Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-01-09, 15:53   #1111
ciarom
Przyczajenie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

no aż mnie przytkało widziałam Twoje fotki w albumie w sumie odrost to ciemny był bo za każdym razem kiedy miałam w ręku tą farbe było od jasny blond po blond a ja mam taki ciemny blond z spora ilościa rudawego pigmentu
ciarom jest offline  
Stary 2011-01-09, 16:05   #1112
Agatau88
Zakorzenienie

buahot bardzo ładnie wyszło

ciarom
jest watek na wizazu o karmelowych włosach, tam popatrz, mam na mysli takie kolorki jak wstawiłaś. Koniecznie ciepłe. tam na watku o karmelkach na pierwszej stronie jest duzo zdjec, idelane kolorki dla Ciebie
Agatau88 jest offline  
Stary 2011-01-09, 16:53   #1113
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o odrost? Bo calosc farbowalam miesiac temu Londą 12/9 perłowy blond, wlosy troche jakby sciemnialy od tamtego czasu, ale nie mam zdjecia wlosow tuz przed farbowaniem niestety

bo zdjecie odrostow mam, ale z kiedys
własnie mam 12/9 perłowy blond... na pasemku tak dziwnie wyszedł kolor załacz fote po londzie plis ....
brazu nie zrobie bo bede załować tyle sie nameczyłam

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2011-01-09 o 16:55
ifrit jest offline  
Stary 2011-01-09, 16:55   #1114
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A u nas dziś Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
w sklepach pelni wolontariuszy, oczywiście wrzuciłam parę złotych
u mnie też Byłam z Monką na długaśnym spacerze i co chwila nas zaczepiali

Cytat:
Ja widziałam że cascada kupiła odżywkę i ja ją też kupiłam, a dziś dokupiłam spray bez spłukiwania 7 olejków
I tak pytam czy któraś go ma.
to daj znać jak się sprawuję ten spray bo też nad nim myślałam

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Wiatm dziewczyny jejku dwa dni nie moglam dosiasc do wizazu tyle sie u mnie dzialo. Ale juz jestem.
Agatko swietnie wziela Ci excellka. Praktycznie nie widac roznicy. Zapas zrobiony to znaczy ze podpasowala. Slicznie Ci w ciemnych oczkach i jasnych wloskach.

Snow
Ale sobie postawilas piekny cel. Sliczna fryzurka i dlugosc
Co do zebow to ja jeszcze nie przechodzilam tego ale pamietam jak znajoma sobie wybielala zeby u dentysty to potem na poczatku przechodzila koszmar. Bol niesamowity, nadwarazliwosc na cieplo i zimno ale najgorsze to bylo to ze nawet ubrac sie nie mogla bo jak dotykala
swererek z welny to mowila ze masakra wszystko czula w zebach. Obiawialo sie to bolem.

Infatuated
Ale fajnie ze milutko spedzasz czas. Widac ze motylmi fruwaja. Wracaj i pisz nam wszystko.

Yatta
Widze ze kochana korci powrot do dawnych wloskow. To tak jak u mnie bylo. Ale jestem ciekawa jak teraz wygladaja Twoje wloski? Jak kolor? Zrobilo sie juz jasniej? Moze jakies foto?

Dziewczyny a ja juz za dwa tyg farbowanko. Tak mysle ze gdzies okolic weekendu. Odrost juz jest a ten ktory sie odcinal to jakby leciutenko pociemnial. Mysle ze jak go poprawie przy kolejnym farbowaniu to powinno byc juz ok. No zobaczymy. Na
razie sie dzielnie trzymam i nie mysle o kobinacjach. A to juz bardzo wiele
Dziękuje kochana, oj tak zęby mam przewrażliwione teraz, masakra ale dziś ost. dzień więc się pocieszam tym bardziej ,że widzę efekty
I dobrze, że nic nie wymyślasz tylko czekasz spokojnie do kolejnego farbowania przy kolejnym odrost poprzedni na bank trochę pojaśnieje

Cytat:
Ale to chyba jest odżywka ds czyli do spłukiwania.

Dziękuję
Podpasowała, nie jest jakoś może idealnie, ale nie narzekam

A Tobie na pewno się wyrówna, spokojnie

No i miałam rację-cascada nie pisała o tej bez spłukiwania

Wklejam zdjęcie w świetle dziennym-kolor jakiś inny bo mam mokre włosy, ale nieważny kolor włosów, ważny kolor odrostu, a widać że różnicy między włosami a odrostem wielkiej nie ma.
Ślicznie naprawdę równiutko złapało Ale Tobie troszkę cieplej wychodzi faktycznie

Cytat:
wklejam zdj po stockholmie, nie prostowalam wczoraj wlosow, wiec ciezko bylo mi zrobic zdjecie calosciowe
pod koniec farbowania zmalaksowalam calosc zeby odswiezyc kolor
prześlicznie dużo bardziej mi się podoba niż po tamtej londzie a Ty jakie masz wrażenia, lepiej teraz czy po londzie? I w ogóle to kładziesz stockholm cały czas na wilgotne włosy? Ile trzymasz?

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-01-09, 17:05   #1115
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Hej dziewczyny
ja dziś jeszcze u babci na wsi bylam i dopiero wróciłam

Infatuated mamy nadzieje,że w koncu cos napiszesz,bo nie mozemy sie doczekac

Ciarom,a według mnie pasowalby Ci jakis cieply brązik

Kitkulka ta dziewczyna ( Skarb90 cos pisala na naszym watku)
tak skojarzylam,ze ktos wstawil to zdjecie,ale nie moglam przypomniec sobie nicku wlascicielki
ale dobrze,że dziewczyny Cie poinformowaly
A tak wogole to powinnas sie z jednej strony cieszyc,bo Twoje zdjecie bylo w najlepiej ocenianych

Buahhot mi się bardzo podoba
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2011-01-09, 17:11   #1116
WweronikaWw
Zakorzenienie

GG do WweronikaWw

hej
Jak bedziecie szukały jakiegos fajnego filmu na wieczor to polecam"narzyczony mimo woli" z Sandra Bullock fajny

druga sprawa
Dlaczego wiekszosc ludzi uwaza ,ze nie mozna miec zdrowych ,dlugich,platynowych wlosow?
Ja nie rozumiem
ok ja akurat mam bardzo zniszczone ,ale w moim przypadku rozjasniacz z 12% wiec sama jestem sobie winna.

edit aha co do tych oczu ;D
to bardzo podoba mi sie platyna+ niebieskie zielone szare oczy
co do brazowych wszyscy mowia ,ze z bardzo jasnymi wyglada to tandetnie,ale to zalezy tez od innych rzeczy ...
ogolnie mowia ,ze platyna jest tandetna,ale dlatego ze kazdy ma przed oczami wtedy dziewczyne pomaranczowa od solarium z bialymi wlosami.
wszystko z umiarem

Papierosy
zapuszczanie

Edytowane przez WweronikaWw
Czas edycji: 2011-01-09 o 17:14
WweronikaWw jest offline  
Stary 2011-01-09, 17:12   #1117
ifrit
Zadomowienie

dziewczynki jak myslicie moge połaczyc takie 2 kolorki? wyjdzie cos ładnego
Stary 2011-01-09, 17:25   #1118
ciarom
Przyczajenie

hmm obejrzałam ten wątek o karmelkach...zastanawiam się..bo z tego co widziałam to większość osób ma ciemniejsza karnacje albo łatwo sie opalają , ja niestety do takich osób nie należę opalam się na czerwono i siedze na słońcu od8 do 14 oporowo bez żadnego filtra a wręcz z przyspieszaczem i garścią supli na opalanie na dodatek mam piegi i ciemne brwi wogóle jakaś dziwna jestem moje włosy zawsze się buntowały jak ja je podkrecałam to one za 2 godziny proste już były, później zaczeły się przetłuszczać po mimo że skórę mam raczej suchą heh...tak se narzekam
ale skusze się chyba na taki miodowy blond o na cos takiego http://polki.pl/uroda_wlosy_galeria....r_01_page_no=0
http://polki.pl/uroda_wlosy_galeria...._01_page_no=12
jak beda ciemniejsze przy skórze to odrosty nie beda mnie tak denerwować jak myślicie??

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

princesska taki brąz jak na moim awatarku?? bo właściwe był to cynamon safiry polożony na rozjaśnione włoski i nawet fajnie wyszedł podobał mi sie bo jak słoneczko zaświeciło to robiły sie blond..no i kolorek sie wypłukał a ja już bardziej rudawych nie chciałam kiedyś miałam balejage z rudymi loreala nie dość że 200zł poszło he he to kolor po tygodniu już się sprał i faktycznie podkreślał mi zaczerwienienia na twarzy
ciarom jest offline  
Stary 2011-01-09, 17:26   #1119
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
hej
Jak bedziecie szukały jakiegos fajnego filmu na wieczor to polecam"narzyczony mimo woli" z Sandra Bullock fajny

druga sprawa
Dlaczego wiekszosc ludzi uwaza ,ze nie mozna miec zdrowych ,dlugich,platynowych wlosow?
Ja nie rozumiem
ok ja akurat mam bardzo zniszczone ,ale w moim przypadku rozjasniacz z 12% wiec sama jestem sobie winna.

edit aha co do tych oczu ;D
to bardzo podoba mi sie platyna+ niebieskie zielone szare oczy
co do brazowych wszyscy mowia ,ze z bardzo jasnymi wyglada to tandetnie,ale to zalezy tez od innych rzeczy ...
ogolnie mowia ,ze platyna jest tandetna,ale dlatego ze kazdy ma przed oczami wtedy dziewczyne pomaranczowa od solarium z bialymi wlosami.
wszystko z umiarem
mi tam się mega podobają brązowe oczy i jaśniutkie włosy A z tą platyną to dokładnie tak jest jak piszesz, wszystkim kojarzy się źle ale co się dziwić jak jeszcze 2lata temu taka moda była- prawie białe włosy + mega solarka U mnie na każdym kroku spotykałam takie dziewczyny.. Dobrze, ze to już minęło i dziewczyny wręcz nauczyły się podkreślać naturalną karnację

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
dziewczynki jak myslicie moge połaczyc takie 2 kolorki? wyjdzie cos ładnego
no nie wiem ta numeracja londy jakaś pokręcona jest a ten szampański blond na bardzo ciepły wygląda żeby nie wyszło zielono

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-01-09, 17:31   #1120
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
mi tam się mega podobają brązowe oczy i jaśniutkie włosy A z tą platyną to dokładnie tak jest jak piszesz, wszystkim kojarzy się źle ale co się dziwić jak jeszcze 2lata temu taka moda była- prawie białe włosy + mega solarka U mnie na każdym kroku spotykałam takie dziewczyny.. Dobrze, ze to już minęło i dziewczyny wręcz nauczyły się podkreślać naturalną karnację

no nie wiem ta numeracja londy jakaś pokręcona jest a ten szampański blond na bardzo ciepły wygląda żeby nie wyszło zielono
perłowy blond i skandynawski
Stary 2011-01-09, 17:33   #1121
ciarom
Przyczajenie

ja również przytakne uważam że brązowe oczy ładniej wygladaja w blondzie (sama mam brazowe z zielonkawa oprawa) ale co zauważyłam te same Panie które miały platynke i solarke w tym roku zmieniły na czarny (guido jakieś czy co ) tak ze panie niektóre się nauczyły a inne nie ja przyznam się szczerze widziałam kiedyś dziewczyne miała piękne niebieskie oczy jak pies husky i wg tych wszystkich porad powinna być blondynka a tak piękni wyglądała w takim ciemnym brązie z jaśniejszymi refleksami
ciarom jest offline  
Stary 2011-01-09, 17:34   #1122
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
perłowy blond i skandynawski

aaaa to przepraszam Byłam pewna, że to szampański no to numeracja też się zgadza, tak jakby 10.1 czyli zimny kolorek

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-01-09, 17:37   #1123
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
aaaa to przepraszam Byłam pewna, że to szampański no to numeracja też się zgadza, tak jakby 10.1 czyli zimny kolorek
perła sama jakas za szarawa taka a ten skandynawski hmmm moze rozswietli troszke ?
Stary 2011-01-09, 17:41   #1124
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
perła sama jakas za szarawa taka a ten skandynawski hmmm moze rozswietli troszke ?
Można próbować Tylko może najpierw dla pewności na pasemku spróbuj

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-01-09, 17:57   #1125
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez ciarom Pokaż wiadomość
hmm obejrzałam ten wątek o karmelkach...zastanawiam się..bo z tego co widziałam to większość osób ma ciemniejsza karnacje albo łatwo sie opalają , ja niestety do takich osób nie należę opalam się na czerwono i siedze na słońcu od8 do 14 oporowo bez żadnego filtra a wręcz z przyspieszaczem i garścią supli na opalanie na dodatek mam piegi i ciemne brwi wogóle jakaś dziwna jestem moje włosy zawsze się buntowały jak ja je podkrecałam to one za 2 godziny proste już były, później zaczeły się przetłuszczać po mimo że skórę mam raczej suchą heh...tak se narzekam
ale skusze się chyba na taki miodowy blond o na cos takiego http://polki.pl/uroda_wlosy_galeria....r_01_page_no=0
http://polki.pl/uroda_wlosy_galeria...._01_page_no=12
jak beda ciemniejsze przy skórze to odrosty nie beda mnie tak denerwować jak myślicie??

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

princesska taki brąz jak na moim awatarku?? bo właściwe był to cynamon safiry polożony na rozjaśnione włoski i nawet fajnie wyszedł podobał mi sie bo jak słoneczko zaświeciło to robiły sie blond..no i kolorek sie wypłukał a ja już bardziej rudawych nie chciałam kiedyś miałam balejage z rudymi loreala nie dość że 200zł poszło he he to kolor po tygodniu już się sprał i faktycznie podkreślał mi zaczerwienienia na twarzy
Nie nie
ja Cie widze w ciemnym brązie z rudawym połyskiem
ale wiesz to taka moja wizja,każdy może powiedzieć co innego
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2011-01-09, 18:01   #1126
ciarom
Przyczajenie

oczywiście i o te wizje właśnie chodzi im więcej tym lepiej
ciarom jest offline  
Stary 2011-01-09, 18:06   #1127
kitkulka
Zakorzenienie

snow a ja coraz częściej myślę o tym Twoim sztokholmie
no korci mnie, żeby użyć jakiejś innej farby :P

możesz napisać czy włosy na czubku głowy z czasem żółkną?
kitkulka jest offline  
Stary 2011-01-09, 18:12   #1128
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
snow a ja coraz częściej myślę o tym Twoim sztokholmie
no korci mnie, żeby użyć jakiejś innej farby :P

możesz napisać czy włosy na czubku głowy z czasem żółkną?
nie, nie nic mi nie żółkło Ty masz jasne swoje naturalki więc powinno wyjść Ci tak jak mi lub nawet lepiej I powiem Ci, że ja też myślę o tym stockholmie znów cały czas Bo od jakiegoś czasu zdradzam go z excell'ką 10,13 której kolor bardzo mi się podoba ale ostatnio tak oglądałam zdj z wakacji i zatęskniłam za stockholmem

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-01-09, 18:15   #1129
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
nie, nie nic mi nie żółkło Ty masz jasne swoje naturalki więc powinno wyjść Ci tak jak mi lub nawet lepiej I powiem Ci, że ja też myślę o tym stockholmie znów cały czas Bo od jakiegoś czasu zdradzam go z excell'ką 10,13 której kolor bardzo mi się podoba ale ostatnio tak oglądałam zdj z wakacji i zatęskniłam za stockholmem
muszę się nad tym poważnie zastanowić
kitkulka jest offline  
Stary 2011-01-09, 18:20   #1130
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
muszę się nad tym poważnie zastanowić
choć z drugiej str to jeśli zadowolona jesteś z Londy może lepiej nie ryzykować No i Londa 2x tańsza
Wkleję zdj z wakacji, już z małym odrostem to było jakieś 2tyg po farbowaniu i widać tam że nic nie pożółkło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7160 modifiedr.jpg (38,2 KB, 68 załadowań)

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-01-09, 18:22   #1131
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
własnie mam 12/9 perłowy blond... na pasemku tak dziwnie wyszedł kolor załacz fote po londzie plis ....
brazu nie zrobie bo bede załować tyle sie nameczyłam
mam w albumie zdjecie, w czerwonym swetrze, zdj nr 8 i 9

Cytat:
(...)prześlicznie dużo bardziej mi się podoba niż po tamtej londzie a Ty jakie masz wrażenia, lepiej teraz czy po londzie? I w ogóle to kładziesz stockholm cały czas na wilgotne włosy? Ile trzymasz?
trudno mi powiedziec co lubie bardziej po jednej i drugiej farbie podoba mi sie efekt a stockholm klade na mokre wlosy i trzymam 30minut na odrostach ale chwile przed zmyciem zmalaksowalam zeby odswiezyc kolor

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
(...)
Buahhot mi się bardzo podoba
milo mi
Cytat:
hmm to ja teraz juz sama nie wiem ale mam ochote wyprobowac excellke

buahhot jest offline  
Stary 2011-01-09, 18:29   #1132
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:

trudno mi powiedziec co lubie bardziej po jednej i drugiej farbie podoba mi sie efekt a stockholm klade na mokre wlosy i trzymam 30minut na odrostach ale chwile przed zmyciem zmalaksowalam zeby odswiezyc kolor

milo mi

No to próbuj! Mnie też męczyła, spróbowałam i nie żałuję
To króciutko trzymasz ten stockholm, ja 50min go męczyłam

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-01-09, 18:37   #1133
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
No to próbuj! Mnie też męczyła, spróbowałam i nie żałuję
To króciutko trzymasz ten stockholm, ja 50min go męczyłam
nastepnym razem wyprobuje
a stockholm trzyma sie 30minut wg ulotki nie pomyslalam nawet zeby go przetrzymac dluzej

buahhot jest offline  
Stary 2011-01-09, 18:45   #1134
ifrit
Zadomowienie

Cytat:

milo mi

mam pytańko czy wypłukuje sie kolor w raz z myciem i jaśnieją troszkę
Stary 2011-01-09, 18:47   #1135
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
mam pytańko czy wypłukuje sie kolor w raz z myciem i jaśnieją troszkę
perla sie wyplukala, wlosy byly jasne, ale mam wrazenie ze przed wczorajszym farbowaniem wlosy troche mi sciemnialy nawet pytalam o to Snow, ale moze mi sie tylko wydawalo

buahhot jest offline  
Stary 2011-01-09, 19:01   #1136
HopeMAGDA
Rozeznanie

kusicie tym stockholmem,znowu mętlik w głowie...hmm...podoba mi sie ten kolorek kobiety z pudełka jest boski,zreszta Snow miała taki i jest rewelacja teraz już sama niewiem czym zrobie.

Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2011-01-09, 19:02   #1137
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
perla sie wyplukala, wlosy byly jasne, ale mam wrazenie ze przed wczorajszym farbowaniem wlosy troche mi sciemnialy nawet pytalam o to Snow, ale moze mi sie tylko wydawalo
dzieki
korci mnie zeby połączyć perłe i skandynawski ciekawe co by wyszło
Stary 2011-01-09, 19:45   #1138
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
nastepnym razem wyprobuje
a stockholm trzyma sie 30minut wg ulotki nie pomyslalam nawet zeby go przetrzymac dluzej
ach no tak wg ulotki Ja tam zawsze przetrzymuję, wyjątkiem jest excellka ale to już kwestia nie wyrabiania się

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
kusicie tym stockholmem,znowu mętlik w głowie...hmm...podoba mi sie ten kolorek kobiety z pudełka jest boski,zreszta Snow miała taki i jest rewelacja teraz już sama niewiem czym zrobie.
No to może pomyśl o stockholmie + woda 12% jeśli boisz się, ze Ci nie złapie

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-01-09, 20:02   #1139
HopeMAGDA
Rozeznanie

własnie przed chwilką pomyślałam o tym zeby sobie na all zamówic wode 12% tylko niewiem ile kupic,bo bedzie albo syoss z 12 a może ten stockholm z 12 hmm mam dylemat.musze pomyślec a jaką firme wody nie mam pojecia.

Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline  
Stary 2011-01-09, 20:26   #1140
ewkaz412
Raczkowanie

Dziewczyny kupiłam skandynawski blond palette. Zdecydowałam sie w 100% kiedy przeczytałam to co napisała blond bunny w jakimś wątku chyba jeszcze sprzed roku :P Teraz ciężko będzie mi to odszukać ale, chyba pisała/ś, że żadna inna farba nie da tak jasnego koloru? ;> i jesteś zadowolona. Poza tym widziałam ostatnie wklejone zdjęcia i ten skandynawski mi sie najbardziej podobał , ale zaczęłam szukać opinii na innych forach i 98% pisze, że kolor wychodzi kurczakowy ;(
Chciałabym spróbować na pasemku, tak jak mi radziła Yattamanka żeby sprawdzić jak mi to wyjdzie tylko nie mam pojęcia w jakich proporcjach mam to rozmieszać. Jak Wam pewnie wiadomo są 2x emulsji rozwijającej, 2x aktywator rozjaśniania i krem koloryzujący. Ile czego mieszać na jedno pasemko I czy po otwarciu choćby tej saszetki emulsji rozwijającej nie będzie ona już do niczego? I całe opakowanie nie zmarnuje się przez jedno pasemko?

Nie rozumiem też tego, że podobno na ciemnych włosach wychodzi ten skandynawski rudo, ale na ulotce pisze też, że nie nadaje sie on do jasnego blond

Przypominam mój aktualny kolor dla ułatwienia wyobrażenia koloru jaki może mi wyjść po tej palette, teraz mam tak 0,5 cm odrosty a naturalnie są one średniego bardziej jasnego blondu.
bedzie kurczak?
Dużo pytań ale mam nadzieje, że pomożecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wl1.jpg (38,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wl3.jpg (28,1 KB, 27 załadowań)
ewkaz412 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowane, platynowy blond, rozjasniacz, rozjasnianie, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości