z jasnego na ciemny bez rudego i pochodnych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-05-01, 18:49   #1
kiev
Przyczajenie

z jasnego na ciemny bez rudego i pochodnych

pokutuje za swoja glupote juz ktorys miesiac z kolei,powoli zaczynam miec dosc...mialam sliczny kolor wlosow - jasny ciemny blond z lekko popielatym odcieniem i trzepnelam sobie na glowe jakas farbe, co ze mnie zrobila oszalamiajaco zolta,jasna blondynke... jakis miesiac temu udalo mi sie ten efekt nieco oslabic farba z wloch, blondynka jasna zostalam, ale juz mniej zolta..chialabym wrocic bardzo do koloru zblizonego do naturalnego, ale nie wiem jaka farbe mam wybrac - myslalam,zeby teraz sprobowac z ciemnym blondem, ale nie wiem czy nie zrobi mi z wlosow jakiegos rozu czy rudego, a jesli nie to czy nie bedzie za ciemny. czy ktos ma jakies sprawdzone farby/kolory?
kiev jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 19:10   #2
lilu1980
Zadomowienie

GG do lilu1980
Dot.: z jasnego na ciemny bez rudego i pochodnych

po cimnym blond ni bedzie rudego, choc roznie to bywa, ale nie polecam brazy na blond bo wlasnie rudy moze wyjsc! wszystko to sprawa indywidualna, ja bym polozyla ciemny blond, ( niektorym np wychodzi zielony )
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 19:12   #3
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez lilu1980
po cimnym blond ni bedzie rudego, choc roznie to bywa, ale nie polecam brazy na blond bo wlasnie rudy moze wyjsc! wszystko to sprawa indywidualna, ja bym polozyla ciemny blond, ( niektorym np wychodzi zielony )
A ja poszłabym do fryzjera, nie warto ryzykować
Lexie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 19:40   #4
kiev
Przyczajenie

ani z zielonego wzgorza?
fryzjer jest brany pod uwage, ale dopiero jak mi sie samej nie uda. nie wiem, tamten pechowy blond byl pierwsza zmiana natury jaka popelnilam i jak sie okazalo - dosc niefortunna..
sprobuje ciemnym brazem, moj naturalny byl taki troche zgnilotrawiasty, a co tam
Stary 2005-05-01, 20:43   #5
lilu1980
Zadomowienie

GG do lilu1980

powiem szczerze ze ciemny braz to nie dobre rozwiazanie! ja mialam jeszcze 2 tygodnie temu jasniutkie biale pasemka na ciemnych wloskach , pod wplywem handry zrobilam Safira "drzewo hebanowe" fakt ze jestem super zadowolona bo wrocilam "stara" ja. ale z blond zmywa sie farbka i ma rudy odcien, ja bym jednak poszla w ciemny blond, jak robie kolezance baleyage i uzywam ciemny blond to mi nigdy zielen na wczesniej rozjasnianych nie wyszła! pozdrawiam....
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-01, 22:23   #6
kiev
Przyczajenie

oj, zle mi sie napisalo chcialam napisac ciemny blond od rudego strzez panie!
dziekuje jeszcze raz za rade, jutro okupuje rossmana od samego rana, zeby zdobyc jakas dobra farbe. jak beda efekty to sie odmelduje!
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości