Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 102 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-03-30, 20:21   #3031
L_ka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 651
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Dziewczyny, 篡cz 鈍i徠 radosnych i pe軟ych nadziei na popiel (b康 inne wymarzone odcienie) na g這wie.

Przy ostatnim farbowaniu znalaz豉m nienaruszon tubk 9.0, wi璚 troch minie zanim wystartuj do Oystera. Poza tym przyznam, 瞠 te Wasze pr鏏y troch ma這 zach璚aj

If it's worth doing, it's worth doing badly.

To nie decyzja si liczy, tylko jej powody. Decyzje podj皻e ze strachu pozbawiaj nas mocy.
L_ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-30, 20:42   #3032
zyta82
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 755

Caate, mo瞠 faktycznie nie wychodzi, bo w這sy kr璚one i na bank inn struktur maj. jeszcze mi do g這wy przysz這 瞠by napis掖a do Matys-Magdy na priv, lub do blond bunny (ona te ma kr璚one w這sy) Napisz jakie masz farby moze co poradz i jak捷 mieszank "wybuchow" wymy郵.

Dzio連zki Radosnych 安i徠 Wam 篡cz, niech Zmartwychwsta造 Pan niesie rado嗆 i szcz窷cie! bu嶔i ;
zyta82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-31, 07:00   #3033
chickencrazy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 947

Korzystaj帷 z faktu, 瞠 moi sobie jeszcze chrapi, cofn窸am si do pocz徠ku Waszych-naszych zmaga z Oysterem.

Przyznam, 瞠 kolorek Shade chyba najbardziej mi si podoba, bo jest taki szarawy, w豉軼iwie nie mog dopatrze si tam br您u, no 鈍ietny kolor po prostu! Opr鏂z g鏎y:

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Przypatrzy豉m si w這som... od przedzia趾a s coraz bardziej fioletowe! Dziwne... Chcia豉bym jako wam to pokaza, ale w aparacie wychodz dosy ch這dno i nie wida tego fioletu. A ca這嗆 wygl康a tak, jakby g鏎a by豉 zafarbowana fioletow czerni na poziomie 5/4, a reszta 郵icznym popielem z poziomu 6. Eh...
Shadziu, jak farbowa豉 w這sy? Na fotce http://wizaz.pl/forum/attachment.php...7&d=1362923492

wida wi璚ej farby na odro軼ie? K豉d豉 od razu na ca這嗆, czy najpierw na g鏎?

I jeszcze pytanie do Very: ile czasu fryzjerka trzyma豉 Ci farb po na這瞠niu? Ciekawi mnie to bardzo, bo masz d逝gie w這sy i samo nak豉danie zajmuje sporo czasu. Dorabia豉 farb w trakcie, czy to by豉 ta sama mieszanka, przygotowana na pocz徠ku?
Pytam, bo u siebie podejrzewam, 瞠 nie trzyma豉m wystarczaj帷o d逝go.
chickencrazy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-31, 17:04   #3034
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237

Caate. Mo瞠 rzeczywi軼ie za jasny poziom ta 8ka. Daj ju spok鎩, szkoda w這s闚, bo mo瞠 masz tak du穎 ciep造ch pigment闚 瞠 nic tego nie zdo豉 wybi. Ta dziewczyna roz這篡豉 r璚e, jak ta mieszanka nic nie podzia豉豉 to lipa. :|

Co do mojego farbowania, to juz pisa豉m po farbowaniu... 瞠 mia豉m po這穎ne na pe貫n czas z ulotki a 5 minut przed ko鎍em -malaks na ca這軼i. Mieszanka rozrabiana jednorazowo, bo ca貫 nak豉danie farby zaj窸o ok 7 minut i od zako鎍zenia zaczyna造鄉y liczy czas z ulotki. Farba nak豉dana od ty逝 g這wy na odrost potem na reszt.
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-31, 17:11   #3035
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate
Smile Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka wiadomo嗆
Caate. Mo瞠 rzeczywi軼ie za jasny poziom ta 8ka. Daj ju spok鎩, szkoda w這s闚, bo mo瞠 masz tak du穎 ciep造ch pigment闚 瞠 nic tego nie zdo豉 wybi. Ta dziewczyna roz這篡豉 r璚e, jak ta mieszanka nic nie podzia豉豉 to lipa. :|

Co do mojego farbowania, to juz pisa豉m po farbowaniu... 瞠 mia豉m po這穎ne na pe貫n czas z ulotki a 5 minut przed ko鎍em -malaks na ca這軼i. Mieszanka rozrabiana jednorazowo, bo ca貫 nak豉danie farby zaj窸o ok 7 minut i od zako鎍zenia zaczyna造鄉y liczy czas z ulotki. Farba nak豉dana od ty逝 g這wy na odrost potem na reszt.
czyli jej zdaniem, mieszanka jest odpowiednia?
dzisiaj probowalam roznych kombinacji i nadal nic ich nie rusza. Nie wiem, jakie kroki podjac, bo calkowicie siebie nieakceptuje z obecnym odrostem, reszta juz mi wisi.

dzieki
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-31, 17:54   #3036
chickencrazy
Rozeznanie

Vera - dzi瘯i, jako przeoczy豉m ten Tw鎩 wpis o przebiegu farbowania.

Caate - a co jest dla Ciebie wa積iejsze: ch這dny kolor czy ja郾iejszy poziom? Bo mo瞠 nale篡 spr鏏owa z ciemniejszym poziomem, mo瞠 by這by 豉twiej.

Ale ja ju wczoraj chcia豉m Ci napisa, 瞠 fryzjer te m鏬豚y mie problem z uzyskaniem ch這dnego koloru, co potwierdzi豉 Vera. Ja bym posz豉 w kierunku pr鏏 z ciemniejszym poziomem (oczywi軼ie na pasmach najpierw). My郵, 瞠 ciemniejszy poziom za豉twi豚y spraw "g逝pich" odrost闚. Mo瞠 te lepiej by這by farbowa tak mieszank, jak Shade, czyli natura plus mixy? W sumie u niej te odrost ma inny kolor, ale chyba nie jest to a tak widoczne...
No i ostatnia rzecz - dop鏦i nie odrosn Ci w這sy (po zmianie wody na 3%), to te wcze郾iej traktowane 6% mog si zachowywa inaczej i potrzebowa innej mieszanki, tak my郵.
Stary 2013-03-31, 18:09   #3037
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka wiadomo嗆
Vera - dzi瘯i, jako przeoczy豉m ten Tw鎩 wpis o przebiegu farbowania.

Caate - a co jest dla Ciebie wa積iejsze: ch這dny kolor czy ja郾iejszy poziom? Bo mo瞠 nale篡 spr鏏owa z ciemniejszym poziomem, mo瞠 by這by 豉twiej.

Ale ja ju wczoraj chcia豉m Ci napisa, 瞠 fryzjer te m鏬豚y mie problem z uzyskaniem ch這dnego koloru, co potwierdzi豉 Vera. Ja bym posz豉 w kierunku pr鏏 z ciemniejszym poziomem (oczywi軼ie na pasmach najpierw). My郵, 瞠 ciemniejszy poziom za豉twi豚y spraw "g逝pich" odrost闚. Mo瞠 te lepiej by這by farbowa tak mieszank, jak Shade, czyli natura plus mixy? W sumie u niej te odrost ma inny kolor, ale chyba nie jest to a tak widoczne...
No i ostatnia rzecz - dop鏦i nie odrosn Ci w這sy (po zmianie wody na 3%), to te wcze郾iej traktowane 6% mog si zachowywa inaczej i potrzebowa innej mieszanki, tak my郵.
najlepiej to ja sie czulam w wyplukanych po Welli klik

I wazniejszy jest dla mnie poziom, niestety. Nie znosze siebie w ciemnych, juz wole jasne, a cieplejsze np.zloto. I to mi chodzi po glowie, ale nie mam serca zrobic kolejnej dekoloryzacji, no nie mam

na 6% robilam po dekoloryzacji i do dzisiaj uwazam, ze to byl najwiekszy blad zycia, bo rudzialy jak szalone.

wlasnie je naolejowalam, w zarowkowym swietle sa tak czerwone...myslalam, ze krew mnie zaleje

Wiecie co, ja bym chetnie cos testowala dalej, ale co? JAk mi nic nie rusza tych wlosow. O co w tym chodzi?

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2013-03-31 o 18:11
Stary 2013-04-01, 06:39   #3038
chickencrazy
Rozeznanie

Ja jestem ciekawa, czy u mnie w ko鎍u si uda, bo - p鏦i co - rudy jest moim wiernym druhem Ale ja post瘼 jaki widz, cho oczywi軼ie nie w takim stopniu, jak bym chcia豉 (trzymam si wersji, 瞠 im d逝瞠j b璠 ten popiel stosowa, tym bardziej popielato b璠zie).

Caate - u Ciebie to ewidentnie ziele jednak musi by. Tylko, 瞠by ta ziele by豉 zieleni. Ja si zastanawiam, sk康 te kolory mix闚 Oystera na pr鏏nikach. Czy faktycznie, farbuj帷 bia貫 w這sy, uzyskamy taki kolor?

Zanim si poddasz, mo瞠 farbowanie samym zielonym mixem? Niekoniecznie Oystera oczywi軼ie, mo瞠 dziewczyny mog co podpowiedzie. Tylko, 瞠 ja nie wiem, czy wtedy Ci si nie przyciemni... Dla mnie to akurat nie by豚y taki problem, bo ja ju chyba wol ciemniejsze (poziom 6), ni rude.

A w og鏊e to rozumiem, 瞠 farbujesz, bo naturalne masz za ciemne, tak?
Stary 2013-04-01, 14:02   #3039
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 465

Caate, kolor mixa green mnie zaszokowa Co do tego, 瞠 Ci nie z豉pa這... Ja mia豉m mo瞠 ze dwa razy taki przypadek i zawsze dzia這 si tak, gdy dobiera豉m zbyt jasny poziom. Je瞠li zale篡 Ci jednak na jasnym poziomie, to chyba b璠zie ci篹ko z tym farbowaniem

Chicken zazwyczaj farbuj w這sy k豉d帷 farb na ca這嗆. Zdecydowanie wi璚ej mieszanki daj na przedzia貫k, bo najbardziej zale篡 mi, jak wiadomo, na dobrym pokryciu odrost闚. Reszt farby przeci庵am na ca貫 w這sy
i tak jakby wgniatam St康 te cz瘰to mam niedofarbowane ty造 Mam g瘰te w這sy (stety i niestety )
i og鏊nie ci篹ko mi je farbowa.

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-04-01 o 14:03
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-01, 14:33   #3040
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
Ja jestem ciekawa, czy u mnie w ko鎍u si uda, bo - p鏦i co - rudy jest moim wiernym druhem Ale ja post瘼 jaki widz, cho oczywi軼ie nie w takim stopniu, jak bym chcia豉 (trzymam si wersji, 瞠 im d逝瞠j b璠 ten popiel stosowa, tym bardziej popielato b璠zie).

Caate - u Ciebie to ewidentnie ziele jednak musi by. Tylko, 瞠by ta ziele by豉 zieleni. Ja si zastanawiam, sk康 te kolory mix闚 Oystera na pr鏏nikach. Czy faktycznie, farbuj帷 bia貫 w這sy, uzyskamy taki kolor?

Zanim si poddasz, mo瞠 farbowanie samym zielonym mixem? Niekoniecznie Oystera oczywi軼ie, mo瞠 dziewczyny mog co podpowiedzie. Tylko, 瞠 ja nie wiem, czy wtedy Ci si nie przyciemni... Dla mnie to akurat nie by豚y taki problem, bo ja ju chyba wol ciemniejsze (poziom 6), ni rude.

A w og鏊e to rozumiem, 瞠 farbujesz, bo naturalne masz za ciemne, tak?
mysle na wella, 6.71 i mix zielony, kiedys mialam zielen z kolestonu i jesli mnie pamiec nie myli to byla zielona od razu po wycisnieciu z tubki. jednak predzej chyba udam sie do fryzjera niz sama cos zmajstruje, bo finansowo lepiej nie wychodze, o kondycji wlosa nie wspomne.

dopuszczam poziom 6 u siebie, bo nature mam miedzy 6, a 7 i odrosty sa znikome. farbuje tylko dlatego, ze mi rudo na glowie, gdybym wreszcie je ochlodzila to farbowalabym doraznie, w celu ochlodzenia, a odrost zapuszczala. marze o powrocie do naturalnych, ale przy moich 54cm, to ponad 4lata zapuszczania

Cytat:
Caate, kolor mixa green mnie zaszokowa Co do tego, 瞠 Ci nie z豉pa這... Ja mia豉m mo瞠 ze dwa razy taki przypadek i zawsze dzia這 si tak, gdy dobiera豉m zbyt jasny poziom. Je瞠li zale篡 Ci jednak na jasnym poziomie, to chyba b璠zie ci篹ko z tym farbowaniem

Chicken zazwyczaj farbuj w這sy k豉d帷 farb na ca這嗆. Zdecydowanie wi璚ej mieszanki daj na przedzia貫k, bo najbardziej zale篡 mi, jak wiadomo, na dobrym pokryciu odrost闚. Reszt farby przeci庵am na ca貫 w這sy
i tak jakby wgniatam St康 te cz瘰to mam niedofarbowane ty造 Mam g瘰te w這sy (stety i niestety )
i og鏊nie ci篹ko mi je farbowa.
no tak, ale to sie wiaze z tym, ze zejscie teraz na poziom 7 daje mi optymalnie poziom 5-6, i jesli co kazde farbowanie mam schodzic poziom nizej, to zakladajac, za jakies 2koloryzacje bede czarna
Stary 2013-04-01, 14:39   #3041
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
mysle na wella, 6.71 i mix zielony, kiedys mialam zielen z kolestonu i jesli mnie pamiec nie myli to byla zielona od razu po wycisnieciu z tubki. jednak predzej chyba udam sie do fryzjera niz sama cos zmajstruje, bo finansowo lepiej nie wychodze, o kondycji wlosa nie wspomne.

dopuszczam poziom 6 u siebie, bo nature mam miedzy 6, a 7 i odrosty sa znikome. farbuje tylko dlatego, ze mi rudo na glowie, gdybym wreszcie je ochlodzila to farbowalabym doraznie, w celu ochlodzenia, a odrost zapuszczala. marze o powrocie do naturalnych, ale przy moich 54cm, to ponad 4lata zapuszczania

no tak, ale to sie wiaze z tym, ze zejscie teraz na poziom 7 daje mi optymalnie poziom 5-6, i jesli co kazde farbowanie mam schodzic poziom nizej, to zakladajac, za jakies 2koloryzacje bede czarna
No niestety... Zawsze mia豉m ten sam problem. Teraz wr鏂i豉m do ciemnych w這s闚, ale pewnie przyjdzie moment, 瞠 zn闚 mi si ja郾iejsze zamarz... Ratuj si obecnie czym w stylu ombre... Na lato planuj ja郾iejsze w這sy tak od po這wy, a g鏎 ciemn. Mo瞠 to mnie uchroni przed ch璚i rozja郾iania ca這軼i Ale oczywi軼ie to nie metoda dla ka盥ego
Stary 2013-04-01, 16:32   #3042
1985SiWA
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 211

Hej dziewczyny Szukam pewnej informacji w internecie, szukam i szukam i znale潭 nie mog, a z racji tego ze w徠ek o kombinacjach - mo瞠 niezbyt tematycznie bo jestem czarna a nie brazowa, mam pytanie ...
ile niebieskiego mixtona wycisn望 do czarnej farby aby wysz豉 mi czer z wyra幡 granatow po鈍iat ??? Farby i mixa jakich mam zamiar u篡 to Londa Professional. Pomo瞠cie ??
1985SiWA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-01, 20:07   #3043
chickencrazy
Rozeznanie

Ale Caate, je郵i teraz zejdziesz o poziom ni瞠j, bo i tak masz w這sy na poziomie 7 - 6 (tak mi si wydaje), to nie powinno Ci si za bardzo przyciemni, a farbowanie p騧niej tym samym poziomem przecie ich nie przyciemni.

Ja bym wzi窸a ten zielony mix Kolestonu w takim razie.

A co do moich pr鏏, to teraz wezm 8.11, zamiast dziewi徠ki.

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2013-04-01 o 20:47
Stary 2013-04-02, 13:15   #3044
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny Szukam pewnej informacji w internecie, szukam i szukam i znale潭 nie mog, a z racji tego ze w徠ek o kombinacjach - mo瞠 niezbyt tematycznie bo jestem czarna a nie brazowa, mam pytanie ...
ile niebieskiego mixtona wycisn望 do czarnej farby aby wysz豉 mi czer z wyra幡 granatow po鈍iat ??? Farby i mixa jakich mam zamiar u篡 to Londa Professional. Pomo瞠cie ??
No przecie masz na ulotce wyra幡ie napisane jak stosowa i jest podzia趾a do mieszania z farb albo zastosowa sam mix z utleniaczem 1:1, nic innego nie wymy郵imy, tym bardziej, 瞠 czer jest najciemniejszym poziomem (1 czasem 2) i nie mamy na prawd poj璚ia bo a takich ciemnych tutaj nie praktykujemy.... rozr鏏 malutko i spr鏏uj na pasemku proporcje 1:1 i zobacz jak si zachowa kolor jak efekt b璠zie Ci zadowala k豉d na ca這嗆

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2013-04-02 o 17:06
Stary 2013-04-02, 16:53   #3045
1985SiWA
Zakorzenienie

Odp: Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
No przecie masz na ulotce wyra幡ie napisane jak stosowa i jest podzia趾a do mieszania z farb albo zastosowa sam mix z utleniaczem 1:1, nic innego nie wymy郵imy, tym bardziej, 瞠 czer jest najciemniejszym poziomem (1 czasem 2) i nie mamy na prawd poj璚ia bo a takich ciemnych tutaj nie praktykujemy.... rozr鏏 malutko i spr鏏uj na pasemku proporcje 1:1 i zobacz jak si zachowa kolor jak efekt b璠zie Ci zadowala k豉d na ca這嗆
Dzieki Zyta liczylam ze moze ktos praktykowal z jakims ciemnym brazem czy cuuuus W takim razie dzisiaj wieczorem poloze

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Stary 2013-04-02, 17:00   #3046
Shade_23
Zadomowienie

Dot.: Odp: Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Poka wiadomo嗆
Dzieki Zyta liczylam ze moze ktos praktykowal z jakims ciemnym brazem czy cuuuus W takim razie dzisiaj wieczorem poloze

A nie 豉twiej by這by Ci po這篡 po prostu jak捷 granatow czer? Takie odcienie ma wiele firm. Moim zdaniem raczej trudniej b璠zie osi庵n望 taki efekt dodaj帷 sam mix do natury.
Stary 2013-04-02, 17:05   #3047
zyta82
Rozeznanie

Dot.: Odp: Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

1985SiWA-Tylko Ty wiesz, 瞠 farba i mix musz by z tej samej firmy? Je郵i masz z r騜nych to po farbowaniu, wysuszeniu na堯 mix z oxydantem i daj nam zna najlepiej foteczki co Ci wysz這
Stary 2013-04-02, 17:41   #3048
1985SiWA
Zakorzenienie

Odp: Dot.: Odp: Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka wiadomo嗆
1985SiWA-Tylko Ty wiesz, 瞠 farba i mix musz by z tej samej firmy? Je郵i masz z r騜nych to po farbowaniu, wysuszeniu na堯 mix z oxydantem i daj nam zna najlepiej foteczki co Ci wysz這
Oczywiscie ze z tej samej foteczki beda obowiazkowo :p

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
A nie 豉twiej by這by Ci po這篡 po prostu jak捷 granatow czer? Takie odcienie ma wiele firm. Moim zdaniem raczej trudniej b璠zie osi庵n望 taki efekt dodaj帷 sam mix do natury.
Pewnie ze latwiej z tym, ze tutaj moge sobie intensywno嗆 niebieskiego barwnika w czerni dozowac indywidualnie a chodzi mi o dosc wyrazisty efekt, ktorego granatowe czernie mi nie zapewniaj.

Stary 2013-04-02, 20:50   #3049
zyta82
Rozeznanie

Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Babki 3000 post min掖, mam nadziej, ze do kiedy zablokuj t cz窷 tj, do 5000 znajdziemy rozwi您anie, no to siup... za te 2 tysi帷zki
Stary 2013-04-03, 19:19   #3050
chickencrazy
Rozeznanie

Siupn窸abym i ja, ale nie mam co

Ja tam jestem dobrej my郵i, w ko鎍u niekt鏎ym ju si uda這
Stary 2013-04-03, 19:26   #3051
Shade_23
Zadomowienie

Jestem w szoku, 瞠 ju tyle tego!! Jak zak豉da豉m w徠ek z niewinnym pytaniem odno郾ie r騜nicy w nazwie ZIMNY a POPIELATY, nigdy bym nie przypuszcza豉, 瞠 tak si rozbuduje i zgromadzi tyle 鈍ietnych kobitek!! Ach, jak taka wielka, popielata rodzinka Dzi瘯i - za wszelkie wsparcie, tyle 鈍ietnych porad, zdj耩, eksperyment闚 i weso造ch chwil

Lecimy dalej!! Do boju!!
Stary 2013-04-04, 06:40   #3052
Veroniqe22
Raczkowanie

hehe do bojuuuuu

Caate, jak chcesz co testowa, to szukaj typowej zieleni mixa.

A ja z豉 jak nigdy jestem... jutro wyje盥zam a farby mi nie przysz造.... wi璚 stwierdzi豉m 瞠 polec na 篡wio (z okazji naszych 3 tysi帷zk闚 ) i przetestuj w ko鎍u tego Elumena kt鏎y ju le篡 w szafce par miesi璚y... mam tylko nadziej 瞠 nie b璠 p豉ka.... 瞠 zepsu豉m co stworzy豉m zrobi豉m pr鏏e wacikow 瞠by nie mie niespodzianki, bo nikt tego nie testowa... i nie wygl康a zle, chocia mieszanka ostera by豉 chyba ch這dniejsza, ale krzywdy chyba nie zrobie sobie skoro tak czy siak AB@6 to popiel a sprawdz chocia w豉軼iwo軼i rekonstruuj帷e (niby ;] ) tej farby.

1 zdj璚ie - mokra od razu na這穎na
2 zdj璚ie - po wyschnieciu (ok 45 minut)

Kolory troch bardziej fioletowe ni na 篡wo....
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 20130404_055117.jpg (34,7 KB, 33 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20130404_071334.jpg (30,3 KB, 42 za豉dowa)
Stary 2013-04-04, 17:49   #3053
chickencrazy
Rozeznanie

υo, jakie bojowe nastroje Ale w ko鎍u nasze pr鏏y to walka (o ten popiel na g這wie ).

Vera - jak ten Elumen? Co si uda這? Pr鏏y wacikowe widz na dobre zago軼i造 w naszych metodach farbowania

Elumen wydaje si bardzo ciemny na tych wacikach, jestem ciekawa, jak wyjdzie w rzeczywisto軼i. No i co z tym legendarnym po造skiem?
Stary 2013-04-04, 21:49   #3054
caate
Zakorzenienie

GG do caate

hehe, no ja mam bojowe zadanie, bo w czerwcu czeka mnie wesele kolezanki, zatem nastepna koloryzacja MUSI byc udana i juz nie ma zmiluj
Stary 2013-04-05, 11:19   #3055
Veroniqe22
Raczkowanie

Cytat:
υo, jakie bojowe nastroje Ale w ko鎍u nasze pr鏏y to walka (o ten popiel na g這wie ).

Vera - jak ten Elumen? Co si uda這? Pr鏏y wacikowe widz na dobre zago軼i造 w naszych metodach farbowania

Elumen wydaje si bardzo ciemny na tych wacikach, jestem ciekawa, jak wyjdzie w rzeczywisto軼i. No i co z tym legendarnym po造skiem?
Jeszcze nie wychodzi豉m na dw鏎 wiec nie mog oceni, (widz fiolet?? ) ale nie jest zle, kolor nie powala, wed逝g mnie popielaty w og鏊e nie jest ;] jednak sam rytua nak豉dania mistrzostwo swiata w por闚naniu ze zwyk造mi farbami brudzi niemi這siernie ale w這ski si b造szcz i widze na pierwszy rzut oka lepsz kondycj jednak dla mnie najlepszym kolorem jest moja mieszanka oystera po kt鏎ej mimo 瞠 w這sy na poczatku bardzo cieme, to jest bez czerwieni i fiolet闚... tak czy siak nie 瘸逝j, bo sie zmyje, ale ponownie nie kupi
Stary 2013-04-05, 13:32   #3056
Veroniqe22
Raczkowanie

Dodaje fotki... po goldwellu elumen...oczywi軼ie z przymr騜eniem oka bo ka盥e zdj璚ie wychodzi inaczej...

zacz窸am sie zastanawiac czy nie robi ciemniejsza mieszanka oystera, bo lepiej mi w ciemniejszych w這sach.... teraz juz nie bo zam闚i豉m 9tki ale nastepnym razem moze zrobie sobie 7 ki.....

https://lh6.googleusercontent.com/-x...16+-+Kopia.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-6...34+-+Kopia.JPG

https://lh3.googleusercontent.com/-3...56+-+Kopia.JPG

Edytowane przez Veroniqe22
Czas edycji: 2013-04-05 o 13:36
Stary 2013-04-05, 17:28   #3057
chickencrazy
Rozeznanie

Bardzo fajny ten kolor! I dalej jest naturalnie. Szczerze m闚i帷, my郵a豉m, 瞠 wyjdzie ciemniej. A jak si na Elumena k豉dzie zwyk陰 farb? Bez problem闚 chwyta?
Stary 2013-04-05, 21:44   #3058
Veroniqe22
Raczkowanie

no jest sporo ciemniej ni ostatnio elumen z farbami nie koliduje, chyba 瞠 z henn, to lipa Kiedy czyta豉m ze on umacnia farby kt鏎e sie dotychczas u篡wa這 i nie wyp逝kj sie srata tata wa積e 瞠 mnie uratowa ...
Stary 2013-04-05, 21:51   #3059
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

Mnie sie kolor bardzo podoba, jest naturalny, wlosy wygladaja zdrowo. Nie jest moze mega zimny, ale tez nie jest przesadnie cieply, ja bym nazwala go typowym brazem, zreszta wydaje mi sie, ze ladnie wspolgra z odcieniem Twojej skory

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-06, 23:08   #3060
Shade_23
Zadomowienie

Mnie si kolor Verki w og鏊e barrrdzo podoba!! Taki to bym mog豉 mie! Wygl康a mi na totalny neutral, ale to by mi odpowiada這 i poziom te super! Ale... nie ma szans... i trzeba si pogodzi.

A ja si farbn窸am godzink temu Oysterkiem. Dzi nie doda豉m w og鏊e mixa blue.
Zrobi豉m p馧 na p馧 7/0 + mix ash. Na oxy 3%.
Nadal s mokre, wi璚 nie jestem w stanie stwierdzi, co si tam podzia這, ale jedno jest pewne - 瘸dnego fioletu nie ma
My郵, 瞠 tym razem b璠zie bardziej rudawo ni purpurowo, ale to si oka瞠 po wysuszeniu
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-21 11:32:43

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.