mała zmiana na 2011 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-12-28, 14:16   #1
madeleine20
Raczkowanie

mała zmiana na 2011

Tak więc Drogie Wizażanki, potrzebuję jakiejś zmiany wraz z nowym rokiem;] na pewno nie chcę ścinać włosów, bo jestem na etapie zapuszczania...ale może jakaś fryzurka, która nie wymaga dużych cięć?
I ewentualnie co jeszcze? jak myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg profi.jpg (266,5 KB, 287 załadowań)
madeleine20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 14:36   #2
clementyna6
Przyczajenie

Dot.: mała zmiana na 2011

A masz ochotę na zmianę koloru? Też jestem na etapie zapuszczania, więc Cię rozumiem Moją fryzjerkę poprosiłam tylko o odświeżenie końcówek, żeby włosy ładnie się układały i powiększenie grzywki. To moja propozycja Pozdrawiam!
clementyna6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 14:40   #3
madeleine20
Raczkowanie

właśnie zmieniać kolor niezbyt chcę. ewentualnie pójść w ciemniejsze tony, ale generalnie to szkoda mi niszczyć naturalny kolor, bo uważam że jest całkiem niezły. I większości osób podobam się jako blondynka
Stary 2010-12-28, 15:06   #4
m0niczkaa
Raczkowanie

jeśli to naturalny to nie farbuj
jest świetny
Zapuszczenie włosów to dobry pomysł
m0niczkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 15:57   #5
madeleine20
Raczkowanie

a co z makijażem...? bo już mi się moje pomysły wyczerpały... chyba nie jestem dobra w dobieraniu kolorków
Stary 2010-12-29, 01:35   #6
lissax
Raczkowanie

Jeśli miałabym się sugerować naturalnym kolorem Twoich włosów to są okey,ale jeśli chodzi o Ciebie-nie pasuje. Jesteś za blada i znikasz w tłumie.
Moja rada-nie większa grzywka,bo masz ich mało-proponuję grzywkę ze środka głowy do brwi ale pod kątem,nie w lini prostej,i w raz z linią grzywki zrobić sobie przedziałek po skosie głowy-najlepiej zrobić to u fryzjera,dociąłby tylko końcówki tak,żeby pasowały do całości-i moja droga,jesli boisz się wielkich zmian-a masz ładną buźkę i szkoda,że ją ukrywasz-to moja propozycja. Zrób sobie ciemniejsze pasemka. Ja bym Cię namawiała do kolorów pomarańczy,uwierz mi,że wygladałabyś świeżo i kwitnąco. A okulary nie rzucałyby się tak w oczy,tylko twój kolor włosów,przy których i kolor oczu zanika.
Jeśli chodzi o makijaż,do tak delikatnej buźki pasuje kolor w odcieniu ciepłego brązu,może być jako kreska nad górną powiekę cieniem lub kredką,dobrze wyszczotkowane i wykoloryzowane brwi i rzęsny a do tego pomaranczowa mocna pomadka i paznokcie też.
Pozdrawiam.
lissax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 23:00   #7
novelove
Zakorzenienie

a ja widzę co innego.
MASZ PRZEPIĘKNE DUŻE OCZY!
może warto zainwestować w soczewki kontaktowe i podkreślić makijażem oczka? Bo są naprawdę cudne!
novelove jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 23:09   #8
madeleine20
Raczkowanie

lissax- generalnie w ostatnim czasie zrezygnowałam z grzywki, na rzecz odsłonięcia buzi tylko musi mi jeszcze troche urosnąć, póki co ją podpinam

novelove- och, ach, dziękuję bardzo myślałam o soczewkach, ale generalnie okularki noszę baaaardzo rzadko. I właśnie myślałam o tym podkreślaniu oczu, tylko niezbyt wiem, jak dobraćkolory i jak malować żeby było delikatnie, acz ładnie i ciekawie (delikatnie w znaczeniu niewyzywająco )
Stary 2011-01-01, 22:06   #9
lissax
Raczkowanie

Powiem tak,nie masz predyspozycji do tego by nie miec grzywki, dlatego że patrząc na Twoje zdjęcie za wysoko nad czołem rosną Ci włosy-będziesz miała, jeśli zapuścisz grzywke ,wysokie czoło,co sprawi wrazenie małej ilości włosków i nie sądzę by było ci ładnie,tym bardziej,że chyba same się odrobinę kręcą. Zresztą zawsze możesz iść do fryzjera i założe się,że powie to samo.Pozdrawiam.
lissax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 14:52   #10
liquiline
Przyczajenie

Hej, jesteś bardzo podobna do mnie więc napiszę co sprawdza się w moim przypadku. Włosy w naturalnym kolorze, co najwyżej zimą dodaje im kilka blond refleksów. Długość do ramion, bez grzywki, ale dość mocno wycieniowane w przodu.
Nigdy nie próbowałam pomarańczowych kolorów i jakoś się w nich nie widzę.
Jak chodzi o makijaż to cienie w odcieniach szarości na większe wyjście srebrny lub fioletowy i delikatne różowe błyszczyki.
Ecri to zdecydowanie mój kolor jak chodzi o ciuchy - polecam spróbować.
liquiline jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości