Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-01-07, 17:39   #961
caskada
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

kurde nie moglam wejsc na wizaz cos z serwerem czy z moim kompem bylo
Stary 2011-01-07, 17:50   #962
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
yatta, ja miałam takie bole pleców w ciąży

ale ostatnio myslałam, ze to ciąza, a okazało sie, ze mam zapalenie wiezadeł krzyżowomacicznych.. bol jak cholera, promieniował mi falami do bzrucha i nog. Trwało to ponad miesiac, potem przesunac sie w krzyz, potem w łopatke a jak doszeł do karku, to zniknał. Ale brałam bardzo silne leki przeciwzapalne i przeciwbolowe. Leczył mnie ginekolog, bo zaczeło sie własnie od wiezadeł macicznych. Przespaceruj sie do lekarza
Przestań okres przecież mam Nie strasz A do lekarza dopiero w poniedziałek bo wziął sobie dziś urlop by miec długi weekend

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja tam zawsze chodziłam na uczelnię i do studium na szpili 9-15cm I nie narzekam a płaskie buty są takie nie sexowne...
Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ja dzieki obcasom nabawiłam się plaskostopia poprzecznego.Takze szpilek nosic nie moge i szczerze mówiac, już nie chcę na płaskich butach tez mozna wygladac seksownie, bo seksapil jest w środku, bywaja kobiety na szpilkach a wcale nie sa interesujące. Uwazam, ze na korzysc przemawia kroj sukienki, jej kolor,a niekoniecznie długosc i delkolt. Ja np swobodnie czuję się w ubiorze typu wiazana tunika, jeansy, kowbojki i ciekawy naszyjnik. I to ta swoboda decyduje o atrakcyjnosci danej kobiety.
I tak i nie Noga, a przede wszystkim łydka całkiem inaczej wygląda na obcasie. Wiesz jak fajnie w takich bucikach noga wygląda (załącznik). Ja osobiście więcej komplementów odnośnie nóg słyszę własnie kiedy mam obcasy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Zdjęcie z mojej studniówki-głowy poucinane bo wiadomo-za duzo koleżanek
Takie sie sukienki nosiło, długie i klasyczne.
Ile czerwonych sukienek
U mnie na studniówce były same czarne, brązowe szare, granatowe Ja jedna miałam sukienkę w kolorze.. Burgundy
I oczywiście wszystkie obowiązkowo do kostek - ale jak mówisz czasy się zmieniają - wystarczy przypomnieć sobie materiały filmowe jak w zeszłym roku mówili w tv, ze sezon studniówkowy się zbliża - laski w kusych kieckach i poodkrywanych wszędzie gdzie się da..

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
A wiecie co
Kusi mnie taka fryzura jak na zdjęciu, znalazłam ją kiedyś na wizażu i za mną chodzi, chyba zaszaleje
Bardzo fajna, ale wydaje mi się, że podobnie jak do mojej jak nie będzie ułożona to będzie biednie wyglądać.. Poza tym co to za wyłamywanie się z zapuszczania?

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a oto moja suknia różowa oczywiście miałam studniówkę w styczniu 2009 zaznaczyłam strzałką która moja
Cytat:
wtedy warzylam 53kg przy moim wzroście 170cm... a teraz waże 58kg ale dobrze sie czuje oby nie więcej w sumie najchudsza byłam z tych dziewczyn o podobnym wzroście
Cytat:
a co tam... pokaże wam smieszne zdjecia z mojej studniówki , mieliśmy super fotografów
Jaka śliczna - faktycznie balowa - ale dobrze Ci w niej Chudzinka na tym zdjęciu Ja też ważę 58 kg ale jestem wyższa o 4 cm

Widzę tam z tyłu dziewczyna w białej sukience idzie i to do kolanek
No, a zdjęcia bardzo fajne My mieliśmy beznadziejnego "fotografa" zrobił screen shoty z naszego filmu i takie mieliśmy zdjęcia No ale jak się klasa nie chciała zrzucić o 5 zł więcej na kogoś lepszego to co poradzić

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
U mnie też.. zirytowałam się bo się rozpisałam i mi to wszystko zniknęło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7bddb2dd82dc944c379b65000945da6f.jpg (40,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l2901-fuchsia-3.jpg (46,2 KB, 5 załadowań)
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-01-07, 17:57   #963
caskada
Zakorzenienie

yattamanka wlasnie latam czesciej na codzien w takich (obcas)jak na 1 foto juz mowilam agacie ze wlasnie nie tylko na szpilce mozna latac ...
mam podobne gladiatorki jak te pierwsze foto tyle ze bardziej paskowane

serwer
Stary 2011-01-07, 18:08   #964
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
yattamanka wlasnie latam czesciej na codzien w takich (obcas)jak na 1 foto juz mowilam agacie ze wlasnie nie tylko na szpilce mozna latac ...
mam podobne gladiatorki jak te pierwsze foto tyle ze bardziej paskowane

serwer
Te drugie mi się podobają, ale mają chyba 12 cm obcas to dla mnie przesadza (jak już pisałam, za wysoka jestem na takie buty), moje najwyższe buty to 10,5 cm chociaż wahałam się jak je kupowałam - sprzedawca powiedział, że najwyżej będę umawiać się z koszykarzami

Szczególnie, że but na obcasie nie równa się z tym, że ma być nie wygodny

No a te 1 mam i też są całkiem wygodne

A ten serwer...
Już się bałam, że znów jakaś awaria
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-01-07, 18:21   #965
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Kotka sliczną mialas suknie

Co do Loreala ja miałam oba szapony. Ale wieki temu, ten pierwszy raczej nabłyszczał, odzywiał, lekko wychładzał, a ten drugi (silver) czasem robił nawet fioletowe włosy(miałam wtedy bardzo jasne), mocno ochładzał, on jest ciemno fioletowy, ale nie wysuszał. Oba sa ok

I ja tez pewnie kupię ktoryś z nich ponownie
No właśnie ten drugi to mocno ochładzający jest, ja bym wolała ten mniej shine blonde, bo mi nie chodzi, żeby mieć mocno popielate z niebieskim połyskiem A tak tylko od czasu do czasy delikatnie schłodzić, bez bania się o niebieskie pasemka jak to lubi robić szampon Joanny No i ten shine blonde też przy okazji bardziej pielęgnacyjny się wydaję być Ja go kupię na pewno, juz postanowione, czekam tylko na wypłatę

A to nie serwer to znaczy tak serwer ale nie sam z siebie, podejrzewam, że niezłe przeciążenie było bo o 16 jakieś kupony ze zniżkami do rossmana były do pobrania i to stąd pewnie

A co do butów, mi to się takie podobają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sl270437.jpg (54,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1395318397.jpg (63,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4255.jpg (19,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4462.jpg (20,8 KB, 5 załadowań)

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-01-07, 18:22   #966
blond bunny
Zakorzenienie

Ja tam mogę nosić szpile jak wysokie zechcę i nie mam z tym problemu.
Mam tylko 161cm wzrostu a mój tż 186cm
Tak więc nawet jak walnę sobie 15 cm z platformą z przodu to jestem niższa
I nie zgodzę sie że nogi wyglądają równie sexy w płaskich butach- niestety ale na obcasie zyskuje ogólnie sylwetka- zwlaszcza pupa i nogi, a plecy stają sie prostsze- bo staramy sie utrzymać równowagę

A ja na swojej studniówce w 2005 roku mialam czarną sukienke do kolana, z przodu wiązaną na szyi a plecy gołe, sznurowane aż do pupy- bardzo głęboko wycięte.
I u mnie wiekszosć sukni było mega balowe- jak kotki czy agaty, albo asymetryczne na ukos sukienki sylwestrowe w róznych kolorach.
Moda sie zmienia a i od szkoly wiele zależy.
Stary 2011-01-07, 18:23   #967
caskada
Zakorzenienie

snow trafilas w 10 z butami takie nosze i mi sie podobaja mam takie jak te 2 tyle ze czarne na specjalne okazje wybieram szpile platforme i bardziej okazjonalne ale na codzien lubie takie jak te
Stary 2011-01-07, 18:30   #968
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
snow trafilas w 10 z butami takie nosze i mi sie podobaja mam takie jak te 2 tyle ze czarne na specjalne okazje wybieram szpile platforme i bardziej okazjonalne ale na codzien lubie takie jak te
no ja mam właśnie też takie gladiatorki beżowe, kupiłam sobie w wakacje i ze 3razy miałam na sobie A jedne mam takie klasyczne czarne czółenka jak te ostatnie, miałam je na dwóch weselach ostatnio Baardzo mi się podobaja takie buty i chętnie bym chodziła na co dzień, no ale TŻ też by się źle czuł, egoistką nie jestem aż taką

Bunny jak ktoś ma szczupłe nogi to i na bosaka sexy wygląda Ale fakt, nogi bardziej umięśnione czy tęższe, szczególnie uda na wysokich obcasach wyglądają dużo lepiej

Dbam o siebie

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2011-01-07 o 18:35
snowhitee jest offline  
Stary 2011-01-07, 18:33   #969
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No właśnie ten drugi to mocno ochładzający jest, ja bym wolała ten mniej shine blonde, bo mi nie chodzi, żeby mieć mocno popielate z niebieskim połyskiem A tak tylko od czasu do czasy delikatnie schłodzić, bez bania się o niebieskie pasemka jak to lubi robić szampon Joanny No i ten shine blonde też przy okazji bardziej pielęgnacyjny się wydaję być Ja go kupię na pewno, juz postanowione, czekam tylko na wypłatę

A to nie serwer to znaczy tak serwer ale nie sam z siebie, podejrzewam, że niezłe przeciążenie było bo o 16 jakieś kupony ze zniżkami do rossmana były do pobrania i to stąd pewnie

Mnie się podobają 1 i 2 te ostatnie jakoś mnie nie urzekają - coś w tych ich "noskach" mi się nie podoba

Cytat:
no ja mam właśnie też takie gladiatorki beżowe, kupiłam sobie w wakacje i ze 3razy miałam na sobie A jedne mam takie klasyczne czarne czółenka jak te ostatnie, miałam je na dwóch weselach ostatnio Baardzo mi się podobaja takie buty i chętnie bym chodziła na co dzień, no ale TŻ też by się źle czuł, egoistką nie jestem aż taką
Między mną a moim TŻ jest 5 cm różnicy - więc jak zakładam obcasy to jestem od niego wyższa - bo jak już zakładam to nie niższe jak 7cm.. I choć on twierdzi, że jemu to nie przeszkadza to ja głupio się czuję Więc też nie chodzę za często choć lubię
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-01-07, 18:35   #970
caskada
Zakorzenienie

ja od tz zawsze pozostaje nizsza musialabym wysokie platformy miec to wtedy bedziemy rowni
Stary 2011-01-07, 18:40   #971
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mnie się podobają 1 i 2 te ostatnie jakoś mnie nie urzekają - coś w tych ich "noskach" mi się nie podoba

Między mną a moim TŻ jest 5 cm różnicy - więc jak zakładam obcasy to jestem od niego wyższa - bo jak już zakładam to nie niższe jak 7cm.. I choć on twierdzi, że jemu to nie przeszkadza to ja głupio się czuję Więc też nie chodzę za często choć lubię
5cm to już coś Ja ze swoim jesteśmy równi więc to inna sprawa

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-01-07, 19:00   #972
Yattamanka
Zakorzenienie

Szukałam jakiegoś zdjęcia, żeby wam pokazać jak te buciki fajnie na nóżce wyglądają - niestety nie znalazłam

Za to mam zdjęcie z 1 balejażu Zobaczcie - prawie nie widać, że było cokolwiek robione
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg balejaż.jpg (47,2 KB, 89 załadowań)
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-01-07, 19:07   #973
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Szukałam jakiegoś zdjęcia, żeby wam pokazać jak te buciki fajnie na nóżce wyglądają - niestety nie znalazłam

Za to mam zdjęcie z 1 balejażu Zobaczcie - prawie nie widać, że było cokolwiek robione
Yatta może nie powinnam tego pisać ale to jakaś masakra
czegos tak paskudnego chyba w życiu na niczyjej głowie nie widziałam.
ja bym tej fryzjerce nie zapłaciła.
Wyglada jakby ci zrobila dekolor na pasemkach
Fuj!
Stary 2011-01-07, 19:09   #974
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Yatta może nie powinnam tego pisać ale to jakaś masakra
czegos tak paskudnego chyba w życiu na niczyjej głowie nie widziałam.
ja bym tej fryzjerce nie zapłaciła.
Wyglada jakby ci zrobila dekolor na pasemkach
Fuj!
A pisz mnie to już nie rusza - ale dosyć długo z tym na głowie chodziłam No i jeszcze grzywka na maksa nie równa bo sama cięłam Mówiłam, że nie mam ręki do fryzjerstwa
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-01-07, 19:15   #975
snowhitee
Zakorzenienie

Yatta ło matko ale balejaż Ale za to fryzurka boska

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-01-07, 19:18   #976
marejta
Zadomowienie

Cytat:
hmmm a nasze zapuszczanie?
jakie wyłamywanie, całe życie noszę długie włosy, właściwie bardzo długie bo od 3 gimnazjum przez całe liceum i 2 lata studiów miałam włosy do pasa, i zawsze mnie kusiło ścięcie, ostatnio ścięłam trochę, potem znów i teraz myślę, ze może czas na zmianę a teraz jestem na to zdecydowana koleżanka otworzyła swój salon na początku grudnia a ja jeszcze u niej nie byłam może jest szansa to nadrobić

Cytat:
ja też niestety nie mogłam, chciałam w pracy w wolnej chwili to was zajrzeć i mnie odrzucało, ostatnio mam tyle pracy, ze aż ręce opadają, muszę zajrzeć do klubu bo mnie wykluczycie

Cytat:

Kurcze kusicie tymi szamponami, że chyba sama się wybiorę do sklepu fryzjerskiego bo butelkę a co jak wszystkie to wszystkie

No tak i wszystko jasne rozdawali rossmannowe kupony i cała Polska je chciała

Cytat:
5cm to już coś Ja ze swoim jesteśmy równi więc to inna sprawa
Ja kiedyś nie wyobrażałam sobie życia bez szpilek, ale byłam wtedy z facetem co miał 198 więc przy moim 176 i szpilkach on i tak był wyższy, tylko wszystkie moje koleżanki mi sięgały do brody
Ter mam tż podobnie jak snow równego wzrotem i on zawsze mówi ze mam kupować wysokie buty bo jemu się to podoba ale ja jakoś wole nie wystawać o głowę Zresztą teraz jak mam taką prace to nie moge w za wysokich obcasach chodzić, ale fakt faktem obcas dodaje kobiecości, dlatego ja mam przeważnie chociaż niski, chyba że wiem ze w pracy będe cały dzień biegać to zakładam jakieś balerinki ale bardzo eleganckie

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png

Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline  
Stary 2011-01-07, 19:33   #977
caskada
Zakorzenienie

do jutra kochane
Stary 2011-01-07, 21:06   #978
Agatau88
Zakorzenienie

snowhitee
ciekawe skąd te pierwsze butki co wkleiłaś, piekne, mi sie podobaja te co wkleiłyście
Pomyślę nad jakimś obcasikiem na wiosnę, zacznę od małego

To widzę że my tu się dzielimy na takie do 1,65 cm i ponad 1,75 cm.
Moj TZ ma 1,90 także między nami jest 25 cm różnicy
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-01-07, 21:10   #979
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
snowhitee
ciekawe skąd te pierwsze butki co wkleiłaś, piekne, mi sie podobaja te co wkleiłyście

wystarczy, że wpiszesz w all w szukaj sprzedawcę ten nick ze zdj A buciki są z Atmosphere

Lecę oglądać film

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-01-07, 21:15   #980
efcia90
Zadomowienie

W takim razie zamówię sobie ten L'oreal Shine Blond Zastanawiałam się jeszcze nad tym Silver mocniejszym, ale boję się, że przesadzę i wyjdą mi fioletowe kłaki. Mam nadzieję, że ten pierwszy chociaż troszkę rozjaśni i ochłodzi mi kolorek. Dziękuję dziewczyny za rady
Stary 2011-01-07, 23:26   #981
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
wystarczy, że wpiszesz w all w szukaj sprzedawcę ten nick ze zdj A buciki są z Atmosphere

Lecę oglądać film
Ja też dziś ogladałam film, wlasnie skonczylam

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
W takim razie zamówię sobie ten L'oreal Shine Blond Zastanawiałam się jeszcze nad tym Silver mocniejszym, ale boję się, że przesadzę i wyjdą mi fioletowe kłaki. Mam nadzieję, że ten pierwszy chociaż troszkę rozjaśni i ochłodzi mi kolorek. Dziękuję dziewczyny za rady
Jak chcesz ochłodzić weź lepiej Silver
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-01-07, 23:49   #982
snowhitee
Zakorzenienie

Moim zdaniem ten silver będzie jak ten z joanny, ciężko będzie wyczuć moment a właściwie granice między chłodnym ładnym blondem a niebieską poświatą Ja bym brała (i wezmę) shine blonde

I proszę znalazłam tu opinie i zdj na jednym blogu, dziewczyna miała też inny wpis o szamponie Matrixa do rozjaśnianych i o nim napisała, że zrobił szare włosy a ten L'oreala nawychwalała http://alluringmum.blogspot.com/2010...d-shampoo.html

Dbam o siebie

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2011-01-07 o 23:51
snowhitee jest offline  
Stary 2011-01-08, 01:03   #983
astra85
Zakorzenienie

nie moge zasnac i tak rozmyslam nad włosami,czy sama zrobic odrosty czy isc do fryzjera? troche szkoda mi kasy na fryzjera,ale z drugiej strony troche sie boje zniszczen przy samodzielnej koloryzacji,poniewaz mam włosy jasny blond plus cienke jasnobrązowe pasemka,odrost tez jasny brąz,wiem że musze uzyc podkladu ,ale nie wiem czego pozniej zeby kolor był jasny i dosc równy,moze syoss 9-1?
astra85 jest offline  
Stary 2011-01-08, 09:38   #984
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
snowhitee

koniecznie pomysl

Cytat:
Moim zdaniem ten silver będzie jak ten z joanny, ciężko będzie wyczuć moment a właściwie granice między chłodnym ładnym blondem a niebieską poświatą Ja bym brała (i wezmę) shine blonde

I proszę znalazłam tu opinie i zdj na jednym blogu, dziewczyna miała też inny wpis o szamponie Matrixa do rozjaśnianych i o nim napisała, że zrobił szare włosy a ten L'oreala nawychwalała http://alluringmum.blogspot.com/2010...d-shampoo.html
decyzja podjeta u mnie juz biore ten shine blond mysle ze w nastepnym tygodniu kupie

dziewczyny ktora kurtka lepsza bedzie?????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bershka.jpg (30,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kurtka.jpg (19,7 KB, 12 załadowań)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-01-08 o 09:40
caskada jest offline  
Stary 2011-01-08, 10:50   #985
Agatau88
Zakorzenienie

cascada obie bardzo podobne i fajne to juz zalezy w jakich kolorkach czujesz sie lepiej

I ja też zamowie chyba ten shine blond, myslalam o nim nawet ostatnio jak byłam we fryzjerskim po kryształki, ale byl dość drogi, ale to zamówię przez internet.

snowhitee
ta dziewczyna z bloga ma identyczne włosy jak Ty, dlugość i kolor

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-01-08 o 10:53
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-01-08, 10:52   #986
Kotka17
Zakorzenienie

Yattamanka
właśnie widziałam tą reklame że sprzedają bez vatu!!! może coś fajnego upoluje
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2011-01-08 o 10:56
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-01-08, 11:19   #987
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
snowhitee
ta dziewczyna z bloga ma identyczne włosy jak Ty, dlugość i kolor
Też przez chwilkę tak pomyślałam, ale chyba jednak Snow ma ładniejsze

Cytat:
Yattamanka
właśnie widziałam tą reklame że sprzedają bez vatu!!! może coś fajnego upoluje
No to trzymam kciuki

Cytat:
decyzja podjeta u mnie juz biore ten shine blond mysle ze w nastepnym tygodniu kupie

dziewczyny ktora kurtka lepsza bedzie?????
Wydaje mi się, że w czarnej fajniej będą włoski "błyszczeć", ale ja chyba jednak wolałabym ta drugą (nie przepadam za czernią).
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-01-08, 12:15   #988
caskada
Zakorzenienie

ja zazwyczaj duzo czarnych mam narzutek kurtek marynarek..w czarnym lepiej blondaski wygladaja jeszcze przemysle pomierze i wtedy zdecyduje

a u mnie to juz chyba wiosna cieplo na plusie 11 stopni snieg to tylko w tv ogladam ...
Stary 2011-01-08, 12:15   #989
infatuated
Zakorzenienie

Witam kochane

buziaki z Pragi..zostałam tam uprowadzona na długi weekend

jestem ostatnio trochę poza rzeczywistoscią, ale czasem trzeba wrocic na ziemie powiedzcie, czy jakieś zbiorowe farbowanko się szykuje?? bo na mnie już czas
infatuated jest offline  
Stary 2011-01-08, 12:19   #990
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Witam kochane

buziaki z Pragi..zostałam tam uprowadzona na długi weekend

jestem ostatnio trochę poza rzeczywistoscią, ale czasem trzeba wrocic na ziemie powiedzcie, czy jakieś zbiorowe farbowanko się szykuje?? bo na mnie już czas
czyzby romantyczny weekend
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowane, platynowy blond, rozjasniacz, rozjasnianie, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości