wesołych

Phil Bosmans

JUŻ NIEDŁUGO BĘDĘ MAMUSIĄ!!!
iwwwonaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 18:04   #6
Olcia
Zakorzenienie

Tez mialam ten problem - tak jak wyzej dziewczyny pisaly mozna zapuszczac i nie farbowac.
Ja zapuszczalam, odrosty kilkucentymetrowe byly brzydkie wiec zdecydowalam sie farbowac je szamponami koloryzujacymi na braz, zeby zniwelowac roznice w kolorach do minimum i zeby kolor sie wyplukal (w koncu to byl cel).
Po ilus tam miesiacach na wizazu wyczytalam o dekoloryzatorze ELGON, kupilam, uzylam.
Oczywiscie troche pomogl, ale od miejsca, gdzie wlosy byly duuzo azy farbowane czarnym kolorem, byly nadal ciemne, dlatego zdecydowalam sie na pasemka rozjasniaczem - 2x.
Po tym wszystkim dwa razy uzylam farb 'ciemny blond', wyszedl braz niemalze identyczny z moim naturalnym. Na chwile obecna trudno wychwycic gdzie zaczynaja sie odrosty, pod swiatlo po prostu widac, ze te rozjasnione sa zlociste

P.S. ja bym na Twoim miejscu poprawila nieco grzywke
Olcia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości