Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-01-17, 19:46   #1921
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziewczynki a co sądzicie o termolokach??
Używała któraś???
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2011-01-17, 19:47   #1922
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
i ja, ale nie mam jak wam pokazać bo włosy krótkie
Mam tylko w czarnych ale i tak nie mam takiego zdjęcia, na jednym widać jakie długie a na drugim jakie gęste

A Bunny pewnie na jakieś stronie z hostingiem wrzuca

Hehe Princeska dziękuję
ale długie włoski miałaś

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-01-17, 19:48   #1923
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Mam tylko w czarnych ale i tak nie mam takiego zdjęcia, na jednym widać jakie długie a na drugim jakie gęste

Hehe Princeska dziękuję
ładne włosy ładne

i o jaaaaaaaaaaacie, te pierwsze zdjęcie to mnie zdołowało, żaglówka, woda i chyba ciepły letni wieczór?

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Używała któraś???
chyba o termowałkach? moja koleżanka ma i kiedyś u mniej wypróbowałam, ale za krótko trzymałam i nawet grzywki mi nie zakręciło
kitkulka jest offline  
Stary 2011-01-17, 19:50   #1924
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ale długie włoski miałaś
miałam, czas przeszły

oj trochę to potrwa ale coś chyba zrobie z tymi włosami. są takie krótkie..

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ładne włosy ładne

i o jaaaaaaaaaaacie, te pierwsze zdjęcie to mnie zdołowało, żaglówka, woda i chyba ciepły letni wieczór?
Tak to zdjęcie z wakacji do ciepłych wieczorków to musimy jeszcze poczekać chyba, że teraz gdzieś byście się wybrały do ciepłych krajów Byle nie do Tunezji
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-01-17, 19:53   #1925
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Używała któraś???
ja mam termoloki Remington są fajne kręciłam nimi na wesele i też fajne loczki wychodzą. mają różne grubości od cienkich do szerokich więc loczki wychodzą różnej wielkości
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-01-17, 19:53   #1926
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
miałam, czas przeszły

oj trochę to potrwa ale coś chyba zrobie z tymi włosami. są takie krótkie..

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Tak to zdjęcie z wakacji do ciepłych wieczorków to musimy jeszcze poczekać chyba, że teraz gdzieś byście się wybrały do ciepłych krajów Byle nie do Tunezji
w Tunezji to tylko na mieście grasują, w kurortach jest spokój, no ale ewakuować muszę. Wkurzyłabym się gdyby mi tak wakacje przerwali po kilku dniach i jeszcze nie wiadomo czy kasę by zwrócili
kitkulka jest offline  
Stary 2011-01-17, 19:54   #1927
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

bunny, super loczki! ależ Ty kręcona jesteś

ewcia, a lepiej się czujesz w krótkich chyba? bo jak tak, to odłóz clipy do szafy i zawsze zdązysz je pofarbowac. A z tych włosków które mas zteraz mozesz zrobic jakas odlotową fryzurkę, np francuskie loczki i grzyweczka na prosto, bedziesz wyglądac jak aniołek. Do tego sztuczne rzeski i juz mozesz isc na studniówke. kto powiedział, ze włosy musza byc długie i w kok.
Stary 2011-01-17, 19:55   #1928
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
w Tunezji to tylko na mieście grasują, w kurortach jest spokój, no ale ewakuować muszę. Wkurzyłabym się gdyby mi tak wakacje przerwali po kilku dniach i jeszcze nie wiadomo czy kasę by zwrócili
no dokładnie

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-01-17, 19:58   #1929
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
no dokładnie
jednym słowem chamstwo
kitkulka jest offline  
Stary 2011-01-17, 20:02   #1930
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
ładne włosy ładne

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

chyba o termowałkach? moja koleżanka ma i kiedyś u mniej wypróbowałam, ale za krótko trzymałam i nawet grzywki mi nie zakręciło
hah no tak

Cytat:

Hehe Princeska dziękuję
Yata jaka figurka
i wloski tez super

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja mam termoloki Remington są fajne kręciłam nimi na wesele i też fajne loczki wychodzą. mają różne grubości od cienkich do szerokich więc loczki wychodzą różnej wielkości
ok dziękuję,muszę o nich pomyslec

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Lady ta lokowka ma najlepsze opinie na KWC
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,33...ka.html&next=1
Stary 2011-01-17, 20:07   #1931
kitkulka
Zakorzenienie

no dobra to trzymajta się dziewczyny
ja lecę na kolację, chwila odpoczynku i wskakuję na rowerek
kitkulka jest offline  
Stary 2011-01-17, 20:23   #1932
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
w promocji jest za jakieś 8zł z groszami ja mam ciągle to jedno opakowanie w domu moooże kiedys wypróbuję

ale pięknie
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Princesska tak właśnie myślę co teraz z tymi włosami zrobię na studniówkę... ja się lepiej czuje w tych włosach co teraz mam, bo tam ten blond miałam za jasny i za sztuczny...dopiero teraz to widzę jak zrobiłam sobie te pasemka...

mysia no właśnie nie wiem czy da się je pofarbowac, to znaczy na pewno się da, bo to są włosy naturalne, ale zapewne nie wyjdą tak jak moje włosy
a w nowym kolorku i fryzurce czuje się bardzo dobrze, lepiej, dużo lepiej niż w tam tych jasnych

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Bunny śliczne włoski piękne po prostu

Agatau no zmiana jest potrzebna a co do odrastania włosów to raczej nie ma co odrastac, bo ja z długości ścięłam może 1c chyba, że chodziło Ci o grzywkę, ale jak na razie mam zamiar ją podcinac, bo mi się podoba
Dziękuję

Cytat:
No niby tak

Mi w mojej tata chyba z 3 razy kabel juz wymienial,ale sama lokowka niezniszczalna
i nie zamienie ja na zadna nowa firmowke,ale zdaje sie gdzies na Wizażu chyba byl taki temt o lokowkach czy cos??
Tak mi sie zdaje,ale nie jestem pewna

Bunny super loki
wychodzi na to,że wszystkie maja kreconewlosy, tylko ja z Agatką takie prostowlose
Ja zawsze miałam falowane tylko pod wpływem długości i cieżaru mi sie prostują. Ciekawe ile wytrzymam bez grzebienia
Dziękuję

Cytat:
Ojej kochana mój to już jest taki staruszek, że ja nie pamiętam dokładnie Ile razy dziennie to CI nie powiem, ale czytałam ostatnio jak Bunny Lolkę przygarnęła, że można dawać jajeczka ugotowane na twardo i takie rozgniecione - biały serek, to samo.. marcheweczkę ugotowaną pogniecioną - jest dużo możliwości. A jak mówi Snow - od rasy i wielkości psa też zależy weterynarze pewnie najlepiej Ci poradzi

No ja właśnie słyszałam odwrotnie - że nie powinno się dawać samej suchej karmy bo to nie zdrowe. Wyobraź sobie jeść same sucharki..
Ja z kolei codziennie mojemu gotuje ryż albo kaszę (zamiennie bo ile można jeść to samo ) i do tego mięsko z puszki tej dużej (bo mój to duży psiak) - a chrupki to on je bardzo rzadko jak nie mam czasu gotować, albo ma większy apetyt i ta micha mu nie wystarczy
Ale to fakt po chrupkach to bąka galancie

No patrz To ja nie wiedziałam

Od razu lepiej faktycznie Zdjęcia w sztucznym świetle dają taki fajny słoneczny blondzik bardziej mi się podoba - od tego w dziennym. Ale to kolor przejściowy ?

W pierwszej chwili myślałam, że to włoski Cascady Bardzo fajne - myślę, że lepiej Ci w takich. Widać masz naturalnie kręciołki i jak tak je czeszesz na prosto to się wydaja napuszone troszkę. Faaajne te loczki
No wlaśnie w prostych u mnie wkurza mnie to że wyglądają jak zniszczone bo są mega napuszone i odstaja pojedyncze kłaki chyba że sie przetluszczą to już nie
Czuję sie w nich lepiej to prawda.
A psie bąki po karmie blee... gorsze niz ludzkie... A jeszcze Lolka kładzie sie koło mnie i dupcię mi wpycha pod biodro

Cytat:
dzięki dziewczyny to teraz muszę szukać Natury w moim mieście, bo gdzieś jest, ale jeszcze nie wiem gdzie

blond bunny super wyszło, podoba mi się
dziękuję

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wellaton podobno przesusza mocno, myslalam nad nim. Wrazie co pójde do kumpeli zeby mi dała pasemko zrobic i bede wiedziała jak wyjdzie, bo ona stale tym farbuje
Jak bede miała chwile to po prostu pójde do drogerii i obejrze palety kolorów wszystkie i zobacze jaki kolor bedzie mi odpowiadał.
Mysle cały czas nad tą kąpielą, musze jeszcze zajść do znajomej po szkole fryzjerskiej i oceni wogóle czym lepiej zrobić, a ona mi zawsze doradzi

Ale kręciołki

Buuu czemu ja musze miec takie druty proste
Cytat:
Bunny moze glupie pytanie,ale zapytam
jak Ty to robisz,że wstawiasz foto do wpisu,a nie jako załącznik??
Nie wiem o co chosi??? Jaki wpis?
Ja normalnie robie odpowiedz, potem pisze kilka zdań i naciskam ikonkę załącznika spinacz i zaladuj pliki z pulpitu i mi laduje a potem zamykam to okno. I jeszcze raz je otwieram i już mam zaladowane i robie wstaw wszystko. i pisze dalej.

Cytat:
Adzi widać że twój zapał w odżywianiu włosków nie poszedł na marne kondycja super

Bunny śliczne loczki faktycznie podobne do włosków cascady a jak Ty się czujesz lepiej w lokach czy bez?

tak mnie natchnęłyście tymi lokami że i ja muszę spróbować czy moje włoski są też poddatne na skręt czy nie

a tak apropo to kupiłam w grudniu te papiloto-loki i są super robiłam nimi na sylwestra super fale wychodzą wystarczy tylko szydłem poprzeciągać swoje włoski w te papiloty i potrzymać w moim wypadku 3 godz. super sprawa
http://allegro.pl/432-magic-leverag-...407945910.html
Chyba lepiej czuję sie w lokach. Ale będę mieć pewność za kilka dni jak wytrzymam bez grzebienia.

Cytat:

Hehe Princeska dziękuję
co to hosting???

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
bunny, super loczki! ależ Ty kręcona jesteś

ewcia, a lepiej się czujesz w krótkich chyba? bo jak tak, to odłóz clipy do szafy i zawsze zdązysz je pofarbowac. A z tych włosków które mas zteraz mozesz zrobic jakas odlotową fryzurkę, np francuskie loczki i grzyweczka na prosto, bedziesz wyglądac jak aniołek. Do tego sztuczne rzeski i juz mozesz isc na studniówke. kto powiedział, ze włosy musza byc długie i w kok.
Dziękuję mysiu
Mysia a ty czytałaś te wątki dla kręconych... Jak to jest z tym czesaniem? Czesze sie włosy kręcone suche czy tylko po myciu bo ja już nie wiem?
I odnawia sie skręt codziennie z wodą i żelem ugniatając czy tylko co kilka dni czy tylko po myciu??? Jak to jest bo ja tego nie umiem znaleźć
Stary 2011-01-17, 20:29   #1933
Adzi07
Zakorzenienie

Dziękuje Wam wszystkim za mile słowa.A to dla Was kochane
Wiadomo fotki były robione w sztucznym święte i inaczej oddają kolor.W ogóle to mój kolor co krok to inny wychodzi na fotkach.Aparat mam zbyt czuły i łapie wszystko.Trudno to opisać.Ale tak jestem happy z kondycji.

Bunny
jaka sakira z Ciebie Ślicznie Ci wyszło i jak dużo włosków od razu się zrobiło.
Pieknie a jak się czujesz

Yatta
takie długie włosy miałaś
to zaczynam odprawiać już modły aby szybciutko Ci odrosły
Czekoladowa
Kupuj maskę i zabieraj się za pielęgnacje.Mi jeszcze pomogła maska z jajka i oliwy z oliwek.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2011-01-17 o 20:34
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-01-17, 20:32   #1934
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Yata jaka figurka
i wloski tez super
dzięki

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
No wlaśnie w prostych u mnie wkurza mnie to że wyglądają jak zniszczone bo są mega napuszone i odstaja pojedyncze kłaki chyba że sie przetluszczą to już nie
Czuję sie w nich lepiej to prawda.
A psie bąki po karmie blee... gorsze niz ludzkie... A jeszcze Lolka kładzie sie koło mnie i dupcię mi wpycha pod biodro
Mój to jeszcze puści bąka spojrzy na tyłek i się rozgląda i głupa udaje

No to już wiemy jak załączasz dlatego jest inaczej niż my to robimy
A hosting to umieszczasz zdj na jakimś serwerze i wklejasz po prostu link do tego, a pokazuje jako zdjęcie

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Wiadomo fotki były robione w sztucznym święte i inaczej oddają kolor.W ogóle to mój kolor co krok to inny wychodzi na fotkach.Aparat mam zbyt czuły i łapie wszystko.Trudno to opisać.Ale tak jestem happy z kondycji.

Bunny
YattaPieknie a jak sie czujesz
to zaczynam odstawiać już modły aby szybciutko Ci odrosły
a ja teraz z kolei choruje - coś z gardłem już mi się nawet komentowac nie chce :/

Dziękuję za modły kochana jesteś Mam nadzieję, że podziałają
Yattamanka jest offline  
Stary 2011-01-17, 20:39   #1935
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
dzięki

Mój to jeszcze puści bąka spojrzy na tyłek i się rozgląda i głupa udaje

No to już wiemy jak załączasz dlatego jest inaczej niż my to robimy
A hosting to umieszczasz zdj na jakimś serwerze i wklejasz po prostu link do tego, a pokazuje jako zdjęcie

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

a ja teraz z kolei choruje - coś z gardłem już mi się nawet komentowac nie chce :/

Dziękuję za modły kochana jesteś Mam nadzieję, że podziałają
Lolka też to robi
A ja jakoś źle laduje te zdjecia czy jak? Czemu na to zwróciłyście uwagę? Nie wiedziałam że można inaczej

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość

Bunny
Pieknie a jak się czujesz

Yatta
to zaczynam odprawiać już modły aby szybciutko Ci odrosły
Czekoladowa
Kupuj maskę i zabieraj się za pielęgnacje.Mi jeszcze pomogła maska z jajka i oliwy z oliwek.
Będę zadowolona jak te shakirki wytrzymaja mi z 3 dni czyli do następnego mycia- nie rozprostuja się i nie będzie kołtunów potem, bo tego boje sie najbardziej...
Stary 2011-01-17, 21:25   #1936
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Lolka też to robi
Monka też

Znalazłam chyba fajną odżywkę, ma dobre opinie A teraz jest promocja w superpharm na ich produkty po 19zł http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=24231&next=1

Dbam o siebie

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2011-01-17 o 21:27
snowhitee jest offline  
Stary 2011-01-17, 21:45   #1937
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
wychodzi na to,że wszystkie maja kreconewlosy, tylko ja z Agatką takie prostowlose
nie prawda bo i ja mam proste
wasienka jest offline  
Stary 2011-01-17, 21:49   #1938
mysia m
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

bunny, na sucho nie wolno czesac, bo sie rozwalają loki i robi puch. Czeszesz ewentualnie na mokro przed stylizacją albo na odżywce i potem juz nie czeszesz.
Na drugi dzien, jesli bardzo się po nocy porozwalały, to mozesz rozczesac szerokim grzebieniem a potem ręką zwilżona pougniatac, zeby odświezyc skręt. Dziewczyny na zakreconym w ogole na drugi dzien nie czesza, tylko psikaja psikadłem typu: woda plus radical plus gliceryna itp. Ale ja tam wolałam zwykła wodą troszke wystylizowac, bo przeciez wszystko, co bez spłukiwania nadal tam siedzi, wystarczy to 'obudzic'

Pisałas, ze ugniatałas az 15 minut.. mnie to by chyba reka odpadła.. ja ugniatam moze 2 minuty? Po 2-3 rayz na każda strone i do widzenia. Moze Twoim lockzom nie pasuje to, co wgniatałas? Moje np nie cierpia silikonów, ładne loczki mam tylko po połaczeniu biovaxu z odzywka joanny mleko i miód b/s. A po silikonach sie prostują. Ale cascada moze robic loki tylko na silikonach.. bądz tu mądry

Ktoras pisała, że po piance loki są sztywne, tak, ale trzeba potem tą pianke wygniesc i loki sa mieciutkie, pianka znika. No ja tak robiłam, bo nie chciałam miec druciaków. Pianka lepiej utrzymuje skret do wyschnięcia, a potem ja wygniatam i już.
Stary 2011-01-17, 21:51   #1939
snowhitee
Zakorzenienie

Tak przeglądam to KWC i natknęłam się jeszcze na tą odżywkę, którą ostatnio Caskada wklejała Nivei do wł. blond http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=15164&next=1 opinie ma takie sobie i mi się wydaję, że ona ma nadawać jednak tych złocistych refleksów, tak samo jak szampon i balsam anie ochładzać kolor Choć z tego co czytam to i tak nic nie robi

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-01-17, 22:00   #1940
asiabb1983
Zakorzenienie

DZIEWCZYNKI MOJE KOCHANE mam prośbę zagłosujcie na mojego skarba jeśli możecie
http://wizaz.pl/akcje/rossmann/rossm...il-595099.html
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-01-17, 22:04   #1941
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
zagłosowałam

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-01-17, 22:04   #1942
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
bunny, na sucho nie wolno czesac, bo sie rozwalają loki i robi puch. Czeszesz ewentualnie na mokro przed stylizacją albo na odżywce i potem juz nie czeszesz.
Na drugi dzien, jesli bardzo się po nocy porozwalały, to mozesz rozczesac szerokim grzebieniem a potem ręką zwilżona pougniatac, zeby odświezyc skręt. Dziewczyny na zakreconym w ogole na drugi dzien nie czesza, tylko psikaja psikadłem typu: woda plus radical plus gliceryna itp. Ale ja tam wolałam zwykła wodą troszke wystylizowac, bo przeciez wszystko, co bez spłukiwania nadal tam siedzi, wystarczy to 'obudzic'

Pisałas, ze ugniatałas az 15 minut.. mnie to by chyba reka odpadła.. ja ugniatam moze 2 minuty? Po 2-3 rayz na każda strone i do widzenia. Moze Twoim lockzom nie pasuje to, co wgniatałas? Moje np nie cierpia silikonów, ładne loczki mam tylko po połaczeniu biovaxu z odzywka joanny mleko i miód b/s. A po silikonach sie prostują. Ale cascada moze robic loki tylko na silikonach.. bądz tu mądry

Ktoras pisała, że po piance loki są sztywne, tak, ale trzeba potem tą pianke wygniesc i loki sa mieciutkie, pianka znika. No ja tak robiłam, bo nie chciałam miec druciaków. Pianka lepiej utrzymuje skret do wyschnięcia, a potem ja wygniatam i już.
Mysia no co ty mówisz... mój brak wiedzy jest totalny
Ugniatałam 15 minut bo w ogóle to myślałam że ugniatać trzeba aż do wyschnięcia jeśli nie zawija siew koszulkę jak caskada czyli jak dla mnie z 6 godzin
Im dlużej ugniatałam, tym lepsze sprężynki zaczęly mi sie robić- gdzie nie gdzie to idealnie jak zdjete z lokówki. Dlatego myślałam że dlugo trzeba.
Nie opracowałam techniki jak robić z tymi przy twarzy i one zaczęly mi sie teraz lekko prostowac podczas schnięcia naturalnego, najwyżej jutro zwilżę i poprawię.
Jak robiłam na żel i odżywkę b/s to mówisz że jutro tylko wodą zwilżyć i ugniesc i nie dokladać zelu wiecej? Zawsze myślalam że sie dokłada tego żelu/pianki co dzień, co drugi... hmm....
Ja walnęlam im silikony bo b/s isane w sprayu i już na niej ładnie sie zwinęły jeszcze przed zelem...
Stary 2011-01-17, 22:05   #1943
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
ja już :P
wasienka jest offline  
Stary 2011-01-17, 22:08   #1944
Adzi07
Zakorzenienie

Asia
Glosik poszed na Twego przystojniaka.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-01-17, 22:20   #1945
snowhitee
Zakorzenienie

Agatko chyba znalazłam tusz dla Ciebie http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=40570 teraz to sama nad nim myślę ale pozostaje mi jeszcze do zużycia nowiutki lash architect który dostałam od mikołaja

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-01-17, 22:33   #1946
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Asia zaglosowane

Dziewczyny,a ja bym chciala jakis tusz teraz dajacy efekt "sztucznych rzęs" macie jakiś taki??
Myślę nad tym DiorShow,żeby zamówić z allegro
Stary 2011-01-17, 22:34   #1947
asiabb1983
Zakorzenienie

dziękuję za głosiki

a powiedzcie mi jeszcze jak dodać opis tak jak wy macie np.dotyczący długości włosków lub innych danych?

ok! chyba podłapałam o co chodzi

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-01-17, 22:39   #1948
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Asia zaglosowane

Dziewczyny,a ja bym chciala jakis tusz teraz dajacy efekt "sztucznych rzęs" macie jakiś taki??
Myślę nad tym DiorShow,żeby zamówić z allegro
ja jakiś czas temu zamawiałam na all taka mała wersję diorshow za jakieś 13zł, lepiej na początek sobie takie coś sprawić żeby zobaczyć czy to w ogóle będzie to dla mnie było

A mi efekt sztucznych rzęs udaje się uzyskać tylko lash architectem gdy umaluję 2 warstwy

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-01-17, 22:51   #1949
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
ja jakiś czas temu zamawiałam na all taka mała wersję diorshow za jakieś 13zł, lepiej na początek sobie takie coś sprawić żeby zobaczyć czy to w ogóle będzie to dla mnie było

A mi efekt sztucznych rzęs udaje się uzyskać tylko lash architectem gdy umaluję 2 warstwy
no wlasnie mi tez chodzilo o ta probke z allegro
moze sie skusze na tego lash architecta
zapytam Pana,ktory przywozi kosmetyki z Niemiec czy ma ten tusz

Snow a to ten 1 czy ten 2??
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,10...ra.html&next=1

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,22...ss.html&next=1

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2011-01-17 o 22:54
Stary 2011-01-17, 22:55   #1950
Agatau88
Zakorzenienie

snowhitee o widzę jakiś fajny tusz
Teraz zostaje mi myśleć do przyszłego tygodnia który tusz wybiorę

blond bunny no ślicznie Ci wyszło, piękne te fale.
Nie prostuj wlosow, tak masz burzę loków

Ja podobnie jak mysia w lokach czuję się nieuczesana i jakoś głupio mi wyjść na ulicę
Agatau88 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowane, platynowy blond, rozjasniacz, rozjasnianie, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości