Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-05-01, 23:01   #1
JulitaK
Przyczajenie

GG do JulitaK

farbowanie po rozjaśnianiu

Witam drogie Panie, tudzież Panowie

Proszę o radę wszystkich wtajemniczonych, tych co takowe eksperymenty mają już za sobą, bądź są w stanie jakkolwiek przewidzieć efekty.

Jakiśczas temu (no 3 tygodnie) zdecydowałam się na rozjaśnienie włosów, samodzielne, z ciemnego blondu na blond jasny. Wyszedł żółty, co było do przewidzenia, więc jak na razie kolor poprawiam płukankami, ale jest to dość czasochłonne, należy często powtarzać itd....

Jak ma się wiec sprawa z zafarbowaniem włosów? Czy znacie może jakieś farby, które można stosować po rozjaśnieniu, a które ze złotego blondu będą w stanie przejść na jasny, popielaty blond?

Nie pytam już tutaj o kwestie zniszczenia włosów, bo pomimo, że rozjaśnienie jakoś zniosły (są strasznie wysuszone, bez odzywek nie da rady, ale objętości nic im nie ubyło), to takowa jest raczej oczywista....
Pytam raczej o farbę, która zadziała na włosach rozjaśnionych i da oczekiwany odcień.

Dzięki za ew. rady. Pozdrowionka
JulitaK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 07:59   #2
streptococus
Rozeznanie

Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

hmmm powiem tak
Ja kiedys rozjasnialam z wlosow farbowanych brazowych na blond efekt wyszedl plomienny czerwien a raczej pomarancz ale dalam plukanke i kolor sie uspokoil dwa dni po tym rozjasnianiu nalozylam sobie farbe festiwal popielaty blond na pudelku pisz einaczej znadje sie ze blask ksiezycowy lub ksiezycowy blask ..no i ladnie pokrylo wsyztsko wlosy takze mialam suche ale ..po nalozeniu farby zaczelam je intensywnie nawilzac i kupilam sobie wax oczywiscie tez po jakims tam czasie lwosy podcielam no i teraz nic im nie dolega ......tzn musze im konce podcinac aby byly zdrowsze i koncowki sie nie rozdwajaly ale ogolnie nic im nie dolega no i nie wypadaja garsciami w ogole nie wypadaja pozdrawiam
streptococus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 08:28   #3
Alabasterek
Raczkowanie

Cool Dot.: farbowanie po rozjaśnianiu

A co to za płukanka była ??
Alabasterek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 10:26   #4
lilu1980
Zadomowienie

GG do lilu1980

ja polecam Nutriss z garnier jest ladny popielaty blond, mozna tym zaryzykowac w dodatku nie niszczy tak wloskow. moze z Loreal jest jasny mrozny popielaty blond( nazwy dokladnie nie pamietam) ale nie ryzykowalabym z tanimi farbami, no i nie Palette! pozdrawiam...
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 09:32   #5
AngelikaB
Raczkowanie

zobacz na forum"farba mi schodzi "tam opisalam problematyke farbowania na blad wlosach(rozjasnianych)
AngelikaB jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 21:47   #6
JulitaK
Przyczajenie

GG do JulitaK

Hi

Dzięki za rady! Podniosło mnie na duchu, że jednak włosy mi nie wypadną, wszystkie na raz, czy cos w tym rodzaju

Uff... jak na razie próbowałam z Lorealem, błąd, na opakowaniu było napisane żeby nei stosować po rozjaśnieniu i bałam się, że mi po prostu włosy wylecą. Przeżyły, ale kolor nie wyszedł taki jak miał być.
Muszę więc poszukać innej farby.

Pozdrawiam
Stary 2005-05-04, 21:11   #7
JulitaK
Przyczajenie

GG do JulitaK

Witam, ponownie

No i zafarbowałam... efekt wyszedł całkiem, całkiem. No miał nie być aż tak popielaty, ale już wiem, że farbowania domowego nie da się przewidzieć w 100 %.
Poniżej zamieszczam zdjęcia, trzy etapy. Pierwsze - moje naturalne, drugie - rozjaśnione po płukankach i trzecie, po zafarbowaniu na ... 'jasny, popielaty blond garniera' nie wiem, na ile on jasny, ale popielaty na pewno.

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond 01.jpg (35,5 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond 02.jpg (46,6 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond 03.jpg (36,4 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond 04.jpg (34,7 KB, 65 załadowań)
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości