Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-12-28, 22:27   #181
Adzi07
Zakorzenienie

Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Wg mnie wygląda trochę na nieudany balejaż/pasemka ale dziękuję

Też jestem w szoku, że tak udało je się odratować. Mam nadzieję, że po umyciu w domu również nie będzie źle, bo wiadomo, po wyjściu od fryzjera włoski zawsze są piękne, mięciutkie i gładkie

Aż szkoda, że nie zrobiłam zdjęcia jak włosy wyglądały po tym rozjaśnieniu dzisiaj, jeden wielki kołtun, wydrukowałabym sobie i powiesiła gdzieś na ścianie ku przestrodze, by nigdy nie popełnić tego samego błędu
Ojejku to musiałaś horror przejść.Ale dobrze ze się wszystko dobrze skończyło i teraz będzie już ok.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-12-28, 22:35   #182
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Zależy jak jasne ci wyjdą- jeśli rude to kłaść oryginalną wodę z farbą a jeśli wyjdą ci jasno żolte to farba z wodą 3%.

Trudno powiedzieć bo xxl to nie jest jednak wyłącznie rozjaśniacz i może ci wyjść ruda kupa...
jak juz dekoloryzować to rozjaśniaczem albo kąpielą.
zrobilam xxl jako kapiel rozjasniajaca, nalozylam jak szampon, oczywiscie niedokladnie w jednych miejscach moje wlosy wyszly zolte w innych rude a jeszcze w innych jasny braz nalozylam juz ta farbe z oryginalna woda i teraz czekam
wasienka jest offline  
Stary 2010-12-28, 22:36   #183
blond bunny
Zakorzenienie

A ja pod wpływem Adzi jutro pędzę do rossmana
Też zrobię zapas c12
I chyba skuszę sie na szampon do farbowanych isany tej linii profesjonal...
Miała któraś?
Stary 2010-12-28, 22:36   #184
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
zrobilam xxl jako kapiel rozjasniajaca, nalozylam jak szampon, oczywiscie niedokladnie w jednych miejscach moje wlosy wyszly zolte w innych rude a jeszcze w innych jasny braz nalozylam juz ta farbe z oryginalna woda i teraz czekam
matko działasz jak błyskawica To trzymam kciuki

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-12-28, 23:00   #185
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Hej Blondyny
ja dzisiaj przeżyłam koszmar .. nałożyłam sobie na całość farbę superrozjaśniającą i zapomniałam o zerkanie na zegarek. Zapomniałam w ogóle, że mam tę farbę na głowie ! Wyszło na to, że trzymałam ją ok. 50min, poleciałam szybko zmyć a z końcówek włosów została guma. Odrywały się przy lekkim pociągnięciu, masakra. Ze łzami w oczach wzięłam nożyczki i próbowałam sobie ciachnąć te najbardziej zgumowiałe miejsca, ale że mam do tego dwie lewe ręcę, wyglądało to jeszcze gorzej. Zadzwoniłam do swojej fryzjerki, powiedziałam o co chodzi i błagałam, żeby mnie gdzieś wcisnęła dzisiaj albo jutro, bo w czwartek wyjeżdżam na sylwka. Ulitowała się i pojechałam do niej. Jak rozczesywała mi włosy, grzebień utykał w końcówkach włosów, byłam załamana, że pójdzie 10cm do cięcia przy czym zapuszczam włosy. Na szczęście udało się, włosy z tyłu (mniej zniszczone) ścięte o 2cm, z przodu trochę więcej, ale jestem zadowolona. Włosy uratowane za 50zł Co prawda z koloru nie za bardzo, jakieś ciapki mi powychodziły, ale za to będę miała normalne włosy na imprezę, bo i tak wcześniej już były do cięcia. Dołączam fotkę moich włosów przed tymi zabiegami, i z dzisiaj. Farba Wella Koleston 12/89 perłowy blond special cendre.

1. przed koszmarem
2,4. z lampą, po odratowaniu
3,5 bez lampy, sztuczne światło
wow chyba niezłego miałaś cykora! ja bym sie chyba zapłakała, ale patrząc na zdjęcia twoich włosków wyglądają super po tym co przeszły na przyszłość może nastawiaj budzik lub minutnik żeby cię informował kiedy czas farbowania się kończy
asiabb1983 jest offline  
Stary 2010-12-28, 23:33   #186
snowhitee
Zakorzenienie

Napisałam w klubie

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-12-28, 23:44   #187
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
matko działasz jak błyskawica To trzymam kciuki
wyszedł mi taki popielaty sredni blond, wolałam żeby był w cieplejszej tonacji ale przy następnym farbowaniu można to zmienić
wasienka jest offline  
Stary 2010-12-28, 23:54   #188
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
wyszedł mi taki popielaty sredni blond, wolałam żeby był w cieplejszej tonacji ale przy następnym farbowaniu można to zmienić
pochwal się fotkami jak możesz?
asiabb1983 jest offline  
Stary 2010-12-29, 02:29   #189
wasienka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
pochwal się fotkami jak możesz?
jutro jak je ładnie ułoże, yyyyyy tzn dzisiaj
wasienka jest offline  
Stary 2010-12-29, 08:57   #190
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
No to czekamy wszystkie z niecierpliwością.A tak na marginesie to ja Ci wolałam właśnie w takim złamanym blondzie.Nie b.jasnym a nie ciemnym.A tym bardziej nie w brązie
Bez urazy.

Bunny kochana odpalaj śliniki i jazda mi tu po zapasy.
Jak wykopią to potem do mnie będzie płacz ze zabrakło tak.?O nie

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2010-12-29, 09:06   #191
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No to czekamy wszystkie z niecierpliwością.A tak na marginesie to ja Ci wolałam właśnie w takim złamanym blondzie.Nie b.jasnym a nie ciemnym.A tym bardziej nie w brązie
Bez urazy.

Bunny kochana odpalaj śliniki i jazda mi tu po zapasy.
Jak wykopią to potem do mnie będzie płacz ze zabrakło tak.?O nie
Jej, jak patrzę ile śniegu dowaliło to nie wiem jak sie przedrę...
Tym bardziej że mam jakieś 15 minut piechotą.
Zaczekam aż pranie się skończy- wyciągnę z pralki i śmigam bo rzeczywiście potem nic już dla mnie nie zostanie
Stary 2010-12-29, 09:23   #192
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Niet
Nowym szalonym pomysłem na dziś jest hodowanie włosków, aż same odrosną i te stare obciąć, a te nowe ufarbować na jakiś ładny blond
Co jest oczywiście nie możliwe bo ja bym nie wytrzymała z takim odrostem - teraz już mam ponad 1 cm i mnie szlag trafia, ale staram się nie zwracać na to uwagi i dopóki nie wymyślę co dalej to tak musi zostać.
Ale ambitne wiesz, jak się uprzesz to da rade
Może nowy rok natchnienie Ci przyniesie i będziesz wiedziała co dalej z nimi zrobić

Cytat:
Hej Blondyny
ja dzisiaj przeżyłam koszmar .. nałożyłam sobie na całość farbę superrozjaśniającą i zapomniałam o zerkanie na zegarek. Zapomniałam w ogóle, że mam tę farbę na głowie ! Wyszło na to, że trzymałam ją ok. 50min, poleciałam szybko zmyć a z końcówek włosów została guma. Odrywały się przy lekkim pociągnięciu, masakra. Ze łzami w oczach wzięłam nożyczki i próbowałam sobie ciachnąć te najbardziej zgumowiałe miejsca, ale że mam do tego dwie lewe ręcę, wyglądało to jeszcze gorzej. Zadzwoniłam do swojej fryzjerki, powiedziałam o co chodzi i błagałam, żeby mnie gdzieś wcisnęła dzisiaj albo jutro, bo w czwartek wyjeżdżam na sylwka. Ulitowała się i pojechałam do niej. Jak rozczesywała mi włosy, grzebień utykał w końcówkach włosów, byłam załamana, że pójdzie 10cm do cięcia przy czym zapuszczam włosy. Na szczęście udało się, włosy z tyłu (mniej zniszczone) ścięte o 2cm, z przodu trochę więcej, ale jestem zadowolona. Włosy uratowane za 50zł Co prawda z koloru nie za bardzo, jakieś ciapki mi powychodziły, ale za to będę miała normalne włosy na imprezę, bo i tak wcześniej już były do cięcia. Dołączam fotkę moich włosów przed tymi zabiegami, i z dzisiaj. Farba Wella Koleston 12/89 perłowy blond special cendre.

1. przed koszmarem
2,4. z lampą, po odratowaniu
3,5 bez lampy, sztuczne światło
Włoski w takim świetle wyglądają fajnie I nawet dużo Ci nie obcieła
Dobrze, że cała historia skończyła sie happy endem
Teraz najlepiej, tak jak koleżanka wcześniej napisała, przy każdym farbowaniu nastawiać sobie minutnik w telefonie lub budzik przynajmniej będzie bez stresu, że przegapisz moment mycia

Cytat:
no wlaśnie
Byłam w rossmanie i kupiłam tą odżywkę gliss kura i olejek babydreama Jest to mój pierwszy kosmetyk do włosów gliss kura mam nadzieję, że będę zadowolona
Też widziałam tego Gliss kurka, już go miałam brać, po zachwalaniu caskady.. Ale jak zobaczyłam mamy mine, to sobie darowałam Wystarczy, ze wzięłam dwie farbki i serum joanna babuni do końcówek

Cytat:
Szaleństwo na maxa
To ja chyba jednak nie bedę przyciemniała, skoro i tak pewnie bym wracała do blondu jak większość

Cytat:
jutro jak je ładnie ułoże, yyyyyy tzn dzisiaj
Więc czekamy na fotki po 'nawróceniu się'

Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2010-12-29 o 09:38 Powód: lierówka
_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2010-12-29, 10:07   #193
caskada
Zakorzenienie

czyli jednak kupilyscie ta odzywke
ja tez gliss kura mialam moze z 10 lat temu i nigdy nie interesowaly mnie te kosmetyki ale jak widze teraz napis "new" zawsze odwracam i patrze na sklad....niestety nowe pantene i dove sa nadal do dupy poza silikonami wlosy nie znajda tam nic odzywczego
kupilam sobie tez mleczko kokosowe smietanka ktora na nim sie scina jest swietna na wlosy
Stary 2010-12-29, 10:14   #194
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ojejku to musiałaś horror przejść.Ale dobrze ze się wszystko dobrze skończyło i teraz będzie już ok.
Na serio, straszniejszego horroru nawet w tv nie widziałam Mam nadzieję, że będzie dobrze, może ci fryzjerzy mają supermegahiperekstra kosmetyki po których nawet najgorsze włosy wyglądają dobrze, a później ja sama umyję i du.. blada

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
wow chyba niezłego miałaś cykora! ja bym sie chyba zapłakała, ale patrząc na zdjęcia twoich włosków wyglądają super po tym co przeszły na przyszłość może nastawiaj budzik lub minutnik żeby cię informował kiedy czas farbowania się kończy
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Włoski w takim świetle wyglądają fajnie I nawet dużo Ci nie obcieła
Dobrze, że cała historia skończyła sie happy endem
Teraz najlepiej, tak jak koleżanka wcześniej napisała, przy każdym farbowaniu nastawiać sobie minutnik w telefonie lub budzik przynajmniej będzie bez stresu, że przegapisz moment mycia
O tak, teraz będę nawet 3 nastawiać byleby tylko nie przetrzymać za długo. Nie wiem co się stało, w ogóle nie potrafię tego racjonalnie wyjaśnić, jak mogłam zapomnieć o tym, że nałożyłam farbę Ojj takiego czegoś nikomu nie życzę. Ale przynajmniej mam nauczkę na przyszłość, w końcu człowiek uczy się na błędach, nie ?
Stary 2010-12-29, 10:15   #195
marejta
Zadomowienie

A ja wczoraj zaszalałam, jechaliśmy z tż zawieść jego garnitur do czyszczenia (spontaniczny pomysł na sylwestra ) no i nie myśląc dużo wsadziłam farbę w torebkę i kazałam wjechać mu do mojej mamy, która mi nałożyła i jestem zadowolona, mam wyrównany teraz odcień i nie jest taki ciepły włosy są w super stanie jak na ponowne farbowanie dzisiaj jak wrócę do domu to zafunduje im dolce i powinny być super

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png

Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline  
Stary 2010-12-29, 10:24   #196
Agatau88
Zakorzenienie

snowhitee zobaczymy jak te kosmstyki się spiszą
A Ty kiedy robiłas dekolor? Duzo wtedy obcniałas?

efcia włosy wyglądają ok W ogole nie widać że obcielas i kolor jest bardzo ładny

marejta a jaką farbę nałożyłaś?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-12-29, 11:13   #197
Kotka17
Zakorzenienie

Dzień-dobry blondyny nie uwierzycie wczoraj mojej siorce zachcialo sie być blondynką! i wpisałam w google "golebi blond" i wyświetla mi sie avek blond bunny! kochana jesteś sławna wklejam linka http://www.google.pl/images?um=1&hl=...=&oq=&gs_rfai=

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
olejowanie bardzo pomaga moze na weekand kladz oleje nie musisz na cala glowe a jedynie od ucha w dol...hmm u mnie nie widac tluszczu moze dlatego ze jak klade to zwiazuje w warkocza i juz ...ja nakladam na cala noc to minimum i systematycznie...sprobuj cos wykombinowac bo szkoda wlosow a rozjasniasz to wiadomo trzeba je ratowac
ja rozjaśniaczem nie robie tylko utleniacz + farba
a wlaśnie wczoraj nałożyłam olej tylko na kitkę bede teraz tak robić tak bardzo nie chce żeby sie łamały.... a jak myslisz 2 x w tyg wystarczy???

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:

Dziewczynki a ja wynalazłam w rossmanie taki olejek, dla mam do ciała m.in na rozstępy, ponoć bardzo bogaty w olejki i super na włoski tak jako olej Co myślicie? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-31...acji-ciala.htm
ale super też musze sie w taki zaopatrzyć ,jak bede w rossmanie
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-12-29, 11:13   #198
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Dzień-dobry blondyny nie uwierzycie wczoraj mojej siorce zachcialo sie być blondynką! i wpisałam w google "golebi blond" i wyświetla mi sie avek blond bunny! kochana jesteś sławna wklejam linka http://www.google.pl/images?um=1&hl=...=&oq=&gs_rfai=

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

a wlaśnie wczoraj nałożyłam olej tylko na kitkę bede teraz tak robić tak bardzo nie chce żeby sie łamały.... a jak myslisz 2 x w tyg wystarczy???
przejezyczylam sie wiem ze farbujesz ale ja zawsze mowie ze my blondynki rozjasniamy haha dlatego tak to zabrzmialo na nakladam olej raz w tygodniu jesli masz kiedy to nakladaj dwa razy bo twoje wloski potrzebuja nawilzenia zobaczysz na wiosne bedziesz miec ladne wloski jak systematycznie bedziesz olejowac ja olejuje od lipca chyba albo wczesniej i widze efekty
Stary 2010-12-29, 11:21   #199
marejta
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

marejta a jaką farbę nałożyłaś?
Nakładałam casting 1013 bo chciałam zgasić cieplejszy odrost + 3cm mi sie jakieś złote zrobiły

Wiktoria 3570, 58 cm

marejta jest offline  
Stary 2010-12-29, 11:27   #200
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
przejezyczylam sie wiem ze farbujesz ale ja zawsze mowie ze my blondynki rozjasniamy haha dlatego tak to zabrzmialo na nakladam olej raz w tygodniu jesli masz kiedy to nakladaj dwa razy bo twoje wloski potrzebuja nawilzenia zobaczysz na wiosne bedziesz miec ladne wloski jak systematycznie bedziesz olejowac ja olejuje od lipca chyba albo wczesniej i widze efekty
ja właśnie olejowalam od maja do sierpnia... no a potem coraz mniej i wlaśnie coraz bardziej sie łamią to bede olejować kitkę tak 2x w tyg. a jak myslisz ten olej z rossa co polecila snow mozna zmieszać z olejem kokosowym? bedzie lepszy efekt?
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-12-29, 11:33   #201
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
ja właśnie olejowalam od maja do sierpnia... no a potem coraz mniej i wlaśnie coraz bardziej sie łamią to bede olejować kitkę tak 2x w tyg. a jak myslisz ten olej z rossa co polecila snow mozna zmieszać z olejem kokosowym? bedzie lepszy efekt?
ja mieszam nawet odzywki jak nakladam na wlosy mysle ze taki mix jest dobry im bardziej tresciwszy tym lepiej dla zniszczonego wlosa
Stary 2010-12-29, 11:51   #202
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

ale super też musze sie w taki zaopatrzyć ,jak bede w rossmanie
EKHM.... Jak oni śmieli?! Można to tak sobie kopiować zdjecia jakie się chce i zamieszczać?! W dodatku blędne bo to wcale gołębi blond nie był, ale skandynawski czyli ciepława natura...

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Nakładałam casting 1013 bo chciałam zgasić cieplejszy odrost + 3cm mi sie jakieś złote zrobiły
Dziwne że udalo ci sie zgasić odrost kolorem bezowym ktory ociepla...
Zazwyczaj gasi sie popielem albo perlą.
Stary 2010-12-29, 11:54   #203
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
EKHM.... Jak oni śmieli?! Można to tak sobie kopiować zdjecia jakie się chce i zamieszczać?! W dodatku blędne bo to wcale gołębi blond nie był, ale skandynawski czyli ciepława natura...
.
no właśnie wiem ! ale to zdjęcie z avka a nie z wątku dobre to....
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2010-12-29, 12:08   #204
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Pokaż zdjęcia. Rozjaśniło Ci odrost naturalny?

Cytat:
ja mieszam nawet odzywki jak nakladam na wlosy mysle ze taki mix jest dobry im bardziej tresciwszy tym lepiej dla zniszczonego wlosa
Ja tez mieszam, nawet odżywki z maskami.
Absoluta Loreala z odżywkami.
A olej stosuje od roku, stosowałam regularnie, potem w wakacje odpuscilam bo dużo wyjezdzalam za granicę, a teraz staram się olejować znowu, ale nie za czesto, raz na tydzień - 2 tygodnie

Dziewczyny a jak Wy farbujecie to jak farbujecie tył głowy?
Z lusterkiem?
snowhitee Ty tą 10minutówką farbujesz najpierw przód czy tył?
Tył z lusterkiem?

blond bunny
jesteś sławna
Ale to przeciez nie był gołębki blond-dziwnie podpisali
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-12-29, 12:18   #205
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
no właśnie wiem ! ale to zdjęcie z avka a nie z wątku dobre to....
No dokładnie, mogli chociaż na priv napisać czy mogą je wykorzystać... wrr...

Cytat:

Ja tez mieszam, nawet odżywki z maskami.
Absoluta Loreala z odżywkami.
A olej stosuje od roku, stosowałam regularnie, potem w wakacje odpuscilam bo dużo wyjezdzalam za granicę, a teraz staram się olejować znowu, ale nie za czesto, raz na tydzień - 2 tygodnie

Dziewczyny a jak Wy farbujecie to jak farbujecie tył głowy?
Z lusterkiem?
snowhitee Ty tą 10minutówką farbujesz najpierw przód czy tył?
Tył z lusterkiem?

blond bunny
jesteś sławna
Ale to przeciez nie był gołębki blond-dziwnie podpisali
Jak farbowałam sama to zaczęłam od tyłu na dwa lusterka- duże ścienne za mną i male w ręce. lepiej zacząć od tyłu bo to wiecej czasu zajmie a tam sie wlosy dluzej rozjasniaja. Góra i boki to pikuś.
ja robiłam pędzelkiem fryzjerskim ze szpikulcem- łatwo sie robi przedziałki.
Taka slawe to moge sobie wsadzić w.... dla mnie to zwykle chamstwo. I jeszcze ludzi w bląd wprowadzają.

Wróciłam z rossa.
Mam dwie c12 i szampon isany professional do farbowanych. dam znać jak sie sprawuje.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-12-29 o 12:19
blond bunny jest offline  
Stary 2010-12-29, 12:28   #206
Agatau88
Zakorzenienie

blond bunny aleś obrotna pędzel w jednej łapce, lusterko w drugiej
No mogli zapytać o to zdjęcie - fakt.
Kto to zamieścił w ogóle?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-12-29, 12:29   #207
efcia90
Zadomowienie

Bunny, nikt nie wykorzystał Twojego zdjęcia, po prostu google przy wpisaniu gołębi blond powiązało Ciebie z tym hasłem, najwidoczniej pisałaś w którymś wątku o tym kolorze. Jak klikniesz na te zdjęcie w google to przekierowuję na wątek na wizażu w którym się udzielasz. Więc spokojnie
Stary 2010-12-29, 13:01   #208
marejta
Zadomowienie

Cytat:

Dziwne że udalo ci sie zgasić odrost kolorem bezowym ktory ociepla...
Zazwyczaj gasi sie popielem albo perlą.
Może źle się wyraziłam, chodziło o to że te włosy miały inny odcień i były bardziej anyżowe a teraz są fajne, takie jak chciałam mieć

A z tym zdjęciem to jest tak jak piszę efcia google po prostu odsyłają do odpowiedniej strony

Wiktoria 3570, 58 cm

marejta jest offline  
Stary 2010-12-29, 13:02   #209
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
blond bunny aleś obrotna pędzel w jednej łapce, lusterko w drugiej
No mogli zapytać o to zdjęcie - fakt.
Kto to zamieścił w ogóle?
nie mam pojęcia kto zamieścił
A z pędzelkiem i lusterkiem latwo- po to ma sie dwie ręce
Tylko miseczkę trzeba obok siebie postawic na stołeczku bo już ręki braknie...

Cytat:
Bunny, nikt nie wykorzystał Twojego zdjęcia, po prostu google przy wpisaniu gołębi blond powiązało Ciebie z tym hasłem, najwidoczniej pisałaś w którymś wątku o tym kolorze. Jak klikniesz na te zdjęcie w google to przekierowuję na wątek na wizażu w którym się udzielasz. Więc spokojnie
To właśnie dziwne że powiązało ze mna bo ja o gołębim nie pisałam jak już to o popielatym. Widziałam że jest mój podpis i skąd fotka dlatego nie robię rabanu. spoko.
Tylko wprowadzaja ludzi w bląd.
Stary 2010-12-29, 13:12   #210
Agatau88
Zakorzenienie

marejta

blond bunny
niby tak, ale moja lewa ręka jest dość lewa
Właśnie, Ty o gołębim nie pisałaś, nie wiem kto to i jak powiązał.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-29 o 13:21
Agatau88 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowane, platynowy blond, rozjasniacz, rozjasnianie, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości