Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-17, 12:33   #1831
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no to dodaję obiecane włosy moich blondziaków, później albo jutro cyknę jeszcze jakieś foto odrostu, żebyście widziały, że pokrywa i niczym się nie odróżnia od reszty włosów, teraz trochę się spieszyłam

i sorki, że włosy takie pogniecione, warkoczyka miałam i zdążyły się zafalować

i sorki też za to, że jakaś taka kiepska jakość zdjęcia, kompresować musiałam :/
Aaaaaa Jakie piękne blondaski!
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 12:43   #1832
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

kotka bylo trzeba nie czesac wloskow dopiero po myciu i z odzywka to zrobic bo inaczej wydrzesz wszystko jak bedziesz czesac na sucho fale swoje

kitkulka taki kolor blondu mi sie podoba

czekoladowo juz cie widze masz mocne proste wloski nie sa zniszczone
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 12:44   #1833
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Yata to zależy skąd jesteś, u mnie nie ma zbyt wysokich cen np. ja za balejaż płaciłam 100 zł,a dziewczyny za refleksy 180 w Warszawie więc wiesz
możesz przedluzyc na ringi, wtedy koszt jest mniejszy,tylko niby nie mozna farbować,bo ringi są z metalu tak jak nawet pisze na ulotce farby,żeby nie mieszać w metalowej misce. Wiesz jak ja mialam wlosy na ringi to o tym nie myslalam i farbowalam wlosy... i to nie raz, mi sie nic nie stalo. 100 osobom się nic nie stanie,a 101 wypali wlosy wiec jest troche ryzyko
ale może po prostu kupisz jakies porzadne clipy??
no ale chyba ringi się ciężej zdejmuje i włoski własne można zniszczyć?
a do clipów mam jeszcze za krótkie włosy - z wierzchu są mocno pocieniowane i widać różnicę, a od karku są za krótkie, żeby można było związać i imitować kitkę
Poza tym ja mam wrażenie ze nie umiem tego zakładać. Może gdybym miała dłuższe to łatwiej byłoby mi je upiąć do góry, nie wyłaziły by mi tak i przedziałek między kolejnymi pasmami byłby dokładniejszy i lepiej by się to wszystko trzymało. Choć ta taśma najszersza jest za długa - nie mam takiej szerokiej głowy
Nie wiem sama - jedno jest pewne.. Mam kryzys włosowy już od jakiegoś czasu.. nie mogę znieść tej długości.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczynki i co z ta moja farbką? Myślicie,że Stockholm ladnie wyjdzie?? Albo jakas inna farbka, tylko nie mocno rozjasniajaca,bo nie chce wloskow niszczyc tylko ujednolicic kolor,ale jakby mi odrost zlapalo to bym sie cieszyla (stockholm daje rade )

Wstawiam fotke mojego śpiocha
chyba cieczka jej sie zbliza...
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
kurde mam dzis 3 egzaminy,specjalnie wstalam rano,żeby sie pouczyc,a robie wszystko,żeby sie tylko NIE uczyć
Śpioch słodki A na zdjęciach - na tym 1 nie widać tak bardzo różnicy w kolorze
No a co do nauki to pamiętam co ja sobie wymyślałam jak tzreba się było do egzaminów uczyć

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no to dodaję obiecane włosy moich blondziaków, później albo jutro cyknę jeszcze jakieś foto odrostu, żebyście widziały, że pokrywa i niczym się nie odróżnia od reszty włosów, teraz trochę się spieszyłam

i sorki, że włosy takie pogniecione, warkoczyka miałam i zdążyły się zafalować

i sorki też za to, że jakaś taka kiepska jakość zdjęcia, kompresować musiałam :/
Piękne zadbane włoski i kolor też cacy
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 12:45   #1834
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

A ja nie widze zdjęc czekoladowo.

kitkulka pięknie-chyba tylko mi ta Londa nie posłużyła

Princeska a wyprostuj włoski i wklej zdjęcie-ciekawe jak bedziesz wygladałą w tych długich.
Sliczna psina, śpi jak moja

cascada dziekuje za rade, spróbuje kiedyś z koszulką i wtedy bede miała pewność czy mam fale czy nie

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-01-17 o 12:47
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 12:49   #1835
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kotka bylo trzeba nie czesac wloskow dopiero po myciu i z odzywka to zrobic bo inaczej wydrzesz wszystko jak bedziesz czesac na sucho fale swoje

kitkulka taki kolor blondu mi sie podoba

czekoladowo juz cie widze masz mocne proste wloski nie sa zniszczone
No to ulga że nie są zniszczone Troche suche ale to sie naprawi.
Jakies rady odnosnie koloru i dalszego postepowania?

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja nie widze zdjęc czekoladowo.

kitkulka pięknie-chyba tylko mi ta Londa nie posłużyła

Princeska a wyprostuj włoski i wklej zdjęcie-ciekawe jak bedziesz wygladałą w tych długich.
Sliczna psina, śpi jak moja

cascada dziekuje za rade, spróbuje kiedyś z koszulką i wtedy bede miała pewność czy mam fale czy nie
Juz bedziesz widziec Musze miec kogos w znajomych bo mam album prywatny
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 12:51   #1836
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Kikulka naprawde piekny kolor i wlosy jak ze snu. Sliczne naprawde piekne.

A ja wczoraj zobilam sesje swoim wlosom bo nie moglam sie nadziwic ze sa juz w tak dobrym stanie. Ale wgram Wam pod wieczor jak bede w domu bo obecnie siedze w pracy. Po za tym jutro mam wolne i postanowilam sie pofarbowac i musze zrobic pazurki. Takze jutro mam dzien odnowy biologicznej ciekawe tylko czy do jutra mi sie nie odwidzi. Ale moze dzis zrobie juz jedna reke to jutro nie bedzie wyboru bede musiala skonczyc. Jejku jak ja mam zasiadac do paznokci to az mi sie nie chce 2 misiace laduje baterie az w koncu pekam bo juz patrzec nie moge.

Yatta
Rozumiem Cie ja tez mialam takie nerwy na moja dlugosc. Teraz juz powoli wychodze na prosta. Nie mysl o tym to szybciej urosna.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2011-01-17 o 12:54
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 12:52   #1837
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

czekoladowo rozumiem że teraz masz takie włosy jak na ostatnich zdjęciach?

Nie masz zniszczonych włosow, kolor jest nierównomierny, ale nie ma tragedii, nie jest zle, naprawde
Schodziłaś z czarnego więc trudna miałaś drogę
Mysle ze 1-2 farbowania i kolor Ci się wyrówna.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 12:56   #1838
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

wiecie jak ja tesknie za swoimi kreconymi:prosi : juz nie moge sie doczekac jutro kiedy umyje wlosy czuje sie tak nieciekawie zwyklo


a tak na marginesie odnosnie psiakow to wczoraj bylismy ogladac male jacki jakie slodkie male krotkie lapki tluscioszki malemusimy jeszcze zaczekac na psiaka bo tz cos tam zalatwia ale mysle ze na wczesna wiosne juz bedziemy miec
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 12:56   #1839
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
czekoladowo rozumiem że teraz masz takie włosy jak na ostatnich zdjęciach?

Nie masz zniszczonych włosow, kolor jest nierównomierny, ale nie ma tragedii, nie jest zle, naprawde
Schodziłaś z czarnego więc trudna miałaś drogę
Mysle ze 1-2 farbowania i kolor Ci się wyrówna.
Tak, takie wlosy Trudno mi uchwycic odcien i poziom jasnosci bo na kazdym wygladaja inaczej.
Ciapki niestety są, ale da sie przezyc Mam tylko nadzieje ze jakos uda mi sie to chociaz w miare wyrownac, bo podejrzewam ze poki nie zetne calych tych co byly czarne to zawsze beda chociaz troche ciemniejsze. Ale to sie przezyje
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 12:58   #1840
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

czekoladowo obetnij troszkę i wyrównaj kolor, odrost widzę że juz masz

cascada Ty nie gadaj że proste włoski są takie pospolite bo Cie tu zaraz wszystkie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 13:00   #1841
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
czekoladowo obetnij troszkę i wyrównaj kolor, odrost widzę że juz masz

cascada Ty nie gadaj że proste włoski są takie pospolite bo Cie tu zaraz wszystkie

Odrost mam malutki - 3tygodniowy
Po sesji bede farbowac, jakos za 2-3 tygodnie. Scinac jakos w marcu planuje ale same koncowki.
Ehh a problemem jest wlasnie wyrownanie, bo cholera nie wiem jak Ale planuje robic kąpiel ipotem jakas farbke.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 13:01   #1842
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Odrost mam malutki -
3tygodniowy
Po sesji bede farbowac, jakos za 2-3 tygodnie. Scinac jakos w marcu planuje ale same koncowki.
Ehh a problemem jest wlasnie wyrownanie, bo cholera nie wiem jak Ale planuje robic kąpiel ipotem jakas farbke.
Zalezy jak jasny kolor chcesz-jak bardzo jasny zrób kapiel a jak nie to sama farba wystarczy-po co dodatkowo niszczyc wlosy.
No chyba że chcesz platynę to ok.

A końcówki musisz podciąc obowiazkowo.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 13:01   #1843
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

agatko sa ladne jesli ma sie je geste i naturalnie proste no zle sie czuje co mam zrobic takie mam odczucie nawet jak szlam ulica to w witrynach sie przygladalam i jedynie podziwaialam dlugosc

spojrzcie takiego chcielismy wczoraj wziasc psiaka ale musimy poczekac ...slodki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jack.jpg (26,9 KB, 19 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 13:04   #1844
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
agatko sa ladne jesli ma sie je geste i naturalnie proste no zle sie czuje co mam zrobic takie mam odczucie nawet jak szlam ulica to w witrynach sie przygladalam i jedynie podziwaialam dlugosc

spojrzcie takiego chcielismy wczoraj wziasc psiaka ale musimy poczekac ...slodki
Słodkie te pieski
Ja od dziecka wychowuję się z psami, moja Siostra tez i dla dziecka pies to super sprawa

A w ogóle jest u mnie już seria Pure Natural-myślę nad kremem do cery suchej i wrażliwej Choć ma alkohol -dla mnie naczynkowca to zle-ale chyba nie bedzie najgorzej.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 13:06   #1845
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

kitkulka no śliczny kolorek, wstaw koniecznie odrost, bo ciekawa jestem jak złapało.

caskada mi się podobasz i w prostych i kręconych, masz podobną strukturę do moich, bo jak ugnietam to mam takie same jak twoje

Yattamanka z tym szamponem to jest tak, że sobie go upatrzyłam, bo widziałam efekt u dziewczyn na totalnie białych włosach i mi się podobał, więc na moich pewnie wyjdzie podobnie, poza tym jest bez amoniaku i dla mnie jest na próbę, jak mi się spodoba to walnę farbę w podobnym odcieniu. zresztą mam 1000 pomysłów na minutę, zobaczymy jak to będzie
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 13:09   #1846
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Słodkie te pieski
Ja od dziecka wychowuję się z psami, moja Siostra tez i dla dziecka pies to super sprawa

A w ogóle jest u mnie już seria Pure Natural-myślę nad kremem do cery suchej i wrażliwej Choć ma alkohol -dla mnie naczynkowca to zle-ale chyba nie bedzie najgorzej.
ja i rodzenstwo tez wychowani bylismy ze zwierzakami dlatego po wyprowadzce z domu i zalozeniu swojej familii mysle teraz nas swoim zwierzyncem juz nie moge sie doczekac kiedy bede miec wkoncu tego jackato normalnie dla mnie jak oczekiwanie na dziecko no serio

aha czyli ten kremik mowisz ma alkohol bo mleczko ma tez ale mnie nie wysusza a to dlatego ze nie posiadaja konserwantow i alko robi tu za konserwanta bo cos jednak musi ten krem "trzymac"
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 13:12   #1847
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Kitkulka sliczne wlosy i kolor

caskada slodki.. ja kocham zwierzeta

Princesska ile ma gram jedno takie pasemko?(te co masz zalozone)
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 13:13   #1848
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

hej dziewuszki!
ale popisałyście i zdjęć trochę do oglądania ale coś ostatnio cisza z farbowaniem która się wyłamie

Princeska włoski super kolor faktycznie jakby się wyrównał bardzo ładnie Ci w loczkach

Kitkulka włoski boskie ten kolor śliczne

Cascada włoski masz śliczne ale jednak mnie się bardziej podobasz w loczkach a piesio słodziutki do zacałowania

a mnie znowu coś nachodzi żeby ściąć włoski aż sie boję własnych myśli

Agatko i co zdecydowałaś się na jakiś tusz ?

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-01-17 o 13:17
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 13:17   #1849
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Zalezy jak jasny kolor chcesz-jak bardzo jasny zrób kapiel a jak nie to sama farba wystarczy-po co dodatkowo niszczyc wlosy.
No chyba że chcesz platynę to ok.

A końcówki musisz podciąc obowiazkowo.
Nie nie, platyny na pewno nie Chciałam po prosty wyrównac te ciemniejsze włosy zeby pasowały do tych jasniejszych u góry. No ale nie wiem czy to sie uda.
Wogóle jestem rozdarta bo z jednej strony podobaja mi sie takie bardzo jasne włoski ale po 1 boje sie ze za bardzo je zniszcze i ze wogole nie beda mi pasowac. A z drugiej ciagnie mnie tez do tych jasnych, a nie bardzo jasnych. Trudno mi poziom okreslic, musiałabym poszukac jakiegos zdjecia

Ale Snowhite ma boski kolor po Excellce Taki by mi baaardzo odpowiadał, albo cut ciemniejszy
No ale nie wiem czy to nie za jasno...

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
agatko sa ladne jesli ma sie je geste i naturalnie proste no zle sie czuje co mam zrobic takie mam odczucie nawet jak szlam ulica to w witrynach sie przygladalam i jedynie podziwaialam dlugosc

spojrzcie takiego chcielismy wczoraj wziasc psiaka ale musimy poczekac ...slodki
Jaki piekny

Ja marze o kociaku Norweski leśny albo Maine Coon, ale póki mieszkam z rodzicami nie moge sobie na zwierzaka pozwolic :/
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 13:23   #1850
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie nie, platyny na pewno nie Chciałam po prosty wyrównac te ciemniejsze włosy zeby pasowały do tych jasniejszych u góry. No ale nie wiem czy to sie uda.
Wogóle jestem rozdarta bo z jednej strony podobaja mi sie takie bardzo jasne włoski ale po 1 boje sie ze za bardzo je zniszcze i ze wogole nie beda mi pasowac. A z drugiej ciagnie mnie tez do tych jasnych, a nie bardzo jasnych. Trudno mi poziom okreslic, musiałabym poszukac jakiegos zdjecia

Ale Snowhite ma boski kolor po Excellce Taki by mi baaardzo odpowiadał, albo cut ciemniejszy
No ale nie wiem czy to nie za jasno...



Jaki piekny

Ja marze o kociaku Norweski leśny albo Maine Coon, ale póki mieszkam z rodzicami nie moge sobie na zwierzaka pozwolic :/

czekoladowo widzę że masz tak samo jak ja też chce jasne ale nie wiem jaką farbą je uzyskać a nie chcę za jasnych takie właśnie pośrednie i też właśnie pisałam że włoski snow są właśnie kolorystycznie najbardziej zbliżone do tych które chciałabym uzyskać i ja również walczę z ciemniejszymi końcami
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 13:23   #1851
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Yatta
Rozumiem Cie ja tez mialam takie nerwy na moja dlugosc. Teraz juz powoli wychodze na prosta. Nie mysl o tym to szybciej urosna.
Staram się no ale widzisz jak to mi wychodzi..

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
spojrzcie takiego chcielismy wczoraj wziasc psiaka ale musimy poczekac ...slodki
Jaka słodka kluseczka

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Słodkie te pieski
Ja od dziecka wychowuję się z psami, moja Siostra tez i dla dziecka pies to super sprawa

A w ogóle jest u mnie już seria Pure Natural-myślę nad kremem do cery suchej i wrażliwej Choć ma alkohol -dla mnie naczynkowca to zle-ale chyba nie bedzie najgorzej.
Dzieci się lepiej rozwijają w towarzystwie zwierząt - już kilka razy o tym słyszałam i czytałam

A co do kremiku to dobrze, wybiorę się do sklepu i poszukam

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
Yattamanka z tym szamponem to jest tak, że sobie go upatrzyłam, bo widziałam efekt u dziewczyn na totalnie białych włosach i mi się podobał, więc na moich pewnie wyjdzie podobnie, poza tym jest bez amoniaku i dla mnie jest na próbę, jak mi się spodoba to walnę farbę w podobnym odcieniu. zresztą mam 1000 pomysłów na minutę, zobaczymy jak to będzie
To tak jak ja Chwilę po tej Kopenhadze był spokój, a teraz zobaczyłam kolor kitkulki i przedłużane włosy Princeski i już mi bije na głowę
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 13:29   #1852
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
czekoladowo widzę że masz tak samo jak ja też chce jasne ale nie wiem jaką farbą je uzyskać a nie chcę za jasnych takie właśnie pośrednie i też właśnie pisałam że włoski snow są właśnie kolorystycznie najbardziej zbliżone do tych które chciałabym uzyskać i ja również walczę z ciemniejszymi końcami
U mnie te ciemniejsze to cholerka połowa włosów
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 13:33   #1853
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dziewczyny jak bede miec juz tego psiaka to wam sie pochwale fotami mysle ze juz blizej niz dalej no i synek jedynak narazie niech sie uczy obcowania ze zwierzakiem w domu



widzialam ze niektore z was przebakuja o scieciu wlosow przemyslcie to bo pozniej z krotkimi nic nie zrobicie zero zmian na dlugich zawsze mozna cos wymyslic to loki upiecia czy proste a z krotkimi nic ja bym nie sciela mimo ze cale zycie mam dlugie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 13:38   #1854
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
U mnie te ciemniejsze to cholerka połowa włosów
ja również miałam taka róznice i chociaż farbowałam to i tak różnica zawsze zostawała góra jasna a im niżej tym ciemniej i w końcu poszłam do fryzjerki żeby powyciągała jak najwięcej tych ciemnych (z góry równiez bo miałam różne kolory na głowie ) i wyszło dużo jaśniej a teraz po farbowaniu już jest lepiej. W słońcu tak nie widać ale w pochmurny dzień te końce jeszcze się trochę wyrózniają myśle że teraz już przeczekam i będę stopniowo ścinać więc może efekt się z czasem wyrówna

Cascada ja przebąkiwałam ... dziekuję za pomoc w powstrzymaniu moich złych myśli chyba mam jakiegoś doła szczególnie wtedy mnie to dopada jak włoski nie chcą się układać tak jak chce i myślę wtedy żeby je ciachnąć i już

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-01-17 o 13:43
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 13:46   #1855
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

asia po tusz idę w przyszłym tygodniu dopiero więc mysle, ale jak sie zdecyduje dam znać

cascada no ja mam niby krótkie ale już moge cos z nich upiąć więc zależy JAK krotko Dziewczyny chcą ścinac
Popatrz sobie na ten krem

Yatamanka to fakt, zresztą komu nie jest lepiej przy zwierzetach?

Widzę że wszystkie szukamy tego co cascada nam naroi w głowach Nastąpiła kolej Nivea
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 13:46   #1856
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja również miałam taka róznice i chociaż farbowałam to i tak różnica zawsze zostawała góra jasna a im niżej tym ciemniej i w końcu poszłam do fryzjerki żeby powyciągała jak najwięcej tych ciemnych (z góry równiez bo miałam różne kolory na głowie ) i wyszło dużo jaśniej a teraz po farbowaniu już jest lepiej. W słońcu tak nie widać ale w pochmurny dzień te końce jeszcze się trochę wyrózniają myśle że teraz już przeczekam i będę stopniowo ścinać więc może efekt się z czasem wyrówna

Cascada ja przebąkiwałam ... dziekuję za pomoc w powstrzymaniu moich złych myśli chyba mam jakiegoś doła szczególnie wtedy mnie to dopada jak włoski nie chcą się układać tak jak chce i myślę wtedy żeby je ciachnąć i już
No ja dopiero 2 razy robiłam z czarnego. Ale teraz w takim punkcie jestem ze nie wiem co mam zrobic. Robic ta kapiel czy nie robic, farbe klasc, ale jaka Za duzo tego wszystkiego
Pomyslec ze 5 lat temu tak schodzilam ze po prostu brałam najjasniejszego garniera z półki, szłam do domu i nakładałam A jak juz mnie zadawalała ich jasnosc to szłam do fryzjera zeby mi wyrównała
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 13:55   #1857
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No ja dopiero 2 razy robiłam z czarnego. Ale teraz w takim punkcie jestem ze nie wiem co mam zrobic. Robic ta kapiel czy nie robic, farbe klasc, ale jaka Za duzo tego wszystkiego
Pomyslec ze 5 lat temu tak schodzilam ze po prostu brałam najjasniejszego garniera z półki, szłam do domu i nakładałam A jak juz mnie zadawalała ich jasnosc to szłam do fryzjera zeby mi wyrównała
zrób może kąpiel i wtedy zobaczysz na ile Ci się rozjaśniły ,a jak efekt nie będzie zadowalający lub nierówny to wtedy zadecydujesz jaką połozysz farbe
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 13:56   #1858
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dzięki dziewczyny

Agatu nie tylko Tobie ta londa nie posłużyła, nie wiem od czego to zależy :/
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 13:57   #1859
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

kitkulka..

cascada, hehe, to ja się podobnie czuję w falowanych, jak nieuczesana , az krępuje się wyjśc gdziekolwiek

a psiaczek słodziuchny
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 14:07   #1860
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
zrób może kąpiel i wtedy zobaczysz na ile Ci się rozjaśniły ,a jak efekt nie będzie zadowalający lub nierówny to wtedy zadecydujesz jaką połozysz farbe
Troche sie boje tej kąpieli Ale moze jakbym trzymała nie za długo to nie poniszczy mi mocno włosów.
Potem chce robic Garnierem bo mi sluzyl
Albo 111, albo 10-bardzo bardzo jasny blond - tylko nie wiem jak on wychodzi i nie wiem czy znowu nie zbyt ciemno bedzie. Ale moze lepiej by wyrównała kolor bo nie jest rozjasniajaca?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 36b8ee7a907b4_0_b.jpg (22,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Color-Naturals-10-Bardzo-Bardzo-Jasny-Blond-28223-big.jpg (19,1 KB, 10 załadowań)
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.