Czy mógłby mi ktoś pomóc w wyborze podkładu? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-12-30, 19:18   #31
MoniTka95
Raczkowanie

Dot.: Czy mógłby mi ktoś pomóc w wyborze podkładu?

kejtigda bardzo ci dziękuję za odpowiedz Ale mogłabyś mi przybliżyć troszkę ten korektor , używasz go ?? Sprawdzałam na allegro i rzeczywiście jest [kolor zielony i żółty] w opisie znalazłam wszystko co mnie interesuje ale czy rzeczywiście jest tak pięknie ?Czy on na prawdę tak dobrze kryje? bo przymierzam się do jego kupna ale nie chciałabym byc potem rozczarowana . Wbrew pozorom mam do zakrycia trochę i na pewno nie poradzi sobie z tym byle korektor
MoniTka95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 11:48   #32
skarpetta
Wtajemniczenie

Na problemy z cerą polecam minerały, link w podpisie Nigdy nie mogłam znaleźć odpowiedniego koloru, gdyż jestem blada i żółto-oliwkowa. Do tego przy tradycyjnej kolorówce irytujące było zapychanie, ciemnienie koloru. Dobrze, że początek z fluidami był bardzo krótki i na próbkach.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez MoniTka95 Pokaż wiadomość
kejtigda bardzo ci dziękuję za odpowiedz Ale mogłabyś mi przybliżyć troszkę ten korektor , używasz go ?? Sprawdzałam na allegro i rzeczywiście jest [kolor zielony i żółty] w opisie znalazłam wszystko co mnie interesuje ale czy rzeczywiście jest tak pięknie ?Czy on na prawdę tak dobrze kryje? bo przymierzam się do jego kupna ale nie chciałabym byc potem rozczarowana . Wbrew pozorom mam do zakrycia trochę i na pewno nie poradzi sobie z tym byle korektor
Te korektory raczek nie są kryjące, a korygujące. I nadają się raczej pod podkład. Ten zielony mam w posiadaniu, ale mam do niego mieszane uczucia
skarpetta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 12:35   #33
ona24_10
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Na problemy z cerą polecam minerały, link w podpisie Nigdy nie mogłam znaleźć odpowiedniego koloru, gdyż jestem blada i żółto-oliwkowa. Do tego przy tradycyjnej kolorówce irytujące było zapychanie, ciemnienie koloru. Dobrze, że początek z fluidami był bardzo krótki i na próbkach.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Te korektory raczek nie są kryjące, a korygujące. I nadają się raczej pod podkład. Ten zielony mam w posiadaniu, ale mam do niego mieszane uczucia

Mam prośbę, czy mogłabyś polecić jakiś dobry podkład mineralny; taki, który Ci jako pierwszy przychodzi na myśl?
ona24_10 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 13:00   #34
kejtigda
Wtajemniczenie

Mi bardzo odpowiada cover de lux ale wiadomo gusta są różne, proponuej przejrzeć KWC
Stary 2010-12-31, 13:36   #35
skarpetta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ona24_10 Pokaż wiadomość
Mam prośbę, czy mogłabyś polecić jakiś dobry podkład mineralny; taki, który Ci jako pierwszy przychodzi na myśl?
Nie próbowałam jeszcze Pixie, czyli polecana przez kejtigda formuła cover de luxe, myślę, że warto spróbować . Natomiast z moich doświadczeń najbardziej lubię Meow, najlepiej matował, nie ważył się, do tego bogata gama kolorystyczna i zdecydowanie poziom 0 jest blady. Z Blushe na początku się nie lubiłam, choć kolor najlepiej dopasowany ze wszystkich firm, a teraz jakoś ładnie leży, leci do mnie big. Jednakże dla mnie Meow to taki autorytet firm mineralnych Moja opinia opiera się na najbardziej kryjących formułach owych firm.
P.S. Miałam jeszcze styczność z Everyday Minerals, Buff'd i Lumiere. Jestem dość początkująca, więc niewiele próbowałam
Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Mi bardzo odpowiada cover de lux ale wiadomo gusta są różne, proponuej przejrzeć KWC
Na KWC jest mało firm mineralnych.

Edytowane przez skarpetta
Czas edycji: 2010-12-31 o 13:39
skarpetta jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości