Czy jest ratunek?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-05-04, 16:37   #31
młodaa
Wtajemniczenie

Dot.: Czy jest ratunek??

Cytat:
Napisane przez olkie
tak tak o tej]tylko jak sie za duzzo naklada to robia sie tluste i wogole nie blyszcza;/ ale w rozsadnych ilosciach daje fantastyczne efekty
heh, wlasnie i tu jest problem. Kiedys nalozylam 6 "pompek" i dalej tluste nie byly... nie wiem czy moje wloski tak wszystko wchlaniaja, czy mi miedzy palcami przelecialo wszystko i dopiero wtedy ladnie podkreslily sie fale... choc nakladam zawsze na mokre wlosy, na suche wyglada u mnie neiciekawie...
młodaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 17:23   #32
zabciam
Zadomowienie

GG do zabciam

ja tez miałam fajne przezycia z rozjasniaczami do włosów. rozjasniałąm wtedy z czerwonych na blond wiec musiałam praktycznie co jakis czas rozjasniac ponownie by nie byc ruda. włosy były okropne. ale cały czas starałam sie aby jak najmniej je przemeczac suszeniem itp. koncówki tez podcinałam co jakis czas, bo wygladały okropnie... teraz moje włsoki sa super zdrowe, kiedy całkowicie odrosły:P choc ostatnio znów zafundowałam im dawke rozjasniacza:p tylko ze tym razem ciagle robie jakies maski na włosy zeby mi sie nie przesuszały. a Tobie radze podciac tylko koncówki, jesli nie chcesz obcinac całych i uzywac jakichs wygładzajacych preparatów zeby włosy sie nie puszyły i nie wygladały niezdrowo. po pewnym czasi odrosną całkowicie zdrowe i wtedy juz nie bedzie sladu po zniszczeniach
zabciam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 17:41   #33
gotika1
Raczkowanie

GG do gotika1

To powiedzcie co robią i jak to robią kobiety, które mają takie włosy, że mają takie włosy od lat?? Albo modelki?? Albo aktorki?? Albo te dziewuszki, u których właśnie często widzę platynkę, aż wpadającą w siwe pasemka? ?? Widzę często na ulicy, takich dziewcząt mnóstwo. I jak? one to robią??
Nie można mieć w końcu takich włosów wcale? To po co wymyślili rozjasniacz skoro jest tylko na parę razy? powinni wycofać go wogóle z zabiegów fryzjerskich skoro niszczy włosy... Więc nie można uzyskać takiego koloru?? TAK? Jest to niemozliwe na dłuższą metę???Nie można sobie być jasniutką blondyneczką. Nie ma nic innego od rozjasniacza? To, co robią te wszystkie babki na ulicach? AŻ biało w mieście. I co one robią, że im jeszcze nie wyleciały?
gotika1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 17:51   #34
Wisnia
Wtajemniczenie

GG do Wisnia

a powiedz jakich odzywek i masek uzywasz?
Bo ja ostatnio juz stracilam wiare w to co mialam sprawdzone a troszke mi wypadaja i jakies takie sa zaszuszone
Wisnia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 17:54   #35
Wisnia
Wtajemniczenie

GG do Wisnia

moze wydaja kupe kasy?

a tak swoja droga to tez sie zastanawiam. Mam mase kolezanek ktore farbuja, rozjasniaja wlosy itd, ale nigdy nie musialy obcinac, a u mnie jak juz jest zle, to podciecie koncowek nie pomoze. I jak juz sie dorobie wlosow do ramion to nie duzo trzeba zeby je zniszczyc, slabe sa czy co?
Wisnia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-04, 20:41   #36
zabciam
Zadomowienie

GG do zabciam

jakich masek uzywałąm? hmmm. juz nie pamietam za dobrze ale uzywam ciagle balsamu mr.potters ze spłukiwaniem, i mleczka wygładzajacego fructisa. czasem tez kupuje w saszetkach maseczki miodowo-mlekowe. mi pomaga musisz sprobowac. pozdrawiam

http://www.wizaz.pl/akcje/adopcja_serca/

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=4269936
POMÓŻMY ZWIERZĘTOM W KORABIEWICACH!!

http://www.republika.pl/bayka
zabciam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 19:42   #37
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

trzeba ale sproboj jak najwiecej uratowac
olkie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-06, 21:52   #38
neonka28
Zakorzenienie

gotika,a moze nakładałas ten rozjaśniacz za każdym razem na wszystkie włosy tzn. na odrosty i na całość??Jeśli tak no to końcóki włosów były ciągle maltretowane..jak są jasne już wloski to potem nakłada się na odrosty(tylko)!!A dziewczyny pomagają włosom zachowywać platynowy odcień-myją szamponem REGENAL lub z avonu do włosków blond-wszystkie te preparaty mają kolor lekko fioletowy-pomagają zlikwidować żółty refleks.Ja znam przypadek kiedy dziewczyna bardzo chcieła mieć białe wł. i przykrywała je folią aluminiową.Gorąco było ale najgoręcej kiedy zmyła rozjaśniacz z włoskami!!!Dbaj o włosy.Idż do dobrego fryzjera.
neonka28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 16:39   #39
ewelina2102
Raczkowanie

Dziewczyny te rozjaśniacze mam ochotę spalić na stosie! Moje włosy po ostatnim rozjaśnianiu doprowadzałam do porządku pół roku. Miałam już lśniące ciemne włoski i znowu zachciało mi się być blondynką, mój błąd... od 2 dni płacze bo zniszczylam włosy niesamowicie i nie wiem co teraz zrobić żeby do końca czerwca przywrócić im dawny stan... Nienawidze rozjaśniaczy! Znowu jestem brunetką bo ten kanarkowy blond mi nie pasował ... z resztą komu by pasowały żółte spalone włosy?! Nie macie pojęcia jak żałuje, moja głupota nie zna granic... I do tego dobijają mnie te komentarze: A nie mówiłam?! Zniszczyłaś tylko włosy! Lepiej ci w brązie, po co rozjaśniałaś!!
No trudno człowiek uczy się na własnych błędach, nigdy już sama nie użyje rozjaśniacza...
ewelina2102 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości