Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy. - Strona 105 - Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-04-21, 18:07   #3121
L_ka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 651
Dot.: Br您 ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w徠ek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Poka wiadomo嗆
Ja tam boj si drogeryjnych farb, bo jednak niszcz w這sy, no i mi zawsze wychodzi這 inaczej (du穎 ciemniej).

Natomiast u篡豉m Oysterka (9.11 plus 8.11) z zielonym mixem, ashem (p馧 na p馧) i odrobin niebieskiego (chyba za ma這, bo da豉m z cm, mo瞠 2). W這sy 軼iemnia造 (fajniej wygl康am), och這dzi造 si, za to pod okre郵onym k徠em padania 鈍iat豉 wygl康aj jak posypane z這tem tak wi璚 chyba niebieski , czyli fioletowy mnie czeka (zrobi sobie pr鏏k na kosmyku, 瞠by nie 軼iemnia這-zrudzia造, bo wol z這tko ni rudy).
Chickenku, upewniam si: pisz帷 zielony mix masz na my郵i ash?

If it's worth doing, it's worth doing badly.

To nie decyzja si liczy, tylko jej powody. Decyzje podj皻e ze strachu pozbawiaj nas mocy.
L_ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-21, 18:16   #3122
chickencrazy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 948

Nie nie, ash to ash, a zielony to zielony
chickencrazy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-21, 18:24   #3123
L_ka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 651

aha, bo tu r騜ne dyskusje by造 nt zieleni
to ile gdzie da豉 mixu {zielony+ash} na ile {9.11+8.11}?

If it's worth doing, it's worth doing badly.

To nie decyzja si liczy, tylko jej powody. Decyzje podj皻e ze strachu pozbawiaj nas mocy.
L_ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-22, 13:58   #3124
endorfina123
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 340

chyba zakupi ten 瞠l koloryzuj帷y Artego, kt鏎y ma Shade, zastanawiam si tylko nad kolorem, w KWC u篡tkowniczka pisa豉, 瞠 ciemny br您 jest jeszcze ch這dniejszy ni ch這dny br您 i chyba na to si skusz. moje w這sy mega wyp這wia造, nie chodzi mi ju tak bardzo o wych這dzenie koloru, jak o jego o篡wienie. zielony te kusi, 瞠by np. zrobi sobie mieszank, ale troch drogo wyjdzie

endorfina123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-22, 14:04   #3125
Shade_23
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 475

Ja wczoraj znalaz豉m stare foty z czas闚, gdy farbowa豉m henn. W這sy mia豉m tak zdrowe i b造szcz帷e, 瞠 a... mi si zn闚 zachcia這 Ale na razie si trzymam, bo jak wr鏂 do henny, to ju b璠 musia豉 przy niej zosta...

My郵a豉m o tym Marionie, ale poczyta豉m w KWC i jako 鈔ednio to widz, chocia o kolorze Palona kawa dziewczyny si dobrze wypowiadaj.

Narazie jeszcze dam szans Oysterowi. Kupi t 8.11

A tak sobie dzi pomy郵a豉m, czy nie spr鏏owa dziwnej rzeczy... mianowicie - na odrost zacz望 k豉嗆 odsiwiacz a na reszt normalnie farb Mo瞠 w ten spos鏏 "dohodowa豉bym" si swoich naturalk闚??

Lotion popielaty Subriny jeszcze nie dotar... Ale tak to jest, gdy si kupuje u osoby z mas negatywnych komentarzy...
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-22, 14:16   #3126
endorfina123
Wtajemniczenie

grzebi i grzebi w internecie w kierunku rozbudowania wiedzy nt. 瞠li artego i patrzcie co znalaz豉m:
1. ch這dny br您: Sk豉dniki produktu:
aqua, propylene glycol, laureth-10, laureth-2, peg-2 cocoamine, oleyl alcohol, ceteareth-50, peg-200 hydrogenated glyceryl palmate, peg-7 glyceryl cocoate, sodium laureth sulfate, silicone quaternium-22, creatine, polyquaternium-67, parfum, dmdm hydantoin, basic blue 99, basic brown 17, hc red 3, basic brown 16, basic yellow 57, acid violet 43, hydroxycitronellal, benzyl salicylate, citronellol, alpha-isomethyl ionone, geraniol, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, linalool.
2. ciemny br您: Sk豉dniki produktu:
aqua, propylene glycol, laureth-10, laureth-2, peg-2 cocoamine, oleyl alcohol, ceteareth-50, peg-200 hydrogenated glyceryl palmate, peg-7 glyceryl cocoate, sodium laureth sulfate, silicone quaternium-22, creatine, polyquaternium-67, parfum, dmdm hydantoin, basic blue 99, basic brown 16, hydroxycitronellal, benzyl salicylate, citronellol, alpha-isomethyl ionone, geraniol, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, linalool.

analizuj帷 kolory w sk豉dzie, skusz si na ciemny br您, nie ma wymienionego ani 鄴速ego, ani czerwonego, jak w przypadku ch這dnego br您u, zatem na ch這pski rozum, powinien by to kolor zimniejszy. choc na moje oko i tak brakuje zieleni

Stary 2013-04-22, 20:34   #3127
Relyah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 489

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka wiadomo嗆
Ja wczoraj znalaz豉m stare foty z czas闚, gdy farbowa豉m henn. W這sy mia豉m tak zdrowe i b造szcz帷e, 瞠 a... mi si zn闚 zachcia這 Ale na razie si trzymam, bo jak wr鏂 do henny, to ju b璠 musia豉 przy niej zosta...

My郵a豉m o tym Marionie, ale poczyta豉m w KWC i jako 鈔ednio to widz, chocia o kolorze Palona kawa dziewczyny si dobrze wypowiadaj.

Narazie jeszcze dam szans Oysterowi. Kupi t 8.11

A tak sobie dzi pomy郵a豉m, czy nie spr鏏owa dziwnej rzeczy... mianowicie - na odrost zacz望 k豉嗆 odsiwiacz a na reszt normalnie farb Mo瞠 w ten spos鏏 "dohodowa豉bym" si swoich naturalk闚??

Lotion popielaty Subriny jeszcze nie dotar... Ale tak to jest, gdy si kupuje u osoby z mas negatywnych komentarzy...

obserwuj Twoje dzia豉nia od d逝窺zego czasu (jeszcze za czas闚 henny) i uwa瘸m, 瞠 za du穎 kombinujesz

w這s闚 sobie nie zniszcz po prostu
Relyah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-22, 20:56   #3128
Koralyn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299

Kurka, a ja wczoraj farbnelam wlosy Joanna Golebi Popiel zmieszana z 造磬a Belle Colore 8.1 odstawione na p馧 godziny aby oksy wyparowal nieco...
Wyszedl fajny... hmm zloty popiel ale tam gdzie mam pasemka rozjsniaczem robione do blondu, to po prostu super cudo SZARY srebrzyscieee. Pasemka mam przy twarzy wiec mimo ze reszta wlosow nie jest popielata to chociaz to, ochladza mi image Pytalam w sklepie fryzjerskim o tonner welli ale nie maja. Chyba pozostaje internet... bo zapas joannay mi sie juz konczy

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:

Hm.... niezla mysl!

Ja ostatnio myslalam nawet o farbach dla facetow. Nie wiem jak w Polsce, ale tu gdzie mieszkam (Hiszpania) sa cale palety kolorow z farbami dla facetow, do siwych w這sow. Moze wychodza bardziej naturalnie... ahhh.. chyba sie im bardziej przyjze, gdy bede nastepnym razem w drogerii jednak teraz chcialabym juz na pewno przetestowac te Welle..

BEZGLUTENOWO:
http://bez-glutenowo.blogspot.com

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2013-04-22 o 21:11
Koralyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-23, 21:24   #3129
KinkyGirl
BAN sta造

Wiadomo軼i: 2 292

Dziewczyny, 郵edz w徠ek od jakiego czasu i troch zaiskrzy這 mi w g這wie. Od mojego ostatniego farbowania (farb DROGERYJN Schwarzkopfa) min窸o p馧 roku. farbowa豉m ciemnym br您em, troch si wypra, a ja musz od鈍ie篡 kolor. Chc kupi farb Oyster i teraz pytanie: bra odcienie matowe z .11 n ko鎍u czy ASH z .1 na ko鎍u? Zale篡 mi oczywi軼ie na ch這dnym odcieniu.

Drugie pytanie: Jaki oksydant polecacie? Chc robi na 3%, ale jakiej firmy najlepiej kupi.

Trzecie pytanie: Co wyjdzie na w這sach, je瞠li na ciemne w這sy po這輳 stopie 7-8 na oksydancie 3%?

Bardzo prosz o odpowied i pozdrawiam.
KinkyGirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-23, 22:03   #3130
Shade_23
Zadomowienie

Relyah spokojnie! Sama si dziwi, 瞠 jeszcze mam w這sy Ale na szcz窷cie mam naprawd wytrzyma貫 to futro Nadal b造szcz帷e i g瘰te, wi璚... eksperymentuj dalej

Koralyn szkoda, 瞠 nie ma tej Welli. Mnie te ona ciekawi. W og鏊e to strasznie ma這 tych szarych toner闚. Jest tylko Subrina - na kt鏎 czekam i tonery LRD, ale podobno srebrny, kt鏎y oferuj, nie daje efekt闚 na ciemnych w這sach. Co do farb dla m篹czyzn... ja osobi軼ie znam jedn z palety Allwaves - 0.1 szary dla m篹czyzn. Rzecz jasna, pr鏏owa豉m I z tego, co pami皻am, marny efekt. Ale ja wtedy nie bawi豉m si mixtonami, wi璚 mo瞠 po zmieszaniu z niebieskim da豚y fajny efekt? W og鏊e to czym r騜ni si farba babska od facetowskiej?!
Offtopowo: Hiiiiszpaaaniaaa?! Ja te chc!!

Kinky, wygl康a na to, 瞠 w Oysterze .11 to pog喚biona .1 wi璚 celuj w t podw鎩n. Co do oxy - ja nigdy nie patrz na firm. Bior to, co najwi瘯sze Zawsze mo瞠sz dobra sobie oxy z Oystera. Je郵i chodzi o efekt ko鎍owy... niestety, ale tego si nie przewidzi. Mo瞠 by tak, 瞠 z豉pie Ci odrost i rozja郾i, a reszty nie ruszy Naprawd to ju trzeba pr鏏owa na sobie, no i ryzykowa. Chocia oxy 3% raczej nie jest gro幡y.
Stary 2013-04-24, 08:53   #3131
KinkyGirl
BAN sta造

Dzi瘯uj Shade A Ty jakiej firmy masz oxy? Kupi ten sam
Stary 2013-04-24, 10:36   #3132
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj Shade A Ty jakiej firmy masz oxy? Kupi ten sam
Mam oxy Scandic Line. Nie narzekam Dobre s te Yellow, ale kiedy mia豉m taki oxy, kt鏎y pachnia bananami!! Zabija ca造 zapach farby. Co wspania貫go! Ale za chiny nie pami皻am z jakiej firmy :/

Dziewczynki... nie 鄉iejcie si ze mnie i z mojej niestabilno軼i emocjonalnej, ale... kupi豉m dzi - w przyp造wie chwili (poprzedzonej recenzjami w necie) farb HERBATINT!!! Kolorek 5N.
W KWC opinie 鈍ietne! http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=49867
Tu strona producenta: http://www.herbatint.pl/

Nie wiem, co mnie napad這!! Jaka t瘰knota za natur w stylu henny Khadi Poszpera豉m w necie i mam Znaj帷 篡cie pewnie wyjdzie ruda, cho w opisie jest rzekomo czystym br您em bez czerwonego po造sku Je郵i chodzi o popiele to s dwa - 4C i 7C. Ogl康a豉m na palecie. 4 jest barrrdzo ciemna, ale podobno wychodzi mocno zimno. Natomiast kolorek 7C jest przecudny!! Taki jasny, popielato-srebrny odcie. Je郵i ta 5N jako wyjdzie, to dokupi 7C i zmieszam, a sam 7C b璠 k豉嗆 na ko鎍e (s ja郾iejsze ni reszta w這s闚 - takie sprane ombre ). Ech... Ja ju nigdy si nie zmieni!!

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2013-04-24 o 15:49
Stary 2013-04-24, 19:09   #3133
chickencrazy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 948

Hehe, szalejesz Shadziu

No pewnie wyjdzie rudawo, ale co tam, b璠ziesz mia豉 co och豉dza
chickencrazy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-24, 19:55   #3134
Shade_23
Zadomowienie

O w豉郾ie! I to jest pozytywne podej軼ie.

Z innej beczki - omijajcie na Allegro u篡tkownika fryz-jerstwo. Nieuczciwi sprzedawcy. Nie dziwi si, 瞠 maj tyle negatyw闚. Ja mimo tego zaufa豉m i nie by這 warto.
Stary 2013-04-24, 21:27   #3135
Relyah
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 489

znalaz豉m w szafce jakie p馧roczne farbki topchic 7A i 8a.

bezpieczne to to ?
no i kilkumiesi璚zne buteleczki oxy..

wszystko sta這 pod kranem... rury ciep貫
Relyah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-24, 21:58   #3136
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040

Cytat:
Dziewczyny, 郵edz w徠ek od jakiego czasu i troch zaiskrzy這 mi w g這wie. Od mojego ostatniego farbowania (farb DROGERYJN Schwarzkopfa) min窸o p馧 roku. farbowa豉m ciemnym br您em, troch si wypra, a ja musz od鈍ie篡 kolor. Chc kupi farb Oyster i teraz pytanie: bra odcienie matowe z .11 n ko鎍u czy ASH z .1 na ko鎍u? Zale篡 mi oczywi軼ie na ch這dnym odcieniu.

Drugie pytanie: Jaki oksydant polecacie? Chc robi na 3%, ale jakiej firmy najlepiej kupi.

Trzecie pytanie: Co wyjdzie na w這sach, je瞠li na ciemne w這sy po這輳 stopie 7-8 na oksydancie 3%?

Bardzo prosz o odpowied i pozdrawiam.
KinkyGirl, gdzie zamierzasz kupi Oysterka? W jakim sklepie fryzjerskim on-line?
Pytam bo sama w豉郾ie przymierzam si do kupna Oyster 6.11 i oxy 3%, i musz kupi internetowo.

Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-24, 23:37   #3137
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Relyah Poka wiadomo嗆
znalaz豉m w szafce jakie p馧roczne farbki topchic 7A i 8a.

bezpieczne to to ?
no i kilkumiesi璚zne buteleczki oxy..

wszystko sta這 pod kranem... rury ciep貫
nie chc bra a takiej odpowiedzialno軼i na siebie, ale powiem Ci, 瞠 jestem po 3 farbowaniach w這s闚, za 1 razem 鈍ie瞠 tubki, za drugim po堯wki tego, co zosta這 z pierwszego i za trzecim 鈍ie瞠 tubki. najlepiej wysz這 drugie farbowanie, czyli farby, kt鏎e przele瘸造 swoje, ale s康z, 瞠 to przypadek, no i inna marka

Stary 2013-04-25, 09:37   #3138
watam
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 113

witam zimne laski , obserwuj ten w徠ek od d逝窺zego czasu, najpierw przestudiowa豉m I cz窷, teraz II i te marz o zimnym odcieniu br您u, ale zanim zabior si za malowanie musz swoje odczeka mam na g這wie castinga 100 lukrecj powoli schodzi, na szcz窷cie jest to zimny kolor jak si spiera to woda granatowa tylko p騧niej jak to z czerniami bywa prawdopodobnie przebija b璠zie co czerwonego, ale zobaczymy, na razie jestem na etapie przegl康ania farb fryzjerskich, marek itd. Jestem na poziomie 2, a marzy mi si 5 lub 6 dlatego nie raz b璠 pyta was o porad jak na razie na鈍ietli造軼ie mi nie幢e temat pozdrawiam.
Stary 2013-04-25, 12:28   #3139
Shade_23
Zadomowienie

Relyah farby raczej bym si nie ba豉 - mam tak samo, trzymam w szafce pod umywalk, obok rury i nigdy si nic nie dzia這. W najgorszym wypadku po prostu kolor nie z豉pie Bardziej uwa瘸豉bym na oxy. Je郵i nic nie "skwierczy", nie pieni si i nie zg瘰tnia這, to znaczy, 瞠 nic mu nie jest

Watam witaj w rodzinie!
Stary 2013-04-25, 15:10   #3140
KinkyGirl
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez Laity Poka wiadomo嗆
KinkyGirl, gdzie zamierzasz kupi Oysterka? W jakim sklepie fryzjerskim on-line?
Pytam bo sama w豉郾ie przymierzam si do kupna Oyster 6.11 i oxy 3%, i musz kupi internetowo.

na allegro

Shade, a ile okxydantu dawa na porcj farby? To znaczy jakie proporcje? na internecie znalaz豉m, 瞠 1:1, ale to dla siwow這sych, a ja 瘸dnego siwego nie mam.
Stary 2013-04-25, 15:29   #3141
feelin_soo_me
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 798

Witam dziewczyny, blagam o rade!
jestem obecnie za granica i nie mam mozliwosci wybrac sie do fryzjera. Od ok. pol roku rozjasniam swoje natralnie ciemne wlosy, miesiac temu jeszcze w kraju bylam u fryzjera ktora nalozyla mi ciemny zimny odcien blondu. Obecnie wlosy sa okropne!! kolor w zaleznosci od swiatla jest : rudy badz zielono zloty! zaczynam miec dosc i mysle o przyciemnieniu. Czy powinnam nalozyc odcien zimny czy cieply by zniwelowac te dziwne odcienie ? chce mi sie plakac jak widze swoje dziesiejsze zdjecie w pelnym sloncu!!
niecierpie rudego!
karnacje mam bardzo jasna, chlodna, szare oczy, wiec cieple odcienie mi nie pasuja

obecnie kolor przypomina taki:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg julia_roberts_intervista_a_sorpresa.jpg (33,4 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg rudy.jpg (26,5 KB, 15 za豉dowa)
feelin_soo_me jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-25, 20:18   #3142
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Witajcie

tak jak mowilam, sama juz nie kombinuje z wlosami, przestraszylam sie po ostanich eksperymentach

oddalam sie w rece znajomej fryzjerki, ktorej lopatlogiczni wytlumaczylam, co mi nie pasuje w moim kolorze (zdjecie przed - pierwsze), ona w salonowym swietle nie widziala czerwieni, nic a nic, ale ze sie uparlam do dodala mi troche zielonego mixu. Tym razem na glowie mam Schwarzkopf farbe koloryzujaca Igora 7.0 z bodajze 7.71 (przyznam, ze sie zamotalam i juz nie wiem czy kladla mi .71 czy .12). Wszystko bylo by naturalne, ale ona po splukaniu farby nalozylam mi pianke koloryzujaca 7.0 Igora. No i sie zaczela dyskuja, powiedziala, ze spokojnie moge ja sobie kupic, nakladac i ochladzac, jesli chce dojsc do naturalkow. Mowila, ze jest odcien 7.1, ale cos nie moge znalezc, jak znajde to od razu zamawiam, bo tam mnie zbajerowala tymi piankami i jakie daja efekty, ze musze, no musze to miec

sporo zdjec, za co przepraszam, ale lubie byc dokladna w relacjonowaniu

przed:
SDC15527.jpg
SDC15535.jpg

swiatlo dzienne:
SDC15541.jpg
SDC15544.jpg
SDC15568.jpg
SDC15594.jpg
SDC15597.jpg

w sloncu:
SDC15608.jpg
SDC15562.jpg
SDC15578.jpg

Jestem zadowolona
Perfekcyjny demakija, ekstremalna 豉godno嗆 dla oczu z p造nem L'Oreal
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-25, 21:02   #3143
Shade_23
Zadomowienie

Kinky ja farbowa豉m zawsze 1 : 1,5 i by這 ok

Feelin, a mo瞠 zacznij od farby naturalnej? Je郵i masz tam co zielonego, to lepiej nie k豉嗆 tak zaraz zimnych odcieni. Ja bym celowa豉 w neutrale i naturki czyli wszystko, co ma sam cyfr (1, 4, 5 itd.) lub pog喚bion natur (1,0, 4,0, 7,0 itd.) albo oznaczenie N.

Caate, efekt suuuper!! Ja te chc piank!!

M鎩 nowy nabytek czyli farba Herbatint stoi sobie w p馧ce Boj si
Uzna豉m, 瞠 spr鏏uj jak najmocniej spra obecny kolor zanim po ni si璕n. No a potem... w豉郾ie - chc tonowa!! Te szukam wi璚 tonera idealnego, popielatego rzecz jasna! Pianki, 瞠le, lotiony... cokolwiek!
Stary 2013-04-25, 21:16   #3144
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:

Feelin, a mo瞠 zacznij od farby naturalnej? Je郵i masz tam co zielonego, to lepiej nie k豉嗆 tak zaraz zimnych odcieni. Ja bym celowa豉 w neutrale i naturki czyli wszystko, co ma sam cyfr (1, 4, 5 itd.) lub pog喚bion natur (1,0, 4,0, 7,0 itd.) albo oznaczenie N.

Caate, efekt suuuper!! Ja te chc piank!!

M鎩 nowy nabytek czyli farba Herbatint stoi sobie w p馧ce Boj si
Uzna豉m, 瞠 spr鏏uj jak najmocniej spra obecny kolor zanim po ni si璕n. No a potem... w豉郾ie - chc tonowa!! Te szukam wi璚 tonera idealnego, popielatego rzecz jasna! Pianki, 瞠le, lotiony... cokolwiek!
ta pianka/krem koloryzujacy bo nie wiem co dalo takei dzialanie, jest fantastyczne jesli chodzi rowniez o pielegnacje. Nie pamietam kiedy po szamponie nie musialam uzyc maski, no bajka. Szkoda tylko, ze Igora okrojona w kolory i popiel jest tylko 8.1, a nie ma 7.1. no i nie wiem co kupic, 7.0 i 8.1 mieszac?

a u Ciebie te tonery jak mozesz podsumowac? bo moze i inna marka okazalaby sie strzalem w dziesiatke
Stary 2013-04-25, 21:22   #3145
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez caate Poka wiadomo嗆
ta pianka/krem koloryzujacy bo nie wiem co dalo takei dzialanie, jest fantastyczne jesli chodzi rowniez o pielegnacje. Nie pamietam kiedy po szamponie nie musialam uzyc maski, no bajka. Szkoda tylko, ze Igora okrojona w kolory i popiel jest tylko 8.1, a nie ma 7.1. no i nie wiem co kupic, 7.0 i 8.1 mieszac?

a u Ciebie te tonery jak mozesz podsumowac? bo moze i inna marka okazalaby sie strzalem w dziesiatke
P鏦i co nie mam czego podsumowywa... U篡wa豉m tylko tego 瞠lu Artego zimny br您, ale u mnie on wychodzi jaki kasztanowy... Teraz czekam na lotion Subriny - przydymiony popiel... Podobno zosta ju wys豉ny, wi璚 na dniach powinien doj嗆. Og鏊nie malutko w necie tych popielatych toner闚 jest. Kiedy by豉 p逝kanka matowo-szara, podobno super by豉, ale wycofali I nic ju takiego nie ma
Stary 2013-04-25, 21:33   #3146
KinkyGirl
BAN sta造

Cytat:
Czego 1 a czego 1,5? Wybacz, nie jestem zbyt ogarni皻a w temacie
Stary 2013-04-25, 21:39   #3147
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Czego 1 a czego 1,5? Wybacz, nie jestem zbyt ogarni皻a w temacie
1 to farba a 1,5 oxydant Czyli np. 50 ml farby na 75 ml oxy.
Stary 2013-04-25, 21:41   #3148
KinkyGirl
BAN sta造

Aha, dzi瘯i A oxydantu daje si wi璚ej jak si chce rozja郾i w這sy, prawda? No, a jak kto chce farbowa na ciemne i ma siwe w這sy (np. moja kole瘸nka), to tego oxydantu powinna da wi璚ej czy mniej?
Stary 2013-04-25, 21:47   #3149
caate
Zakorzenienie

GG do caate

Cytat:
P鏦i co nie mam czego podsumowywa... U篡wa豉m tylko tego 瞠lu Artego zimny br您, ale u mnie on wychodzi jaki kasztanowy... Teraz czekam na lotion Subriny - przydymiony popiel... Podobno zosta ju wys豉ny, wi璚 na dniach powinien doj嗆. Og鏊nie malutko w necie tych popielatych toner闚 jest. Kiedy by豉 p逝kanka matowo-szara, podobno super by豉, ale wycofali I nic ju takiego nie ma
ja naprawde mysle, ze te pianki/tonery to bedzie rewolucja w naszym przypadku. skoro sama fryzjerka mowila mi, zebym kladla smialo i to da rade...no to musi dac. tylko co wybrac

kusi mnie to 8.1 ale boje sie, ze znowu za jasne i nie pokaze co potrafi...
Stary 2013-04-25, 21:47   #3150
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Aha, dzi瘯i A oxydantu daje si wi璚ej jak si chce rozja郾i w這sy, prawda? No, a jak kto chce farbowa na ciemne i ma siwe w這sy (np. moja kole瘸nka), to tego oxydantu powinna da wi璚ej czy mniej?
Oj, ja nie fryzjerka, pisz tylko z w豉snego do鈍iadczenia. Mam siwki i farbowa豉m r騜nymi proporcjami. 1:1 czy 1:1,5... Co do rozja郾iania - raczej bym si sk豉nia豉 do st篹enia oxy a nie proporcji. Do rozja郾iania 6% lub 9%. Do tonowania lub przyciemniania 3%. Najlepiej pr鏏owa na sobie
Odpowiedz

Tagi
ch這dny br您, ciemny br您, czarna farba, joanna multi soft color, pi瘯ny br您

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-05-13 22:31:55

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.