Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-02-07, 12:37   #4591
Kotka17
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Czesc

pochwal sie jak juz pofarbujesz

oo jaki fajny pomysl

A ja wbrew temu co mowilam, skusilam sie na Dolce anti-age dzis bede testowac

a dolce maska jest bardzo fajna jak masz dobrze oczyszczone włosy... bo jak używałam ja z dove szamponem to miałam gniazdo na glowie!! a teraz jak użyje mojego trzy zioła i potem dolce anti age na to, to mam mięciutkie i gładkie włosy używam jej raz na tydzień
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-02-07, 12:43   #4592
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość

a dolce maska jest bardzo fajna jak masz dobrze oczyszczone włosy... bo jak używałam ja z dove szamponem to miałam gniazdo na glowie!! a teraz jak użyje mojego trzy zioła i potem dolce anti age na to, to mam mięciutkie i gładkie włosy używam jej raz na tydzień
aa dziekuje za rade umyje jakims z slsem

buahhot jest offline  
Stary 2011-02-07, 12:48   #4593
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
aa dziekuje za rade umyje jakims z slsem
proszę mi nikt nie powiedział na początku i myślam że maska jakaś jest do dup* a okazało sie że to źle oczyszczone wloski
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-02-07, 12:50   #4594
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
a masz moze go ?
troche znudzily mi sie narazie te zwykle szampony ktore stosuje juz od 7ms
a ten wyglada mi na ciekawy nie oblepi bo nie ma silikonow
Uzywałam jak mieszkalam przez 2 tygodnie u kuzynki bo ona go ma. Sceptycznie do niego podchodziłam bo Gliss Kur, ale myłam co 2 dni tym szamponem, do tego odzywka ta czerwona z Garniera, na to jeszcze spray z fructisa. Obciążenia zero
Bardzo przyjemny szampon musze powiedzieć.
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-02-07, 12:57   #4595
caskada
Zakorzenienie

a mi teraz podobaja sie te nowe wersje gliss kura czy fructisa sa ciekawie skladowo zrobione(zwlaszcza odzywki) mam juz odzywke fructisa glissa kura i bardzo chwaleniestety dalej bez szalu sa dove i pantene
Stary 2011-02-07, 13:18   #4596
efcia90
Zadomowienie

Dot.: Blond vs. blond

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaką farbę ton w ton możecie polecić, żeby jedynie ochłodzić kolor (nie musi rozjaśniać itd, zależy mi jedynie na ochłodzeniu ciepłego blondu) Zastanawiałam się nad Richesse Diacolor lub Wella Color Touch. W tej pierwszej dodaje się relewator w drugiej natomiast emulsję ulteniającą, jeśli zdecydowałabym się na Wellę to brać 4% ? Nie przyciemni mi wtedy włosów ? Myślałam o kolorze nr 18, perłowo-popielaty blond.
Ponawiam pytanie tym razem dołączając zdjęcia moich włosów (robione bez lampy, pochmurny dzień, kłaki jeszcze lekko mokre, w rzeczywistości są trochę jaśniejsze, ale odcień ciepły taki jak na zdjęciu.). Pomoże ktoś ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10802_zmniejszacz-pl_218453.jpg (95,3 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC10800_zmniejszacz-pl_562973.jpg (72,9 KB, 42 załadowań)
Stary 2011-02-07, 13:37   #4597
Agatau88
Zakorzenienie

efcia
ja mogłabym Ci polecić albo Richesse bo ma wodę 2,7%-musiałabyś wybrać sobie jakiś chłodny odcień coś z popielem i opalizującym albo z własnego doświadczenia Casting 1021-tyle że ma wyższą wodę i na pewno trochę Ci rozjaśni włosy ale na pewno ochłodzi kolor
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-07, 13:47   #4598
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
efcia
ja mogłabym Ci polecić albo Richesse bo ma wodę 2,7%-musiałabyś wybrać sobie jakiś chłodny odcień coś z popielem i opalizującym albo z własnego doświadczenia Casting 1021-tyle że ma wyższą wodę i na pewno trochę Ci rozjaśni włosy ale na pewno ochłodzi kolor
Też się zastanawiałam nad Castingiem bo pamiętam kiedyś go chwaliłaś ale ma za wysoką wodę, tzn. dla mnie wszystko powyżej 4% na całość będzie zabójstwem dla włosów ponieważ dopiero co udało mi się je uratować po dekoloryzacjach i farbach rozjaśniających, dlatego chciałabym niższą wodę, ale szczerze mówiąc nie znam się i nie wiem, czy 4% nie przyciemni przypadkiem ? Tym bardziej 2,7%, ona nie przyciemnia ? Ta Wella /18 perłowo-popielata (w załączniku) nie spowoduje, że na włosach wyjdzie mi jakaś zieleń, marchew czy cokolwiek innego niepożądanego ? Jeśli nałożę taki kolor na ciepły odcień ? Natomiast z Richesse nie mogę nigdzie znaleźć dobrej palety, bo na każdym zdjęciu te blondy wyglądają dziwnie.
Dziękuję Agato
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w-18.jpg (9,2 KB, 8 załadowań)

Edytowane przez efcia90
Czas edycji: 2011-02-07 o 13:49
efcia90 jest offline  
Stary 2011-02-07, 13:52   #4599
Agatau88
Zakorzenienie

Perłowo popielata nie wyjdzie źle, musi być popiel, opal, perła żeby to ochłodzić.
Wella Color Touch - podobno bardzo dobra farba i ma dużo kolorów w palecie-tam popatrz.
Jak weźmiesz jasny kolor to nic Ci nie przyciemni, wez sobie coś jasniejszego niz co masz teraz i wodę 3% jak nie chcesz wyzszej-te Color Touche to maja chyba wlasnie 3% wody.
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-07, 13:54   #4600
efcia90
Zadomowienie

Właśnie ten nr 18 co wstawiłam to z Color Touch (i chyba on jest najjaśniejszy z całej palety (nie licząc siwych itd) Do tej farby jest woda 1,9% albo 4%, więc brać 4% tak ?
Stary 2011-02-07, 13:57   #4601
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Właśnie ten nr 18 co wstawiłam to z Color Touch (i chyba on jest najjaśniejszy z całej palety (nie licząc siwych itd) Do tej farby jest woda 1,9% albo 4%, więc brać 4% tak ?
No to ok, jak najjaśniejszy to dobrze, oczywiście siwych nie bierz.
Ja bym brała wodę 4%, powinno cokolwiek ochłodzić
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-07, 14:00   #4602
efcia90
Zadomowienie

No to super Dziękuję Ci bardzo za pomoc (nie pierwszy raz)
Stary 2011-02-07, 14:20   #4603
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
kitkulka to powodzenia w zakupach cokolwiek nie wymyslilas
dzięki, ale nic nie znalazłam, nie tego co szukałam muszę zamawiać przez allegro i martwić się czy dojdzie do piątku
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Infatuated no tak Mac Donald rządzi,a my wczoraj pojechaliśmy z TŻtem do Maca,patrzymy pusto, nikogo nie ma, wchodzimy do środka,a dziewczyna mówi,że awarie prądu mają i są tylko napoje
wychodzilismy stamtad i szlo malzenstwo z dzieckiem i ten dzieciak krzyczy " Patrzcie nikogo nie ma !! Mamty cala restauracje dla siebie " za chwila wyszli tacy wkurzeni
A my pojechalismy do innego Maca na 2 koniec miasta, zaraz patrzymy,oni tez przyjechali
jak pofarbujesz wloski to wstawiaj fotki
to się nazywa miłość
Cytat:
a jaki prezent walentynkowy wymyśliłaś??? ja zamówiłam takie cuś http://allegro.pl/show_item.php?item=1441527999
fajne widziałam w empiku tego typu rzeczy
a ja wymyśliłam, żeee
MISIU JEŚLI TO CZYTASZ TO NIE CZYTAJ !
kupię kuferek, taką szkatułkę, zwykłą drewnianą sosnową, kupię farbki do drewna akrylowe i pomaluję ją po swojemu w jakieś serca i inne takie rzeczy, do środka nawtykam cukierków, cukierasów i lizaków serduszek no a jak już wszystko zje to będzie miał męski kufer w serca na swoje pierdoły!
tylko właśnie wróciłam z miasta, obeszłam, objechałam wszystkie sklepy z tego typu rzeczami i kurna no, nigdzie nie ma takiej zwykłej szkatułki, wszystkie jakieś ozdobione będę musiała zamówić na allegro tylko czy dojdzie do piątku

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2011-02-07 o 14:22
kitkulka jest offline  
Stary 2011-02-07, 14:26   #4604
Agatau88
Zakorzenienie

efcia
nie ma problemu, jak umiem poradzić zawsze staram się pomóc

kitkulka
no fajny pomysł Ja jeszcze nic nie wymyśliłam i pewnie nie będziemy świętowali Walentynek jakoś specjalnie.
Albo zorganizujemy sobie cos w tygodniu (jakiś McDonaln) bo w poniedziałek oboje idziemy na uczelnie.
W ogóle ja w Macu nie byłam już wieki a Wy tak kusicie-muszę się wybrać
A w kfc to nie byłam już od kilku lat, a szczerze mówiąc to byłam w kfc ogólnie może 5 razy, a moze i nie.
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-07, 14:29   #4605
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
kitkulka
no fajny pomysł Ja jeszcze nic nie wymyśliłam i pewnie nie będziemy świętowali Walentynek jakoś specjalnie.
Albo zorganizujemy sobie cos w tygodniu (jakiś McDonaln) bo w poniedziałek oboje idziemy na uczelnie.
W ogóle ja w Macu nie byłam już wieki a Wy tak kusicie-muszę się wybrać
A w kfc to nie byłam już od kilku lat, a szczerze mówiąc to byłam w kfc ogólnie może 5 razy, a moze i nie.
Muszę się starać wymyślić zawsze coś twórczego, jak się ma takiego mądrego chłopa to trzeba wysilać mózg 100 razy bardziej
kurczę, myślisz, że jak dzisiaj wpłacę pieniądze na tą szkatułkę i zamówię paczkę priorytetową oczywiście to dojdzie do piątku?
Bo kurczę zamówiłabym oczywiście przesyłkę priorytetową pobraniową, ale takim sposobem wysyłają osobom z 10 pozytywnymi komentarzami, a ja wszystkich ogólnie komentarzy mam 1

A kurde, zamawiam, bo i tak nie znajdę nigdzie indziej... szybciej będzie kurierem czy pocztą??

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2011-02-07 o 14:36
kitkulka jest offline  
Stary 2011-02-07, 14:38   #4606
Agatau88
Zakorzenienie

Ja bym zamowila normalnie pocztą priorytetem-do piątku dojdzie na bank
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-02-07, 14:43   #4607
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Kitkulka kurierem zdecydowanie szybciej. Ale mysle ze priorytetem- poczta do piatku dojdzie

buahhot jest offline  
Stary 2011-02-07, 15:01   #4608
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
jak czasami patrze na niektore dziewczyny to na serio sie zastanawiam czy one lustra w domu nie mają
Yata na pewno ktoś jest w duzym miescie mieszkasz?
Ktoś jest na pewno tylko, że ja nawet nie wiem gdzie szukać takich dziewczyn i jak sprawdzić czy robią ładnie czy na odwal się..

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Narazie, proszę włoski bo zrobiłam już rano mam nadzieję, że coś tam widać tych refleksów, delikatne są zakupy zaraz cyknę
Nic nowego mi na myśl nie przychodzi.. Mogłabym powiedzieć... że mi się nie podoba.. ale i tak nikt nie uwierzy Cudne sa i ten kolor jakiś inny jest niż poprzednio ? No strasznie mi się podoba

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
To wklejam zakupy spodnie 39zł kosztowały , spódniczka w kokardki 9zł a spinki z gumką 5zł same atrakcje
Ten sweterek to jakiś taki krótki się wydaje - taki jest czy to zdjęcie daje takie wrażenie ?

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
odnośnie tej wody 15% to padłam jak to przeczytałam ja bym w życiu nie nałożyła jej na włosy ! 12% się boję a co dopiero większej.
ja też

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no nad nią właśnie myślę to się wymienimy może, Ty londą a ja Twoją

oo a u mnie w carrefourze nigdy nie mogę dorwać mojej londy
Za to ja byłam dziś na zakupach i powiem wam, że w szoku byłam bo chyba półkę z farbami powiększyli i podokładali tak, że wszystkie kolory były - taki się wybór zrobił, że aż nie wiedziałam na co się patrzeć

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
Dziewczyny wrzucam foto po londzie świetlany blond .
porażka , pisałam wcześniej są siwe ....

tak ku przestrodze
Przecież to się spłucze SPokojnie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dzis zajrzałam na łazienkową półkę i ogladałam farbke perłowy blond Londy 12/9 bo wahalam się miedzy nia a excellka 9,13 i wpadłam na to że ten dziwny numerek może trzeba interpretować od tyłu, czyli 9,12 - bardzo jasny blond popielato-perłowy(opalizujacy)
jak dam rade, to dziś nią machnę włoski
Aleś to sprytnie wymyśliła

Cytat:
Infatuated no tak Mac Donald rządzi,a my wczoraj pojechaliśmy z TŻtem do Maca,patrzymy pusto, nikogo nie ma, wchodzimy do środka,a dziewczyna mówi,że awarie prądu mają i są tylko napoje
wychodzilismy stamtad i szlo malzenstwo z dzieckiem i ten dzieciak krzyczy " Patrzcie nikogo nie ma !! Mamty cala restauracje dla siebie " za chwila wyszli tacy wkurzeni
A my pojechalismy do innego Maca na 2 koniec miasta, zaraz patrzymy,oni tez przyjechali
jak pofarbujesz wloski to wstawiaj fotki

Agatka ja sie spoznilam i mi odlaczyli,ale juz mam

A tak w ogóle blondaski to siedze z farbka na glowie
Pokazuj jak wyszło

Cytat:
MISIU JEŚLI TO CZYTASZ TO NIE CZYTAJ !
kupię kuferek, taką szkatułkę, zwykłą drewnianą sosnową, kupię farbki do drewna akrylowe i pomaluję ją po swojemu w jakieś serca i inne takie rzeczy, do środka nawtykam cukierków, cukierasów i lizaków serduszek no a jak już wszystko zje to będzie miał męski kufer w serca na swoje pierdoły!
tylko właśnie wróciłam z miasta, obeszłam, objechałam wszystkie sklepy z tego typu rzeczami i kurna no, nigdzie nie ma takiej zwykłej szkatułki, wszystkie jakieś ozdobione będę musiała zamówić na allegro tylko czy dojdzie do piątku
Super pomysł i stanowczo kurier - będzie szybciej na pocztę i ten ich proiotytet bym tak nie liczyła - już nie raz się na tym przejechałam..
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-02-07, 15:28   #4609
nadzieia
Przyczajenie

rozjaśnianie, dekoloryzacja i farbowanie

dzień dobry
Mój naturalny kolor to blond, ciężko w sumie mi określic czy jasny, czy średni - w tym momencie to malo istotne.
Farbowałam je przez rok na czarno farbami do 24 myc, jednak kolor znudził mi się i postanowiłam je rozjaśnic (jak pewnie się domyślacie, na własną rękę.. z zerowym doświadczeniem)
najpierw użyłam dekoloryzatora chantal, wyszedł mi taki brązowo rudy kolor, włosy w ogóle nie zniszczone. Potem nałożyłam rozjaśniacz.. istny koszmar. odrosty białe, reszta żółto ruda. pobiegłam do sklepu po farbę roślinną i pofarbowałam je na rudo, po paru dniach przyszedł mi do głowy genialny pomysł rozjasnienia ich po raz kolejny. efekt taki sam jak po pierwszym rozjasnianiu, tylko większe siano na głowie. potem robiłam tonerami na różne kolory, od jasnego brązu po fiolet (jak to na wlosach rozjasnianych - zmywaly sie po dwoch myciach)
potem mama kupila mi farbe perfect mousse ciemny blond. i o dziwo wyszedł blond, ale zmyl się po jednym myciu i znowu zostałam z rudym na głowie..
Po miesiacu polozylam na wlosy farbe (konkretniej 3 opakowania, bo miałam jeszcze długie wlosy) jasny perłowy blond (nie pamietam jakiej firmy).. grzywka zostala ruda, wiec polozylam na nia rozjasniacz.. i to rozjasnianie i ta farba najbardziej zniszczylo mi wlosy. postanowilam dac im swiety spokoj, dopiero teraz zdecydowalam sie na jeszcze jedno farbowanie perfect mousse jasny blond. wyszedl co prawda blond, ale moje wlosy sa baaardzo zniszczone + nie maja jednego koloru.
musialam je sciac, mialam wlosy bardzo dlugie, teraz mam do ramion.
chcialabym miec wlosy w kolorze jasny blond, co mam zrobic?

dodaje zdjecia z kazdego etapu rozjasnian (nie chce mi sie zamazywac twarzy)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 76734084.jpg (48,7 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 79199393.jpg (42,9 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 80884067.jpg (37,4 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 81973478.jpg (60,8 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 85691385.jpg (40,4 KB, 52 załadowań)
nadzieia jest offline  
Stary 2011-02-07, 15:56   #4610
infatuated
Zakorzenienie

Kitkulka- świetny pomysł a do tego słodki

właśnie wróciłam z Maka...powiekszony z McChickenem i zakręconymi frytkami był mój
infatuated jest offline  
Stary 2011-02-07, 16:15   #4611
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Ja bym zamowila normalnie pocztą priorytetem-do piątku dojdzie na bank
zamówiłam pocztą, już przelew zrobiłam
Cytat:
Kitkulka kurierem zdecydowanie szybciej. Ale mysle ze priorytetem- poczta do piatku dojdzie
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Super pomysł i stanowczo kurier - będzie szybciej na pocztę i ten ich proiotytet bym tak nie liczyła - już nie raz się na tym przejechałam..
kurna no właśnie... zamówiłam już pocztą, mam nadzieję, że dojdzie, a teraz facet mi napisał, że kurierem spokojnie powinno dojść, jak ja już wybrałam pocztę
no trudno, pozostaje mi czekać i mieć nadzieję w przeciwnym razie sama się za tego cukierka przebiorę, a kufer dostanie później
Cytat:
Kitkulka- świetny pomysł a do tego słodki
dziękuję
właśnie na takie "święta" to zawsze jest problem co dać facetowi oni problemu nie mają, teraz w sklepach same pierdółki walentynkowe, a w empiku to już w ogóle czad, obojętnie co bym stamtąd dostała to bym się cieszyła

snow zdaję raport co do tego mojego tuszu do rzęs
super jest, naprawdę wiele się po nim nie spodziewałam, bo nigdy nawet nie słyszałam o tej marce, ale naprawdę się spisuje... Super wydłuża i pogrubia rzęsy, nie skleja i nie wyglądają jak nóżki pająka, no i przez cały dzień rzęsy wydają się takie miękkie a nie suche, jakby miały zaraz się połamać. Nie jest wodoodporny a wilgocioodporny, więc się nie rozmazuje ja np. jak czasem szeroko otworzę oko tak, że rzęsy dotykają łuku to zostawał czasem ślad od tuszu, takie odbite rzęsy, a po tym zero
Naprawdę jestem zadowolona, szczoteczka trochę dziwna, ale dobrze się maluje, rach ciach i już no i ładnie pachnie, lekko perfumowany

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2011-02-07 o 16:39
kitkulka jest offline  
Stary 2011-02-07, 16:58   #4612
malyhasacz
Raczkowanie

Przepraszam, co na tym forum trzeba zrobić by ktokolwiek coś poradził czy też rozwiał wątpliwości? Bo widocznie jest jakaś procedura, której nie znam..
malyhasacz jest offline  
Stary 2011-02-07, 17:04   #4613
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez malyhasacz Pokaż wiadomość
Przepraszam, co na tym forum trzeba zrobić by ktokolwiek coś poradził czy też rozwiał wątpliwości? Bo widocznie jest jakaś procedura, której nie znam..
Dżizys krajst superstar
Jak nikt nie odpisuje to najczęściej znaczy, że zwyczajnie nie znamy odpowiedzi na Twoje pytanie... ja nie znam, nie znam się na farbach, farbowaniach, mieszaniach różnych farb/utleniaczy czy czego tam jeszcze, kupuję i robię tym co jest dostępne w sklepach i tyle... jak się nie znam to zwyczajnie nie odpisuję, taka jest procedura

A jak nie chce Ci się przekopywać przez nasze offtopy to zajrzyj na poprzednie, zamknięte już wątki. Jestem pewna, że znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2011-02-07 o 17:21
kitkulka jest offline  
Stary 2011-02-07, 17:13   #4614
blond bunny
Zakorzenienie

Dokładnie. Ewentualnie jeśli temat był wałkowany juz wielokrotnie na tym wątku to równiez nikt nie odpowie i polecam poprzez wyszukiwarkę- przeszukaj ten watek-lekturę wątku
Stary 2011-02-07, 17:31   #4615
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Caskada widze nowy avek sexi

buahhot
pochwale sie na pewno,ale nie dzisiaj,bo nie mam baterii do aparatu musze w koncu zakupić te akumlatorki

Yata wpisz w google przedluzanie wlosow i Twoje miasto, na pewno coś wyskoczy czesto dziewczyny maja strony internetowe i tam jest pelno zdjęć

Kitkulka ja mysle,ze dojdzie,napisz do gościa,że zależy Ci na szybkiej wysyłce i wyslij mu najwyzej potwierdzenie przelewu,żeby od razu wyslal paczuszke
dasz linka do tej skrzyneczki?

nadzieia co masz zrobić,żeby mieć jasny blond tak??
najpierw odżyw wlosy,bo są strasznie suche,zniszczone....
dobre maski to podstawa. Pozniej mozesz uzyc którejś z rozjasniajacych Palette i powinno sie udać slbo udaj sie do fryzjera i stopniowo dojdz do blondu przez pasemka
i oczywiście polecam lekture wątku.
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2011-02-07, 17:35   #4616
saandy
Wtajemniczenie

Podczytuje Wasz wątek i widzę, że niektóre z Was na prawdę dobrze znają się na rozjaśnianiu włosów, więc mam cichą nadzieje, że mi pomożecie

Pofarbowałam dziś sobie włosy. Mam naturalny kolor ciemnego brązu, rozjaśniam jakieś 4 lata. Przy ostatnich 2 farbowaniach u fryzjera kolor z odrostów wypłukał mi się na ciemny blond Stwierdziłam więc, że teraz pofarbuję sobie sama. Niestety cała góra i tył głowy(odrosty + te poprzednie odrosty które się wypłukały) jest żółto-pomarańczowy reszta włosów ma kolor jasnego blondu + jakieś platynowe "pasemka". Nie wiem co z tym teraz zrobić.. W przyszłą sobotę jestem świadkiem na weselu i nie wyobrażam sobie tak pójść. Doradźcie co zrobić? Byłam u fryzjerki, ale powiedziała, że nie wie czy coś z tym zrobi i na pewno nie wyjdą idealnie takie same kolory, najlepiej obciąć włosy (czego nie chcę robić, bo zapuszczam i mam już dość długie włosy - 55cm). Farbować samemu czy iść do fryzjera? A może fioletowa płukanka nałożona na samą górę coś da?
saandy jest offline  
Stary 2011-02-07, 17:36   #4617
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Kitkulka ja mysle,ze dojdzie,napisz do gościa,że zależy Ci na szybkiej wysyłce i wyslij mu najwyzej potwierdzenie przelewu,żeby od razu wyslal paczuszke
dasz linka do tej skrzyneczki?
proszę link
http://allegro.pl/duza-szkatulka-na-...449725548.html

tylko to była jednorazowa aukcja, ale na jego innych znajdziesz na pewno inne albo i takie same albo zwyczajnie wpisz w wyszukiwarkę kuferek drewniany czy coś takiego to mnóstwo wyskoczy
muszę jeszcze farbki kupić, już wyczaiłam w którym sklepie są i po ile, 10 różnych kolorów za 30 zł więc spoko
kitkulka jest offline  
Stary 2011-02-07, 17:46   #4618
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:

w jakim sklepie kupiłaś te spodnie są super!!! i 39!!! szok!!

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

yyy... to teraz już nie wiem wydaje mi się ze ciepły???
w pull&bear

Cytat:
snow fajne spodnie i jakie tanie
wloski jak zwykle pieknie ci wyszly
dziękuję no spodnie mi się trafiły

Cytat:
j

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Snow pieekne wlosy
dziękuję

Cytat:
Dzien dobry Gwiazdy

Snow- zakupy super, szczególnie spodnie mi się podobają w pull&bear dorwałaś, dobrze widze?

no a włoski....za każdym razem powtarzam się, ale...boskie
tak dokładnie i dziękuję

Cytat:
poza zakupami jak zwykle kupilam kosmetyk do wlosow jakos wczesniej nie wyczailam tego szamponu do wlosow farbowanych gliss kur ochrona i blask koloru z jakimis tam krysztalkami spojrzalam sklad i ma proteiny keratyne i mice odpowiedzialna wlasnie za ten blask na wlosachtyle ze pod koniec skladu to wszystko co mi nie przeszkadza bo nie bedzie az tak oblepiac wlosow
lece zaraz go wyprobowac..
no nieee i kolejny punkcik na włosowej liście trzeba dopisać

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
inny jest niż poprzednio ? No strasznie mi się podoba

Ten sweterek to jakiś taki krótki się wydaje - taki jest czy to zdjęcie daje takie wrażenie ?

..
tak tak on ma taki krótki fason ale nie żebym go na gołe ciało nosiła biała bokserka i wsio

a za włoski dziękuję kolor faktycznie się różni, bo nie ma tej popielatej poświaty jak po 10,13 no i daawano Wam zdjęć w świetle dziennym nie pokazywałam

Cytat:
zamówiłam pocztą, już przelew zrobiłam

kurna no właśnie... zamówiłam już pocztą, mam nadzieję, że dojdzie, a teraz facet mi napisał, że kurierem spokojnie powinno dojść, jak ja już wybrałam pocztę
no trudno, pozostaje mi czekać i mieć nadzieję w przeciwnym razie sama się za tego cukierka przebiorę, a kufer dostanie później

dziękuję
właśnie na takie "święta" to zawsze jest problem co dać facetowi oni problemu nie mają, teraz w sklepach same pierdółki walentynkowe, a w empiku to już w ogóle czad, obojętnie co bym stamtąd dostała to bym się cieszyła

snow zdaję raport co do tego mojego tuszu do rzęs
super jest, naprawdę wiele się po nim nie spodziewałam, bo nigdy nawet nie słyszałam o tej marce, ale naprawdę się spisuje... Super wydłuża i pogrubia rzęsy, nie skleja i nie wyglądają jak nóżki pająka, no i przez cały dzień rzęsy wydają się takie miękkie a nie suche, jakby miały zaraz się połamać. Nie jest wodoodporny a wilgocioodporny, więc się nie rozmazuje ja np. jak czasem szeroko otworzę oko tak, że rzęsy dotykają łuku to zostawał czasem ślad od tuszu, takie odbite rzęsy, a po tym zero
Naprawdę jestem zadowolona, szczoteczka trochę dziwna, ale dobrze się maluje, rach ciach i już no i ładnie pachnie, lekko perfumowany
o dziękuję za pamięć to jak wykończę swoje może skuszę się na ten

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-02-07, 17:47   #4619
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
proszę link
http://allegro.pl/duza-szkatulka-na-...449725548.html

tylko to była jednorazowa aukcja, ale na jego innych znajdziesz na pewno inne albo i takie same albo zwyczajnie wpisz w wyszukiwarkę kuferek drewniany czy coś takiego to mnóstwo wyskoczy
muszę jeszcze farbki kupić, już wyczaiłam w którym sklepie są i po ile, 10 różnych kolorów za 30 zł więc spoko
ooo super ten kuferek i nie drogi
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2011-02-07, 17:49   #4620
caskada
Zakorzenienie

no tak musialam przebrac swoja shakire bo byla juz nudna

kochane wpadlam sie pochwalic moimi lokami na zakrecony tez musze wpasc zaraz
a to moje dzisiejsze loki z zelem nivea nie ma sztywnosci wlosy sa miekkie na odrost nie patrzcie bo sama nie patrze ale jestem uzalezniona od mojej fryz i musze czekac
foto jak zwykle w lazience najlepiej mi tam samemu cykac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjecie1136.jpg (42,7 KB, 74 załadowań)
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowane, platynowy blond, rozjasniacz, rozjasnianie, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości