Loreal Feria Preference bardzo jasny blond per這wy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-12-23, 10:53   #1
svangur
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45

Loreal Feria Preference bardzo jasny blond per這wy

Czy ktoras z Was u篡wa豉 tego kolorku jesli tak to moze mi pokazac na fotce jaki kolorek wychodzi po tej farbie mniej wiecej bo wiadomo na kazdych wlosach inaczej)

Serdecznie pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
PS chodzi mi o uzyskanie jasnego blondu nie za ciemnego i nie za jasnego takiego 鈔edniego)

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

przypomne ze to jest numer 84
svangur jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-23, 12:18   #2
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138
Dot.: Loreal Feria Preference bardzo jasny blond per這wy

feria nie ma takiego odcienia o ile mi wiadomo, jest za to 92 i po numeracji 92- wnioskuje 瞠 to jest bardzo jasny blond per這wy.
http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...o-perlowy.aspx

natomiast 84 to jasny blond miedziany (taka numeracja) a takiego odcienia nie ma loreal, jest 74 mango ale to jets intensywny rudy kolor a o taki Ci chyba nie chodzi.
my郵e ze chodzi這 Ci o 92 ten co poda貫m w linku.
zobacz tu
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-23, 14:01   #3
svangur
Raczkowanie

mia豉m na my郵i ten kolor: http://www.e-commerce.pl/L-Oreal-Fer...owy,47632.html
Stary 2010-12-23, 15:00   #4
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

w徠pie czy go jeszcze produkuj, przynajmniej ja nie widzia貫m nigdzie, ale 92 kt鏎y pokazywa貫m wy瞠j, jest a r騜ni sie od przedstawionego odcienia przez Ciebie 102 tylko tym 瞠 92 jest o ton ciemniejszy, to chyba nawet lepiej bo chcia豉s 鈔edni blond?
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-23, 16:45   #5
svangur
Raczkowanie

wydaje mi sie za ciemny, wczoraj widzialam w sklepie farbe z numerem 102 z Ferii , to czyzby ja juz wycofali??
nie wiem jak ten blondissnes wyjdzie za 2 razem, za pierwszym wpada mi w miedz czy cos takiego pozatym szczypala mnie mocno w glowe wiec nie wiem czy nie niszczy zbytnio wlosow
nie chce ciemnego blondu, jasniejszy ale nie bialy, nie potrafie sie zdecydowac na farbe..:/
Stary 2011-01-26, 19:12   #6
asienka1906
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Na pewno nie wycofali, bo ja od ponad roku u篡wam tego koloru. I w tym tygodniu id po kolejne opakowanie. Kolor wychodzi przepi瘯ny, ci庵le s造sz komplementy na ten temat!
asienka1906 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-21, 17:14   #7
kat123
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 479

a mo瞠 kto podrzuci jakie fotki?

Aparatka od 11.10.2014 (g鏎a).
D馧 od 11.04.2015.
kat123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-21, 16:48   #8
InTheDark
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

hej moze kto ma fotki jak wychodzi ta farba (Feria 92 Iridescent blonde bardzo jasny blond be穎woper這wy)? mam w這sy po dekoloryzacji i farbie ciemny blond czy jasny kasztan torche wpada w rudy z ja郾iejszymi refleksami wpadjacymi w zolty blond. Jestem ciekawa jaki kolor wyszed豚y na moich w這sach po zastosowaniu tej farby i przede wszystkim czy wyr闚na豚y mi si kolor.. Mam do嗆 tych pasemek;/ i czy nie wyjdzie szaro zielony blond? Je郵i ktos ma do鈍iadczenie z t farb i tym kolorem bardzo prosz o odpowiedz.

Edytowane przez InTheDark
Czas edycji: 2011-11-21 o 16:50
InTheDark jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-12, 23:31   #9
agucha1975
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

hej, ja w豉郾ie jestem po farbowaniu feri
92 Iridescent Blonde Bardzo Jasny Blond Be穎wo-Per這wy

dwie pierwsze fotki s z przed farbowania (wczesniej farbowane bardzo jasnym popielatym blondem piank Wellaton 9/1 roz鈍ietlony popielaty blond-ok 4miesi帷e temu, nast瘼nie dwa miesiace temu na w這sy zosta造 na這穎ne refleksy, ciemniejsze i jasne) moje naturalne w這sy wida na sporych odrostach, to chyba ciemny blond?, raczej trudno sie rozja郾iaj i zazwyczaj do rudego. Ku mojemu zaskoczeniu feria rozja郾i豉 je do嗆 mocno, wyr闚na豉 kolor przy czym pozostawi豉 ja郾iejsze reflesy. Pi瘯nie pokry豉 odrosty, nie zniszczy豉 w這s闚, wr璚z odwrotnie na pewno sp鏏uj jej jeszcze raz. A mo瞠 kt鏎a z Was wie jak uzyska ch這dniejszy kolor, jakiego odcienia u篡 by rozja郾i naturalne odrosty, bez rudego odcienia? Jednocze郾ie aby rozja郾ione wcze郾iej w這sy nie przybra造 zielonego lub szarego odcienia?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC04383.jpg (120,8 KB, 841 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC04391.jpg (90,2 KB, 502 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC04454.jpg (114,3 KB, 525 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC04455.jpg (136,0 KB, 642 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC04456.jpg (132,7 KB, 651 za豉dowa)
agucha1975 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-13, 15:10   #10
Justyna2602
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 167

ja u篡wam tej farby od dawna jest 鈍ietna
Justyna2602 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-13, 15:20   #11
Justyna2602
Raczkowanie

Oto zdj璚ia.
Farba 102 Feria bardzo jasny per這wy blond. K豉dziona na wlosy rozja郾ione u fryzjera rozja郾iaczem. Szkoda 瞠 aparat nie pokazuje tej fajnej r騜owej po鈍iaty kt鏎y utrzymuje si do dw鏂h pierwszych my:/
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1000674.jpg (34,8 KB, 1074 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P1000676.jpg (71,4 KB, 1039 za豉dowa)
Stary 2012-03-28, 22:27   #12
cassie180
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

S逝chajcie POM荅CIE

Czy kto m鏬豚y mi doradzi DOBRY odcie farby? Chcia豉bym mie jasne w這sy, zawsze rozja郾ia豉m w這sy i dobrze czu豉m si w blond. Moje naturalne w這sy s do嗆 nijakie.. ni to ciemny blond ni to mysi.
Niestety na ponad rok musia豉m zrezygnowa z farbowania w這s闚, mam wiec odrosty si璕aj帷e mi od "czubka" czaszki a na wysoko嗆 oczu.
Mo瞠cie sobie wi璚 wyobrazi jak nieciekawie to wygl康a. Od g這wy ciemny blond a reszta jaka 鄴速awa.. bo kolor si spra.
S逝chajcie dlatego potrzebuj jakiej fachowej porady, co z tymi w這sami zrobi jak je ufarbowa? Boj si, 瞠 jak ufarbuj odrosty to je mocno z豉pie (moje twarde, g瘰te w這sy s podatne na farbowanie) a je郵i pokryj w這sy jednym odcieniem to te mo瞠 wyj嗆 "dalmaty鎍zyk" i co robi?
HELP
cassie180 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-29, 11:45   #13
agucha1975
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez svangur Poka wiadomo嗆
Czy ktoras z Was u篡wa豉 tego kolorku jesli tak to moze mi pokazac na fotce jaki kolorek wychodzi po tej farbie mniej wiecej bo wiadomo na kazdych wlosach inaczej)

Serdecznie pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
PS chodzi mi o uzyskanie jasnego blondu nie za ciemnego i nie za jasnego takiego 鈔edniego)

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

przypomne ze to jest numer 84

W najbli窺z sobote farbuj w這sy w豉郾ie t farbo Loreala nr 102 bardzo jasny blond per這wy-bo o ten prawdopodobnie Ci chodzi. Wstawi te zdj璚ia przed i po. W niedziel farbowa豉m ta farba te軼iow i wyszed fajny, dosy mocno rozja郾i-najbardziej ze wszystkich Loreala. Feri bed farbowa豉 po raz drugi, za pierwszym razem u篡豉m odcienia 92, zdj璚ia mo積a obejrze we wcze郾iejszej wypowiedzi. Ferie Loreala 92 i 102 nale瘸 do lini farb rozjasniaj帷ych o kilka ton闚, nawet trudno rozjasniaj帷e si w這sy-jak moje, ale nie niszcz w這s闚.
Stary 2012-03-29, 11:48   #14
agucha1975
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka wiadomo嗆
w徠pie czy go jeszcze produkuj, przynajmniej ja nie widzia貫m nigdzie, ale 92 kt鏎y pokazywa貫m wy瞠j, jest a r騜ni sie od przedstawionego odcienia przez Ciebie 102 tylko tym 瞠 92 jest o ton ciemniejszy, to chyba nawet lepiej bo chcia豉s 鈔edni blond?

Produkuj, ja w豉snie zakupi豉m 2 opakowania w Rossmanie. Rzeczywi軼ie nie wsz璠zie go mo積a dosta ale jest....
Stary 2012-03-29, 13:00   #15
Justyna2602
Raczkowanie

Jest du篡 tych farb, ja farbuje co miesi望 w豉郾ie 102. Jutro w豉郾ie mam zamiar
Stary 2012-05-09, 16:47   #16
Taka_sama_inna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

Hej Dziewczyny! I jak wysz豉 na waszych w這sach feria 102? Przymierzam si do ufarbowania swoich w這s闚, ale boj si, 瞠 mog wyj嗆 za jasne. Obejrza豉m kilka fotek dziewczyn na innych forach, to po farbowaniu w豉郾ie tym kolorem mia造 bardzo bardzo jasne, niemal瞠 bia貫 w這sy..Ja takich nie chce.. Prooosz.. wklejcie jakie fotki..B璠 wdzi璚zna!
to niech im skr璚i kostk,
Aby鄉y ich poznali po kulawym chodzie."
Taka_sama_inna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-11, 20:43   #17
Justyna2602
Raczkowanie

Moje fotki sa troch wy瞠j w tym w徠ku, ale potwierdzam w這sy wychodza bardzo jasne no ale wszystko te zale篡 od wyj軼iowego koloru. Na jaki kolor chcesz po這篡c ta farb ?
Stary 2012-06-20, 00:09   #18
Wampierz
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 461

http://www.e-commerce.pl/L-Oreal-Fer...owy,47632.html
Teraz go robi w innym opakowaniu, bo przeprojektowali lini (na wierzchu pude趾a jest fotka starego opakowania).

U篡wa豉m tej farby pare lat temu, kiedy mia豉m kr鏒kie i troch rozja郾iane w這sy, fajny kolor, daje delikatnie ro穎wawe refleksy, chocia nie utrzymuj si d逝go. No i oczywi軼ie, jak wszystkie farby tego typu, nie wychodzi taki jasny na ka盥ych w這sach, tylko na mocno rozja郾ianych albo naturalnie bardzo jasnych. Na mniej jasnych w這sach wychodzi ciemniejszy blond o neutralno-r騜owym po造sku. Ja osobi軼ie bym tego nie nazwa豉 per這wym, bo wed逝g mnie per這wy blond to kolor o szaro-fioletowym odcieniu, a nie r騜owym. Taki kolor maj te ludzie, kt鏎zy maja naturalnie per這woblond w這sy (superrzadkie ale prawdziwe) - to chyba najpi瘯niejszy odcie blondu jaki istnieje w naturze.
Wampierz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-10, 10:06   #19
meteorka1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Cytat:
Napisane przez Taka_sama_inna Poka wiadomo嗆
Hej Dziewczyny! I jak wysz豉 na waszych w這sach feria 102? Przymierzam si do ufarbowania swoich w這s闚, ale boj si, 瞠 mog wyj嗆 za jasne. Obejrza豉m kilka fotek dziewczyn na innych forach, to po farbowaniu w豉郾ie tym kolorem mia造 bardzo bardzo jasne, niemal瞠 bia貫 w這sy..Ja takich nie chce.. Prooosz.. wklejcie jakie fotki..B璠 wdzi璚zna!

Ja farbuje nim od 3 lat kolor bardzo jasny mi kryje b.dobrze ciemne odrosty polecam te farbe rowniez dlatego ze nie niszczy w這sow ja fabuj srednio raz na 2-3 tyg. Teraz marzy mi si ciemny :P
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg dd.jpg (21,8 KB, 956 za豉dowa)
meteorka1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-14, 17:46   #20
Wampierz
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 461

Cytat:
Napisane przez meteorka1 Poka wiadomo嗆
Ja farbuje nim od 3 lat kolor bardzo jasny mi kryje b.dobrze ciemne odrosty polecam te farbe rowniez dlatego ze nie niszczy w這sow ja fabuj srednio raz na 2-3 tyg. Teraz marzy mi si ciemny :P
Hm, na zdj璚iu twoje w這sy s mocno 鄴速e - mo磧iwe, 瞠 ta farba jest za s豉ba na twoje w這sy i nie wymywa ci ciep造ch pigment闚. W ka盥ym razie kolor zupe軟ie inny, ni na opakowaniu.
Wampierz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-17, 20:18   #21
madzik103
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31

Cytat:
Napisane przez meteorka1 Poka wiadomo嗆
fajny kolorek, nie uwazam zeby byly zolte jak ktos nizej pisal? jaki masz naturalny odcien?
madzik103 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-07-18, 20:33   #22
paulinaziuta07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57

Hej dziewczyny Mam problem miesi帷 temu nieca造 by豉m u fryzjerki kt鏎a wychodzi豉 mi z czarnego koloru dekoloryzacja chcia豉m uzyskac cos na pograniczu ciemnego blondu a jasnego br您u wyszed taki ciemny blond ale chcia豉bym uzyska co takiego jak na opakowaniu
http://1.bp.blogspot.com/_FVFKjdifmE...diane+091a.jpg
Czy uda mi si co takiego osi庵n望 ale nie chce ju rozja郾ia chcia豉bym to uzyska farb PROSZ o POMOC i w miar szybka odpowied

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

a dodam 瞠 obecnie mam co takiego mo瞠 bardziej jasne nawet http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...-bursztyn.aspx

Edytowane przez paulinaziuta07
Czas edycji: 2012-07-18 o 21:57
paulinaziuta07 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-16, 16:28   #23
stylowa_clajdi
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Smile Dot.: Loreal Feria Preference bardzo jasny blond per這wy

U mnie na blogu jest recenzja i efekty przed i po
http://stylowa-clajdi.blogspot.com/2...reference.html
stylowa_clajdi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-08, 17:49   #24
foxy313
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 431

Cytat:
Napisane przez agucha1975 Poka wiadomo嗆
hej, ja w豉郾ie jestem po farbowaniu feri
92 Iridescent Blonde Bardzo Jasny Blond Be穎wo-Per這wy

dwie pierwsze fotki s z przed farbowania (wczesniej farbowane bardzo jasnym popielatym blondem piank Wellaton 9/1 roz鈍ietlony popielaty blond-ok 4miesi帷e temu, nast瘼nie dwa miesiace temu na w這sy zosta造 na這穎ne refleksy, ciemniejsze i jasne) moje naturalne w這sy wida na sporych odrostach, to chyba ciemny blond?, raczej trudno sie rozja郾iaj i zazwyczaj do rudego. Ku mojemu zaskoczeniu feria rozja郾i豉 je do嗆 mocno, wyr闚na豉 kolor przy czym pozostawi豉 ja郾iejsze reflesy. Pi瘯nie pokry豉 odrosty, nie zniszczy豉 w這s闚, wr璚z odwrotnie na pewno sp鏏uj jej jeszcze raz. A mo瞠 kt鏎a z Was wie jak uzyska ch這dniejszy kolor, jakiego odcienia u篡 by rozja郾i naturalne odrosty, bez rudego odcienia? Jednocze郾ie aby rozja郾ione wcze郾iej w這sy nie przybra造 zielonego lub szarego odcienia?
ale one sa bardzo ciemne jak na blond z poziomu 9, myslalam nad ta farba, ale teraz to nie wiem.. ja mam mega jasne, a wlasciwie troche zolte z bialym odrostem dzieki FRYZJEROWI, wiec nie wiem czy ja uzyc czy nie... 92, 2 oznacza ze farba jest opalenizujaca, a myslalam cos miedzy bezem a per豉, i trafi豉m na ta farbe, teraz zg逝pia豉m..
foxy313 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-06-08 17:49:06

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.